رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

GeO.png
• سن واقعی: 17.
• اسم واقعی: محمد علی.
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00 تا 02:00.
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت و افزایش دروس.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن. 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2 بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

توجه!

ظرفیت اقلیت Hitman Agency تکمیل میباشد و این اقلیت تا اطلاع ثانوی عضو نمیپذیرد.

#- تمامی پست های عضویت ارسال شده قبل و بعد از این پست نادیده گرفته خواهد شد.

تا اطلاع ثانوی از ارسال پست در این تاپیک خودداری نمایید.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود؛

اقلیت Hitman Agency یک عضو فعال و دارای شرایط ذکر شده میپذیرد.

هم اینک میتوانید جهت عضویت در این اقلیت اقدام نمایید.

شرایط ورود به اقلیت:

1- داشتن سطح 15+

2- داشتن Rank +2 در یکی از اقلیت های دسته ملایم.

3- داشتن Rank +2 در یکی از اقلیت های دسته متوسط.

4- داشتن Rank +2 در یکی از اقلیت های دسته ویژه.

5-  داشتن سطح 5 در مهارت شغل کاراگاه (Detective).

6- عدم مسدودیت از دسته ویژه.

#- تمامی پست های ارسال شده قبل از این پست نا دیده گرفته میشود.

#- اولویت تست، داشتن بیشترین تایم پلی در ماه میباشد.

#- پست عضویت تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود.

پست عضویت در تاریخ 18-02-2024 ساعت 16:00 بسته خواهد شد.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Princesse.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: مهنا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  علاقه مند به رپ خوب , خونسرد, خوش اخلاق , گانر هستم , پایبند و متعهد به قوانین , بافر هستم, داشتن نظم و همچنین دارای برنامه ریزی برای هر نوع کار, صبور هستم,  داشتن برخورد خوب هنگام مواجهه با دیگران و همچنین مسئولیت پذیر, قوی هستم,  خوب و فردی اجتماعی و دارای اعتماد به نفس بالا 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و دیگه حوصله نداشتم نیاز به استراحت داشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میتونم وقتی یکی داخله خونه باشه برم چاقو بردارم بکشمش و وانتد نگیرم و به این اقلیت علاقه زیادی دارم و برای اولین بار هم که شده میخوام امتحانش کنم همچنین اسلحه اسنایپر هم میخوام امتحان کنم و ببینم جو اقلیت هیتمن چجوریه درسته که قوانین خیلی سختی داره ولی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قاتل خوبی هستم و میتونم به راحتی دیگران رو به قتل برسونم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +4 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DarkMooD.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  علاقه مند به رپ خوب , خونسرد, خوش اخلاق , گانر هستم , پایبند و متعهد به قوانین , بافر هستم, داشتن نظم و همچنین دارای برنامه ریزی برای هر نوع کار, صبور هستم,  داشتن برخورد خوب هنگام مواجهه با دیگران و همچنین مسئولیت پذیر, قوی هستم,  خوب و فردی اجتماعی و دارای اعتماد به نفس بالا 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و دیگه حوصله نداشتم نیاز به استراحت داشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میتونم وقتی یکی داخله خونه باشه برم چاقو بردارم بکشمش و وانتد نگیرم و به این اقلیت علاقه زیادی دارم و برای اولین بار هم که شده میخوام امتحانش کنم همچنین اسلحه اسنایپر هم میخوام امتحان کنم و ببینم جو اقلیت هیتمن چجوریه درسته که قوانین خیلی سختی داره ولی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قاتل خوبی هستم و میتونم به راحتی دیگران رو به قتل برسونم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 بار

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• روزانه چقدر بازي مي کنيد؟ 8

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: استفا و اومدن به اين اقليت

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ تجربه و علاقه به اقليت

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 3

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Travisscott.png

• سن واقعي: 22

• اسم واقعي: امیر

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتي , دشمن کش , با تجربه , رفيق باز , به سوي موفقيت , کينه اي , شوخ  , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حيوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقيه , با جنبه , صبور , جدي

