رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Wanted robbery Biz

Nikotin

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز

اقا من خودم به شخصه ادمیم ک روزی ۲ تا راب بیز نزنم روزم شب نمیشه.،  ولی این وانتدی که برای راب بیز میگیری خیلی رو مخه خاهشا یکم سخت ترش کنین ولی برای تایم بزارین اگه تو اون تایم وین نشد وانتد بگیریم خیلی بهتر میشه تا اینکه ۴ وانتد باشین 

در مورد اکتیویتی کاپ هم بگم ک خیلی ها توی اون تایم مثلا ۵ دقیقه ای نمیتونن حتی هکش رو تموم کنن 

اگه اینطوری درستش کنین خیلی بهتره 

با تشکـر 

لطفا نظرات و اصلاحاتتون رو بگید ??

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 دقیقه قبل، Nikotin گفته است:

اقا من خودم به شخصه ادمیم ک روزی ۲ تا راب بیز نزنم روزم شب نمیشه.،  ولی این وانتدی که برای راب بیز میگیری خیلی رو مخه خاهشا یکم سخت ترش کنین ولی برای تایم بزارین اگه تو اون تایم وین نشد وانتد بگیریم خیلی بهتر میشه تا اینکه ۴ وانتد باشین 

در مورد اکتیویتی کاپ هم بگم ک خیلی ها توی اون تایم مثلا ۵ دقیقه ای نمیتونن حتی هکش رو تموم کنن 

با تشکـر 

باز فاز کوسه گرفتت تایپیک زدی برا ما :D (just fun)

آره واقعا مثلا در قوانین که نحوه وانتد گیری نوع دزدی هم اضافه بشه که شاهد کشتار افراد نباشیم الان هم فکر کن دزد بیاد خونت تو نمی تونی چپ چپ نگاه کنی بعد تو سرور التماسم کنی باید اعدامت کنن :/ خب واقعا واقعیه که طرفو بخاطر یک دزدی بکشند ؟ 

حالا شما بیا افرادی که از بانک دزدی کردن رو بکش چرا که اون ها همه کارکنان داخل بانک یا مدیر رو هم میکشند که بنظرم بهتره تا اینکه ما فقط به سمت یک نفر نشونه گرفتین آسیبی نزدیم بهش فقط نشونه گیری کردیم و به خاط این کارمون باید حتما حتما کشته بشیم ؟

در مورد اینکه وین شد وانتد نگیریم هم خوبه و هم نه میتونیم بعد بیرون اومدن از بیز وانتد بگیریم ولی تا موقعی که وین شه وانتد دارشیم و وقتی وین شد وانتد ها پاک شن و اینجا برای FBI سمپل ایجاد بشه و کسی که دزدی کرده رو شناسایی کنند و وانتد بدن اگر هم که نتوانند سمپل رو به موقع برسونن که دیگه وانتد دادن به دزد کنکله تا رقابت برای سمپل جمع کردن زیاد بشه :)

لینک به دیدگاه

R@ArSaCiA @WhiteCollar @SiNER @TheExpert @Meli @Cyber @CyberDyne @faty1 @Toofan @Wise @Ava @Daddy @Gisu @AmirMahdi @godexizt @AToMiX@G0DFATHER @iReZa @DoNaLd@GreenGold @ISAFA @VicTiM

@Robert @Radical @vartoluYT @TheWestSide

در 5 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

آره واقعا مثلا در قوانین که نحوه وانتد گیری نوع دزدی هم اضافه بشه که شاهد کشتار افراد نباشیم الان هم فکر کن دزد بیاد خونت تو نمی تونی چپ چپ نگاه کنی بعد تو سرور التماسم کنی باید اعدامت کنن :/ خب واقعا واقعیه که طرفو بخاطر یک دزدی بکشند ؟ 

حالا شما بیا افرادی که از بانک دزدی کردن رو بکش چرا که اون ها همه کارکنان داخل بانک یا مدیر رو هم میکشند که بنظرم بهتره تا اینکه ما فقط به سمت یک نفر نشونه گرفتین آسیبی نزدیم بهش فقط نشونه گیری کردیم و به خاط این کارمون باید حتما حتما کشته بشیم ؟

