رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی

MehrshadHero

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .MehrshaD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: mahdika.png
Shawyan.png
vahid.sh.png
Unfor%5BG%5DiveN.png
%5BAmir.A3%5D.png
FerDinaND.png
GodNight.png

• توضیحات: با سلام خدمت دوستان
مثل همیشه طبق روال معمول بنده داشتم میرفتم Boss, باس ساعت 9 رو رفتمو بعد Bosse ساعت 12, Bosse اول نفر دوم با 15هزار پوینت که نفر اول هم Pooriakazemi با 16هزار پونت بود و Bosse اولو  پوریا Run کرد بعد پوریا هی دور من دور میزد و Boss هم دنبالش بود,  منم با C M4 و Combat زدمش و 15هزار پوینت جمع شد Bosse بعدی هم من مثل همیشه زدمش ولی یکم دور رسیدم رنکم 9 شد بعد Ruzbeh  /goto  میکنه و میگه: داشتی چیت میزدی!!!!!!!!
میگم: چه چیتی من که چیت ندارم. میگه نه ادمینا همه گفتم چیته و تو باید بن شی و... منم که هرچی میگم پس چرا چک PC نمیکنی میگه هرفه من هرفه و فیلم محکم تره و هیچ چیزی نمیتونه اینو تغییر بده 
بنده از @Terible Sajjad سوال کردم که فیلم لازمه گفتن خیر برای همین فیلم نگرفتم ولی از PB فیلم میگیرم همیشه و چیتی ندارم
خو حاجی اگه حرفه شما حرفه این وسط چک PC چیه؟ چرا پس قوانین نوشته چک PC لازمه؟؟؟ من دلیله محکم میارم که چک PC لازمه
1-Server Lag باشه
2-من Lag باشم
3-روزبه Lag باشه

در خواست رسیدگی هرچه سریع تر به این موضوع رو دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @Shayan

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s8.picofile.com/file/8328631534/_.zip.html

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توضیحات: با سلام خدمت دوستان
مثل همیشه طبق روال معمول بنده داشتم میرفتم Boss, باس ساعت 9 رو رفتمو بعد Bosse ساعت 12Bosse اول نفر دوم با 15هزار پوینت که نفر اول هم Pooriakazemi با16هزار پوینت بود و Bosse اولو  پوریا Run کرد بعد پوریا هی دور من دور میزد و Boss هم دنبالش بود,  منم با C M4 و Combat زدمش و 15هزار پوینت جمع شد Bosse بعدی هم من مثل همیشه زدمش ولی یکم دور رسیدم رنکم 9 شد بعد Ruzbeh  /goto  میکنه و میگه: داشتی چیت میزدی!!!!!!!!
میگم: چه چیتی من که چیت ندارم. میگه نه ادمینا همه گفتم چیته و تو باید بن شی و... منم که هرچی میگم پس چرا چک PC نمیکنی میگه حرفه من حرفه و فیلم محکم تره و هیچ چیزی نمیتونه اینو تغییر بده و تو باید بن شی منم فیلمو به 2تا ادمین نشون دادم و تعیین کردن و در اخر هم میگه تابستونو بدون چیت پیشه ما باش. منم که چیتی نزدم! الکی بن شدم.
بنده از @Terible Sajjad سوال کردم که فیلم لازمه گفتن خیر برای همین فیلم نگرفتم ولی از PB فیلم میگیرم همیشه و چیتی ندارم
خو حاجی اگه حرفه شما حرفه این وسط چک PC چیه؟ چرا پس قوانین نوشته چک PC لازمه؟؟؟ من دلیله محکم میارم که چک PC لازمه
1-Server Lag باشه
2-من Lag باشم
3-روزبه Lag باشه

در خواست رسیدگی هرچه سریع تر به این موضوع رو دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @Shayan
در مورده اون موضوع کی میگید Khodet gofti pule unbani nadaram  اونجا منظورم اینه که الکی بن نکن پول ان بنی ندارم
خودتو فکر کنید که مثلا من بن شم الکی ان بن کنم اصلا چنین چیزی نمیشه. 
و Amir.A3 شب قبل از بن کاملا PC منو گشت و میتونه شهادت بده که نه چیتی پیدا کرد نه چیزی و هرکی که منو میشناسه میدونه که چیتی ندارم!

