رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فعالیت روزانه در فکشن

ارسال‌های توصیه شده

درود بر شما

مشکل:

بسیاری از اعضای فکشن پس از پایان میتینگ هفتگی در طول حدود دو ساعت اکتیویتی خود را سبز نموده و تا میتینگ بعدی [که یک هفته فاصله هست] فقط به صورت AFK یا Sleep جهت کیک نشدن از فکشن آنلاین می شوند. با توجه به اینکه ظرفیت فکشن بسیار محدود هست و تعداد بازیکنان بسیار زیاد (500+)، عدم تعادل بین وانتد و نیروی انسانی در پلیس مشکلات زیادی به وجود آورده است.

راه حل:

با توجه به اینکه تمامی فکشن ها، به خصوص دسته ی ویژه نیاز به فعالیت متداوم و روزانه ی ممبرهای خود دارد خواهشمندم شرط فعالیت روزانه به شکل زیر (با الهام از فعالیت روزانه ی Staff) اضافه شود:

1. فعالیت روزانه برای مثال اداره پلیس اگر 3 بازداشت، 1 دفاع از خود، 2 جریمه و 1 ضبط/ابطال گواهینامه تعیین گردد از ساعت 00:00 الی 00:00 روز بعد مهلت سبز کردن آنها داده شود. در صورت سبز کردن 1+ "روز فعالیت" اضافه شود.

2. "Active Days" جهت کنترل فعالیت اعضا به بازی و UCP اضافه شود.

3. قوانین فعالیت روزانه اضافه شود.

یک راه حل دیگر هم هست: می توان قانونی مشابه نگهبانی روزانه ی گارد ملی به اداره پلیس اضافه کرد، مثلا: 30 دقیقه گشت دو نفره

پی نوشت: موسس محترم @ArSaCiA حتی اگر راه حل من قبول نشود همچنان این مشکل وجود دارد پس اگر راه حل بهتری جهت حل این مشکل سراغ دارید خواهشمندم هرچه سریع تر آنرا اجرا کنید. شرط ورود به دسته ی ویژه تایم زیاد هست اما بر ماندگاری در دسته ی ویژه بر اساس تایم زیاد نظارتی نمیشود، که باعث بروز مشکلات زیادی شده است. بعضی ها هم هستند که حتی همان اکتیویتی هفتگی را سبز نمیکنند، فقط به صورت AFK و Sleep آنلاین شده و روز میتینگ  مرخصی می گذارند. 

ویرایش شده توسط ZombieRanger
  • دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود بر شما

مشکل:

بسیاری از اعضای فکشن پس از پایان میتینگ هفتگی در طول حدود دو ساعت اکتیویتی خود را سبز نموده و تا میتینگ بعدی [که یک هفته فاصله هست] فقط به صورت AFK یا Sleep جهت کیک نشدن از فکشن آنلاین می شوند. با توجه به اینکه ظرفیت فکشن بسیار محدود هست و تعداد بازیکنان بسیار زیاد (500+)، عدم تعادل بین وانتد و نیروی انسانی در پلیس مشکلات زیادی به وجود آورده است.

راه حل:

با توجه به اینکه تمامی فکشن ها، به خصوص دسته ی ویژه نیاز به فعالیت متداوم و روزانه ی ممبرهای خود دارد خواهشمندم شرط فعالیت روزانه به شکل زیر (با الهام از فعالیت روزانه ی Staff) اضافه شود:

1. فعالیت روزانه برای مثال اداره پلیس اگر 3 بازداشت، 1 دفاع از خود، 2 جریمه و 1 ضبط/ابطال گواهینامه تعیین گردد از ساعت 00:00 الی 00:00 روز بعد مهلت سبز کردن آنها داده شود. در صورت سبز کردن 1+ "روز فعالیت" اضافه شود.

یک راه حل دیگر هم هست: می توان قانونی مشابه نگهبانی روزانه ی گارد ملی به اداره پلیس اضافه کرد، مثلا: 30 دقیقه گشت دو نفره

پی نوشت: موسس محترم @ArSaCiA حتی اگر راه حل من قبول نشود همچنان این مشکل وجود دارد پس اگر راه حل بهتری جهت حل این مشکل سراغ دارید خواهشمندم هرچه سریع تر آنرا اجرا کنید. شرط ورود به دسته ی ویژه تایم زیاد هست اما بر ماندگاری در دسته ی ویژه بر اساس تایم زیاد نظارتی نمیشود، که باعث بروز مشکلات زیادی شده است. بعضی ها هم هستند که حتی همان اکتیویتی هفتگی را سبز نمیکنند، فقط به صورت AFK و Sleep آنلاین شده و روز میتینگ  مرخصی می گذارند. 