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه اين که تجربه اين کار رو داريم دوم اينکه علاقه ي زيادي به اين اقليت داريم و سوم اينکه دوستانه ما همه در اين اقليت حضور دارند و ماهم ميخوايم بريم اين اقليت

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WhiteStorm.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: سارا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون و اهل تلاشو کوشش، بسیار مسئولیت پذیر و به کار تیمی پایبندم و تمام تلاشم رو میکنم تا همیشه بهترین خودم باشم؛ عاشق بازی های ویدیویی و هنر؛ یکی از سرگرمی های من پلی دادن در این سرور است تا بتونم اوقات خوشی رو در کنار دوستان بگذرونم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +۸ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۰۹:۰۰ تا ۱۴:۰۰ و ۱۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: استفاء

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بعد از دوسال حضور در فکشن SI و حضور در فکشن های دسته متوسط و ویژه در گارد ملی، تصمیم گرفتم که بعد از دوسال حضور در si و به منظور ایجاد تنوع از این فکشن خارج بشم و در اقلیت هیتمن ثبت نام کنم و بنظرم فکشن خیلی خوبی هست.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به این فکشن باعث شده تا بخوام من هم عضوی از این جمع باشم و بنظرم استعداد خوبی تو قتل های خاموش و بی سرو صدا دارم!

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۴

WhiteStorm.png

لینک به دیدگاه

Final.png 
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر.
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نمیاد
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن. 

در حیــرتم از مــرام ایــن مــردم پـست               

ایــن طــایفــه زنــده کــش و مــرده پــرست
---------------------------------------------------------------------------

Final.png

[Kw]

لینک به دیدگاه

GeO.png
• سن واقعی: 17.
• اسم واقعی: محمد علی.
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت و افزایش دروس.

لینک به دیدگاه

HoxeiN.png

• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باادب بااحترام فعال شوخ طبع علاقمند به محیط زیست عاشق اهنگای ملایم و اهسته شب بیدار سخت کوش دوستدار رفقا کاربلد مسوولیت پذیر پرانرزی باهوش اینده نگر خوش برخورد دوستدار کار تیمی عاشق هایده و مهستی و ابی مدافع حقوق مردم و بشر دوست
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ظهرا ساعت 2 تا 7 عصر / شبا 9 تا 12
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 1سال PD بودم خسته شدم دیگه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تاحالا تجربش نکردم خیلی دوس دارم بیام و با دوستای جدید و فضای جدید اشنا بشمو آدما رو از دور به قتل برسونم. درضمن لیدرشم دوس دارم قبلا باهم توی یه فکشن بودیم. امیدوارم بتونم بیام و قبول شم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خیلی گنگه منم عاشق چیزای گنگم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 الی 2 بار

لینک به دیدگاه

Arshiya.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: ارشیا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ساده و پاکدل
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 3 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  معمولا شبا 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 2 سال پیش بوده یادم نیست 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): نهایت فکشن ها
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقه زیاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4+

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

MmliX.png

• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: محمد علی
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قاتل خوبی هستم و میتونم به راحتی دیگران رو به قتل برسونم

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

ExTerMe.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق - مهربان 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12.-3    6-9
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: علاقه ای نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به این فکشن علاقه دارم و دوست دارم به این فکشن بیایم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چونکه میتوانم در این فکشن به همکاران کمک زیادی کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