به امید خدا

دوباره نوشتم به دلیل بعضی مطالب جا افتادخ بود

ویرایش شده توسط MehrshadHero
لینک به دیدگاه

با سلام؛

همونطور که خودت گفتی باسِ ساعت 10* شما 14k امتیاز داشتی و نفر اول 15k، اما نکته اصلی که اسمی ازش نبردی امتیاز نفر سومه که حدودا 7k بود، من از اول‌ِ باس حضور داشتم و اینکه نفر اول و دوم اینقدر با بقیه فاصله دارن (حدودا دو برابر نفر سوم) نشون میده یجای کار میلنگه (اسکور ها)

نفر اول (Pooriakozemi) بلافاصله بعد از باس Check-PC شد و فایل تقلب پیدا و محروم شد، شما مظنون دوم و هدف بعدی برای Check-PC بودید که متاسفانه بعد از باسِ اول به حالت Sleep رفتید و 11:59 دقیقه برای زدن باسِ بعدی وارد بازی شدید.

طی صحبت با ادمین های حاضر قرار بر زیر نظر گرفتن شما شد و بنده در طول زدن باس از شما فیلم گرفتم و ادمین RockGame هم شمارو تحت نظر داشت، بلافاصله بعد از باس فیلمِ شما اپلود و در چت ادمین ها قرار گرفت و سه ادمین حاضر @RockGame و @Aghanim و بنده چیت NoReload شمارا تایید کرده و محرومیت برای شما اعمال شد (تقلب شما)

خالی از لطف نیست موارد زیر هم بررسی کنیم:

در 3 ساعت قبل، MehrshadHero گفته است:

بعد Ruzbeh  /goto  میکنه و میگه: داشتی چیت میزدی!!!!!!!!

چیت زدن شما تایید شده بود و بنده Goto کردم تا خبر بن شدن رو به شما بدم (در صورتی که لزومی به اینکار نبوده).

میگه نه ادمینا همه گفتم چیته و تو باید بن شی و... منم که هرچی میگم پس چرا چک PC نمیکنی میگه هرفه من هرفه و فیلم محکم تره و هیچ چیزی نمیتونه اینو تغییر بده 

این داستان های شما نه داخل عکس خودتونه نه مدارک من؛ لطفا منبع "ادمینا همه گفتن چیته*" "حرفه من حرفه*" رو قرار بدین ما هم مطلع بشیم.

بنده از @Terible Sajjad سوال کردم که فیلم لازمه گفتن خیر برای همین فیلم نگرفتم ولی از PB فیلم میگیرم همیشه و چیتی ندارم

بله کاملا درسته کسی هم از شما درخواست فیلم نکرد، در موارد مشکوک Check-PC اعمال میشه ولی وقتی فیلم من به وضوح ماجرا رو نشون میده Check-PC مثل این میمونه که من مطمعنم ظهر قرصمو خوردم اما محض اطمینان دوباره یکی بخورم، کار درستیه؟

1-Server Lag باشه
2-من Lag باشم
3-روزبه Lag باشه

برای چند لحظه فرض غلط شمارو درست فرض میکنیم، شما به بنده گفتی "حاجی به ولله چیت نبود"، "بیاین PC Check"، "بخدا من چیت ندارم"، اما به محض اینکه بنده گفتم "فیلمِ من یه چیزِ دیگه میگه"،

شما از مدرک داشتن من مطلع شدی و گفتی "عه"، "حاجی پول آنبنی ندارم ناموسا"،  شما رسما با این حرف به تقلب خودت اعتراف کردی و حرفی واسه گفتن نمیمونه. (مدرک)

الانم با شکایت احتمالا به مدرک داشتن من شک کردید اما بفرما، تمام و کمال.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • هاها 4
  • ناراحت 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم
تقلبی که شما از اون استفاده کردید به Lag ربطی نداره، پس از این بابت خیالتون راحت باشه.

