رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن قوانینی در شغل Trucker

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

تقریبا همه ما تجربه داشتیم که از کنار شغل Trucker خواستیم رد بشیم و راننده کامیون ها می‌پیچند لاین مخالف و از قصد به ما میزنن تا بیمه بپره.

ازتون میخوام یه قوانین واسه این راننده ها بزارین تا با ما بدبخت کاری نداشته باشن.

میتونین اینکار کنین که هر ضربه ای که به کامیون خودشون میخوره مبلغی از راننده کم بشه تا حداقل چند تا عاقل بفهمن واس مثل آدم رانندگی کنن و کاری با ما سواری ها نداشته باشن. (این یه پیشنهاد بود شاید خیلی مناسب نباشه و ازتون میخوام شما نظرتون را بیان کنید.)

من خودم تو فکشن مدیک موقعی که یک درخواست میاد و من قبول میکنم و بخوام از کنار این ها رد بشم یا با گان من رو کشتن یا با کامیون زدن به ماشین آمبولانس و پوکوندشش?

ممنون میشم نظرتون رو بیان کنید.

hamidhhhh138842a.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۱ ساعت قبل، hamidreza1234 گفته است:

با سلام

تقریبا همه ما تجربه داشتیم که از کنار شغل Trucker خواستیم رد بشیم و راننده کامیون ها می‌پیچند لاین مخالف و از قصد به ما میزنن تا بیمه بپره.

ازتون میخوام یه قوانین واسه این راننده ها بزارین تا با ما بدبخت کاری نداشته باشن.

میتونین اینکار کنین که هر ضربه ای که به کامیون خودشون میخوره مبلغی از راننده کم بشه تا حداقل چند تا عاقل بفهمن واس مثل آدم رانندگی کنن و کاری با ما سواری ها نداشته باشن. (این یه پیشنهاد بود شاید خیلی مناسب نباشه و ازتون میخوام شما نظرتون را بیان کنید.)

من خودم تو فکشن مدیک موقعی که یک درخواست میاد و من قبول میکنم و بخوام از کنار این ها رد بشم یا با گان من رو کشتن یا با کامیون زدن به ماشین آمبولانس و پوکوندشش?

hamidhhhh138842a.png

پیشنهاد عالیه 

برا باقی شغل ها هم باید همین طوری بشه 

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، hamidreza1234 گفته است:

با سلام

hamidhhhh138842a.png

پیشنهاد محشریه،‌ قانونی مثل این باید برای اویل ورکر ها هم اعمال بشه. اگه تایید شه، نیاز نیست دو ساعت با موتور بیفتم دنبال تراکرا که ماشینشونو بترکونم و بکشمشون :/

My friends always teased me for playin' Minecraft, but they're the one who wasted their diamonds on a HOE.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، hamidreza1234 گفته است:

با سلام

hamidhhhh138842a.png

با سلام

اگه عمدا نباشه و سهوا باشه چی؟ باز باید جریمه بشن؟

نظرم منفی هستش.

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

درود فراوان

با پیشنهادتون مخالفم.

درسته در شغل trucker هستن افرادی که از عمد به بازیکنان و ماشین هایشان ضربه بزنن

اما وقتی قانونی بیاد، برای همه اعمال میشه

۱-چه کسایی که با کامیون به بقیه ضربه میزنن

۲-و چه کسایی که کاری ندارن و ضربه نمیزنن(و اگر هم ضربه ای از جانب اینا شکل بگیره عمدی نبوده، (که کمی جلوتر اشاره میکنم))

و معمولا کسانی که تو این شغل هستن، از دسته دوم هستن، میتونم به جرعت بگم ۷۰٪!

قاعدتا همه ما دوست داریم کارمون رو زود تموم کنیم و با سرعت پول در بیاریم

در شغل Trucker هم همینطوره

و افرادی که تو این شغل هستن، معمولا با حداکثر سرعت حرکت میکنن

(البته، حداکثر سرعتشون ۱۲۰ km/h هستش)

که در این شرایط، همون‌طور که بالا اشاره کردم، افراد در این شغل به دو دسته تقسیم میشن

دسته اول رو که توضیح دادم

حالا دسته دوم:

این افراد،(که اکثر افراد در Trucker از این دسته هستند) ضربه ای به کسی نمیزنن، مگر غیر عمدی بوده باشه

که می‌تونه از کنترل خارج شدن تریلر بوده باشه

تا حواس پرتیشون در یه لحظه و غیره

کامیون وسیله نقلیه بزرگی هستش، و الخصوص وقتی که تریلر بهش وصل باشه، کنترلش سخت تر میشه

احتمال خطا در این شغل زیاده

و چه بخواهیم چه نخواهیم، چه قانون بزاریم چه نزاریم، این ضربات پیش میاد و نمیشه کنترل کرد

که البته جدا از این مباحث، من فکر نمیکنم امکان اومدن همچین سیستمی با بازی باشه.

