رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب اشتباه هلپر

DevilScream

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KinGmarcos.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arcane.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من موتورم بنزین تموم کرد helpme/ زدم و سوال من این بود که چجور بنزین رو پر کرد و 6مین زمان برد میگه fillcan/ که اشتباه و نگفت fillcar/ هلپر سرور باید این رو بلد باشه دیگه 

• مدارک (فیلم یا عکس): qzwm_sa-mp-056.pngpfox_sa-mp-055.png00zx_sa-mp-054.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شاکی محترم.

بنده داشتم در اون لحظه جواب چند نفر دیگر هم میدادم ولی تا جایی یادم 6 دقیقه زمان نبرد

همون جوری که داخل اسکرین شما معلومه  timestamp خاموشه و 1 دقیقه زمان برد.

بعد اینکه شما که این کد بلد هستید چرا helpme دادید؟

جالب دوست عزیز بنده عذرخواهی کردم بعدش جواب درست به شما گفتم حداقل

از تمام صحبت که داخل Helpme شد اسکرین میگرفتید نه اینکه قسمتی که مد نظر

خودتونه.

سعی کنید سالم بازی کنید اقای محترم!

ویرایش شده توسط Arcane
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز عکس کامل گرفته شده و شما باید همه سوال های من و بازیکن هارو درست جواب بدید من بلد باشم یا نه جواب سوال رو بدید تمام اگر اشتباه میکنم بگید ولی  هلپر باید کسی باشه که تمامی سوال های بازیکن هارو جواب بده 

لینک به دیدگاه

در جواب شما که گفتید بعدش جواب درست به شما گفتم حداقل  ولی شما کجای عکس جواب درست رو دادید من که ندیدم دوست عزیز شما هلپر سروری چرا دروغ‬‎ میگی 

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید.

دوست عزیز شما که بلدی به هیچ عنوان حق سوال کردن اون چیزی از هلپر ندارید چون این یعنی شما کار اشتباه انجام میدید ما فقط به کسایی جواب میدیم که از Server چیزی بلد نباشن.نه اینه ادم هایی مثل شما بیان برای اذیت ما هلپر  اگه مشکل دیگه هم داشته باشید از تو N/ خالی نکنید.این که شما ی بی فرهنگی هست بجای این شکایت برید مطالعه درباره Server کنید تا برید شکایت.باز میگم نه شما بلکه همه  کارتون اشتباه تو N/  سوال الکی بپرسید برای شکایت از ما Helper وAdmin . 

و من میخوام بگم ما Helper هوا هم دیگر داریم که ادم هایی مثل شما ایجاد اذیت به ما هلپر ها کنن.

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

@DevilScream دوست عزیز من نمیدونم شما چه مشکلی دارید با من ولی بزارید جواب شما این طوری بگم:

1- اسکرین که شما گذاشتید قسمتی که من Helpme بستم داخلش نیست یعنی مدارکی که گذاشتید کافی نیست.

2- وقتی جواب میدونید دلیل اینکه Helpme دادید همین معلومه قصد اذیت کردن داشتید.

3- شما که میگید دارم دروغ میگم چرا مدارکتون کافی نیست؟! ی چیزی داشته باشید که ثابت کنه من دروغ گفتم.

بعد دوست خیلی زشته با اکانت مولتی و ساخت اکانت Forum برای اذیت کردن بقیه شکایت بی مورد بکنید.

سعی کنید سالم بازی کنید اقای محترم!!!!!

لینک به دیدگاه

آقای HaKan شما حرف نزن که روزی 10بار از شما شکایت میشه من جای شما بودم از sv میرفتم 2یا 3 بار جلو خودم داشتی فوش خوانوادگی میدادی که فقت میخوام از شما مدرک جم کنم و یک شکایت زیبایی بکنم  

و آقای Arcane شما اگر چیزی از سرور بلد نیستی برو یاد بگیر که جواب درست به بازیکن بدی نه اشتباه بجای اینکه اینجا post بزاری و اشتباهی میکنی درست کو نه چرت پرت بگی 

و من الکی شکایت نکردم اگر الکی بود از همه هلپر ها شکایت میکردم 

یاحق

ویرایش شده توسط DevilScream
لینک به دیدگاه

با سلام

@DevilScream دلیل شکایت شما نامفهوم است! اشتباه فرد مورد نظر سهوی بوده و آن را رفع کرده...
فکر نمیکنم اشتباه سهوی یک فرد برای شما اختلالی ایجاد کند. با این حال اخطارهای لازمه داده شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...