رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Hardware ID Autologin

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض خسته نباشید. 

قابلیت Autologin فعلی اجازه می دهد که در صورت خروج و ورود به بازی با همان IP ورود قبلی، بدون نیاز به وارد کردن پسوورد وارد بازی شوید. با توجه به قطعی و وصلی زیاد اینترنت ملی پیشنهاد می دم گزینه ی Hardware ID Autologin اضافه شود. یقین دارم منظورم رو متوجه می شوید و نیازی به توضیح نیست فقط HWID جایگزین IP می شود.

• دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیدونم چیه بازم موافقم‌ ( + )

LoSeArSiF.pngThe Monsters Were Never Under My Bed

Because The Monsters Were Inside My Head

I Fear No Monsters , For No Monsters I See

Because All The Time The Monster Has Been Me

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

سلام و عرض خسته نباشید. 

قابلیت Autologin فعلی اجازه می دهد که در صورت خروج و ورود به بازی با همان IP ورود قبلی، بدون نیاز به وارد کردن پسوورد وارد بازی شوید. با توجه به قطعی و وصلی زیاد اینترنت ملی پیشنهاد می دم گزینه ی Hardware ID Autologin اضافه شود. یقین دارم منظورم رو متوجه می شوید و نیازی به توضیح نیست فقط HWID جایگزین IP می شود.

شدیدا موافقم!

زمانی که شما Desync میشی و Relog میدی میبینی که از شما پسوورد میخواد 

امیدوارم بزودی رفع بشه

لینک به دیدگاه

آره عالی واقعا هربار یه چیزی میشه 2 دقیقه میریم میای باید پسورد بزنی

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  
DrEaMeR.png
Zenit.png
   Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه

سلام و درود

ایده محشریه

با این وضعیت اینترنت کشور که یسره قطع و وصلی داریم یکسره مجبوریم پسورد رو دوباره بزنیم

موافقم بسیار زیاد

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

خیلی  عالیه این پیشنهاد

با این وضع نت ایران 

در تاریخ بنویسید

مارو در اذان صبح اعدام می کنند

در اذان شب به گلوله می بندند

کسانی که خدایشان رحمان

پیامبرشان مهربان

و امامشان مظلوم بوده

Dr.Dep.png

_FaRZaD.png

لینک به دیدگاه

دقیقا شده برام با همون ip ولی یک سیستم دیگه بیام پسورد خواست بازم. بنظرم HW باشه خیلی خوبه

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

بشدت موافقم... من که سرویس شدم سره این قطعی اینترنت و هی پسورد زدن

@ArSaCiA

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

پیشنهادت بشدت عالیه @ArSaCiA
روزانه بالای 40 بار با قطعی اینترنت مواجه میشیم و باید پسورد بزنی 

Inverse.png
                                                                                                       Nothing is permanent                                                            

NiVaX.png 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۴ در 22:55، ZombieRanger گفته است:

سلام و عرض خسته نباشید. 

من نه مخالفم و نه موافق به چه دلیل:
1- چون از لحاظ امنیت داستان ساز میشه بیاین یک سناریو بچینم فرض کن شما اکانتت رو میدی دوستت اونم میره HWID خودش رو ست میده و از اونجایی که یک چیز دائمی است همیشه می تونه تو اکانتت لاگین کنه حالا راهکار چیه که فقط با اون HWID که اکانت باهاش ساخته شده لاگین کنه که باز هم باگ امنیتی داره شما وقتی مودم ریست بشه IP ایت عوض بشه دوباره باید لاگین کنی ولی این داستان در این موضوع دیگه معنی نداره رسما دیگه رمز روی اون سیستم معنی نداره 
2- حالا یک باگ دیگه داستان رو بگم تو فرض کن سیستم تو عوض کردی و اکانتت رو با یک سیستم دیگه ساخته بودی حالا می خوای HWID رو تغییر بدی طبق راه حل قبلی تو رسما کار خاصی نمی تونی انجام بدی پس راه قبل بی خاصیت میشه حالا باز بر می گردیم به همون نقطه شروع که طرف می تونه با گول زدن تو HWID خودش رو جایگزین مال تو کنه به راحتی برای همیشه به اکانتت دسترسی پیدا کنه اگر بتونه یک جوری HWID خودش رو جایگزین کنه ولی IP رو ISP میده پس امنیتش تا حدود بالایی تضمینه

3-  الان یک سری میان میگن نه هیچ کدوم از اتفاقات بالا برای من نخواهد افتاد نه من رمز ام رو میدم به کسی نه سیستم عوض می کنم و نه هر چیز دیگه ای می خوام یک عمق فاجعه دیگه بگم از اونجایی که رنج سنی سرور اومده زیر 14 سال و اگاهی کم شده یک موقعیت ممکنه با درصد پایین پیش بیاد تو فرض کن مثلا پسر خالت یا هر کدوم از فامیلات میاد خونه سیستم رمز نداره روشن میکنه میره تو اکانت و از اونجایی که اوتو لاگین هست بدون رمز وارد میشه و هر کاری دوست داره انجام میده و بر فرض هم تو اونجا نبودی یا بیرون بودی می خوای چیکار کنی بری شکایت کنی فکر کردی قابل پیگیریه خیر دوست عزیز 

4- یک راه حل می مونه موقع عوض کردن OTP بخواد از شما که به شماره تلفن یا ایمیل بفرسته و شما بعد وارد کردن اون OTP بتونین عوضش کنید

حالا شما بگید ایا این ایده واقعا خوبه؟ از نظر بنده خیر.

