رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیامک دادن برای حضور در تست گیری

faty1

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید 

یک پیشنهاد دارم برای لیدر ها که میخوان از متقاضی های دسته خودشون تست بگیرن همین که در انجمن فرم تایید شد همین طور که در انجمن اطلاع داده میشود در خود سرور هم به شماره خود شخص پیامک داده شود که چه روزی و چه ساعتی حظور داشته باشند تا بتوانن از آنها تست گرفته شود اگر فرد بعد ۱۵ دقیقه به قرار نرسید گفته شود تست به دلیل عدم حضور رد شده البته حداقل زمان بعد از ارسال پیامک ۲۴ ساعت باشد تا فرد مرد نظر بتواد در سرور  حاضر شده و نسبت به این موضوع آگاه شود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

در صورتی که تا 48 ساعت در سرور آنلاین نشید لیدر به ایدی فروم شما توی فروم پیام میده و اگر اون موقع جوابی ندید و حضور نداشته باشید لیدر باید شما رو رد کنه

اگر غیر از این بود شکایت کنید.

• مرسی 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

یک پیشنهاد دارم برای لیدر ها که میخوان از متقاضی های دسته خودشون تست بگیرن همین که در انجمن فرم تایید شد همین طور که در انجمن اطلاع داده میشود در خود سرور هم به شماره خود شخص پیامک داده شود که چه روزی و چه ساعتی حظور داشته باشند تا بتوانن از آنها تست گرفته شود اگر فرد بعد ۱۵ دقیقه به قرار نرسید گفته شود تست به دلیل عدم حضور رد شده البته حداقل زمان بعد از ارسال پیامک ۲۴ ساعت باشد تا فرد مرد نظر بتواد در سرور  حاضر شده و نسبت به این موضوع آگاه شود

سلام و درود

به این صورت که شما گفتید نظرم (-) هست.

اما در حال حاضر همونطور که دوست عزیز اشاره کردند ، اگر شما در گیم تا 48ساعت آنلاین نشوید لیدر به فروم مراجعه کرده و سپس شمارا رد میکند.

مخفی کننده
در هم اکنون، TheExpert گفته است:

درود

در صورتی که تا 48 ساعت در سرور آنلاین نشید لیدر به ایدی فروم شما توی فروم پیام میده و اگر اون موقع جوابی ندید و حضور نداشته باشید لیدر باید شما رو رد کنه

اگر غیر از این بود شکایت کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

چرا نباید در یک تایم خاص تست گرفته بشه چرا که فرد متقاضی باید ۱۰ ساعت در بازی آنلاین باشه بعد اگر لیدر آنلاین بود و اگر لیدر وقت کنه و کلی داستان های دیگه که نگم براتون من مثلا آیا ساعت ۰۰:۰۰ تا ۱:۰۰ در سرور حضور داشته باشم در هر روز آیا لیدر میتونه در این تایم بیاد تست بگیره ؟

@Automat

@TheExpert

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما @faty1 عزیز.

پیشنهاد تکراریست (+) اما با کمی تغییرات و جزئیات.

تغییرات :

در حال حاضر آپشنی در UCP تحت عنوان ثبت نام وجود دارد.وقتی روی این دکمه کلیک میکنیم ما رو به صفحه درخواست عضویت منتقل میکند.

اما تغییر من چی هست؟

امید است در WUCP شاهد باشیم که فرد با کلیک بر روی این دکمه با توجه به اطلاعات کاربری فرد در UCP آپشن ثبت نام برای او باز یا بسته باشد.

پس از ثبت نام (در صورتی که شرایط رو داشته باشه) برای فرد صفحه ای تحت عنوان صف عضویت باز شود.

این صف برای هر فرد تاریخ و زمان مشخص میکند و اگر فردی در تست حاضر نشده باشد توسط لیدر از صف خارج میشود.

امیدوارم موفق باشید خدانگهدار ?

با توجه به اینکه این مورد به WUCP مربوط میشود از @AmirMahdi عزیز خواهشمندم که نظر خودش رو در این باره بیان کند?

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@vartoluYT @faty1

طبق صحبت هایی که انجام دادیم قراره سیستم درخواست عضویت، تست های انجام شده، صفحه قوانین فکشن ها و امکانات آنها و همچنین دسته ها از فروم به کلی حذف شده و به امکان جدید WUCP (ورژن جدیدی از UCP که Web App هست) منتقل بشه. سیستم فعلی (دستی - فروم) از نظر کارکرد کار راه انداز هست اما به طرز فجیعی عذاب آور و دارای مشکلات عظیم هست. تغییرات تو تیم توسعه آرساکیا یکسالی هست که شروع شده و امیدوارم طی سال جاری بتونیم سریعتر مشکلات رو برطرف کنیم و همه این ها جاشونو به WUCP بدن.

