رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد درباره شرایط هاستری

ارسال‌های توصیه شده

1 ساعت قبل، Ali گفته است:

درسته، به این نکته توجه نکرده بودم، تایم Rank up رو ما نصف نمی‌کنیم و فقط ماشین های رنک های بالا رو براشون باز میذاریم از اونجا که همین الان هم براشون با لیدری مادامی که هاستر هستند باز هست.

ما ترجیحاً نظرات هاستر های کنونی و هاستر های سابق هم می‌خواهیم که در این بحث شرکت کنند.

به نظر من قیمت رو کمتر کنید ولی شرایط رو سخت تر کنید لول بالای 50 - رنک 2 Cop - سن - و..... 

اینطوری به مجموعه بیشتر حمایت میرسه و هر کسی برای سرور مشکل ساز بود و به قوانین مسلط نبود هاستری ندید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

خب به نظر بنده هم

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 06:17، Ali گفته است:

پیشنهاد خوبی دادین، راستیتش ما در فکر این بودیم که هاستری رو به کل حذف کنیم که موجب ایجاد آزار و اذیت برای بازیکنان نشه، به یقین که به بودجه ای که هاستر های عزیز برای ما تأمین می‌کنن نیاز داریم اما به دنبال جایگزین برای آن هستیم یا شرایطی که واقعاً جلوی هاستر هارو بگیره.

سلام , بنظر من کلا باید هاستری رو از بازی حذف کنن ! ولی چرا !

دلایل خیلی بیشتری هس چون هاستر میبینی توانایی و قوانین هاستری رو نمیدونه یا تجربه کافی تو بازی نداره میاد هاستری میگیره میره تو فکشن به فکشن دیگه , و یا میبینه طرف مشکلی با چند نفر داره میره هاستری میگیره میاد پلیر های سرور رو اذیت میکنه شما اگر یه نظر سنجی بزارید تو سرور میبینید 80% پلیرا میخوان حذف بشه بعضی وقت ها هم میشه که هاستر یه کارایی میکنه که نمیشه ثابت کرد یهو میاد یه حرکتی میزنه یا میاد کلا میبینی رفته فکش پلیس زود میاد از دستورات هاستری سوء استفاده میکنه کلا گاهی وقتا میشه که نمیشه بعضی چیزارو ثابت کرد حالا چند نکته رو من اشاره کردم من خودم به شخص این اتفاق افتاده طرف هاستر بوده اومده راب بانک مارو چند بار خراب کرده , هاستر کلا باید برداشته بشه , درسته برداشته شدن هاستری ممکنه در بودجه سرور تاثیر گذار باشه ولی باید از این ورم به فکر آرامش بازیکنان هم باشیم اگر برید به شکایت از ادمینا نگاه کنید بیشترشون از هاستراس این نظر , نظر من نیس نظر خیلی هاس امیدوارم  که هر چه زود تر برداشته بشه .

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

یک‌ مورد که شاید جا افتاده باشه‌ رو بهش اشاره کنم.

باید تو شرایط هاستر شدن، داشتن سابقه کاپ حداقل رنک یک رو داشته باشن!

طرف تو عمرش کاپ نبوده، میاد کلاب میبنده هیچی هم حالیش نیست!

همین امروز یکی ML کرد PD و کلاب رو بست، تگش میکنیم میگیم درحال پیگیری بودیم کد بازکردن کلاب هم میگیم بهش، برمیگرده میگه ″Man PD am″! ?

به نظر من این مورد هم می تونه خوب باشه هم بد، خوب بودن داستان معلومه شما دیگه با کاپ هایی مواجه نمی شی که هیچی سر در نمیارن از این اقلیت بد داستان چیه اینکه خریدارش کم میشه چون درصد زیادی هستن که دنبال اینن که از این راه به اقلیت هایی که وارد شدن بهشون سخته ورود کنن 

ولی ایده من برای این داستان اینه طرف برای رفتن به دسته های ویژه بدون تست بتونه بره ولی با شرایط داشتن همون R2 دسته های متوسط ولی داخل فکشن های دسته متوسط و ملایم به راهحتی بدون هیچ پارامتری بره این بهترین راهی هست که به ذهن من می رسه @Ali

ویرایش شده توسط grandpa

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

مسلما همه بد نیستن

نیازی به حذف امکانات و دسترسی ها نیست، بجاش قوانین سخت تر شه تا جلوی برخی زیاده روی ها گرفته شه.