𝒊𝑸 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚 

ExTerMe.png

ShortCut.png

cfec16_24ExTerMe-Arsacia-New.png     

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dr.NiNjA.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سهیل
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آرام و صبور، منطقی و خونسرد، سعی میکنم ندیده بگیرم و ببخشم و بعضی مسائل رو کوتاه بیام، پشتکار و صبر زیادی برای رسیدن به یه هدف دارم، تنوع طلب نیستم از چیزی زود خسته نمیشم، قوانین رو جدی میگیرم و مقرراتی ام، سعی میکنم همیشه شرایط دیگران رو درک کنم، کم حرفم زیاد اجتماعی نیستم ولی سعی میکنم اجتماعی باشم، به تجربیاتم توجه زیادی دارم و همیشه از اشتباهاتم عبرت می‌گیرم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداقل 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دریافت دو اخطار به دلیل ارتکاب به خطا های غیر عمدی بخاطر نداشتن تمرکز کافی در نتیجه خستگی کوتاه مدت و بازی کردن مداوم که منتج به اخراج شد.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): من تقریبا اکثر فکشن هایی که نیاز بودند را تجربه کردم و دوست داشتم در کنار این ها اقلیت هیتمن را نیز تجربه کنم و موارد جدیدی یاد بگیرم و لحظات خوشی برای خودم و دیگران در خاطره ثبت کنم. کار در خفا چیزیست که تا به حال امتحان نکردم و باید جالب باشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و آشنایی بیشتر با محیط و امکانات سرور
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل ۵ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Saleh.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: صالح

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پر انرژی هستم خوشحال هستم خونگرم هستم باهوش هستم شاهکار - قوی - اجتماعی خوش اخلاق - آدم فعال و راضی به همه چی هستم و همیشه به دنبال رفاقت و صمیمیت و سخت کوش و آدمه با صداقتی هستم که همیشه انجام کارا از رو مرامه و تلاش

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 الی 21:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نبود تایم کافی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): از قابلیت های این فکشن خوشم میاد و از نوع فعالیت هایی که دارند و از همه مهمترین ماهیت و ریشه ی هیتمن که معمولا مورد علاقه همه هستش و مورد علاقه خودمم هست و لذتی که در گرفتن اسنایپ در دست هست در هیچ چیز دیگری نیست، نشونه بگیری رو سرش و تق

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3

ویرایش شده توسط SaIeh

💢 Silence is the most powerful Scream 💢

💫

لینک به دیدگاه

عکس  سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

OmidReza.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: امیدرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و اهل کار هستم،برای دوستام هرکاری میکنم،پایبند به قوانین هستم، در زمان لازم اقدامات لازمش رو انجام میدم،عاشق مخفی کاری هستم،در استتار و مخفی شدن مهارت دارم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3-4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا در این فکشن تا رنک 5 حضور داشتم و از امکانات مناسب و عالیش مطلع هستم - وقتشه کمی برای تجدید خاطرات گذشته و کمی لذت تلاشمو بکنم که به هیتمن برگردم و کمی از فضای ملتهب نیروی های انتظامی فاصله بگیرم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقه و علاقه ای که دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هر 10 دقیقه یک بار.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Brutalest.png
• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: سجاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و تابع قوانین
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 22:00 - 14:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ داشتن احساس مسؤلیت و علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2

Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XFaCToR.png
• سن واقعی: 24
• اسم واقعی: محمد 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بیخیال
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  22:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:  همینجوری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):   از قابلیت های این فکشن خوشم میاد و از نوع فعالیت هایی که دارند و از همه مهمترین ماهیت و ریشه ی هیتمن که معمولا مورد علاقه همه هستش و مورد علاقه خودمم هست و لذتی که در گرفتن اسنایپ در دست هست در هیچ چیز دیگری نیست به یاد قدیما و دوستان بعد چون سر ی داستان الکی کیک شدم میخوام برگردم به هیتمن دوباره امیدوارم که بتونم بیام
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟   لول فکشن بالاس کلا
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 بار

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spiner.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: سینا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق و فعال و مهربان و دلسوز و...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +6

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18 تا 23

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته شده بودم 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه دارم و فکشن خوبی هست لیدر خوبی داره و...