بنده نظرم مخالف هست چون این روند سخت و نیازمند زمان زیاد هست که اطلاعات برای تمامی متقاضی ها ارسال بشه اون هم با SMS که خیلی دشواره و پیدا کردن تک تک شماره تلفن ها، خلاصه اینکه اتوماتیک وار این کار انجام بشه *خیلی* بهتره.

اگر فکر می کنید نکته یا ایرادی هست، قید کنید من بررسی می کنم.

جزئیاتی از WUCP در کانال تلگرامی تیم توسعه قرار گرفته و بزودی در کلاب توسعه آرساکیاگیم در فروم هم اطلاعات واجب قرار خواهد گرفت. تشکر!

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

@vartoluYT @faty1

طبق صحبت هایی که انجام دادیم قراره سیستم درخواست عضویت، تست های انجام شده، صفحه قوانین فکشن ها و امکانات آنها و همچنین دسته ها از فروم به کلی حذف شده و به امکان جدید WUCP (ورژن جدیدی از UCP که Web App هست) منتقل بشه. سیستم فعلی (دستی - فروم) از نظر کارکرد کار راه انداز هست اما به طرز فجیعی عذاب آور و دارای مشکلات عظیم هست. تغییرات تو تیم توسعه آرساکیا یکسالی هست که شروع شده و امیدوارم طی سال جاری بتونیم سریعتر مشکلات رو برطرف کنیم و همه این ها جاشونو به WUCP بدن.

بنده نظرم مخالف هست چون این روند سخت و نیازمند زمان زیاد هست که اطلاعات برای تمامی متقاضی ها ارسال بشه اون هم با SMS که خیلی دشواره و پیدا کردن تک تک شماره تلفن ها، خلاصه اینکه اتوماتیک وار این کار انجام بشه *خیلی* بهتره.

جزئیاتی از WUCP در کانال تلگرامی تیم توسعه قرار گرفته و بزودی در کلاب توسعه آرساکیاگیم در فروم هم اطلاعات واجب قرار خواهد گرفت. تشکر!

ممنون از شما @AmirMahdi عزیز?

با توجه به نکاتی که ذکر کردید،تایپیک بسته شود.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

@vartoluYT @faty1

بنده از شنیدن این خبر خیلی خوش حال شدم که قراره به زودی WUCP بیاد ولی تا موقعی که این سیستم راه اندازی بشه در فروم بخش در خواست عضو اقلیت که در اونجا لیدر یک لیست تهیه کرده و اون ها رو اولویت بندی کرده در خود 

عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP

faty0.png

در پایین سمت راست زده که شماره فرد چیست به طور مثال شماره من در سرور 8696686 هست  و فقط کافیه یک متن از قبل آماده کرده و تاریخ تست گیری عوض شود به عنوان مثال :

با سلام و درود 

تاریخ تست گیری شما برای اقلیت X در تاریخ yyyy.mm.dd در ساعت xx:xx

این یک نمونه برای لیدر ها مثلا :

لیدر قراره فردا از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ در سرور حضور داشته باشد اون میدونه کل تایم تست گیری جمعا ۱۵ دقیقه بشه پس میتونه در این ۲ ساعت میتونه از ۵ یا ۶ نفر تست بگیره ولی وقتی لیدر محترم از قبل تایم خاصی برای فرد متقاضی تایین نکرده باید شب تا صبح آنلاین باشه و شاید شخص متقاضی باید ۱۰ ساعت آنلاین باشه .

به طور کلی در کنار اولویت بندی تا قبل از ۲۴ انجام تست گیری در سرور به فرد پیامک داده شود تا فرد متقاضی فرصت مطلع شدن رو داشته باشه 

مثال من لیدر یک اقلیتی هستم امروز لیستی تهیه کردم که نفرات رو اولویت بنده کردن در همین امروز می دونم که فردا از ساعت چند تا چند در سرور حضور خواهم داشت از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ پس به نفرات ۱ تا ۵ پیامک ارسال میکنم که مثلا نفر اول ساعت ۱۴:۰۰ در سرور باشد نفر دوم ساعت ۱۴:۱۵ و به همین صورت که وقتی من قراره مثلا از شما فردا ساعت ۱۵:۰۰ تست بگیرم همین امروز هر طور شده باید قبل از ساعت ۱۵:۰۰ اون پیامک رو در داخل سرور ارسال کنم به همین راحتی 

با این کار نظم رو ایجاد میکنیم و تعداد متقاضی بیشتری رو در کمترین زمان تست ورود در اقلیت ها گرفته و لازم نیست چه متقاضی و چه لیدر برای انجام تست گیری ۲ روز یا بیشتر منتظر باشند .

