رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جزئیات طرح پیشنهادی تغییرات سیستم دسته متوسط و وار

نظرسنجی  

51 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر کلی شما در رابطه با این طرح چیست؟

• کاملا موافقم
    • با برخی از قسمت‌ها مخالف و با برخی دیگر موافقم
    • کاملاً مخالفم

ارسال‌های توصیه شده

• توسعه دهنده

ا سلام.

پیروی جلساتی که میان تیم توسعه و سپس با برخی از بازیکنان و اعضای تیم کارکنان برگزار شد، طرح پیشنهادی زیر آماده شده و ما آماده شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

برای درک بهتر شما عزیزان نیز از طرح‌های شماتیک استفاده گردیده است.

نکته: اعضای تیم کارکنان می‌توانند در این بخش نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

با توجه به دریافت بازخوردها در طی سال‌های اخیر و همچنین مشاهدات ما، قرار بر این شده که سیستم دسته متوسط و وارها دست‌خوش تغییراتی شود تا هرچه بیشتر از پیش، فعالیت بازیکنان را در این اقلیت معنادارتر کند.

از این رو ما جزئیات این طرح پیشنهادی را به ۴ قسم تقسیم کردیم.

۱) وارهای کلی

Pic1.png

این وارهای کلی جایگزین سیستم وار فعلی خواهد شد. البته سیستم وار فعلی حذف نشده بلکه با اعمال تغییرات و بهبودهایی به عنوان یک نوع وار (کلاسیک) در زیر این مجموعه تعریف می‌شود.

وارها از این به بعد سه نوع کلاسیک، Assassination و CTF خواهند داشت که این انواع به صورت چرخشی در وارهای اجباری و انتخابی در وارهای توافقی در دسترس قرار می‌گیرند.

همانطور که در شماتیک وارهای کلی ذکر شده، در ابتدای وارهای کلاسیک یک Melee Fight با یکی از سلاح‌های Bat یا Knife بین بالاترین رنک‌های دسته متوسط افزوده می‌شود. یکی دیگر از تغییرات در وارهای کلاسیک نیز جایگزینی یا تغییر تایم اسکور می‌باشد.

تفاوت وار Assassination با وار کلاسیک در اینجاست که یک بالاترین رنک حاضر در تیم Defender، به اندازه Bossها HP دریافت می‌کند و تیم Attacker باید او را بکشد. هرچند محدودیت زمانی‌ای نیز در نظر گرفته خواهد شد.

وارهای فتح برچم یا CTF نیز همانطور که از اسمشان پیداست، به ازای هر تورف یک مکان مشخص برای ظاهر شدن پرچم و اسپاون اعضای هر دسته متوسط مشخص می‌شود.

۲) وار All-Out 

Pic2.png

در این وارها که مجزا از وارهای کلی است، امکان شرکت دسته متوسطها به صورت انفرادی یا به شکل اتحاد با یک دسته متوسطی دیگر نیز وجود دارد. وار All-Out نیز خود به دو نوع کلاسیک و MTDM برگزار می‌شود و هر هفته این نوع می‌چرخد. در MTDM افراد در صورت کشته شدن از رقابت خارج شده و برنده آخرین کسی‌است که زنده می‌ماند. در وارهای All-Out کلاسیک نیز Turfهای جداگانه‌ای مخصوص این نوع وار در نظر گرفته شده و مانند وارهای کلاسیک کلی برگزار می‌شود. هرچند با یک تفاوت که در ۱۵ دقیقه انتهایی این نوع وار، تمامی بازیکنان شرکت‌کننده ۲ وانتد لول دریافت خواهند کرد.

۳) گسترش و توسعه منطقه (PvE - Zone Expansion)

این قسمت از طرح پیشنهادی حذف شده و در آینده به صورت جداگانه مطرح خواهد شد. اما به طور کل این تغییر شامل حذف Turf ها به شکل کنونی و شروع از یک Turf اصلی (از HQ) و گسترده‌کردن آن به مرور و گرفتن مناطق بیشتر از شهر خواهد بود.

