رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Graphics.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: امیر 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بچه خوب - پاک - سالم - کاری - پایبند- فعال - پر انگیزه - پر تجربه - فکشن دوست
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +۵
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۰۹:۰۰ - ۲۴:۰۰
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کمک به فکشن - بالا بردن مهارت - اومدن پیش رفقا - پول در اورن - پیدا کردن دوستان جدید - تجربه های جدید
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ برای بالا بردن مهارت مناسبه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۱۵

OuTLawS For Ever

69b118_24InShot-20240318-180609331.gif 69b118_24InShot-20240318-180609331.gif

Crosby.png

b48318_24InShot-20240318-180600698.gif b48318_24InShot-20240318-180600698.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: McClane.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: علی

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی! مشتی و گانر هستم علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: خستگی از فکشن

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): بدلیل اینکه فردی گانر و علاقمند به این فکشن هستم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم. علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! علاقه مند به دستگیری و در صورت نیاز کشتن مجرمان هستم. علاقه مند به جلوگیری از دستبرد به بانک ها نیز هستم.

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ علاقه بسیار زیادی که به این فکشن دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Rotex.png

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی:امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشق ماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم و عاشق دسته ویژه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای ورود به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت اف بی آی بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت اف بی آی بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

ویرایش شده توسط 021kidd
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و خوش قلب کسی بهم خوبی کنه خوبی میکنم بدی کنه بدی .

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Marcterstegen.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان, خوش قلب, فعال, با انگیزه, کاری به کسی ندارم و سرم به کاره خودمه, دنبال دردسر هم نیستم, پس این فکشن واسم بهترینه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 16:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گرفتن رنک 2 دسته متوسط
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه, چند تا از دوستانمون هم هستن و دیگه میایم پیششون, فکشن خیلی خوبی هست, و علاقه مند ام.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تا به حال توی دسته ویژه نبودم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

لینک به دیدگاه

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: ProFeN.png

• سن واقعي: 16

• اسم واقعي: علی

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی مشتی و گانر هستم علاقه به فکشن FBI پسر خوبیم با کسی کاری ندارم خوش اخلاقم، مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: خستگی

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه گانریم خوبه و این اقلیت رو دوست دارم و دوست دارم مجرمان را دستگیر کنم و راب هارا fail و علاقه زیادی دارم به این فکشن ، فکشن خوبیه 

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ علاقه بسیار زیادی که به این فکشن دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 5+

عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: K1NG_88.png

• اسم واقعي: ابوالفضل 

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی مشتی و گانر هستم علاقه به فکشن FBI پسر خوبیم با کسی کاری ندارم خوش اخلاقم، مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: خستگی

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه گانریم خوبه و این اقلیت رو دوست دارم و دوست دارم مجرمان را دستگیر کنم و راب هارا fail و علاقه زیادی دارم به این فکشن ، فکشن خوبیه 

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟5+

04da14_24IMG-۲۰۲۴۰۲۱۳-۱۵۴۸۰۳.jpg

از اون موقع که آدم هارو بیشتر شناختم دل بستم به ماشینم...!

My account
ProFeN.png

My brothers

G0DLike.png

Boold.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Mandi.png

• سن واقعی: 24

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال، مهربان، صبور، عادل، عاقل، قانع، وظیفه شناس، مسئولیت پذیر، بخشنده، بردبار، منطقی، کم حرف، شوخ، درمواقع کار جدی، بامرام، بامعرفت، دوست دار صلح، با اخلاق، دوست دار خانواده، محترم، با ادب. 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-8 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اخراج شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه ای که به این فکشن دارم و بعضی از دوستانم اینجا هستن، و میتونم به خوبی به این فکشن خدمت کنم. 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون میدونم میتونم به خوبی اکتیویتی بزنم. 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 99+