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون تا حالا ب این فکش نیامدم و میخام تجربه کنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+10

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TiM.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: مهیار 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق و شوخ طبع ، وظیفه شناس ، با ادب ، ساکت اروم ، خوشگل باهوش جذاب ، اکتیویتی زن ، فعال ، خفن ، گنگ ، باحال ، گیمر ، دوست ، پرحرف دیوانه ، خشن ، صبور ، گاهی وقت ها بد اخلاق، مغرور نیستم سرم تو کار خودمه با کسی کاری ندارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00-24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: از اون فکشن خسته شده بودم و میخواستم به فکشن دیگه برم برای تنوع

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون جای باحالیه ، همکاران خوبی داره  ، حقوقش خوبه ، اکتیویتی زیاد میزنم ، ساکتو  ارومم ، با حوصله با پلیر ها ، اکتیویتی خیلی زیاد ، همیشه انلاین ، عاشق این فکشن ام ،داشتن سابقه ، لیدر باحالی داره ، ممبراش خوبن با کسی کاری ندارم و سرم تو کار خودمه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که اکتیویتی زیادی میزنم و همچنین گانره خوبیم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MinDConTrol.png
• اسم واقعی: مهدی

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MinDConTrol.png
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  اروم خونسرد مهربان و کمی سخت کوش؛ سرم تو لاکه خودمه و کارامو خودم به درستی انجام میدم؛ میخوام ادم کش شم برم آدم بکشم خیلی خوبه این حسش، خیلی هم گرم میگیرم اگه با کسی رفیق شم، حس شوخی زیاد دارم و حوصلم سر بره با همه شوخی می کنم اصلا مهم نیست کی باشه اصلش همون شوخیس که انجام میدم و حال میده خلاصه که اینجور ادمیم و شخصیتم همینه خواستید عشق کنید
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم و خواستم یکمی فاصله بگیرم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون جام اینجاست و دوست دارم به اقلیت هیتمن بیام برای اینکه ادم کش شم و وقتی بخام ادم کشی کنم خیلی خوبه فک کن با اسنایپر بری بالا ساختمون بعدش یکیو بزنی اونقدر حال میده و بعدش یکی داخله خونه باشه چاقو برداری بری بکشیش، یا با M4 بری یک نفرو به رگبار ببندی دیگه طرف زنده نمیمونه دوست نداره زندگی کنه ولی خب باز زنده میشه دیگه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که هست و ادم مناسبی برای فکشن هیتمن هستم

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

با سلام و درود؛

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت Ara با تایم پلی (122پذیرفته شد.

@WhiteStorm درخواست عضویت شما برای اکانت WhiteStorm با تایم پلی (222پذیرفته شد.

@HoxeiN درخواست عضویت شما برای اکانت HoxeiN با تایم پلی (10پذیرفته شد.

@aSoheyl درخواست عضویت شما برای اکانت Dr.NiNjA با تایم پلی (170پذیرفته شد.

@SaIeh درخواست عضویت شما برای اکانت Saleh با تایم پلی (64پذیرفته شد.

@OmidGH درخواست عضویت شما برای اکانت OmidReza با تایم پلی (110پذیرفته شد.

@Perspolis درخواست عضویت شما برای اکانت TiM با تایم پلی (65پذیرفته شد.

@FeaRLeSS درخواست عضویت شما برای اکانت MinDControL با تایم پلی (125پذیرفته شد.

@Eugene درخواست عضویت شما برای اکانت Unknown User رد شد. (اطلاعات فرم شما صحیح نمیباشد "عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل")

@iSpedeR درخواست عضویت شما برای اکانت DarkMood رد شد. (شما شرایط لازم برای ورود به اقلیت را ندارید)

@Ara درخواست عضویت شما برای اکانت TravisScott رد شد. (اطلاعات فرم شما مشابه اطلاعات فرم شخص دیگری میباشد)

@AqaMamad درخواست عضویت شما برای اکانت Final رد شد. (شما در اقلیت دیگری حضور دارید)

@AdmBoT درخواست عضویت شما برای اکانت GeO رد شد. (اطلاعات فرم شما مشابه اطلاعات فرم شخص دیگری میباشد)

@Hello درخواست عضویت شما برای اکانت Arshiya رد شد. (فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است، قسمت فیلد "30 کلمه خود را توصیف کنید:")