طبق مدرک و چیزی که خودم مشاهده کردم در حالی که شما داشتید خشاب اسلحه رو تعویض میکردید در حال تیر زدن هم بودید. (البته برای خودتون حتی نشون نخواهد داد که در حال تعویض خشاب هستید.)

زمانی که تقلبی به این واضحی تائید میشود نیازی به Check PC نیست.

با تشکر از شکایت شما
™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

ویرایش شده توسط RockGame
  • دوست دارم که 2

RockGame.png

Everybody dies, but not everybody lives

لینک به دیدگاه

با سلام

در 4 ساعت قبل، Roozbeh گفته است:

با سلام؛

همونطور که خودت گفتی باسِ ساعت 10* شما 14k امتیاز داشتی و نفر اول 15k، اما نکته اصلی که اسمی ازش نبردی امتیاز نفر سومه که حدودا 7k بود، من از اول‌ِ باس حضور داشتم و اینکه نفر اول و دوم اینقدر با بقیه فاصله دارن (حدودا دو برابر نفر سوم) نشون میده یجای کار میلنگه (اسکور ها)

نفر اول (Pooriakozemi) بلافاصله بعد از باس Check-PC شد و فایل تقلب پیدا و محروم شد، شما مظنون دوم و هدف بعدی برای Check-PC بودید که متاسفانه بعد از باسِ اول به حالت Sleep رفتید و 11:59 دقیقه برای زدن باسِ بعدی وارد بازی شدید.

دوست عزیز چی میگی فرض کن باس هی تو حالت Run باشه تو هم هی با M4 بزنی و تیر خالی کنی روش معلومه 14k جمع میشه بعدشم فقط من با Pooryakozemi و Cesar و یه 3نفر دیگه داشتیم باس رو میزدیم معلومه اسکورت میاد بالا وگرنه باس دوم اینقد تعداد زیاد بود چرا رنک نداشتم؟ اصلا منطق نیست عزیزم.
در مورد Check-pc باید بگم من داخل بازی بودم شما نیومدی من بعده باس نزدیک 2مین مود برای اسکین فکشن ریختم بعد وارد شدم. لینک
http://s8.picofile.com/file/8328663942/Hitller.zip.html به ساعت ها دقت کنید!

طی صحبت با ادمین های حاضر قرار بر زیر نظر گرفتن شما شد و بنده در طول زدن باس از شما فیلم گرفتم و ادمین RockGame هم شمارو تحت نظر داشت، بلافاصله بعد از باس فیلمِ شما اپلود و در چت ادمین ها قرار گرفت و سه ادمین حاضر @RockGame و @Aghanim و بنده چیت NoReload شمارا تایید کرده و محرومیت برای شما اعمال شد (تقلب شما)

الان از کجا میدونی لگ نبودی؟ 30تا مود گان ریختی میخواستی لگ نشه؟ بعدشم الان شما میبایستی چک PC کنی که مطمعن شی الان من چیت دارم یا نه؟ شما هر زمانی خواستی من میام چک PC من اصلا چیت ندارم تو این فیلمم شاید شما مشکل داشتین یا اتفاق دیگه و مطمعنم که من Noreload نداشتم! اصلا اولش هم نمیدونستم چی هست که خودتون گفتیم فلان سایت اخرین صفحه بگرد میبینی! حاجی اگر من چیت داشتم اصلا شکایت نمیکردم ولی میدونم که ندارم. اصلا من سابقه چیت نداشتم چطوری میگی چیت داری؟
حاجی اصلا اینطوریه منم ادمین میشم هرکی که ازش بدم میاد وقتی رفت باس راحت بنش میکنم میگم دلیلش تیر زدن به باس خوبه؟ باید یه چک PC چیزی میکردی
@Aghanim شما داخل TS یه حرفی زدید خیلی جالب بود گفتین زشته هلپر مملکت چیت میزنه!!!
پس اکانت GoldNova به چه دلیل بن شده؟
اقا اصلا شما FPS پایین بوده مثل همون حالتی که یکی میخواد G کنه ولی فقط میدوِ و یهو میپره تو ماشین این بخاطره FPS لگه