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cappuccino.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، خوش اخلاق، گاهی عصبی خشن، پسر آرومی هستم. و بسیار بسیار مودب و پایبند ب قوانین هستم کاری ب کسی ندارم مشکلی در بازی با کسی ندارم سعی میکنم با همه دوست باشم و به کسی بی احترامی نکنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:تنوع ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پلیس دوست و پلیس شدن یکی از اخلاق شخصی من هستش و دوست دارم کمک اعضای محترمه FBI باشم و همه از لیدرش حرف میزنن بچه بامرامی هست دوست دارم کمکشون باشم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه خیلی زیاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 25 بار الی 35 بار 

_____

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Automat.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، خوش اخلاق، گاهی عصبی خشن، پسر آرومی هستم. و بسیار بسیار مودب و پایبند ب قوانین هستم کاری ب کسی ندارم مشکلی در بازی با کسی ندارم سعی میکنم با همه دوست باشم و به کسی بی احترامی نکنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:تنوع ک بیام دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): پلیس دوست و پلیس شدن یکی از اخلاق شخصی من هستش و دوست دارم کمک اعضای محترمه FBI باشم و همه از لیدرش حرف میزنن بچه بامرامی هست دوست دارم کمکشون باشم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه خیلی زیاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 25 بار الی 35 بار 

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arsonist.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاقم و همه عزیزانه سرور رو دوست دارم و آدم مشتی هستم‌ و به قوانین سرور اخترام میزارم و با بازیکنان خوب و بد، بد هستم و اینکه علاقه بسیار زیادی به سرور و قابلیت های جذاب آن‌ دارم و معمولا زود عصبانی میشوم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 - 18:00 و 20:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بخاطر اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه هست و دوست دارم و کلا فکشنه جالبیه و میتونی افرادو بگردی و دستگیرشون کنی و دوست دارم این کارا رو انجام بدم و میتونی /ram هم بدی و راب بانک رو فیل یا 6 وانتد کنی 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه زیادی دارم و چون توش /frisk و /ram داره خوشم میاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NewCheaTeR.png

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشق ماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم و عاشق دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت اف بی آی بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت اف بی آی بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟20بار

ویرایش شده توسط AE7
.

abcc11_23watermark.jpg 

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: MohammadAli.png

• سن واقعي: 22

• اسم واقعي: محمد علی

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟  14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: MmliX.png

• سن واقعي: 22

• اسم واقعي: محمد علی

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

GeO.png
• سن واقعی: 17.
• اسم واقعی: محمد علی.
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00 تا 02:00.
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت و افزایش دروس.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن. 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2 بار

لینک به دیدگاه

GodFlame.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی:  آقا امیررضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  فردی با اخلاق مهربان.پایبند به قوانین.کم حرف.شوخ.منظم.بی سروصدا.دوست دارم مجرمین رو دستگیر کنم و دوست دارم سرور رو به نظم بر گردونم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 09:00 الی 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اخراج شدم از فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  داشتن علاقه و حس میکنم در دستگیری مجرمین مهارت دارم و دوست دارم نظم رو به سرور برگردونم،مجرمین رو دستگیر کنم و برای تنبیه به زندان بفرستم تا درباره ی کار خود بیشتر فکر کنند،وقت زیادی برای این فکشن خواهم گذاشت و در نهایت میتوانم در آن موفق باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه زیادی دارم بهش
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10 بار

کاری به موفّقیت میرسد که;

پوشیده بماند.

[ امیرالمومنین (ع) ]

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ 

GodFlame.png

&

_Flame.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FunnyBoY.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: علیرضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق صبور گانر با انگیزه اجتماعی پسره خوب با مرام خاکی وظیفه شناس تجربه دار کار خودمو بلدم به کسی هم بی احترامی نمیکنم سرم تو کاره خودمه با کسی کاری ندارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۶

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00-2:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به ویژه اما فدرال هدفم نبود اما از آنجا که NG خیلی شلوغ نمیشه رفت 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کاپ دوست دارم خیلی خوبه و اولین بارم نیست میتونم از پس همچی بر بیام و علاقه خیلی زیادی دارم که شوق منو بیشتر میکنه به ویژه 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون اولین بارم نیست و اینکه شایستگی همچی رو دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۶

