رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی به وظایف Robert[R7] & MATRIX[R7]

Farab

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Farab.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matrix.png
Robert.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: درود, آیا ادمین ها چیزی به نام "Off Duty" یا بیرون بودن از حالت انجام وظیفه دارند؟ بنده در مدت زمانی که ادمین بودم باید در تمامی شرایط به امور ادمینی رسیدگی میکردم, مگر اینکه درگیر گزارش (Report) بودم و کنار نام خودم در لیست ادمین ها (Admins/) یک نوشته ای به نام "(Busy)" میومد. به بیرون بودن از حالت انجام وظیفه و مشغول نبودن با Report اشاره کردیم, ادمین ها در همه ی زمان ها باید Warn های ادمینی رو بررسی کنند. یکی از این Warn ها AD-DEMO هست, ادمین ها باید جلوی تبلیغ هایی که شرایط نشان داده شدن به بقیه پلیر ها رو ندارن بگیرند. چند نمونه از این تبلیغ ها و 2 ادمین عزیزی که در بالا کنترل پنلشون گذاشته شده رو در بخش مدارک مشاهده میکنیم. (ادمین های دیگه یا AFK بودند یا مشغول Report بودن و یا بخاطر عنوانشون در سرور براشون اجبار نبود که به تبلیغ ها رسیدگی کنند برای همین بنده ازشون هیچگونه شکایتی ندارم)
این اشخاص رو بنده تا 3 دقیقه زیرنظر داشتم, این افراد هم از سرور به بیرون انداخته نشدند و هم تبلیغ این افراد قبل از پخش شدن در چت عمومی بررسی و لغو نشد! قبلا (در دوره ی ادمینی خودم) به خاطر نشون داده شدن تبلیغی که شرایط مورد نیاز برای پخش شدن نداشت اخطار استف دریافت میکردیم! امیدوارم فشاری که قبلا روی ادمین ها بوده دوباره گذاشته بشه تا ادمین های تازه واردی که فشار توسط سرپرست رو ندیدن حداقل باهاش آشنا بشن و فکر نکنن ادمین بودن راحته.
موفق باشید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 
AG-SA-0186.jpg

AG-SA-0187.jpg

AG-SA-0185.jpg

AG-SA-0188.jpg

ویرایش شده توسط Farab
  • دوست دارم که 2
  • چی چی 2

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Farab

اوقات به کام:

شکایت شما تایید شد.

اَدمینِ مربوطه Robert و MaTriX به دلیل عدم رسیدگی به [AD/] یک عدد SV دریافت خواهند کرد.

+موفق باشید.

+بسته شد!

• دوست دارم که 1

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...