۴) بهبودهای کلی و امکانات جدید

Pic3.png

این سری از بهبودها فیچرها و امکاناتی است که کل دسته متوسط و انواع مختلف وارها را شامل می‌شود. اینها مواردی است که بعضا درخواست مستقیم خود بازیکنان بوده و بعضی دیگر آن را به بازی‌های رقابتی و FPS نزدیک‌تر می‌کند تا هیجان آنها را بازسازی کند.

از شما دوستان انتظار می‌رود که انتقادات و پیشنهادات و نظرات خود را برای هر بخش مطرح کرده تا این طرح پیشنهادی هرچه کامل‌تر و قابل‌قبول‌تر برای تمامی افراد قرار بگیرد.

پیشاپیش از همکاری همگی شما سپاس‌گزاریم.

دوستان عزیز همچنان می‌توانند از این لینک PDF کامل طرح را دانلود کنند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

به نظر بنده پیشنهاد کاملاً نوآورانه و خلاقانه‌ست و قطعاً منجر به بهبودی مافـیا می‌شود

همچنین نظر بنده نسبت به نظر افراد مجرب و فعال در اقلیت های مافـیایی هیچ است، فقط یک نکته را مطرح می‌کنم

در وار All-Out کلاسیک، فرض کنید تعداد زیادی در این وار شرکت کرده‌اند و همگی آنها 2 درجه وانتد دریافت کنند، قطعاً در اکثر مواقعی که این اتفاق بیوفتد تعداد نیروهای On Duty کل دپارتمان نمی‌تواند در مدت زمان معقولی به تمامی این وانتدها رسیدگی کند و در این مدت زمانی که نیروهای دپارتمان مشغول می‌شوند اتفاق‌های مهم زیادی که به دپارتمان وابسته است خواهد افتاد (نظم سرور مستقیماً به فعالیت نیروهای پلیس وابسته است)

همچنین امیدوارم زمان پیاده‌سازی این پیشنهاد به اندازه سایر پیشنهادات، طولانی نباشد و هرچه زودتر شاهد این تغییرات باشیم

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
36 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

درود

به نظر بنده پیشنهاد کاملاً نوآورانه و خلاقانه‌ست و قطعاً منجر به بهبودی مافـیا می‌شود

همچنین نظر بنده نسبت به نظر افراد مجرب و فعال در اقلیت های مافـیایی هیچ است، فقط یک نکته را مطرح می‌کنم

در وار All-Out کلاسیک، فرض کنید تعداد زیادی در این وار شرکت کرده‌اند و همگی آنها 2 درجه وانتد دریافت کنند، قطعاً در اکثر مواقعی که این اتفاق بیوفتد تعداد نیروهای On Duty کل دپارتمان نمی‌تواند در مدت زمان معقولی به تمامی این وانتدها رسیدگی کند و در این مدت زمانی که نیروهای دپارتمان مشغول می‌شوند اتفاق‌های مهم زیادی که به دپارتمان وابسته است خواهد افتاد (نظم سرور مستقیماً به فعالیت نیروهای پلیس وابسته است)

همچنین امیدوارم زمان پیاده‌سازی این پیشنهاد به اندازه سایر پیشنهادات، طولانی نباشد و هرچه زودتر شاهد این تغییرات باشیم

با تشکر از نظر شما، ببینید این وار All-Out کلاسیک به صورت عامدانه بدین شکل هست. روز و ساعت آن مشخص هست و هفته‌ای یک بار رخ می‌دهد. پس ما از طرفی دیگر به اعضای دپارتمان قبل از آن اطلاع می‌دهیم و آن‌ها را برای این اتفاق به صورت آماده‌باش خواهیم داشت.

لینک به دیدگاه

حذف شغل Drug dealer: اگه قراره فقط برای دسته متوسط باشه پس چرا این همه وقت گذاشتیم که اسکیل 5 بشیم؟ خودتون امتحان کنین و ببینین برای بالا بردن اسکیل دراگ چقد باید زحمت کشید. (به نظر شخصی من روی حذف کردن اسکیل دراگ مانور ندین و چیزِ دیگه ای جایگذین کنید برای دسته متوسط)