با سلام خدمت شما @ZombieRanger عزیز.

نظر بنده در رابطه با پیشنهاد شما (+) می‌باشد با برخی تغییرات.

زمان در حال انجام وظیفه بودن افراد محاسبه بشه به عنوان اکتیویتی و اکتیویتی کم بشه.

قانون جدیدی تحت عنوان afk on duty/fare اضافه بشه که هر ۵ دقیقه یکبار کیک بده.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، vartoluYT گفته است:

با سلام خدمت شما @ZombieRanger عزیز.

نظر بنده در رابطه با پیشنهاد شما (+) می‌باشد با برخی تغییرات.

زمان در حال انجام وظیفه بودن افراد محاسبه بشه به عنوان اکتیویتی و اکتیویتی کم بشه.

قانون جدیدی تحت عنوان afk on duty/fare اضافه بشه که هر ۵ دقیقه یکبار کیک بده.

با Duty/ مانند Sar/ برخورد شود این هم راه حل جالبیست

روزانه 30 دقیقه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

شرط ورود به دسته ی ویژه تایم زیاد هست اما بر ماندگاری در دسته ی ویژه بر اساس تایم زیاد نظارتی نمیشود

دقیقا! چرا واسه آمدن باید تو هفت روز 90ساعت بزنی تا شانس آمدن به دسته ویژه داشته باشی اما برای ماندن فقط 20 ساعت تو 30روز. تازه افرادی که 3+ ماه تو فکشن هستن فقط 10 ساعت.

اگر تایم فعالیت ماهیانه کاپ بخ 50 ساعت برسه و برای افرادی که 3+ ماه تو فکشن هستن به 30 برسه اوضاع بهتر میشه.

اما میدونی افزایش فعالیت و افزایش ساعت بازی کرده کار هایی هست خیلی راحت میشه دور زد سینا. بهترین کار برگرداندن اختیارات برای لیدر ها بود که بتوانند اقلیت را به بهترین وضعیت خود برسانند.  

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

اینو یک دوست بیار می توانی راحت با کمکش اکتیویتی رو جعل کنی جوری هم جعل می کنی که لیدر نتواند ثابت کند.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود بر شما

مشکل:

راه حل:

سلام و درود

این مشکل خیلی رو اعصابیه و توی یک تاپیکی بهش اشاره کرده بودم اما دریغ از کمی اهمیت....!

همونطور که به SAR/ اهمیت داده میشه باید به فعالیت فکشن ها هم اهمیت داده شود!

با تمام نکات موافقم به امید عملی شدن و به گوش موسس رسیدن....

@ArSaCiA  @Toofan

51cb12_241728327643380.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

درود 

با اضافه شدن +1 روز فعالیت در صورتی موافقم که شما مثلا در هفته فقط سه روز نیاز به سبز کردن این مورد باشید.

و در مورد Suspend/Take هم تا زمانی که 0/0 باشد نظرم ( - ).

راه حل خوبی که میتوان روی آن حساب کرد تمرین 3 بار در هفته می باشد که در آن ما موظف به زدن اکتیویتی مانند ( Lights Off و Ticket , Arrest و Wanted KILL ) بزنیم.

آن هم نه فقط در تایم تمرین مثلا در آن روز به تعداد مشخص.

ساعت بازی کرده در ماه هم حداقل به 40 افزایش یابد.

بقیه نظرات قابل احترام اما ( - ).

Expert.png

AliExpert.png

TheExpert.png

DashExpert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود.

مشکل مذکور از خیلی وقت هست که وجود دارد و راه حل بنده این بود که به اعضای اقلیت ها 4 روز در هفته فرصت دهیم تا فعالیت خود را تکمیل کنند، این بدین معناست که اگر شما باید در هفته 40 عدد Arrest داشته باشید، روزانه حداکثر 10 عدد Arrest برای شما حساب می‌شود و Arrest های بعدی فقط Paycheck آن حساب خواهد شد و جزو فعال ترین اعضا شمرده خواهید شد اما عدد آن اضافه نمی‌شود و حتماً باید 4 روز در هفته حضور داشته باشید و فعالیت های خود را حداقل در این چهار روز بزنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

درود.