لینک به دیدگاه

با سلام..

من که تو این بازی از "هاستر" چیزی جز اذیت ندیدم

همین پَیروز داشتم بیز راب میزدم که اومدن ماشین بنده رو respawn کردند و وقتی دیدند بنده اومدم و متوجه شدم.. اومدند و یک موتور برام اسپاون کردند که راب رو win کنم..

بنده میخواستم حرف های بیشتری بزنم که دوستان حرفهای دلمون رو زدند..

فردی که هاستری میخره، نمی‌خواد به سرور کمک کنه، میخواد حال کنه، میخواد عشق کنه، میخواد با ماشین تک چرخ بزنه، میخواد با سلاح یه منطقه رو سیاه کنه، میخواد جر بده..

بله خب ما هم تو GTA San Andreas حق اینکارو داشتیم و حال میکردیم و می‌زدیم زمین و آسمون رو جر میدادیم... اما اینجا یه گیم آنلاینه، همه یه آدمن بلاخره، NPC نیستن که بزنی ماشینشو بترکونی و بخندی 

یارو new پلیره، خب اونم کار کرده، زحمت کشیده ماشین خریده، هاستر میگه:‌ آآ این نوبه، شکایت نمیتونه بکنه، بریم به عزا بنشونیمش، بخندیم...

یعنی چی باوا؟؟

خب اینارو مدیریت کنید!!

اونایی که قدرت خرید هاستری دارن و همچنین دوستانشون، از این تغییرات شاکی ان، وگرنه بیشتر پلیرا خواستار همین تغییرات هستند..

منم موافق حذفش بودم و خیلی از بازیکنا هم خواستارش هستند ولی اینطور که دوستان اشاره میکنن، با حذفش خب بودجه سرور بهم میریزه و نمیشه هزینه های سرور رو پرداخت و کنترل کرد..

به نظر دوتا راه حل میتونیم داشته باشیم..

1- برگرداندن جزیره ها به بازی (در صورتی که مپری آنها به طوری باشد که کسانی که با سیستم هایی که یکم ضعیف هستند، زیاد اذیت نشوند)

من که اون موقع نبودم ولی خب به نظرم می‌تونه کمی تامین کننده‌ی هزینه های سرور باشه..

2- همون هاستری رو به ناچار داشته باشیم ولی با قوانین سخت تر(داشتن شرایطی که دوستان اشاره کردن مثل داشتن حداقل فلان لول و داشتن R2 Cop و...) و محدودیت بیشتر (محدودیتهایی که دوستان اشاره کردن مثل نداشتن خیلی از Command هایی که اصلا نیاز آنها نیست و یا تنها کاربردی که دارد موجب آزار و اذبت بازیکنان دیگر می‌شود یا برای تیم کارکنان هست ) و تغییراتی درست در ارزش آن 

در مورد زودتر Rank up شدن و اینها هم مخالفم

سرور که تا ته Pay to win هست، دیگه از این بدترش نکنید، ما اینجا داریم زحمت میکشیم 

درحال حاضر هرکس که پول بیشتری داشته باشه، می‌تونه افراد بیشتری رو زیر پاش بزاره..(این یکی از قوانین نانوشته سروره) دیگه بیشتر بخواید بهشون حال بدید سرور برای بقیه بی ارزش میشه..

نظر شخصی خودم اینه که این سرور برنامه‌ریزی برای کاراش نداره

سرور اولویت بندی نداره، بهشون هم میگی، میگن لازم نمیدونیم برای شما شرح بدیم..

موضوعی که داریم درموردش صحبت میکنیم خیلی زودتر از اینا مطرح شده بود و اولویت بالایی داره و باید زودتر تکلیفش مشخص میشد.. (نه تنها این، بلکه هزاران موضوعات دیگه) نه اینکه بشینن فروم رو رنگی رنگی کنن اینو بزارن بعدش..

به امید روز های بهتر..

