رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت بی دلیل - Gisu

Reject

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmirKent.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Gisu.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: باسلام داخل شکایت زیر:

بنده از ممبر ایشون شکایت کردم چون زنگ زدم بهشون و درخواست گواهی اسلحه کردم و ایشون توهین کردن و تلفن رو قطع کردن! و حتی دوباره زنگ زدم بهشون و دوباره قطع کردن ایشون (داخل توضیحات شکایت مشخصه)

اما لیدر محترم Gisu شکایت بنده رو رد کردن، شاید هم واقعا شکایت من اشتباه بوده و یک دلیلی داشته که رد کردن، من دنبال صد در صد مجازات شدن لیدر محترم نیستم؛ ولی ایشون هیچ دلیلی برای رد کردن شکایت بنده ذکر نکردن!

اگر به اشتباه ایشون شکایت بنده رو رد کردن، لطفا اصلاح کنید و شخص مربوطه رو به علت توهین مجازات کنید، اگر هم که درست بوده رد کردن شکایت توسط لیدر محترم، لطفا دلیلش رو بفرمایید تا من شاکی هم بدونم که چرا رد شده.

باتشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم
بنده با مشورت مسئولم همچین جوابی به شما دادم
@SFC
من رفتار و برخورد بازیکن نام برده رو دوست نداشتم و توجیحش نمیکنم اما طبق برسی‌های انجام شده توهینی صورت نگرفته و قطع کردن تلفن مجازاتی نداره

• دوست دارم که 1

که جهان رنج بزرگیست

Gisu.png

نگارا تو بخند ....!
Gisoo.png

لینک به دیدگاه

• Martyn موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Reject

شکایت شما رد شد.

عملکرد لیدر مربوطه صحیح می باشد, لذا که توهینی صورت نگرفته است.

همچنین تذکرات و اخطارات لازم را به عضو خواهیم داد که در صورت تکرار و به کار بردن آن الفاظ و یا مشابه آن به شدت با ایشان برخورد خواهیم کرد.

+موفق باشید.

+بسته شد.

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

• Martyn موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...