اگر راه حل دیگه برای این داستان می دونید بگید خوشحال میشم.

ویرایش شده توسط grandpa

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، grandpa گفته است:

من نه مخالفم و نه موافق به چه دلیل:
1- چون از لحاظ امنیت داستان ساز میشه بیاین یک سناریو بچینم فرض کن شما اکانتت رو میدی دوستت اونم میره HWID خودش رو ست میده و از اونجایی که یک چیز دائمی است همیشه می تونه تو اکانتت لاگین کنه حالا راهکار چیه که فقط با اون HWID که اکانت باهاش ساخته شده لاگین کنه که باز هم باگ امنیتی داره شما وقتی مودم ریست بشه IP ایت عوض بشه دوباره باید لاگین کنی ولی این داستان در این موضوع دیگه معنی نداره رسما دیگه رمز روی اون سیستم معنی نداره 
2- حالا یک باگ دیگه داستان رو بگم تو فرض کن سیستم تو عوض کردی و اکانتت رو با یک سیستم دیگه ساخته بودی حالا می خوای HWID رو تغییر بدی طبق راه حل قبلی تو رسما کار خاصی نمی تونی انجام بدی پس راه قبل بی خاصیت میشه حالا باز بر می گردیم به همون نقطه شروع که طرف می تونه با گول زدن تو HWID خودش رو جایگزین مال تو کنه به راحتی برای همیشه به اکانتت دسترسی پیدا کنه اگر بتونه یک جوری HWID خودش رو جایگزین کنه ولی IP رو ISP میده پس امنیتش تا حدود بالایی تضمینه

3-  الان یک سری میان میگن نه هیچ کدوم از اتفاقات بالا برای من نخواهد افتاد نه من رمز ام رو میدم به کسی نه سیستم عوض می کنم و نه هر چیز دیگه ای می خوام یک عمق فاجعه دیگه بگم از اونجایی که رنج سنی سرور اومده زیر 14 سال و اگاهی کم شده یک موقعیت ممکنه با درصد پایین پیش بیاد تو فرض کن مثلا پسر خالت یا هر کدوم از فامیلات میاد خونه سیستم رمز نداره روشن میکنه میره تو اکانت و از اونجایی که اوتو لاگین هست بدون رمز وارد میشه و هر کاری دوست داره انجام میده و بر فرض هم تو اونجا نبودی یا بیرون بودی می خوای چیکار کنی بری شکایت کنی فکر کردی قابل پیگیریه خیر دوست عزیز 

4- یک راه حل می مونه موقع عوض کردن OTP بخواد از شما که به شماره تلفن یا ایمیل بفرسته و شما بعد وارد کردن اون OTP بتونین عوضش کنید

حالا شما بگید ایا این ایده واقعا خوبه؟ از نظر بنده خیر.

اگر راه حل دیگه برای این داستان می دونید بگید خوشحال میشم.

نمایش محتوا مخفی

زمانی که شما با یک ip دیگه وارد میشی ip قبلی دیلیت میشه و باید پسوورد بزنی

پیشنهاد من اینه که زمانی با HWID دیگه ای لاگین کنی HWID قبلی در سیستم Autologin حذف بشه و ازش پسوورد بخواد

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Robert گفته است:

زمانی که شما با یک ip دیگه وارد میشی ip قبلی دیلیت میشه و باید پسوورد بزنی

پیشنهاد من اینه که زمانی با HWID دیگه ای لاگین کنی HWID قبلی در سیستم Autologin حذف بشه و ازش پسوورد بخواد

این راه حل خوبی برای شماره 2 است ولی باز برای 3 دردی رو دوا نمی کنه

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود، به دلیل امنیتی این پیشنهاد رد شد، قبلاً هم خودمان این پیشنهاد را داشتیم و می‌خواستیم اجرا کنیم اما به دلایل امنیتی لغو گردید. به زودی با آمدن AG:SAMP اطلاعات کاربری شما به صورت رمزنگاری شده در فایل هایتان ذخیره می‌شود (همانند مرورگرها و سایر برنامه هایی که Save Credentials دارند) و بدون نیاز به وارد کردن رمز می‌توانید وارد اکانتتان شوید.

بسته شد.

• هاها 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...