ویرایش شده توسط AmuAmiir

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، AmuAmiir گفته است:

1- برگرداندن جزیره ها به بازی (در صورتی که مپری آنها به طوری باشد که کسانی که با سیستم هایی که یکم ضعیف هستند، زیاد اذیت نشوند)

با این مورد به شدت موافقم جدا از اون بحث در اومدن هزینه سرور اگر خریدار اون جزیره ادم با حال با مرامی باشه و رمز گیت رو به اینو اون بده یا اصلا بگه من گیت نمی خوام برای پلیر های عادی هم یک جذابیتی خواهد داشت ولی خوب بالانس سرور و اقتصاد رو بهم می ریزه مثل 2020 

8 دقیقه قبل، AmuAmiir گفته است:

موضوعی که داریم درموردش صحبت میکنیم خیلی زودتر از اینا مطرح شده بود و اولویت بالایی داره و باید زودتر تکلیفش مشخص میشد.. (نه تنها این، بلکه هزاران موضوعات دیگه) نه اینکه بشینن فروم رو رنگی رنگی کنن اینو بزارن بعدش..

حرف شما صحیح ولی ما تا وقتی که از پشت پرده خبر نداشته باشیم قضاوت هم نکنیم بهتره

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، grandpa گفته است:

حرف شما صحیح ولی ما تا وقتی که از پشت پرده خبر نداشته باشیم قضاوت هم نکنیم بهتره

درسته.

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

با سلام

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 10:40، grandpa گفته است:

حالا پیشنهاد من چیه علاوه بر در نظر داشتن حداقل سن برای اون پلیر یک حداقل لول هم وجود داشته باشه و جدای اون نداشتن سابقه بن و یا میوت زیاد برای بهم نرختن نظم سرور توسط تعداد خیلی کمی از هاستر ها که کم پیش میاد این موضوع این پارامتر ها رو هم در نظر بگیرید می دونم مجموع هزینه داره نیاز به کمک مالی داره ولی نه به هر قیمتی

بنده هم با حذف شدن مقام Hoster موافق هستم. 

اما میشه Hoster رو حذف کرد و بجاش یه VIP یا Gods account اورد. 

همون شرایط Hoster رو دارن ولی بجز نکاتی مثل /ml /goto /givegun /veh 

اما میتونن شرایطی مثل 

setskin و یا شرایطی که AliAssassin گفته اند

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 23:53، Ali گفته است:

به نظرم، باید این مشکل به نحوی حل بشه که بازیکنانی که هاستری رو دوست دارن با حذف هاستری ناراحت نشن و بازیکنان دیگر مزاحمت های هاستر ها را تجربه نکنند و ما هم حمایت های هاستر ها را داشته باشیم.

برای همین فکر می‌کنم بهتر است سیستم هاستر را با سیستم VIP جایگزین کنیم.

معمولاً بازیکنان هاستری می‌خرند تا از ویژگی های آن استفاده کنند، ما سیستم VIP ای می‌سازیم که همچنان هاستر ها بتوانند از این قابلیت ها بدون اینکه برای بازیکنان مزاحمتی ایجاد کنند استفاده نمایند و قیمت VIP را کمتر می‌کنیم که افراد دیگر هم بتوانند بهره ببرند.

سیستم VIP همانند هاستری ماهانه قابل شارژ است و دارای چند سطح متفاوت است. با خرید و شارژ کردن هرچه بیشتر VIP، شما Xp بیشتری در VIP به دست می‌آورید و زمانی که Xp شما به سطح بعدی برسد، می‌توانید آن را Level up کنید و با Level up کردن شارژ VIP شما اگر بیشتر از یک ماه باشد تبدیل به یک ماه می‌شود (هزینه Level-up آنی VIP)

برخی از قابلیت های VIP های سطوح مختلف:

دستورات VIP:

/tnt, /atishbazi, /atishbazir, /fanus, /onme, /deleteonme, /jetpack, /weather

قابلیت تغییر رنگ اسمتان در هر لحظه (جایگزین دستور SetColor/)

قابلیت تمام نشدن شارژ گوشی شما (جایگزین دستور ASetBT/)

قابلیت داشتن Muscles همیشگی 100% (جایگزین ASetMus/)

قابلیت تغییر Job به هرچیز از هرجا (جایگزین SetJob/)

قابلیت داشتن تمامی لایسنس ها بدون کم شدن ساعت آنها (جایگزین AGL/)

قابلیت همیشه 0 بودن FPunish (دیگر FPunish دریافت نمی‌کنید) و در اقلیت اگر ظرفیت پر بود Slot برای شما در نظر گرفته نمیشه و می‌تونین وارد هر اقلیتی بشید از لحاظ ظرفیت، همچنین تمامی ماشین‌ها و اسکین‌های تمامی Rank های آن اقلیت برای شما باز باشد (جایگزین MakeLeader/)

