رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم کردن تایم جیل {زندان}

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

یه مشکلی ک هممون داریم تایم زندانه که خب بخاطر داشتن اکانت های مولتی و قابلیت باز کردن همزمان چند اکانت کسی مشکلی با این موضوع نداره و نمیدونم کسی قبلا همچین چیزیو مطرح کرده یا نه.

یه راب میزنی یک ساعت باید جیل بمونی بعدش باید با اکانت مولتی بیای و اون اکانت رو بازی نگه داری و شانس بیاری ریکانکت نشه. هزینه وکیلم که کم نیست و اکثر مواقع هم ک زنگ میزنی نمیتونن بیان . قطعا اگه نمیشد چند اکانت رو با هم باز بزاری کسی با این وضعیت تایم جیل , پلی نمیداد.

ویژگی سرورایه [RPG] جدا از نقش افرینی و توانایی کشتن افراد شما قادر به انجام کار های خارق العاده هستید. اینکه ما بخاطر کیل دادن یک نفر و سوء استفاده کردن پلیسا یک ساعت بریم زندان واقعا حوصله سر بره.

درخواست منم این نیست جیل برداشته بشه باید تنبیهی برای جلوگیری از سوء استفاده کردن افراد باشه ولی حداقل تایمشو نصف کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دورود پیشنهاد خوبیه ولی اگه تایم جیل بخواد کم بشه 1 نظم سرور بهم میخوره 2 وکیل دیگه نمیتونه bail بده کارشو انجام بده و سرور خیلی بهم میریزد واسه اینکه اگه تایم کم بشه مثال یارو میگه تایم جیل کمه دیگه بزار برم چند تا کاپ بزنم ماشاالله کاپ هم زیاد نیست اینجور باعث میشه نظم سرور بهم بریزه نظره من -

«زنٌّدگُيي مِّٓیکٍّٰنم با قٍّوانٍیٍن خْٰٰودم!» ️ 

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، FrostBite گفته است:

دورود پیشنهاد خوبیه ولی اگه تایم جیل بخواد کم بشه 1 نظم سرور بهم میخوره 2 وکیل دیگه نمیتونه bail بده کارشو انجام بده و سرور خیلی بهم میریزد واسه اینکه اگه تایم کم بشه مثال یارو میگه تایم جیل کمه دیگه بزار برم چند تا کاپ بزنم ماشاالله کاپ هم زیاد نیست اینجور باعث میشه نظم سرور بهم بریزه نظره من -

موافقم+

My account 

edae13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1

shreder.png

edae13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1

My bro

A.R.A.S.pngMILADemon.png

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، shreder گفته است:

موافقم+

تایمش عالیه کسی که مشکل داره نمیتونه راب نزنه به نظر من چون راست میگن نظم برهم میخوره

ویرایش شده توسط arasking1
لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبی بود، ولی با @FrostBite هم نظر هستم و اگه تایم جیل نصف شه اینجوری کسایی که تو بازی مزاحمت ایجاد میکنن ۲ بار این کار رو انجام میدن.

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد شما همانطور که @FrostBite مطرح کردند باهث ایجاد بی نظمی به دست یسری افراد میشه!

نظر بنده (-) هست!

موفق باشید

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، FrostBite گفته است:

همین الانم هیچ وکیلی کارشو انجام نمیده و اگر قراره اینجوری باشه خب با مولتی هم میتونن کاپ بزنن 

منم ۴ تا اکانت دارم کمم نیست همین الانم نظمی نداره اکثر اوقات کسایی ک وانتد دارن راحت برا خودشون تاب میخورن 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، arasking1 گفته است:

تایمش عالیه کسی که مشکل داره نمیتونه راب نزنه به نظر من چون راست میگن نظم برهم میخوره

اگه نمیشد اکانت مولتی زد و باز نگه داشت چند اکانت هیچکس با جیل زیاد موافقت نمیکرد

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، AminLr گفته است:

همین الانم هیچ وکیلی کارشو انجام نمیده و اگر قراره اینجوری باشه خب با مولتی هم میتونن کاپ بزنن 