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Davidson.png

• اسم واقعي: محمد 

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LoVerBoy.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: سهیل
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟85+

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MinDConTrol.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران و قوی و گانر و بافر و صبور هم هستم
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر لیدرش و به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RudeBoY.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: حسین‬‎
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - گانر -  - کاری - کمک کننده - مهربان کوشا کراش خلاق حرفه ای‬‎ - یاری رسان - برخورد با احترام  
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر لیدرش و  با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

DADADA DADADA

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EllaHe.png

• سن واقعی: ۱۹
• اسم واقعی: الهه
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: دوست دارم به همه کمک کنم، مهربونم،مسئولیت پذیر،وظیفه شناس،خلاق،صبورم، کم حرف و باادب هم هستم و میخوام با همه دوست باشم 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵_۶ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۲۰:۰۰تا ۲:۰۰
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دلم میخواد دسته ویژه و همه ی فکشن های بازی را امتحان کنم و تجربه کسب کنم یاد بگیرم و حقوق هفتگی دریافت کنم و به نظم داخل بازی کمک کنم به بازیکنان کمک کنم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ پلیس شدن را دوست دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۳،۴ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeaDHerO.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: امیرحسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بامرام - صبور
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (12:00) - (20:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): خوشم میاد و تجریه دارم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ باحال است و خوشم میاید
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2بار

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: brokenOG.png

• اسم واقعي: طاها

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ 14:00 تا 22:00

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ +۱۰ بار

SPECIAL_AGENT.png

Everyone has weaknesses

But I'm not Everyone

هرکسی یه ضعفی داره

اما من هرکس نیستم

SPECIAL_AGENT

28dc05_24294.png

لینک به دیدگاه

iranian.png
• سن واقعی:
22
• اسم واقعی: محمدحسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، شوخ، جدی، پرتلاش و باپشت‌کار، متعهد و فعال، هوای هم اقلیتی‌هام رو دارم به شرطی که متوجه باشن، روراست و صادق، اهل شیله پیله نیستم رُک کارمو انجام میدم و حرفمو میزنم، رفيق باز، به سوي موفقيت، خیلی راحت ارتباط نمیگیرم با کسی، صبور، وظیفه شناس
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: FP80
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دسته ویژه رو خیلی دوست دارم، قبلا FBI اومدم ولی چون GS لازم داشت نمیتونم از پس اکتیویتیش بر بیام، الآن اما بهتر شده وضعیت راب‌های بانک و اجباری نبودن GS هم خیلی جذاب ترش کرده؛ تجربه حضور در دسته ویژه رو هم زیاد داشتم، FBI کمتر از NG و PD
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و علاقه و اکتیویتی‌هاش
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

اگر در مقابلِ دین ما بِایستند،

ما در مقابل همه دنیای آنها خواهیم ایستاد،

و تا نابودی کامل آن‌ها، از پای نخواهیم نِشَست.

وَالسَّلام

روح الله الموسوی الخمینی

iranian.png

ƝƲMƁЄƦ ƠƝЄ ƑƛMƖԼƳ

😉OLD😎

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PlMAX.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: سجاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:شوخ،صبور،با معرفت،خوش اخلاق،متین،خوش اخلاق،کار باکسی ندارم و سرم تا کار خودمه،شجاع،مهربون،دوست داشتنی،جذاب،خوش برخورد،منظم و مرتب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای آمدن به اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این فکشن دارم و میتونم موثر باشم برای این فکشن و این فکشن رو خیلی دوست دارم و میخوام از این فکشن درامد کسب کنم و میتونم برای این فکشن خیلی مفید باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟6بار

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• اسم واقعي: آرا

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Speder.png

• سن واقعی:16

• اسم واقعی:علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-عشقماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-وکمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-و توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم و عاشق دسته ویژه و ادمی منطقی 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت اف بی آی بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم و مجرمان را دستگیر کنم و اکتیویتی زیاد میزنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...