قابلیت آزاد شدن از زندان رایگان برای حداکثر دو بار در شبانه روز (جایگزین UnJail/)

قابلیت برداشتن و استفاده از تمامی Skin های Clothes/ بدون پرداخت Gold (مادامی که VIP شما شارژ باشد) (جایگزین SetSkin/)

قابلیت فهمیدن زمانی که کسی شما را Find/ می‌کند (جایگزین DFind/)

قابلیت پاک کردن Wanted Level ها برای حداکثر 2 بار در شبانه روز (جایگزین ClearWanted/)

قابلیت رفتن به فرودگاه هر شهر و سوار هواپیما شدن و انتخاب نقطه دلخواه در نقشه و خروج از آسمان آن نقطه به همراه چتر نجات (جایگزین Goto/ و MapClick/) (به صورت آنی)

قابلیت ارسال بلیط فرودگاه به بازیکنان که بتوانند همانند شما از فرودگاه به آسمان بالا سر شما با هواپیما بیایند و با چتر نجات به پایین بپرند (جایگزین Teleport/)

قابلیت آوردن وسایل نقلیه شخصی شما به جلوی شما توسط راننده شخصی (در واقع ماشین خود را انتخاب می‌کنید و ماشینتان به صورت آنی رو به روی شما تلپورت می‌شود) (جایگزین GetCar/)

قابلیت استفاده از تمامی ماشین های Dealership در سطح شهر بدون محدودیت با قابلیت Lock/Unlock (جایگزین دستور Veh/) (همزمان می‌توانید 3 ماشین از Dealership دریافت کنید و کلید آن را به دوستانتان بدهید، ماشین پلاک انتخابی شما را خواهد داشت (رنگی) به همراه Neon انتخابی شما

قابلیت استفاده بی نهایت و بدون محدودیت از CreateGun و اضافه شدن برخی تفنگ های جدید (متأسفانه Minigun و اسلحه هایی که باعث ایجاد مزاحمت زیاد بازیکنان می‌شود قرار نمی‌گیرد) (جایگزین GiveGun/)

قابلیت Surf بودن روی وسایل نقلیه دیگران (جایگزین Surf/)

قابلیت داشتن Bandage و استفاده از Bandage در هر جا در جهت پر کردن Health خود (همانند Eat/ سیّار) (جایگزین SetHP/) و 3 استفاده از دستور ApplyBandage/ در شبانه روز بر روی بازیکنان دیگر

قابلیت ارسال PM/

قابلیت Accept شدن اتوماتیک Event های شما به صورت آنی (بعد از درخواست Event دیگر نیاز به تأیید ادمین نیست)

قابلیت دریافت دو برابر Days In Staff

و میتوان در مورد /mapclick که گفتید بگم حتما باید حذف بشه. 

طرف نمیتونه از دستور /goto استفاده کنه برای همینم دشمنشو /find میکنه و /mapclick میکنه

خواستم تاکید کنم که همچنین موارد و سو استفاده ای پیش نیاد. 

با تشکر

من از تاریکی نمیترسم؛ تاریکی از من میترسه

Marcello.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲ در 14:11، KhodeNaji گفته است:

و میتوان در مورد /mapclick که گفتید بگم حتما باید حذف بشه. 

طرف نمیتونه از دستور /goto استفاده کنه برای همینم دشمنشو /find میکنه و /mapclick میکنه

خواستم تاکید کنم که همچنین موارد و سو استفاده ای پیش نیاد. 

با تشکر

این راه چاره نیست باید افراد خریدار صلاحیت داشته باشند

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 23:53، Ali گفته است:

قابلیت رفتن به فرودگاه هر شهر و سوار هواپیما شدن و انتخاب نقطه دلخواه در نقشه و خروج از آسمان آن نقطه به همراه چتر نجات (جایگزین Goto/ و MapClick/) (به صورت آنی)

قابلیت ارسال بلیط فرودگاه به بازیکنان که بتوانند همانند شما از فرودگاه به آسمان بالا سر شما با هواپیما بیایند و با چتر نجات به پایین بپرند (جایگزین Teleport/)