بله کاملا درسته کسی هم از شما درخواست فیلم نکرد، در موارد مشکوک Check-PC اعمال میشه ولی وقتی فیلم من به وضوح ماجرا رو نشون میده Check-PC مثل این میمونه که من مطمعنم ظهر قرصمو خوردم اما محض اطمینان دوباره یکی بخورم، کار درستیه؟

الان من لَگ بودم فیلمتو چیزیو ثابت نمیکنه شما باید چک PC میکردی! چون 100% مطمعنم که چیت نزدم و الکی بن شدم الان من نمیدونم چرا شما فکر میکنید Noreload دارم, خودم که خر نیستم میدونم ندارم!!!! الان اگر یه Check-Pc میکردی هیچ ضرری نداشت معلومه اینا همه زیرِ سرِ کیه!! بماند

برای چند لحظه فرض غلط شمارو درست فرض میکنیم، شما به بنده گفتی "حاجی به ولله چیت نبود"، "بیاین PC Check"، "بخدا من چیت ندارم"، اما به محض اینکه بنده گفتم "فیلمِ من یه چیزِ دیگه میگه"،

شما از مدرک داشتن من مطلع شدی و گفتی "عه"، "حاجی پول آنبنی ندارم ناموسا"،  شما رسما با این حرف به تقلب خودت اعتراف کردی و حرفی واسه گفتن نمیمونه. (مدرک)

الانم با شکایت احتمالا به مدرک داشتن من شک کردید اما بفرما، تمام و کمال.

خدایا اخه واقعا درک مطلب نداری؟ بعدشم من پایین این حرفت نوشتم Alaki ban nade pule unbani nadaram الالن خودت به نا حق بن شی میری Unban میکنی؟ من اگه واقعا چیت زده بودم خوشالم میشدم که بن شدم و دیگه چیت نمیزدم! ولی میدونم که چیت نزدم
gta_sa_2018_06_08_16_10_17_392.jpg

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

باسلام خدمت شاکی محترم @MehrshadHero 

دوست عزیز همونطور که مشاهده میکنید اکانت Aghanim در حال حاظر ادمین هستند!

و تا با حال به دلیل چیت از سرور محروم نشده، شما به عنوان هلپر حق استفاده از چیت رو ندارید.

شمایی که ادعای لگ بودن میکنید پس از بن شدن چه ترسی داشتید که به ادمین @Roozbeh گفتید: 

"بن نکن پوله آنبنی ندارم"

و از شما خواهشمندم وقتی از چیت استفاده میکنید، به یک ادمین تهمت چیت نزنید!

"باشد تا عاقل و رستگار شویم، آمین"

• هاها 1

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

یک سری خزعبلات نوشتید که نمیشد خوندو جواب نداد؛

در 13 ساعت قبل، MehrshadHero گفته است:

دوست عزیز چی میگی فرض کن باس هی تو حالت Run باشه تو هم هی با M4 بزنی و تیر خالی کنی روش معلومه 14k جمع میشه بعدشم فقط من با Pooryakozemi و Cesar و یه 3نفر دیگه داشتیم باس رو میزدیم معلومه اسکورت میاد بالا

تو عکس من مشخصه که رنک 9 بودم، اتفاقا این احتمال هم در نظر گرفتم و از بازی رفته و دوباره آمدم، رنکم در اول 12 بود، یعنی بجز شما 11 نفر باسُ میزدن اما اینطور که شما گفتی 5 نفر باس رو میزدن، هیچ جور طبیعی بنظر نمیاد که اختلاف دو رنک حدود دو برابر باشه!

وگرنه باس دوم اینقد تعداد زیاد بود چرا رنک نداشتم؟

در 22 ساعت قبل، MehrshadHero گفته است:

بعدی هم من مثل همیشه زدمش ولی یکم دور (دیر*) رسیدم رنکم 9 شد

خودت قبلا مطرح کردی دلیل رنک پایینتو نمیدونم چرا الان زیرش زدی.