مشکل مذکور از خیلی وقت هست که وجود دارد و راه حل بنده این بود که به اعضای اقلیت ها 4 روز در هفته فرصت دهیم تا فعالیت خود را تکمیل کنند، این بدین معناست که اگر شما باید در هفته 40 عدد Arrest داشته باشید، روزانه حداکثر 10 عدد Arrest برای شما حساب می‌شود و Arrest های بعدی فقط Paycheck آن حساب خواهد شد و جزو فعال ترین اعضا شمرده خواهید شد اما عدد آن اضافه نمی‌شود و حتماً باید 4 روز در هفته حضور داشته باشید و فعالیت های خود را تقسیم کنید.

اگر من درست متوجه شده باشم یعنی در هفته 4 روز فعالیت و 3 روز استراحت که منصفانه است، امیدوارم هرچه سریع تر اجرا شود، به خصوص برای PD FBI NG NR و SI چون سرور به فعالیت روزانه ی آنها محتاج هست. البته به نظرم عدد مجموع تمامی فعالیت ها [فقط جهت اطلاع] قابل مشاهده باشه. 

• دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

تورو قران /Sar نیارید برای فکشن

همینجوریش AFK Checker ازمون تایم دونه دونه کم میکنه

یه سیستم دیگه باشه بهتره هر چی جز Sar

Absolute Biologization

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MehranS گفته است:

تورو قران /Sar نیارید برای فکشن

همینجوریش AFK Checker ازمون تایم دونه دونه کم میکنه

یه سیستم دیگه باشه بهتره هر چی جز Sar

سیستم اکتیویتی هست نه Sar/ داداش ??.

بر اساس تایم نیست

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

سیستم اکتیویتی هست نه Sar/ داداش ??.

بر اساس تایم نیست

?

Absolute Biologization

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۳۱ در 00:32، ZombieRanger گفته است:

اگر من درست متوجه شده باشم یعنی در هفته 4 روز فعالیت و 3 روز استراحت که منصفانه است، امیدوارم هرچه سریع تر اجرا شود، به خصوص برای PD FBI NG NR و SI چون سرور به فعالیت روزانه ی آنها محتاج هست. البته به نظرم عدد مجموع تمامی فعالیت ها [فقط جهت اطلاع] قابل مشاهده باشه. 

بقیه فکشن ها چی؟

اونایی که خودت رفتی رو میگی؟?

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، CalaCe گفته است:

بقیه فکشن ها چی؟اونایی که خودت رفتی رو میگی؟? 

عدم آگاهی از طرف گفتگو شمارو به سفسطه گویی انداخته، جهت اطلاع همه ی فکشنا بودم [البته این مسئله هیچ ربطی به شخص من نداره]. همچنین آخر صحبتم ذکر کردم سرور به فعالیت روزانه ی این فکشنا محتاج هست نگفتم به بقیه فکشنا محتاج نیست فقط جهت تاکید بیشتر به اون فکشنا اشاره کردم، لطفا قبل از اینکه همینطوری یه نظر بی سر و ته بپرونی دو بار فکر کن تا کسی رو اتفاقی ناراحت نکنی. 

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

عدم آگاهی از طرف گفتگو شمارو به سفسطه گویی انداخته، جهت اطلاع همه ی فکشنا بودم [البته این مسئله هیچ ربطی به شخص من نداره]. همچنین آخر صحبتم ذکر کردم سرور به فعالیت روزانه ی این فکشنا محتاج هست نگفتم به بقیه فکشنا محتاج نیست فقط جهت تاکید بیشتر به اون فکشنا اشاره کردم، لطفا قبل از اینکه همینطوری یه نظر بی سر و ته بپرونی دو بار فکر کن تا کسی رو اتفاقی ناراحت نکنی. 

من در مورد بقیه فکشن ها انتقاد کردم.

اگر ناراحت شدی عذر میخوام❤️

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان.

در رابطه با فعالیت هفتگی و کم بودن فعالیت باید بگم دلیل اصلی این مشکل ظرفیت کم این فکشن ها می‌باشد.

از موسس عزیز @ArSaCiA تقاضا دارم که ظرفیت فکشن ها رو بالا ببرند.

با تشکر.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

با سلام خدمت تمامی دوستان.

در رابطه با فعالیت هفتگی و کم بودن فعالیت باید بگم دلیل اصلی این مشکل ظرفیت کم این فکشن ها می‌باشد.