قابلیت آوردن وسایل نقلیه شخصی شما به جلوی شما توسط راننده شخصی (در واقع ماشین خود را انتخاب می‌کنید و ماشینتان به صورت آنی رو به روی شما تلپورت می‌شود) (جایگزین GetCar/)

نظر به این مورد دارید که موارد بالا را به Fast Travel تغییر دهید؟ به این صورت که "راننده شخصی" شما یک لیست انتخابی از مکان های مهم سرور (مثل /Locations) رو به شما میده و شما می بایست انتخاب کنید. علاوه بر خود شخص VIP، بازیکنانی که سوار ماشین هستن هم Teleport میشن که فکر می کنم جایگزین خیلی بهتری برای این دستور میتونه باشه. 

skin3.png

لینک به دیدگاه

خب اول از همه سلام از نظر من هاستری حذف نشه میگید چرا ؟ از نظر من اقتصاد سرور بهم میریزه و...........

شرایط هاستری سخت تر بشه امروز فقط 2 بار لامبورگینیم سر همین هاسترا ترکید که داشتن ftp میکردن و نزدیک بود که هاترینگمم بترکه 

قانون بیاد که حق ftp نداشته باشن الان طرف هاستر یه ماشین اسپان میکنه بعدش یه گان به خودش میده بعدش هاسترای دیگه رو صدا میکنه با اونا ftp میکنن اخه این درست نیست هاستر درواقع به مجموع کمک کنه نه اینکه بیاد سر پلیر های بدبخت ftp کنه این درست نیست طرف تازه ماشین گرون قیمت خریده بعد سوار ماشین میبینه دارن تیر میزنن ماشینش تا طرف پیاده شه ماشین ترکیده 

بعدش این هاسترا اچ پی شونو کم میکنی به خودشون هیل میدن اینطور pay to win میشه خب ماشین هاستر میخواد بترکه ماشینشو ریپر میده چه وضعیتیه اخه !

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 16:47، Ali گفته است:

پیشنهاد خوبی دادین، راستیتش ما در فکر این بودیم که هاستری رو به کل حذف کنیم که موجب ایجاد آزار و اذیت برای بازیکنان نشه، به یقین که به بودجه ای که هاستر های عزیز برای ما تأمین می‌کنن نیاز داریم اما به دنبال جایگزین برای آن هستیم یا شرایطی که واقعاً جلوی هاستر هارو بگیره.

منطقیه واقعا

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۴ در 18:12، BiHan گفته است:

نظر به این مورد دارید که موارد بالا را به Fast Travel تغییر دهید؟ به این صورت که "راننده شخصی" شما یک لیست انتخابی از مکان های مهم سرور (مثل /Locations) رو به شما میده و شما می بایست انتخاب کنید. علاوه بر خود شخص VIP، بازیکنانی که سوار ماشین هستن هم Teleport میشن که فکر می کنم جایگزین خیلی بهتری برای این دستور میتونه باشه. 

چیز قشنگی میشه ولی به تنهایی اینکه کس دیگه ایم بتونه سوار ماشین بشه دوباره داستان داره

3 ساعت قبل، iSpicy گفته است:

منطقیه واقعا

صحیح

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

باسلا خدمت همه ی شما.

هاستری رو نمیشه حذف کرد، فقط و فقط باید قوانین رو سخت تر کرد من میبینم میتونم سواستفاده کنم و هیچ ادمینی نمیاد فیلم چت رو بده به موسس یا سرپرست و من رو بفروشه قطعا بیشتر سواستفاده میکنم. از ادمین های عزیز خواهش میکنم بیشتر و پیگیر تر باشن و از موسس سرور میخوام که ادمین ها توانایی مدیریت هاستر با همون دستوراتی که خودتون میدونید رو داشته باشن و بتونن کنترلشون کنن. من اگه هاستر باشم بدونم یکی هست که میتونه الان روی دوربینم باشه و کارامو کنترل کنه قطعا سواستفاده نمیکنم. اصلا هم بحث زیرکشی و رفاقت نیست. ,نباید, از دستورات هاستری اون هم به این طرز فجیع سواستفاده بشه و هیچ ادمینی برای خودش نزاره.

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Shahrooz گفته است:

باسلا خدمت همه ی شما.