در مورد Check-pc باید بگم من داخل بازی بودم شما نیومدی من بعده باس نزدیک 2مین مود برای اسکین فکشن ریختم بعد وارد شدم

عزیزم داخل پست اول نوشتم که مظنون اول Pooriakozemi بود و اول اون Check-PC شد، باس ساعت 10:24 زده شد و Check-PC حدودا بیست دقیقه طول کشید (فقط دکستاپو چک نمیکنیم که!)

شما هدف دوم بودی و وقتی نوبتت رسید Sleep بودی.

الان از کجا میدونی لگ نبودی؟ 30تا مود گان ریختی میخواستی لگ نشه؟ بعدشم الان شما میبایستی چک PC کنی که مطمعن شی الان من چیت دارم یا نه؟

اقا اصلا شما FPS پایین بوده مثل همون حالتی که یکی میخواد G کنه ولی فقط میدوِ و یهو میپره تو ماشین این بخاطره FPS لگه

الان من لَگ بودم فیلمتو چیزیو ثابت نمیکنه شما باید چک PC میکردی!

در 15 ساعت قبل، RockGame گفته است:

تقلبی که شما از اون استفاده کردید به Lag ربطی نداره، پس از این بابت خیالتون راحت باشه.

شما هر زمانی خواستی من میام چک PC من اصلا چیت ندارم

تعدادی هستن راه و روش خودشونو واسه مخفی کردن فایل ها دارن، وقتی فیلم 100% چیت رو نشون میده نمیایم Check-PC که 99% بشه چیت رو پیدا کرد.

تو این فیلمم شاید شما مشکل داشتین یا اتفاق دیگه

استغفرلله

حاجی اصلا اینطوریه منم ادمین میشم هرکی که ازش بدم میاد وقتی رفت باس راحت بنش میکنم میگم دلیلش تیر زدن به باس خوبه؟

بذار ببینم؛ من از شما بدم میاد؟ کی باعث هلپر شدن شما شد؟ دلیل بن شدن شما تیر زدن به باس بود؟

خدایا اخه واقعا درک مطلب نداری؟ بعدشم من پایین این حرفت نوشتم Alaki ban nade pule unbani nadaram الالن خودت به نا حق بن شی میری Unban میکنی؟ من اگه واقعا چیت زده بودم خوشالم میشدم که بن شدم و دیگه چیت نمیزدم! ولی میدونم که چیت نزدم

این ثانیه های قبل از بن شدن شما بود و به هر دری برای نجات خود زدید.

به چند مورد از دروغ های شما اشاره شد، دروغ حقیقتو عوض نمیکنه!

ویرایش شده توسط Roozbeh
  • دوست دارم که 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

با سلام بنده داخل این ماجرا نبودم و خبری هم ندارم از این موضوع و حتی بنده داخل بازی هم نبودم وقتی این موضوع اتفاق افتاد با تشکر.

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Aghanim گفته است:

دوست عزیز همونطور که مشاهده میکنید اکانت Aghanim در حال حاظر ادمین هستند!

و تا با حال به دلیل چیت از سرور محروم نشده، شما به عنوان هلپر حق استفاده از چیت رو ندارید.

با سلام همه میدونن که اکانت GoldNova ماله شما بود که به دلایلی دیگر انلاینش نکردید!!
و اکانت در حاله حاضر شما یعنی
AghaNim ماله Blackjustice بود به اسم Black_VVolf که معلوم نیست چطوری این اکانتو گرفتین(خرید فروش-کلاه برداری-رفاقتی) بماند حالا
ولی اکانت اصلی شما به اسم
GoldNova بسیار زیاد به دلیل چیت بن شده خودتونم میدونید اگر به باطن شما نگاه کنیم خودتون که به ما میگید Cheater دسته همرو از پشت بستین
http://s8.picofile.com/file/8328740250/KingKiller.zip.html

در 7 ساعت قبل، Aghanim گفته است:

شمایی که ادعای لگ بودن میکنید پس از بن شدن چه ترسی داشتید که به ادمین @Roozbeh گفتید: 

"بن نکن پوله آنبنی ندارم"

و از شما خواهشمندم وقتی از چیت استفاده میکنید، به یک ادمین تهمت چیت نزنید!

