رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Dawn - Ban

BiHan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hydro.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DawN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام، بنده توسط ادمین Dawn به اشتباه بن شدم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://agsa.arsacia.ir/players/banlog/Hydro

• دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

شما سوار بر وسیله نقلیه ای که داشتید (S.W.A.T Van) به دنبال بازیکنی که شغل Trucker رو داشت یعنی "Alifarari" بودید و با انجام دادن مواردی مانع از این میشدید که بازیکن مورد نظر نتواند محموله ای رو که حمل میکرده به مقصد برسونه همچنین شما اندکی بعد همراه وسیله نقلیه مجدد به دنبال بازیکن رفته و همان کار را تکرار کردید به علاوه اینکه با اسلحه هم به بازیکن مورد نظر تیراندازی میکردید و با اعمالی که انجام دادید به طور کامل فعالیت و روند عادی اون بازیکن رو مختل کردید.

نقل قول
  • ایجاد مزاحمت برای کارکنان و بازیکنان:

ایجاد مزاحمت مکرر برای یک بازیکن، از قبیل توهین های مکرر یا کشتن مکرر یک نفر و مختل کردن روند عادی بازی یک بازیکن ممنوع می‌باشد. (مجازات: 7 روز محرومیت)

با توجه به قانون نقل قول شده مجازات 7 روز محرومیت برای شما اعمال گردید.

از شما که سابقه طولانی در تیم کارکنان داشتید چنین اعمالی به دور از انتظار بود, پیشنهاد میشه قوانین رو مجدد مطالعه کنید.

STAFF NOTE

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

DawN.png

لینک به دیدگاه

شاکی عزیز، سلام و وقت بخیر؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته در مدارک و توضیحات ارسالی ادمین:

• شما در عصر 17-08-2024 بصورت مکرر و از راه‌های مختلف، برای یک بازیکن ایجاد مزاحمت می‌کرده‌اید که روند بازی برای بازیکن دچار اختلال شده‌ بود.
  • صحت مجازات صورت گرفته مورد تایید می‌باشد.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح و طبق قانون می‌باشد.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...