در مورد اینکه وین شد وانتد نگیریم هم خوبه و هم نه میتونیم بعد بیرون اومدن از بیز وانتد بگیریم ولی تا موقعی که وین شه وانتد دارشیم و وقتی وین شد وانتد ها پاک شن و اینجا برای FBI سمپل ایجاد بشه و کسی که دزدی کرده رو شناسایی کنند و وانتد بدن اگر هم که نتوانند سمپل رو به موقع برسونن که دیگه وانتد دادن به دزد کنکله تا رقابت برای سمپل جمع کردن زیاد بشه :)

نمیکشه بخونم رک و پوس کنده بگو- یا +

در 14 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

خوب الان خوندم 

نظرم + با حرفت 

در مورد سمپل موافقم 

وانتد گرفتن مثه JB بشه موافقم

اینکه طرف رو نمیزنیم ولی باس وانتد کیل بشیم هم موافقم

راستی یه نکته ای رو به عرضتون برسونم که راب بیز برای منی که با اسکیل ۵ میزنم ۱٠٠کا میده ولی برای وانتد کیل ۱٠کا ازم کم میکنه ??

ینی کسی که با اسکیل ۱و ۲ میزنه پول Bail شم در نمیاد ?

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nikotin گفته است:

اسکیل ۵ میزنم ۱٠٠کا میده ولی برای وانتد کیل ۱٠کا ازم کم میکنه ??

ینی کسی که با اسکیل ۱و ۲ میزنه پول Bail شم در نمیاد

پشمام نمیدونستم و نخواهم دانست :D

لینک به دیدگاه

(+)

تعداد وانتدا و تایم جیلش زیاده.

میتونه به جای 4 وانتد، 6 تا وانتد C-7 یا دو سه تا وانتد C-6 باشه.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Olden گفته است:

(+)

اصلا من میگم اگه طرف کارو خوب و تمیز درآورد حقشه بدون وانتد برو خونشون :) نه جیل 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

با تشکـر 

دوست عزیز از قدیم گفتن کسی که خربزه می خوره باید پای لرزشم بشینه 

نظر بنده دراین مورد ( - ) است زیرا این پیشنهاد هیچ فایده ای ندارد.

کسی که داره با 100تا ریسک میره برای راب بانک با یک تیر ساده درجه تحت تحقیب خیلی راحت می گیره

مشخص هم نیست وین شه یا فیل 

راب بیز به راحتی وین میشه، از نظر بنده 4 درجه تحت تحقیب C-6 کاملا مناسبه.

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

اصلا من میگم اگه طرف کارو خوب و تمیز درآورد حقشه بدون وانتد برو خونشون :) نه جیل 

در صورتی که اگر کسی زیر 1دقیقه Exit بده وانتد نگیره موافقم (+)

زیر یک دقیقه نمیشه کل پول بیز رو جمع کرد پس تصمیم با خود شخص رابر هست که یک مقدار پول برداره فرار کنه و وانتد نگیره یا کل پول رو برداره و وانتد بگیره.

در صورتی که اون شخص زیر یک دقیقه Exit داد در صورت نزدیک شدن به پلیس (مانند JB) وانتد دریافت کنه و همچنین مسافت دریافت پول براش 2 برابر بشه.

@ArSaCiA

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Olden گفته است:

زیر یک دقیقه نمیشه کل پول بیز رو جمع کرد پس تصمیم با خود شخص رابر هست که یک مقدار پول برداره فرار کنه و وانتد نگیره یا کل پول رو برداره و وانتد بگیره.

در صورتی که اون شخص زیر یک دقیقه Exit داد در صورت نزدیک شدن به پلیس (مانند JB) وانتد دریافت کنه و همچنین مسافت دریافت پول براش 2 برابر بشه.

@ArSaCiA

بی نظیر میشه الحق که حق گفتی اختیار دادن به پلیر که خودش بتونه سرنوشن خودشو انتخاب کنه که چه بلایی سرش بیاد بعد راب 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Olden گفته است:

حاج علی همه چیزو گفت حرفی نیست

✟ Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ ✟

Daddy.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

کسی که داره با 100تا ریسک میره برای راب بانک با یک تیر ساده درجه تحت تحقیب خیلی راحت می گیره

نظر شما متین 

ولی خدایی تایم جیلش زیاده و به جز اون وانتد کیل میشیم که خیلی بده 

بعدشم درست راب بانک استرس داره ولی دیگه کسی که بیگ بنگ نمیزنه

۶ وانتد هم خوبه برای راب بانک 

نظر من اینه که  راب بیز رو با ماسک و اسپری بریم با اسپری یارو رو بیهوش کنیم و اگه تا ۲ دقیقه تموم نشد راب یارو بیدار شه زنگ رو بزنه و وانتد بشیم واقعا خیلی بده که الکی الکی ۴ تا وانتد بشی بمیری

در 4 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

درود.