"باشد تا عاقل و رستگار شویم، آمین"

من SS گذاشتم که گفتم Alaki ban nakon pule unbani nadaram بازم میای میگی اومدی گفتی Ban nakon pule unbani nadaram? مدرک گذاشتم بازم اینو میگین؟ احتمالا فتوشاپه؟
درک مطلب نداری منظورو نمیگیری من گفتم اِ بن نکن پول انبنی ندارم؟ چون اره الکی بن نکن پول انبنی ندارم!!!!!!!!! من میدونم الان تو پست بعدی باز همینو میگی! منم اگر دیگه حرفی برای گفتن نداشتم اینطوری بودم اره فقط میخوای یه چیزی بگی که اره کاره من درست بوده! الان کی میاد الکی بن شه پول انبنی هم بده؟ هرفی که من زدم اصلا بگیم این بوده که من گفتم بن نده پول انبنی ندارم ناموسن. چون الکی پول نمیدم!!!!!!!!
خداوند همه ی مارا ادم کند!! با این حرفا کسی به جایی نمیرسه
Black_VVolf

یک سری خزعبلات نوشتید که نمیشد خوندو جواب نداد؛

خزعبلات نیست حقیقته و تلخه حتی از قهوه سر صبح هم تلخ تر

تو عکس من مشخصه که رنک 9 بودم، اتفاقا این احتمال هم در نظر گرفتم و از بازی رفته و دوباره آمدم، رنکم در اول 12 بود، یعنی بجز شما 11 نفر باسُ میزدن اما اینطور که شما گفتی 5 نفر باس رو میزدن، هیچ جور طبیعی بنظر نمیاد که اختلاف دو رنک حدود دو برابر باشه!

اِ چه ادمایی پیدا میشن میشینن کسانی که میان برای باسو میشمارن عزیزِ دلِ برادر قوربون چشات بشم من بیکار نیستم بشینم افرادو بشمارم فقط تنها کسانی به چشم اومدن رو گفتم 
نیومدم یه کاغذ بردارم بنویسم
Cesar pooryakozemi .Mehrshad اهان تا اینجا 3تا + یکی با Bullet اومد 4تا و یکی هم با Tornado 5تا. نه عزیزم بیکار نیستم مثل شما بعدشم اصلا بگیم 20نفر ولی باسِ ساعت 12 چی میگید؟ اونو فکر کنم یه 70نفری بودن!

وقتی میگید Sleep بودید. فکر کنم جن ها داشتن
Helpme جواب میدادند؟
اتفاقا انلاین بودن نهایت
Sleepe منم فکر کنم 5مین برای تست کردن مود ها بود بعد گیم بودم شما نیومدی! الان هم بهونه میاری!  ولی همه میدونن که چه ادمی هستی! بعد باس داخله بازی هم 
با سجاد رفتیم دور دور داخل TS هم بودم @Terible میتونه شهادت بده!(به مدت طولانی-تا ساعت 11که بعد سجاد رفت)

در 5 ساعت قبل، Roozbeh گفته است:

خودت قبلا مطرح کردی دلیل رنک پایینتو نمیدونم چرا الان زیرش زدی.

اخه رنک 9بشی 1رسپکت با 200تا باف بگیری بهش میگی رنک؟ رنک اصلی به 3تا اول میگن نه به 7تا اخر!

تعدادی هستن راه و روش خودشونو واسه مخفی کردن فایل ها دارن، وقتی فیلم 100% چیت رو نشون میده نمیایم Check-PC که 99% بشه چیت رو پیدا کرد.