هاستری رو نمیشه حذف کرد، فقط و فقط باید قوانین رو سخت تر کرد من میبینم میتونم سواستفاده کنم و هیچ ادمینی نمیاد فیلم چت رو بده به موسس یا سرپرست و من رو بفروشه قطعا بیشتر سواستفاده میکنم. از ادمین های عزیز خواهش میکنم بیشتر و پیگیر تر باشن و از موسس سرور میخوام که ادمین ها توانایی مدیریت هاستر با همون دستوراتی که خودتون میدونید رو داشته باشن و بتونن کنترلشون کنن. من اگه هاستر باشم بدونم یکی هست که میتونه الان روی دوربینم باشه و کارامو کنترل کنه قطعا سواستفاده نمیکنم. اصلا هم بحث زیرکشی و رفاقت نیست. ,نباید, از دستورات هاستری اون هم به این طرز فجیع سواستفاده بشه و هیچ ادمینی برای خودش نزاره.

کاملا موافقم. 

ماه شده خورشید قبیله؛ 

Wealth.png

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Shahrooz گفته است:

باسلا خدمت همه ی شما.

کنترل بیش از حد باعث هدر رفت زمان و هزینه است مهم اینه که این دستورات به حد کافی محدود بشن و افرادی که می خوان خریداری کنن از فیلتری صفت و سخت عبور کنن

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، grandpa گفته است:

کنترل بیش از حد باعث هدر رفت زمان و هزینه است مهم اینه که این دستورات به حد کافی محدود بشن و افرادی که می خوان خریداری کنن از فیلتری صفت و سخت عبور کنن

خودتو بزار جای اونی که پول داره و میخواد هاستری بخره شرایط سخت و دستورات کم و سخت بودنش همه باعث میشه طرف نخره و در نتیجه به سرور ضربه میخوره. 

بزار تکلیف یک چیزی رو همینجا مشخص کنیم،

دوست عزیزی که ادمین میشه چرا ادمین میشه؟ در واقع سوال من اینه ادمینی یعنی چی؟

مثلا شما ریپورت میدی میگی فلانی داره ایجاد مزاحمت میکنه و قانون هم درموردش داریم، ادمین میگه مدرک بگیر یا زنگ بزن پلیس. خوب چرا دستور ریپورت رو ساختن اصلا چرا شما ادمین شدی؟ اگه قرار باشه من فیلم بگیرم که شما CMD بزنی خوب خودم که مشکل ندارم خودم CMD میزنم و مجازاتش میکنم. اصلا چیتر هم اومد توی سرور من از چیتش فیلم میگیرم که شما بنش کنی تا یوقت به پلی دادنتون وقفه ای ایجاد نشه و اذیت بشید.

@Ali موسس گرامی لطفا یخورده سخت گیری رو روی ادمینا زیاد تر کنید حداقل کسانی که نمیتونن تبلیغاتی که مشکل دارن رو لغو کنن یا دوتا مشکل ریپورت رو حل کنن جاشون نباشه توی ادمینی. من خودم ادمین بودم توی این سرور و سرور های دیگه و کاملا میدونم چت های ادمینی زیاده ولی اگه ی خورده پلی ندن وقت بزارن واسه چیزا و مسائل مهم تر قطعا ی هاستر نمیاد به خودش اجازه بده پلیرا رو با مینی گان بکشه و موقعی که با لامبورگینی با سرعت میزنه به ما AFK نکنه که خودش چیزیش نشه...

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، Shahrooz گفته است:

اگه قرار باشه من فیلم بگیرم که شما CMD بزنی خوب خودم که مشکل ندارم خودم CMD میزنم و مجازاتش میکنم.

پس با این وجود شما داری میگی شغل قاضی زیر سوال بره و خود مجرم یا کسی که اون جرم روش انجام شده برای خودش حکم ببره

با بقیه حرفاتون هم موافقم تا حدودی موفق باشید ❤️

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

پس با این حساب هاستری بی ارزش میشه دیگه 

در ۱۴۰۲/۷/۲۹ در 17:10، AliAgent گفته است:

هاستر یک رنک مجزا از ادمین باشه به طوری که به هیچ سی ام دی مدیریتی ای دسترسی نداشته باشه، برخی قابلیت ها نظیر Goto Givegun و... رو داشته باشه و چند محدودیت سیستمی وجود داشته باشه:

اگر یکی از اعضای Crew توسط هاستر اسلحه داشته باشه راب استارت نشه، در حین راب امکان Sethp برای رابر ها نباشه، Turbo حذف بشه (وجود این سی ام دی اصلا به صلاح نیست طرف با یک توربو میاد و به سادگی 206,250$ بهت ضرر میزنه)، Clearwanted فقط زمانی ممکن باشه که هیچ پلیسی در 700 متری هاستر نباشه، تلپورت با وانتد هیچ جوره ممکن نباشه، /respawn با وانتد ممکن نباشه.