منم ۴ تا اکانت دارم کمم نیست همین الانم نظمی نداره اکثر اوقات کسایی ک وانتد دارن راحت برا خودشون تاب میخورن 

داداش مولتی خوبه میگی مولتی اینجوره تایم جیل کم بشه با اکانت اصلی چی میشه؟ اینجور ۱۰ نفر مثل شما با ۴ تا مولتی بره کاپ بزنه که دیگه بد تر میشه از نظر من تایم جیل خیلی عالیه و سرور همینجوری که خوب پیش میره عالیه اگه که تایم جیل کم بشه از نظره من سرور خیلی بی نظم میشه و هیچ جور نمیشه جلوش رو گرفت

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، AminLr گفته است:

با سلام.

یه مشکلی ک هممون داریم تایم زندانه که خب بخاطر داشتن اکانت های مولتی و قابلیت باز کردن همزمان چند اکانت کسی مشکلی با این موضوع نداره و نمیدونم کسی قبلا همچین چیزیو مطرح کرده یا نه.

یه راب میزنی یک ساعت باید جیل بمونی بعدش باید با اکانت مولتی بیای و اون اکانت رو بازی نگه داری و شانس بیاری ریکانکت نشه. هزینه وکیلم که کم نیست و اکثر مواقع هم ک زنگ میزنی نمیتونن بیان . قطعا اگه نمیشد چند اکانت رو با هم باز بزاری کسی با این وضعیت تایم جیل , پلی نمیداد.

ویژگی سرورایه [RPG] جدا از نقش افرینی و توانایی کشتن افراد شما قادر به انجام کار های خارق العاده هستید. اینکه ما بخاطر کیل دادن یک نفر و سوء استفاده کردن پلیسا یک ساعت بریم زندان واقعا حوصله سر بره.

درخواست منم این نیست جیل برداشته بشه باید تنبیهی برای جلوگیری از سوء استفاده کردن افراد باشه ولی حداقل تایمشو نصف کنید.

اگه تایم کم بشه 

ایول بچه ها بریم شیرارت به پا کنیم 
کار برای کاپ بیشتره و درامد بیشتر ولی نظم بهم میریزه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، FrostBite گفته است:

داداش مولتی خوبه میگی مولتی اینجوره تایم جیل کم بشه با اکانت اصلی چی میشه؟ اینجور ۱۰ نفر مثل شما با ۴ تا مولتی بره کاپ بزنه که دیگه بد تر میشه از نظر من تایم جیل خیلی عالیه و سرور همینجوری که خوب پیش میره عالیه اگه که تایم جیل کم بشه از نظره من سرور خیلی بی نظم میشه و هیچ جور نمیشه جلوش رو گرفت

خب یه چیزی اضافه کنن هرچی بیشتر کیلل بدی قیمت وسایل بیشتر بشه برات خیلی سیستم جالبیم میشه الانم میشه کاری ک شما میگی رو انجام داد

اینا ام جزو ارپیایه بازین 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، AminLr گفته است:

خب یه چیزی اضافه کنن هرچی بیشتر کیلل بدی قیمت وسایل بیشتر بشه برات خیلی سیستم جالبیم میشه الانم میشه کاری ک شما میگی رو انجام داد

-

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۹ در 00:53، AminLr گفته است:

با سلام.

سلام.

مخالفم.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

تایم جیل به نظرم خوب هست . صادقانه بگم کم هم هست نظر من باشه میگم تایم های فعلی ضربدر 2 بشن 

ولی برای ار پی تر شدن راب به نظرم میشه راه هایی باشه که کلا بدون وانتد فرار کرد اما طبیعتا باید سخت باشه .

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

تایم جبل احساس میکنم خوبه فلان هم که سرور شلوغ هسته و وانتد ها زیاد هست تایم منطقی هست اونطوری نظم بهم می‌ریزه.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Dexyyy گفته است:

تایم جیل به نظرم خوب هست . صادقانه بگم کم هم هست نظر من باشه میگم تایم های فعلی ضربدر 2 بشن 

ولی برای ار پی تر شدن راب به نظرم میشه راه هایی باشه که کلا بدون وانتد فرار کرد اما طبیعتا باید سخت باشه .