ویرایش شده توسط PassWorD

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

برای فعالیت جدید اعضای مافیـا ممنون می‌شم یک نگاهی به این مورد بندازید:

https://forum.arsacia.ir/topic/32739-تنوع-در-دراگ/

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

درود محمد جان. فکر و پیشنهادت محشره! با همشون کاملا و به شدت موافقم، فقط بخش فعالیت جدید برای دسته متوسط یکم مورد داره. دو موردی که شما برای فعالیت و اکتیویتی جدید برای دسته متوسط که گفتید، یکیشون کشتن دسته متوسط های دیگه هستش. ممکنه هر لحظه در خیابون با ماشینت در حال رانندگی باشی و یهو یه دسته متوسط ببینتت و تیر بزنه بهت و بمیری و و و... . مشکلات خیلی زیادی پیش میاد. همچنین حذف کردن شغل Drug dealer هم به نظرم ایده‌ی خوبی نیست. بعضی از دوستان زحمت زیادی برای لول ۵ کردن اسکیل Drug dealer خودشون کشیدن و اگر خرید Drugs رو به اعضای دسته متوسط بسپاریم قطعا زحماتشون بیهوده خواهد شد، بهتره فعالیت های دیگه ای هم برای دسته متوسط توسط بازیکنان یا خود اعضای دسته‌ی متوسط داده بشه.

در کل عالی بود.

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت توسعه دهنده ی عزیز @WhiteCollar

با تمام قسمت های این آپدیت عظیم و بزرگ حال کردم و با همشون بسیار موافقم.

اما چند نکته که هم دوستان اشاره کردند و هم قابل توجه هست رو ذکر میکنم که امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره:

1.  با اومدن Clan Spray Wars, استفاده افراد از مواد مخدر (Drugs) از قبل بسیار بیشتر شده و دوستانی که قابلیت داشتن مواد مخدر رو دارند (داخل فکشن های ملایم یا ویژه

حضور ندارند) استفاده بسیاری از این مواد دارند. پس به نظر بنده و دوستانی که ذکر کردند, حذف شغل Drugs dealer چندان مورد پسند نیست.

2. کشتن اعضای دسته متوسط ها به عنوان اکتیویتی به نظر جالب میاد, اما در آینده مشکلاتی رو بوجود میاره. پلیر هایی که توی اقلیت های دسته ی متوسط هستند

داخل بازی امنیت ندارند! هر کجا ممکنه کشته بشن یا بیمه ی وسیله ی نقلیشون از بین بره و ... و به نظرم با توجه به مشکلاتی که بوجود میاره, یا محدودیت ها و قوانینی

برای این قسمت در نظر گرفته بشه یا اینکه کلا عملی نشه.

3.  در رابطه با اضافه کردن اکتیویتی برای دسته ی متوسط, پیشنهاد های جالب تری هم میشه در نظر گرفت.

چند تا پیشنهاد میدم اما امیدوارم در بستر SAMP قابل اجرا باشه:

• تبادل اسلحه و مواد مخدر بین اقلیت های دسته ی متوسط و خرید و فروش این اقلام در بین اقلیت ها
  • انتقال مواد مخدر و یا اسلحه از شهری به شهر دیگر با اسکورت و کامیون های حاوی این دسته از اقلام
  • امکان همکاری و ادغام دو اقلیت متوسط با همدیگر و حملات و وار های تیمی بین اقلیت ها

با کلیت این آپدیت و تغییر دسته ی متوسط و فعال تر شدن اعضای اون به شدت موافق هستم و در عملی شدن این مورد, هر کاری از دستم بر بیاد, میکنم.

و از دوستان دیگر هم تقاضا دارم توی این نظرسنجی شرکت کنند و نظر و پیشنهادات خودشون رو بازگو کنند.

با تشکر از دوستان و تیم توسعه دهندگان و کارکنان سرور بزرگ ArSaCiA Game

پی نوشت: در صورت امکان, این موضوع رو برای بازخورد های بیشتر در [Vote/] ذکر کنید.

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

داخل میتینگی که برای این پیشنهاد گذاشتید مخالفت های بسیار رو دیدید

مخالف همین سیستم عالیه

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

سلام خیلی عالی میشه با این تغییر ها 

+

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Slap گفته است:

مخالف همین سیستم عالیه

کاملا با نظرت موافقم مهران جان

با این کار تون بیشتر پلیر هایی که کلا با دسته متوسط سر و کله میزنن از سرور میرن 

همین نوع مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، WhiteCollar گفته است:

قرار بر این شده که سیستم دسته متوسط و وارها دست‌خوش تغییراتی شود تا هرچه بیشتر از پیش، فعالیت بازیکنان را در این اقلیت معنادارتر کند.