با تشکر از وقتتون

بدرود✨

ویرایش شده توسط MK4
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

با سلام

اگه عمدا نباشه و سهوا باشه چی؟ باز باید جریمه بشن؟

نظرم منفی هستش.

گفتم که این یه مثال بود که مناسب نیست گفتم شما یه مثل بزنید

لینک به دیدگاه

دوستانی که نظر مثبت میدین 

باید به اینجاش هم فکر کنید که برای جاب دارند قانون میارند 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

سلام رسیدگی به وضعیت رانندگی وظیفه PD هست. من شخصا اگر همچین صحنه هایی ببینم فورا گواهینامشون رو ساسپند می کنم ولی کافی نیست چون Suspend و Take اجباری نیستن، مبالغ جریمه سبک هستن و بعضی تخلفات اصلا جریمه ندارن. همون ساسپند هم فقط سه ساعت هست. 

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ در 18:00، hamidreza1234 گفته است:

یتونین اینکار کنین که هر ضربه ای که به کامیون خودشون میخوره مبلغی از راننده کم بشه تا حداقل چند تا عاقل بفهمن واس مثل آدم رانندگی کنن و کاری با ما سواری ها نداشته باشن. (این یه پیشنهاد بود شاید خیلی مناسب نباشه و ازتون میخوام شما نظرتون را بیان کنید.)

نیت پیشنهادتون خوبه ولی این راه حل خوبی نیست چون بعضیا میتونن عمدا بکوبن به کامیون تا زحمتشون بی ثمر بشه.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

نظرم در مورد این پیشنهاد منفیه اما راهکار جایگزین اینه که وقتی جاب تراکر رو شروع میکنیم بریم به یک ورلد دیگه، راهکار مناسب دیگه ای که نه سیخ بسوزه نه کباب به ذهنم نمیرسه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

سلام و درود.

نظرم در مورد این پیشنهاد منفیه اما راهکار جایگزین اینه که وقتی جاب تراکر رو شروع میکنیم بریم به یک ورلد دیگه، راهکار مناسب دیگه ای که نه سیخ بسوزه نه کباب به ذهنم نمیرسه.

این هم فکر خوبیه ولی فکر کنم نمیشه به خاطر محدودیت هاش

30 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

سلام رسیدگی به وضعیت رانندگی وظیفه PD هست. من شخصا اگر همچین صحنه هایی ببینم فورا گواهینامشون رو ساسپند می کنم ولی کافی نیست چون Suspend و Take اجباری نیستن، مبالغ جریمه سبک هستن و بعضی تخلفات اصلا جریمه ندارن. همون ساسپند هم فقط سه ساعت هست. 

درست

ولی من هیچ وقت هیچ پلیسی در نزدیکی این جاب ندیدم. اگر میشه شما هر وقت بیکار شدین یه سر به این مکان هم بزنین. بقول رفیقام سگ میزنه گربه میرقصه??

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، hamidreza1234 گفته است:

ولی من هیچ وقت هیچ پلیسی در نزدیکی این جاب ندیدم. اگر میشه شما هر وقت بیکار شدین یه سر به این مکان هم بزنین.

قانون داریم که پلیس موظفه به Call 110 رسیدگی بکنه من همیشه در صورتی که مدرک محکم دستم باشه با لاین خلاف برخورد میکنم ولی همونطور که گفتم قوانین تخلفات رانندگی بهتره به روز بشن 

بد نیست از قوانین عمومی سرور رانندگی در جهت خلاف منع بشه مجازات ساسپند گواهینامه برای ساعت های طولانی

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ در 19:19، GOVERNMENT گفته است:

پیشنهاد عالیه 

برا باقی شغل ها هم باید همین طوری بشه 

سلام، بنظرم برای بقیه شغل ها عمدی نیست.