اِ پس شما اینکاره هستین شرمنده من Cheater نیستم که مثل شما حرفه ای باشم شرمنده به خدا. من نه چیت داشتم و نه خواهم داشت بَلدم نیستم مخفیش کنم عزیزم چوت تاحالا نداشتم
بعدشم از کجا میدونی که
100% پینگت پایین نبوده و FPS Lag نبودی و مشکل از مود های تو و PCit نبوده؟

بذار ببینم؛ من از شما بدم میاد؟ کی باعث هلپر شدن شما شد؟ دلیل بن شدن شما تیر زدن به باس بود؟

شاید بدت بیاد! شاید یکی مجبورت کرده که بدت بیاد! اون شخص خودش فهمید کیو میگم
دلیلِ بن شدن من تصورات و بد گمانی شما بود که فکر کردی چیتِ
شما باعث هلپری شدی ولی وظیفت بود! مثلا من از یکی بدم میاد
Helpme میده, بعد جوابشو ندم! منم وظیفمه جواب Helpme بدم چه دوستم باشه چه دشمنم

این ثانیه های قبل از بن شدن شما بود و به هر دری برای نجات خود زدید.

به چند مورد از دروغ های شما اشاره شد، دروغ حقیقتو عوض نمیکنه!

کسی که میخواد بن بشه الکی. برای نجات هرکاری میکنه! بعدشم این ثانیه های اخر که میگی متن بالاشو بخون درک مطلب پیدا میکنی
 وقتی میگم چیت ندارم اِ بن نکن پول ندارم برای انبن 
یعنی الکی بن نکن ما مثل شما پول دار نیستیم که انبن کنیم و بن شدن حق من نیسته. الکی داری بن میدیو خودتم میدونی! 

@Shayan

به امید خدا

• دوست دارم که 2
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

درود!

فکر نمیکنم این همه توهین رو یک هلپر کنه، دوست عزیز بنده نه با شما مشکلی دارم نه دشمنی!

سابقه ی GoldNova به خوده ایشون و صاحبش برمیگرده و به شما مربوط نمیشه، شما از تقلب (Cheats) استفاده کردید و مجازات هم شدید.

توهین در تاپیکه فروم به یک ادمین به چه معناست؟

و جا داره که بگم: "خرید و فروش، کلاه برداری یا رفاقتی"

شما مدرکی از این صحبت خودت داری دوست عزیز که به یک ادمین اینطور تهمت میزنی؟

و اینکه شما ادعا میکنی که بنده یعنی ادمین Aghanim چیتر هستم؟ شما مدرکی از چیت بنده داری؟ Aghanim تا به حال به دلیله Cheats از سرور محروم شده؟

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Aghanim گفته است:

درود!

فکر نمیکنم این همه توهین رو یک هلپر کنه، دوست عزیز بنده نه با شما مشکلی دارم نه دشمنی!

سابقه ی GoldNova به خوده ایشون و صاحبش برمیگرده و به شما مربوط نمیشه، شما از تقلب (Cheats) استفاده کردید و مجازات هم شدید.

توهین در تاپیکه فروم به یک ادمین به چه معناست؟

و جا داره که بگم: "خرید و فروش، کلاه برداری یا رفاقتی"

شما مدرکی از این صحبت خودت داری دوست عزیز که به یک ادمین اینطور تهمت میزنی؟

و اینکه شما ادعا میکنی که بنده یعنی ادمین Aghanim چیتر هستم؟ شما مدرکی از چیت بنده داری؟ Aghanim تا به حال به دلیله Cheats از سرور محروم شده؟

