رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نابرابری زیاد در سیستم Clan Wall

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. وقتتون بخیر.

میخوام راجب نابرابری شدید در سیستم کلن وال صحبت کنم که اگر همینطوری پیش بره واقعا این سیستم بی مزه میشه برای خیلی از افراد.

یه سری کلن ها هستن که ممبراشون اکثرا عضو اقلیت های دسته ویژه مخصوصا هیتمن و فدرال هستن. گان و اسپری رو که پلیرها به صورت نرمال میتونن از گان شاپ بگیرن یا اینکه خودشون گان بسازن.(که البته دسته ویژه راحت Equip 
میکنه) . حالا مورد اول اینکه برای خودشون ارمور ست میکنن که باعث برتری تو درگیری میشه. و اینکه ادمینا خیلی راحت واسه خودشون تی پی میکنن نزدیک دیوار ها و راحت اسپری میکنن. (دیشب این اتفاق افتاد و یه هاستر به تنهایی جلوی 10 نفر از یه کلن دیگه وایساد و همه ی دیوار هارو هم ازشون گرفت!} ظاهرا قانونی برای تی پی کردن برای دسترسی سریعتر به دیوار ها وجود نداره و Abuse محسوب نمیشه. امروز صبح هم که ما شروع به گرفتن دیوار ها کردیم یه ادمین که عضو دسته ویژه بود که اسمشم مهم نیست. دقیقا همون لحظه ای که اسپری کردن دیوار رو تموم کرد و من همون لحظه بهش رسیدم از پشت، جلوی چشمام تلپورت کرد. چند ثانیه بعدش به دیوار ما توی یه شهر دیگه اتک داد و ظاهرا دوستم که رفته بود اونجا همین فرد رو دیده بود که درحال اسپری کردن بود. همون موقع که این صحنه رو دیدم یو سی پی رو چک کردم و دیدم فقط خودش توی کلن انلاینه .{حتی یه جا با اسپری گیرش انداختم و داشتم میکشتمش که از حضرت تلپورت استفاده کرد و خودشو نجات داد و تو وویس میخندید :) وقتی هم بهش گفتم بهونه اورد که باگ خورده بودمو یه ادمین دیگه اسلپم داد و ازین چیزا. که همون لحظه /Admins رو چک کردم و دیدم از 5 تا ادمین انلاین همه AFK هستن و وقط خودش انلاینه.{مدارک هم موجوده) یه دفعه هم که میخواستیم اتک بدیم به یه کلن . کنار دیوار استاده بودیم و یه اف بی ای هم از همون کلن همونجا بود. کاملا واظح بود که میخوایم اتک بدیم و ماهم منتظر بئدیم یه نفر اسپری کنه بقیه بزننش. ولی یه دفعه رو من فریسک زد و وانتد داد :)  . اهل شکایت و بحث و این چیزا نیستم. فقط دوست دارم که بازی به صورت عادلانه پیش بره .نه اینکه ادمینا و مخصوصا هاسترا با خرید هاستری راحت هرکاری که بخوان انجام بدن تلپورت کنن سرریع برن توی ااقلیت دیگه و از امکاناتش استفاده کنن و بعد هم خارج بشن. 

حالا دیگه این ترازو رو خودتون ببینید چطوری متوازنش میکنین. حالا درسته کلنی که لول 6 هست و لامبورگینی داره بیمه هم نمیندازه یجورایی برتری داره به کلن لول زیر 6 ولی دیگه اینکه اف بی ای و هیتمن و ادمین و اینا سو استفاده کنن از اقلیتشون و امکاناتشون واقعا بی مزه میشه . ممنون

Oxygen

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده در تمام مطالب گفته شده دوست عزیزمون حضور داشتم و شاهد بودم و گفته های ایشون رو تایید میکنم. 

لینک به دیدگاه

قبلا پیشنهادی به منظور فکوس بر روی هاستر ها بوده 

میتونید از سواستفاده انها مدرک جم آوری کنید و انها مجازت شند

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۵ در 05:14، Connecter گفته است:

قبلا پیشنهادی به منظور فکوس بر روی هاستر ها بوده 

میتونید از سواستفاده انها مدرک جم آوری کنید و انها مجازت شند

دوست عزیز مدارک موجوده ولی ادمین ها باید نظارت کنن رو این هاسترا که لیدر کلن خودشون هستن و برای خودشون وال میزنن و از امکانات هاستری سواستفاده میکنن. طرف هاستری خریده خودشو لیدر اف بی ای کرده با کلی گان و ارمور و اینا میاد تی پی هم میکنه بالاسرت. وقتی میزنیش میگه اوانس دادم بهت دوباره تی پی میکنه میاد میزنه. بعدشم که ریپورت میدم خود اون هاستری که abuse کرده جواب میده میخنده میگه چرا اینا مجازات داره سوال دیگه ای نیست؟.... خب نمیشه که اینطوری. @Spoke @EnDWaY @Ali

Oxygen

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...