@MmliX درخواست عضویت شما برای اکانت Mmlix رد شد. (اطلاعات فرم شما مشابه اطلاعات فرم شخص دیگری میباشد)

@ExTerMe درخواست عضویت شما برای اکانت ExTerMe رد شد. (فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است، قسمت فیلد "30 کلمه خود را توصیف کنید:")

@Brutalest درخواست عضویت شما برای اکانت Brutalest رد شد. (فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است، قسمت فیلد "30 کلمه خود را توصیف کنید:")

@XFaCToR درخواست عضویت شما برای اکانت XFaCToR رد شد. (فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است، قسمت فیلد "30 کلمه خود را توصیف کنید:")

@EveRGoD درخواست عضویت شما برای اکانت Spiner رد شد. (فرم درخواست عضویت به درستی پر نشده است، قسمت فیلد "30 کلمه خود را توصیف کنید:")

......................................................................

اولویت تست به ترتیب به شرح ذیل میباشد:

1. WhiteStorm با 222 تایم پلی.

2. Dr.ninja با 170 تایم پلی.

3. MinDControL با 125 تایم پلی.

4. Ara با 122 تایم پلی.

5. Omidreza با 110 تایم پلی.

6. TiM با 65 تایم پلی.

7. Saleh با 64 تایم پلی.

8. HoxeiN با 10 تایم پلی.

موارد تست:

15 سوال از قوانین عمومی سرور.

20 سوال از قوانین اقلیت هیتمن.

5 تست Duel با اسلحه های (Deagle، MP5، M4، SDPistol و AK-47)

تعداد فرصت برای پاسخ های اشتباه: 3/3

نکات مهم جهت ارسال پست:
1- اطلاعات اسم و سن را به طور صحیح و با کلمات فارسی وارد نمایید.
2- سوالات پست را به درستی و جدی بیان کنید و از هر گونه نقل قول و جواب های نا درست بپرهیزید (زیرا موجب رد شدن پست شما میشود).
3- چنانچه کم تر از 3 روز از ارسال پست شما سپری شده و پست شما قبول شده است، از ارسال پست مجدد خودداری نمایید.
4- چنانچه پس از گذشت هفت روز تماسی جهت تست دریافت نکردید (در صورت باز بودن پست توسط لیدر) مجدداً درخواست دهید.

نکات و مواردی که باید رعایت شود:
1- تمامی پست ها توسط لیدر اقلیت مورد بررسی قرار گرفته و بهترین فرد از نظر (داشتن بیشترین ساعات بازی کرده در ماه) برای تست انتخاب میشود، لزا از شما خواهش مندیم از هرگونه تماس با لیدر و سرپرست اقلیت جداً خودداری کنید، زیرا موجب رد شدن پست شما میشود.
2- چنانچه پست درخواست عضویت شما رد و یا در تست ورود به اقلیت رد شدید پس از گذشت سه روز (در صورت باز بودن پست توسط لیدر) مجدداً درخواست دهید. (از ارسال پست کمتر از مورخ تعیین شده خودداری فرمایید).

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

توجه!

ظرفیت اقلیت Hitman Agency تکمیل میباشد و این اقلیت تا اطلاع ثانوی عضو نمیپذیرد.

#- تمامی پست های عضویت ارسال شده قبل و بعد از این پست نادیده گرفته خواهد شد.

تا اطلاع ثانوی از ارسال پست در این تاپیک خودداری نمایید.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام و درود؛

اقلیت Hitman Agency دو عضو فعال و دارای شرایط ذکر شده در صفحه ی اول عضویت میپذیرد.

هم اینک میتوانید جهت عضویت در این اقلیت اقدام نمایید.

نکته 1 اولویت تست، داشتن بیشترین تایم پلی در ماه میباشد.

نکته 2 پست عضویت تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود.

نکته 3کپی برداری از پست های دیگران و کامل پر نکردن فیلدهای درخواست عضویت، موجب رد شدن درخواست عضویت شما می شود.

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: Ara.png

• سن واقعي: 18

• اسم واقعي: آرا

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...