با سلام 
من توهینی نکردم و گفتم یکی از این حالتا هست اصلا شاید همینطوری عشقی اکانت داده بهت. من گفتم این کارارو کردی؟ گفتم حالا یکی از این حالتا هست اصلا رفاقتی من چیزی نگفتم و اره دشمنی هم نیسته مگه من گفتم دشمنی هست بین ما 2تا؟ و مدرکی هم ندارم چون گفتم که نه میدونم چه اتفاقی افتاده نه از چیزی خبر دارم فقط میدونم یکی از این 3حالته!
و بنده از Cheats استفاده نکردم گمان اشتباه شما هسته که فکر میکنید من Cheateram! که کاملا اشتباه فقط یه سوء تفاهم بوده همین که اینو میدونم که Cheater نیستم و چیت نزدم 100% هم مطمعنم!Aghanim تاحالا بن نشده چون مدت کمی دسته شما بوده و قبلِ اینکه بیاد دسته شما همیشه Sleep بوده!!!!! 
توهینم نکردم قضاوتم نکردم گفتم از این 3حالت خارج نیست!
Goldnova صاحبش هرکی بوده مهم اینکه مدت طولانی دسته شما بوده و اخرین بنشم به دلیل چیت بود که دست شما بود! بازم مدرک خواستی AGSA.Arsacia.ir میتونی چک کنی گلم
بعدشم به همین دلیل الکی که بن شدم دیگه هلپر نیستم عزیزم
و اینکه میگید مجازات شدید! اون کسی که باید بدونِ. میدونه چیت نزدم گلم و به
امید خدا شماهم درک میکنید که چیت نبوده و انبن میکنید
@Shayan

یا حق

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

با سلامی دیگر خدمت دوستان باز هم برگشتیم با مدارک کامل تر
در فیلمی که خودم تهیه کردم میبینید که به محض کشته شدن من گان من میپره و موقعی که جون بنده 0 میشه همان لحظه گان میپره ولی در فیلمی که روزبه به نمایش گذاشتند کاملا مشخصه که بنده بعد از کشته شدن هنوز گان به دستم دارم!
و وقتی جون بنده 0 میشه هنوز گان دارم و تا چند ثانیه ادامه پیدا میکنه
این خودش از نشونه های FPS Lage شماست که FPS شما زیر 20 هست که حتی اگر زیر 30باشه بازهم

Lage خلاصه در فیلمی که میزارم Stop اول ماله موقعی هسته که جون من 7هستش
و Stop دوم ماله زمانیه که کاملا جون من 0 میشه و گان به محض کشته شدن میپره!

لینک:http://s9.picofile.com/file/8328845542/mpc_hc_2018_06_10_18_24_03_347.avi.html
mpc_hc_2018_06_10_18_24_21_843.jpg

فیلم روزبه میزارم که مشخصه بخاطر FPS lag فکر کردن که چیت هست و بن دادن
همونطور که میبینید بنده کشته میشم ولی هنوز گان دستم هستش
فکر کنم همین مدرک برای اثبات FPS lag روزبه و Unbani من کافیه

لینک:http://s8.picofile.com/file/8328846342/mpc_hc_2018_06_10_18_27_42_271.avi.html

mpc_hc_2018_06_10_18_27_31_465.jpg

mpc_hc_2018_06_10_18_27_22_129.jpg
mpc_hc_2018_06_10_18_27_35_137.jpg

@Shayan 
                                                                                                      به امید خدا یا حق

• دوست دارم که 4
  • هاها 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

با سلام 
الان خیلی وقته از شکایت گذشتِ و هیچ جوابی دستگیر ما نشد لطفا رسیدگی کنید @Shayan 
و یه سوال داشتم این چه وضع دلیل آوردن و مدرکِ؟ شما اصلا امدی کنارِ من دارید فیلم میگیرید؟ شما میبایستی Spect شید رو من فیلم بگیرید این الان اصلا مدرک خوبی نیسته و همه احتمالاتو تو پست های بالا براتون گفتم! 
بازم ما میسپاریم دست شایان که قظاوت کنه @Shayan 
لطفا هرچه سریع تر رسیدگی کنید @Shayan 

MehrshaD.
                                                                                   لطفا رسیدگی کنید @Shayan

به امید خدا 

ویرایش شده توسط MehrshadHero
  • دوست دارم که 3
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نیازی به Spec شدن روی شما نبوده دوست عزیز، این فیلم قبل از اینکه روی شما باعث محرومیتتون بشه به تائید بنده رسیده و سپس مجازات شدید.

قانون بررسی سیستم هم برای مواقعی هست که ادمین موردنظر درمورد فرد مشکوک هست، در صورت اینکه اطمینان داشته باشه مشکلی پیش نخواهد آمد!

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

• هاها 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...