باتشکر از @AmirMahdi

در پناه حق 

لینک به دیدگاه

خوش حال میشم نظرات شما رو بدونم :)

@Ravin @SuperMaN @Farab @Omid @Toofan @AmirMahdi @SFC @MaSiH

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۲ در 14:36، faty1 گفته است:

پ.ن:اونایی که تستاشونو میدن یکی دیگه میده کارشون راحت تر میشه?

این آدم ویران شده از دور قشنگ است...🫠

...This person is beautiful from afar

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iReZa گفته است:

پ.ن:اونایی که تستاشونو میدن یکی دیگه میده کارشون راحت تر میشه?

آقا بزار یکی دیگه تست بده بجاش بعد تو ببین طرف ۳ بار در روز اشتباه میکنه از لاین خلاف میره و ... همون جا Fp80 می کنی تا دفعه بعدیییییییییییییی

یه نگاهی به قوانین بندازه :) در ظمن دیر گرفتن بهتر از هرگز نگرفتنه چرا که من میبینم طرف پست گذاشته یک روز در میون آنلاین شده با کلا آخر هفته اومده سرور لیدر اقلیت ردش میکنه و میگه به من چه می خواستی آنلاین باشی :(

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، faty1 گفته است:

آقا بزار یکی دیگه تست بده بجاش بعد تو ببین طرف ۳ بار در روز اشتباه میکنه از لاین خلاف میره و ... همون جا Fp80 می کنی تا دفعه بعدیییییییییییییی

یه نگاهی به قوانین بندازه :) در ظمن دیر گرفتن بهتر از هرگز نگرفتنه چرا که من میبینم طرف پست گذاشته یک روز در میون آنلاین شده با کلا آخر هفته اومده سرور لیدر اقلیت ردش میکنه و میگه به من چه می خواستی آنلاین باشی :(

دیگه همینه:))

EazyE.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، faty1 گفته است:

از این که نظرات خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید متشکرم :)

وظیفست و خواهش میکنم

EazyE.png

لینک به دیدگاه

الان متاسفانه گفته شده تا ۷وم نمیشه در اقلیت گارد ملی در خواست عضویت فرستاد تازه بعدش تا ۳ روز بعدش تست نمیگیرند و فقط صبر میکنند تا پست ارسال کنند و در صورتی که لیدر بخواد برای هر فرد به این صورتی که @TheExpert 

در در ۱۴۰۲/۶/۱۳ در 02:39، TheExpert گفته است:

باشه از ۲۰ نفر ۸ نفر این کار رو انجام بدن ۱۶ روز طول میکشه چرا باید اینطوری باشه ؟ بگیم اصلا ۷ روز ازش کم میکنیم ۹ روز زیاده و تازه باید صبر کنیم تا ماه آینده تا دوباره پست ارسال کنیم :/

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۴ در 19:44، faty1 گفته است:

واکنش لیدر ها : همینیه که هست ??

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من فهمیدم 

اوکیه ولی بهتر میشد اگه یه تایم مشخص برای تست گیری میزاشتن خیلی راحت تر میشد کارمون @faty1

در 14 ساعت قبل، MmdPheonix گفته است:

واکنش لیدر ها : همینیه که هست ??

?

در در ۱۴۰۲/۶/۱۵ در 10:36، faty1 گفته است:

الان متاسفانه گفته شده تا ۷وم نمیشه در اقلیت گارد ملی در خواست عضویت فرستاد تازه بعدش تا ۳ روز بعدش تست نمیگیرند و فقط صبر میکنند تا پست ارسال کنند و در صورتی که لیدر بخواد برای هر فرد به این صورتی که @TheExpert 

باشه از ۲۰ نفر ۸ نفر این کار رو انجام بدن ۱۶ روز طول میکشه چرا باید اینطوری باشه ؟ بگیم اصلا ۷ روز ازش کم میکنیم ۹ روز زیاده و تازه باید صبر کنیم تا ماه آینده تا دوباره پست ارسال کنیم :/

Eyval 

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد/تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...