(+) برای شما ?

??

در 11 ساعت قبل، faty1 گفته است:

بی نظیر میشه الحق که حق گفتی اختیار دادن به پلیر که خودش بتونه سرنوشن خودشو انتخاب کنه که چه بلایی سرش بیاد بعد راب 

+++

در 19 دقیقه قبل، Daddy گفته است:

حاج علی همه چیزو گفت حرفی نیست

+♡

در 11 ساعت قبل، Olden گفته است:

@ArSaCiA

نظرات خیلی سمی خزوبه از این به بعد تگت میکنم ??

در 11 ساعت قبل، ForgeT گفته است:

راستی

خیلی وقتا هم را بیز به لطف NG وین نمیشه 

@ForgeT @Nigga

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

درود در حال حاضر سیستم Rob Biz مشکلی ندارد.

نظرم ( - ) است.

اره برای cop مشکلی نداره ولی برای کسی که میره راب میزنه و جیل میشه خیلی مشکل داره

ForCes.png

لینک به دیدگاه

اره موافقم +

در 15 ساعت قبل، Olden گفته است:

(+)

این مورد هم خوبه ?

البته، باید یه درصد کمی شانس، برای وین کردن بدون وانتد هم لحاظ بشه، مثلا اگه توی ۴ یا ۳ دقیقه راب تموم بشه، بدون وانتد باشه. @ArSaCiA

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

میشه راب بیز مثل راب بانک بشه وقتی رف تو بیز یک cmd باشه اگه اونو زد یک صفحه مثل /rob بیاد و ۲ نوع smart و bigbang باشه و اینجور باشه

Smart: یک بمب خواب اور میده و ۲۰ ثانیه وقت داره اونو سمت NPC بندازهو وقتی پرت کرد NPC نتونه زنگ رو بزنه و هکش سخت تر بشه و اگه هک اوک بود و زنگ به صدا در نیومد موقع EXIT وانتد نگیره

BigBang:همین سیستم الان شایدم با c4 صندوق منفجر بشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۲ در 16:44، Supervisor گفته است:

اره موافقم +

این مورد هم خوبه ?

البته، باید یه درصد کمی شانس، برای وین کردن بدون وانتد هم لحاظ بشه، مثلا اگه توی ۴ یا ۳ دقیقه راب تموم بشه، بدون وانتد باشه. @ArSaCiA

من ب ۲ دقیقشم قانع هستم

در در ۱۴۰۲/۶/۲۳ در 02:12، Blank گفته است:

میشه راب بیز مثل راب بانک بشه وقتی رف تو بیز یک cmd باشه اگه اونو زد یک صفحه مثل /rob بیاد و ۲ نوع smart و bigbang باشه و اینجور باشه

Smart: یک بمب خواب اور میده و ۲۰ ثانیه وقت داره اونو سمت NPC بندازهو وقتی پرت کرد NPC نتونه زنگ رو بزنه و هکش سخت تر بشه و اگه هک اوک بود و زنگ به صدا در نیومد موقع EXIT وانتد نگیره

BigBang:همین سیستم الان شایدم با c4 صندوق منفجر بشه

++++

@ArSaCiA

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۲ در 14:47، TheExpert گفته است:

درود در حال حاضر سیستم Rob Biz مشکلی ندارد.

نظرم ( - ) است.

موافقم

.".".''.§ ''▌ FaZaEI▌ '' §.''.".".

Fazaei.png

PVKING.png

Mψ Br⊕†hεr

MrCrack.png

لینک به دیدگاه

سخت شد که

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲۱ در 23:07، Nikotin گفته است:

با تشکـر 

خوبه، +

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است.

* در صورت انجام Crime ریسک آن را لازم است بپذیرید، و این نیز از جذابیت های بازی است.

* دستگیر شدن/وانتد گرفتن/موفق شدن/شکست خوردن شما به توانایی شما بستگی دارد.

* در صورت اینکه فکر میکنید توانایی لازم را ندارید، تمرین کنید و مانند افراد حرفه‌ای به مرور در آن حرفه‌ای شوید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...