از موسس عزیز @ArSaCiA تقاضا دارم که ظرفیت فکشن ها رو بالا ببرند.

با تشکر.

قبلا هم ظرفیت دسته ویژه 18 تا بوده و مشکلی نبوده با همین تعداد پلیر، شاید دسته ملایم آره ولی دسته ویژه به اندازی کافی عضو داره. مشکل فعال نبودن عضو هاش هست چرا یک عضو باید در طول هفته فقط دو ساعت اکتیویتی بزنه؟ تو کدوم گورستانی اینجوری بوده؟ 

راحت ترین کار اختیارات بیشتر دادن به لیدر تا عضو هارو حداقل بتواند مجبور کند هر روز یکم فعالیت کند، فقط یکم. اون اعضایی که دو ساعت وقت می گذارند تو هفته واسه اکتویتی اگه روزی 2 ساعت فقط بیان مشکل کل سرور حل میشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

قبلا هم ظرفیت دسته ویژه 18 تا بوده و مشکلی نبوده با همین تعداد پلیر، شاید دسته ملایم آره ولی دسته ویژه به اندازی کافی عضو داره. مشکل فعال نبودن عضو هاش هست چرا یک عضو باید در طول هفته فقط دو ساعت اکتیویتی بزنه؟ تو کدوم گورستانی اینجوری بوده؟ 

راحت ترین کار اختیارات بیشتر دادن به لیدر تا عضو هارو حداقل بتواند مجبور کند هر روز یکم فعالیت کند، فقط یکم. اون اعضایی که دو ساعت وقت می گذارند تو هفته واسه اکتویتی اگه روزی 2 ساعت فقط بیان مشکل کل سرور حل میشه.

با سلام.

بله منظور بنده هم برای دسته ملایم هستش.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

درود سینا جان

پیشنهاد خوبی میتونه باشه، برای حل این مشکل به نظرم همینکه اعضا ملزم باشن که 4 روز تو هفته حداقل اکتیویتی هایی رو کامل کنن [مثلا 3 تا ارست و 3 تا وانتد کیل و ...] کافی باشه

همچنین قانون افزایش 50 درصدی اکتیویتی موقع فول بودن فکشن هم میتونه با این شرط مفیدتر واقع بشه

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود و احترام خدمت آقا سینای بزرگوار

پیشنهاد بسیار عالیست به عنوان مثال اقلیت پلیس به شدت با این موضوع دست و پنجه نرم میکند

ممبر هایی که فعال نیستند و فقط سبز میکنند و بار را به دوش چند ممبر دلسوز انداخته اند

بنده چندین بار به اینگونه ممبر ها پیشنهاد دادم که اگر تایم ندارید یا حوصله ای در وصف ندارید استعفا بدهید

قطعا افراد بسیار مشتاقی داریم که بخواهند خدمت کنند و جای آنان را تنگ کرده اید البته که این موضوع بی ربط به سیاست بندی های سرور نیست

نمیدانم  چه حسی نسبت به (Best Activity)  شدن لیدر دارید اما بنده دوست دارم که این موضوع به ممبر ها برسد نه بنده

امیدوارم رسیدگی شود تا این مشکل برطرف شود. @Ali @RealSlimShady

ویرایش شده توسط Nuclear
  • دوست دارم که 3

بسا کَسا که همی من شمارد او خود را

به ذره ای نگراید که برکشی به عیار!

Nuclear.png

لینک به دیدگاه

با سلام نظر بنده 

-

میباشد 

زیرا که سرور فقط در روز های تعطیل شلوغ میباشد و تعداد چیز هایی که گفته شده به زور گیر میاد و فرد باید از زندگی خود بزنه برای یک بازی؟! ایا عادلانس این حرف؟ 

شاید بعضی از دوستان کاری نداشته باشند اما اونهایی که یکسری مشکل براشون بوجود اومده و با مشکلاتی مجبور به دستو پنجه نرم کردن هستن و با تلاش به این رنک فکشن رسیدن بخاطر بعضی از دوستان که دوست دارن اکتیویتی بزنه یک جانبه نگاه کردن زیاد جالب نیست 

گاهی افراد مشکلاتی در زندگی برایشان پیش میاد و مجبورند برای چند هفته سبز کنن 

نمیشه هفته های گذشته افراد رو در نظر گرفت و یک جانبه نگاه کرد 

@Ali

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

این مورد بروزرسانی شده است.

* در بروزرسانی های آینده منتشر خواهد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...