سلام مطمئن نیستم منظورتون دقیقا از "معنادار کردن" چی هست اما اگر به دنبال معنا دار کردن درگیری های بین دسته متوسط به برداشت من هستید بهتره انگیزه های الهام گرفته شده از درگیری های واقعی به سرور اضافه کنید.

الان دقیقا فکشن های دسته متوسط چه کار می کنن؟ همینطوری پول میگذارن وسط میرن همدیگه رو میکشن که چی بشه؟ 

ولی فرض بکنیم هر منطقه یک انبار یا کارگاه تولید، نگهداری و قاچاق اسلحه، مواد، ماشین و ... داشته باشه (یکی از ساختمان های هر تورف به دلخواه برای این امر انتخاب بشن)، اینطوری انگیزه ی درگیری هم مشخص و به قول شما معنا دار میشه.

مثلا یک Turf کارگاه تولید متریال داشته باشه، در صورت تصاحب، هر ساعت مقداری منصفانه متریال تولید بشه و ضمن داشتن حداکثر ظرفیت نگهداری متریال تولید شده، اعضای فکشن صاحب تورف بتونن با ون خود فکشن برن متریال های تولید شده رو به HQ فکشن انتقال بدن.

ایده ها خیلی فان ولی بیش از حد بلندپروازانه و پیچیده هستن. من فقط با اساس پیشنهادتون - یعنی اضافه شدن سبک های مختلف - موافقم. اگر هدفتون بیرون اومدن از یکنواختی باشه میتونید Game mode های مختلف به سبک Call of duty مثل TDM، Capture، Ground war، Domination، Gun game و ... اضافه بکنید. ولی بیش از حد بازی رو پیچیده نکنید؛ اگر بخواید به یک طرف امتیاز های ویژه بدید که بالانس فایت رو به هم بریزه شاید مدت ها مکرر مجبور به ویرایش باشید همونطوری که سال هاست شاهد تغییرات مکرر در Bank Robbery هستیم. پس من فقط با اضافه شدن Game mode موافقم.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Slap گفته است:

مخالف همین سیستم عالیه

دقیقا همین ها رو اعلام کردم اما به دلایلی هاید کردم،با شما موافقم.

نکات اضافی به پیوی @WhiteCollar ارسال شد.

نکته:به دلیل طولانی بودنه بیش از حده متن،در واقع بالغ بر ۱۰+ خط در پیوی ارسال شد.

همچنین این موارد برای Paintball بهتر هستش،نه برای یک واره حیثیتی.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

باگ بایک چیشد نظر سنجی هم گذاشتید 

انقدر عملی نکردید که اگر الان دوباره نظر سنجی بزاری خیلیا نمیدونن چیه و مخالفت میکنن باهاش

!Washup/

لینک به دیدگاه

با بهبود های کلی و اضافه شدن سیستم Assist به وار و مخصوصا رای گیری برای سیستم Buff موافقم اما نظرم راجب تغیرات کلی وار ها منفی است هر چند میتوانیم آلگوریتم ها و طرح هایی که میخواید پیاده سازی کنید رو هر هفته 1 روز اجرا کنیم که بازدهی رو ببینیم که چه مشکلاتی دارد و چه نیاز هایی و کمبود هایی دارد که باید برطرف شود و چه برتری هایی که باید کمتر شوند با نوشتاری و روی قلم و کاغذ نمیتوان نظر دقیق و درستی داد

هر چند کاربران محترم در صورت تایید های اولیه هم تیم بتا قبل از منتشر شدن تست های متعددی از سیستم جدید و طرح های اجرایی انجام خواهد داد.

در ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ در 21:31، AmirVortlu گفته است:

نکته:به دلیل طولانی بودنه بیش از حده متن،در واقع بالغ بر ۱۰+ خط در پیوی ارسال شد.