شما فرض کن طرف بیاد با ماشین Oil worker سهوی بکوبه بهت.

بعد پول ازش کم بشه، منطقیه؟

من خودم زمانی که Oil Worker کار می‌کردم با کلی ترس و بدبختی و فاصله گرفتن از ماشینای دیگه می‌رفتم چون خیلی راحت چپ می‌شد و می‌ترکید و کلی راه پیاده باید می‌رفتم.

بنظرم برای بقیه شغل ها اعمال نشه. (حتی برای Trucker هم اشتباه هست که اعمال بشه)

یا حتی Farmer، اونها داخل منطقه خودشون دارن کار می‌کنن، شما می‌رید داخل اونجا، خودتون رو می‌کوبید بهشون تا پول بگیرید.

اینکار درسته؟

معلومه خیلی سوء استفاده ها می‌تونه بشه ازش.

در ضمن، سرور هنوز محدودیت داره!

مثلا شما از زیر پل می‌رید، پلیس از بالای پل می‌ره؛ 

اما وارن Ramming on cop car می‌ره براش و می‌تونه وانتد بده بهتون‌.

که این یعنی، طرف از بغلتون رد می‌شه و سعی می‌کنه بهتون نزنه ولی پول کم می‌شه ازش.

معلومه لج می‌کنن، می‌گن در هر صورت پول کم می‌شه؛ بزار بکوبیم حداقل حالشو ببریم.

با اضافه شدن این سیستم، سرور مثل قبل نخواهد شد.

طبیعتا دیگه کسی نمی‌اد کار کنه چون همش ضرره؛

باید مردم یاد بگیرن که فرهنگ و شعور داشته باشند.

با این جور موارد نه تنها مشکلی حل نمی‌شه، بلکه روند عادی بازی هم مختل می‌شه.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

همانطور که خدمتتون دلایلی رو بیان کردم، با عرض تاسف با پیشنهادتون مخالف هستم.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Cry گفته است:

سلام، بنظرم برای بقیه شغل ها عمدی نیست.

شما فرض کن طرف بیاد با ماشین Oil worker سهوی بکوبه بهت.

بعد پول ازش کم بشه، منطقیه؟

من خودم زمانی که Oil Worker کار می‌کردم با کلی ترس و بدبختی و فاصله گرفتن از ماشینای دیگه می‌رفتم چون خیلی راحت چپ می‌شد و می‌ترکید و کلی راه پیاده باید می‌رفتم.

بنظرم برای بقیه شغل ها اعمال نشه. (حتی برای Trucker هم اشتباه هست که اعمال بشه)

یا حتی Farmer، اونها داخل منطقه خودشون دارن کار می‌کنن، شما می‌رید داخل اونجا، خودتون رو می‌کوبید بهشون تا پول بگیرید.

اینکار درسته؟

معلومه خیلی سوء استفاده ها می‌تونه بشه ازش.

در ضمن، سرور هنوز محدودیت داره!

مثلا شما از زیر پل می‌رید، پلیس از بالای پل می‌ره؛ 

اما وارن Ramming on cop car می‌ره براش و می‌تونه وانتد بده بهتون‌.

که این یعنی، طرف از بغلتون رد می‌شه و سعی می‌کنه بهتون نزنه ولی پول کم می‌شه ازش.

معلومه لج می‌کنن، می‌گن در هر صورت پول کم می‌شه؛ بزار بکوبیم حداقل حالشو ببریم.

با اضافه شدن این سیستم، سرور مثل قبل نخواهد شد.

طبیعتا دیگه کسی نمی‌اد کار کنه چون همش ضرره؛

باید مردم یاد بگیرن که فرهنگ و شعور داشته باشند.

با این جور موارد نه تنها مشکلی حل نمی‌شه، بلکه روند عادی بازی هم مختل می‌شه.

فرهنگ رو نمیشه یاد داد متاسفانه 

باید قانون باشه و اجبار 

طرف با سرعت داره تو لاین خلاف میاد میزنه به ما بعد میاد جا معذرت خواهی چیزی با گان ماشین یا خودمونو کیل میده

تهش یه وانتدی بدیم 

ولی وانتد پول بیمه رو برا ما زنده نمی کنه عزیز

• مرسی 1

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...