×2؟ 😂😂😂

با سلام.

همین تایمی که براش گذاشتن اوکیه بنظرم

باپیشنهادتون مخالفم(-) 

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۰ در 00:15، AminLr گفته است:

اینجوری خیلی غیرمنطقی میشه داش -

15 ساعت قبل، Dexyyy گفته است:

پیشنهاد اینکه راب بیزو بدون وانتد تموم بکنیمم داده شده

و اینکه تایم همین الانش خوبه دیگه از این بیشتر واقعا حوصله سر بر میشه

UpRoaR.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

تایم جیل بنظرم یه چیز الزامیه و لازمه که باشه برای برقراری نظم 

نظرم منفیه

لینک به دیدگاه

آره تایم بالاست و همه به این واقف هستن با کاهش زمان مجازات، نظم سرور به هم میریزه.

ولی اگه دسترسی به وکیل به شیوه بهتر خدمت زندانیان قرار بگیره به یقین هم به نفع سرور خواهد بود هم بازیکن متضرر نخواهد شد.

پیشنهاد من اینه وکیل به 2 شکل باشه:

وکیل خصوصی: همون اشخاصی که شغل Lawyer رو انتخاب میکنن و در ساعات کاری بخصوص فعالیت میکنن و با دستمزدی طبق روال معمول.

وکیل دولتی: وکیلی که سرور در هر لحظه و زمان که درخواست کنید در اختیارتون قرار بده (منظور از وکیل دولتی:خود سرور، بدون دخالت پلیر).

تفاوت آزادی سریع و بی قید و شرط در هرزمان، فقط در مبلغ بالای دسترسی به وکیل دولتی باشه.

بی شک همه ما در زمان های حیاتی و در مواقع خاص به آزادی فوری نیازمندیم،  با هزینه بالای ازادی سریع سو استفاده کمتری خواهد شد.

لینک به دیدگاه

کاملا مخالفم و دلیلشم دوستان گفتند. من فقط با آزادی عمل بیشتر برای وکیل موافقم. به نظرم وکیل باید بتونه در تایم های دیگه هم آزاد کنه اما محدود باشه. مثلاً 10 دقیقه در هر ساعت که اینجوری هر دقیقه وقت کاپ رو زیادی نگیره هم خودش بتونه بعد 22 اشخاص رو آزاد کنه. 

در ۱۴۰۳/۳/۹ در 17:20، AminLr گفته است:

وکیل باید زرنگ باشه که اکثر وکیل ها نیستند! 

و در مورد وانتد هم این چیزی هست خود شما پلیر ها خواستید! شما پلیر ها اول از همه بدون هیچ منطقی به برتری منطقی کاپ نسبت شما اعتراض داشتید و علاوه بر اون خیلی از افراد داخل کاپ الکی دستورات رنک بالا رو زورگویی دانستند. شما قدرت و اختیارات رنک های بالاتر و حتی لیدر هارو هم گرفتید.وضعیت فعلی و بی نظمی سرور و حقیر بودن کاپ چیزی بوده خود شما پلیر ها خواستید و الان ازش شاکی هستید. خودتون این بلا رو سر خودتون آوردید اگر 4 نفر مثل شما فکر می کردند که چرا باید وانتد ها آزادنه ول بچرخند و بی نظمی ایجاد کنند الان سرور اینجوری نبود.

در ۱۴۰۳/۳/۹ در 09:01، FrostBite گفته است:

کاپ زیاد دوسته من بیشتر از چیزی که باید چیزی که نیست کاپ فعاله! دلیلشم بالا گفتم.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۳ در 10:58، ElmiraKamrani58 گفته است:

وکیل دولتی: وکیلی که سرور در هر لحظه و زمان که درخواست کنید در اختیارتون قرار بده (منظور از وکیل دولتی:خود سرور، بدون دخالت پلیر).

تفاوت آزادی سریع و بی قید و شرط در هرزمان، فقط در مبلغ بالای دسترسی به وکیل دولتی باشه.

👎

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...