از نوار ابزار ( مخفی سازی ) میتوانید استفاده کنید برای متن های طولانی

مثال

مخفی کننده

متن مخفی

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

با بهبود های کلی و اضافه شدن سیستم Assist به وار و مخصوصا رای گیری برای سیستم Buff موافقم اما نظرم راجب تغیرات کلی وار ها منفی است هر چند میتوانیم آلگوریتم ها و طرح هایی که میخواید پیاده سازی کنید رو هر هفته 1 روز اجرا کنیم که بازدهی رو ببینیم که چه مشکلاتی دارد و چه نیاز هایی و کمبود هایی دارد که باید برطرف شود و چه برتری هایی که باید کمتر شوند با نوشتاری و روی قلم و کاغذ نمیتوان نظر دقیق و درستی داد

هر چند کاربران محترم در صورت تایید های اولیه هم تیم بتا قبل از منتشر شدن تست های متعددی از سیستم جدید و طرح های اجرایی انجام خواهد داد.

از نوار ابزار ( مخفی سازی ) میتوانید استفاده کنید برای متن های طولانی

مثال

نمایش محتوا مخفی

متن مخفی

موردی که عرض کردید هم میشه استفاده کرد.....

اما شاید برای تیم خوشایند نباشد.

در هر حال چشم متن رو در همین تایپیک منتشر میکنم 🌹

اگر در متن با اقراره زیاد مواجه شدید،به خوبیِ خود ببخشید؛

بنده تمام حقیقت را جزء به جزء و کامل گفتم که جای شک و شبهه باقی نماند.

در هیچ جا از این انتقاد،قصده توهین به سرور و تیمه توسعه نیست.

به امیده پیشرفتِ این سرور بزرگ.

مخفی کننده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم توسعه ی محترم مجموعه،

مطالبی که گفتید به طور کل و از نظر منه کمترین دردی رو از دسته ی متوسط دوا نمی‌کند.

تنها موردی که دیدم خیلی باعث می شه دسته ی متوسط پیشرفت کنه (۴) بود.

ایرادات بقیه موارد:

(این نکته رو بگم که این تایپ های وار به درد وار نمی خوره! اما بهترین تایپ ها هستند که در تمام بازی های اکشن اون ها رو میشه مشاهده کرد).

در رابطه با تایپ های گفته شده،مانند فتح پرچم،باید بگم که این موارد به درده یک واره حیثیتی نمی خوره!همانطور که خودتون متوجه هستید،اکثر افرادی که وارد فکشن های متوسط می شوند برای خودنمایی و نمایش سطح گانریِ خودشون وارد می شوند؛

این مورد نیاز به مثال هم نداره و واضح هست،اگر در تایم ها شلوغ به Paintball برید،شاهد کل کل ها و دعوا های پی در پیِ اعضای دسته ی متوسط خواهید بود؛

امّا در بالا هم اشاره کردم،پیشنهاداتِ شما شسته رفته و عالی هست!

به نظره بنده ی کمترین این موارد می تواند در Paintball به شیوه ی مناسب تری اجرا بشه،

همچنین یک مورد کلی و یک پیشنهاد کوچک برای تقویت دسته ی متوسط دارم که امیدوارم مورد پسند واقع بشود:

همانطور که در قوانین نوشته شده،برای ورود به دسته ی ویژه شما باید رنک 2 دسته ی متوسط را دارا باشید،قطعا این مورد برای تقویت شدن گانریِ فرد و سپس ورودِ فرد به دسته های دپارتمان طراحی شده،اما چیزی که مشاهده میشه اینطور نیست،تست های ورود به دسته ی ویژه بسیار تا بسیار سخت و طاقت فرسا شده،به نحوی که شما باید قوانین مربوطه را برای ورود خط به خط حفظ کنید! در صورتی که این حجم از سختی و فشار بر روی حفظ کردنِ CMD ها قوانینِ دسته ی مربوطه وجود ندارد،

بگذریم،نمی خواهم قیمه ها رو بریزم تو ماستا بنابراین به بحث اصلی می پردازم،

همانطور که گفتم این مورد برای تقویت گانری طراحی شده،اما فردی که وارد دستهِ متوسط می شود،فقط اکانت خودش را به دیگران واگذار می کند که مبادا امتیاز - بزند و مورد تمسخر و بی احترامی قرار بگیرد،اگر هم شکایت کند به او القابی ناپسند می‌چسبانند که حتی قابل ذکر نیست!