تا اینجا این مواردی بود که به ذهن بنده رسید.

در ۱۴۰۲/۸/۲ در 01:38، ElmiraKamrani58 گفته است:

مسلما همه بد نیستن

نیازی به حذف امکانات و دسترسی ها نیست، بجاش قوانین سخت تر شه تا جلوی برخی زیاده روی ها گرفته شه.

++

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۰ در 15:26، CalaCe گفته است:

پس با این حساب هاستری بی ارزش میشه دیگه

ارزش هاستری در برتری داشتن یا ابیوز کردن نیست در اینه که تو بدون شرایط وارد تیم استف میشه یا هر فکشنی که دلت می خواد و صرفا احترام بیشتری برات گذاشته میشه برتری داشتن با پول واقعی همیشه باعث بحث و جدال میشه

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، grandpa گفته است:

ارزش هاستری در برتری داشتن یا ابیوز کردن نیست در اینه که تو بدون شرایط وارد تیم استف میشه یا هر فکشنی که دلت می خواد و صرفا احترام بیشتری برات گذاشته میشه برتری داشتن با پول واقعی همیشه باعث بحث و جدال میشه

پس نمیارزه اگه نباشه

تو ۲و ۷ پول هاستری میدی چی؟ بدون شرایط مستقیم بری استف داش

و گرنه می‌خواستیم که میرفتم 

در کنارش هم دستورات ادمینی داریم و باید سخت گرفته شه همونطور که شکایت شه و قبول شه از روز هاستری کم میشه!

شما باید ۱درصد لذت پولت رو بچشی دیگه ( بدون آزار و اذیت )

2 ساعت قبل، grandpa گفته است:

یا هر فکشنی که دلت می خواد و صرفا احترام بیشتری برات گذاشته میشه

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما

در کنار همه ی این مباحث که انجام شد ، خدارو شکر فعلا تا حدودی شرایط هاستری بهتر شده و آزار و اذیت ها و سو استفاده از دستورات هاستری کمتر شده

اما هنوز به طور کامل این موضوع حل نشده

شیطنت های کوچکی از طرف هاسترهای جدیدتون دیده میشه 

البته من از شرایط و اقدامات شما برای حل این مشکل آگاه نیستم که تا چه مرحله ای پیش رفته

خیلی بهتر شده اما قطعا زمان میبره تا به طور کامل جا بیوفته

شاید هم فرد هاستر به شرایط و قوانین و سختگیری های جدیدی که انجام شده توجه نکرده

به هر حال اون داستانی که هاستر با CMD هایی که در اختیار داره به صورت پلیس بازی که نمیشه بهش وانتد داد شیطنت هایی میکنه و خیلی راحت خودشو هر نقطه ای نزدیک به شما و دور از چشم تلپورت میکنه ماشین و هدف میگیره میزنه

این مورد هنوز داره انجام میشه از طرف هاستر های جدیدتون

ممنون از پیگیری هایی که انجام میدین و همچنان امیدوارم این مساله به طور کامل حل بشه به نتیجه نهایی برسه و موضوع بسته شه.

@Ali @RealSlimShady

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۸ در 13:24، AliSm گفته است:

به هر حال اون داستانی که هاستر با CMD هایی که در اختیار داره به صورت پلیس بازی که نمیشه بهش وانتد داد شیطنت هایی میکنه و خیلی راحت خودشو هر نقطه ای نزدیک به شما و دور از چشم تلپورت میکنه ماشین و هدف میگیره میزنه

این مورد هنوز داره انجام میشه از طرف هاستر های جدیدتون

دقیقا یکی از مشکلات مهم همینه که متاسفانه بعید می دونم اوکی شه

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با گذشت 2 ماه هنوز نتیجه نهایی این موضوع علام نشده اگر تصمیم نهایی تون رو اعلام کنید ممنون خواهیم شد @Ali @Mohny 

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...