راه حل این مشکل راحت تر از چیزی هست که حتی فکرش رو بکنید،

در دستهٔ ویژه روز هایی برای تمرین وجود دارد،این مورد همان نوش دارو پس از مرگ سهراب هست،فرد باید در دسته ی متوسط رنک ۲ بگیرد و در دسته ی ویژه به تمرین گانری بپردازد؟!

(اگر این تمرین ها برای کار هایی دیگر هست عذر بنده رو پذیرا باشید،توفیق نشده وارد دسته ی ویژه شوم).

چرا راهِ دور برویم؟خوده بنده حتی نمی دانستم C-Bug چی هست و بعد ها دوسته عزیزی به بنده کمک کرد تا یاد گرفتم.با همان مقدار تمرینی که داشتم واردِ فکشن شدم و روز ها به تمرین این مورد پرداختم،شاید باور نکنید اما،شاید روزی بیش از ۵ ساعت به تمرین می پرداختم تا در وار حاضر شوم،

روز ها می گذشتند و بنده برای خودم تمرین می‌کردم تا روزی که زمان وار فرا رسید،لیدر در چت فکشن به بنده گفت برای وار اگر علاقه داری به فردی اکانت خودت را بده تا برای تو وار بدهد،بنده هم نه نگفتم و قبول کردم.

حدود ساعت ۳:۵۰ دقیقه اکانت خود را به فردی دادم که برایم وار بدهد.ساعتی بعد در ساعت ۵ بعد از ظهر فرد از اکانته بنده خارج شد و بنده وارد شدم،بلافاصله رمز خود و همچنین پینه خود را تغییر دادم،از دستوره [Myactivity/] استفاده کردم و دیدم فرد برای من امتیاز + زده،من خیلی خوشحال شدم و از او تشکر کردم،

این بود خلاصه ای از اولین بار ورود بنده به وار.

امّا برای بار دوم که وارد دستهٔ متوسط شدم،لیدر با من مقداری آشنایی داشت و گذاشت خوده بنده وار بدم،من هم که حدود ۳ ماه پی در پی وارد Paintball می شدم و کلا در حال دوئل دادن بودم،به خود امیدوارم بودم و خوشحال شدم.

امّا پس از اینکه دقایقی از وار گذشت،مشاهده کردم که فردی که قبلا به هم آشنا شده بودیم و باهم دوئل بدون باف زدیم و بنده او را شکست داده بودم،مرا کشت.

آن روزی که با او به دوئل پرداختم و او را شکست دادم،او گفت می خواهم به فکشن های دسته متوسط بروم،من هم گفتم باید تمرین کنی امّا پاسخی که داد کاملا موضوع را به بنده رساند،او گفت تنها چیزه مهم در وار ها مقدار باف است من هم با خودم گفتم اصلش گانری هست،اما روزه بعد که اون فرد هم قبول شده بود و در وار حضور داشت متوجه اصل موضوع شدم،تقویت گانری با باف؟

دیگر چه نیازی به رنک ۲ ی دسته متوسط هست با این همه تنوع باف؟!

تیمه ما شکست خورد و ما بسیار تا بسیار غمگین بودیم،در همانجا بود که بنده به طوره کل از سرور ناامید شدم و FP60 را به جان خریدم.فکر می‌کنم به مدت ۲ هفته در بازی حاضر نشدم امّا عشق و علاقه ی من به این سرور از بین نرفت و بنده باز هم به سرور بازگشتم و شروعی دوباره با رفتن به اقلیت معلم داشتم،

به طوره خلاصه باید گفت باف یکی از ضعف های مهم این دسته است،

همچنین اضافه کردنه تمریناته روزانه ای که در آن مطالبی مانند:

C-Bug و شلیک با M4 از پشت دیوار و استراتژی برای مبارزه بهترین راه برای برگشته دسته متوسط به فکشن های اصلی هست.

مطلبی هم که @LoverBoy عزیز گفتند کاملا درست هست،سرور های زیادی بودند که به دلیل سخت بودنه بازی کردن در اونها از بین رفتند،با این توضیحات فکر می‌کنم دسته متوسط محو تر هم خواهد شد.

ممنون از اینکه وقت گرانبهای خویش را برای مطالعه ی این متن گذاشتید،

با آرزوی بهترین ها برای شما❤️

موفق باشید❤️

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...