رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد از سیستم Rob

Omid

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان 

همونطور که در جریان هستید متاسفانه متاسفانه سرور اومده محدود کرده پلیر ها رو یعنی چی؟! 

یعنی اینکه شما اگه بخوای توی دوتا فکشن فعالیت داشته باشی

یکی کاپ دیگری غیر کاپ اعم از ملایم و دسته متوسط و هیتمن 

شما دیگه نمیتونی راب بزنی با اون hardware id که ست شده 

همه هم گوشی اندروید ندارند یا 2 تا سیستم ندارند 

بعد مجبورن از اون اقلیت بیان بیرون استعفا بزارن

رسماً سرور دیگه جذابیتی نخواهد داشت واسشون یا باید از کاپ بیان بیرون یا از اون فکشن غیر کاپ

قبلا میشد زمانی که کاپ بودی راب هم بزنی با همون سیستم اما الان متاسفانه نمیشه چون hardware ست شده

انشالله امید است که این مورد فیکس شه و به حالت سابق برگرده تا فکشن ng و fbi هم به اکتیویتی خودشون برسند 

مثلا الان یک نمونه باز Parshan در هیتمن و Snoopy در Pd که اکانت شخص فوق میباشد نمیتونه راب بزنه و اینکه اگه بخواد از یکیش بیاد بیرون یکمی دل سرد میشه واقعا بعضی ها هستند پلیر فعالی هستند توی دوتا فکشن یا 3 تا

الان مورد داریم لیدر هست 

توی دوتا فکشن دیگه فعالیت هم میکنه علاوه بر اکانتی که استف هستش

یا AbbasMz که هم pd هم fbi فعالیت بسیار بالایی داره 

خب ولی چه فایده اینا رو ندید میگیرید آپدیتی میدین که آدم دل سرد میشه 

@ArSaCiA @Olden @Farab @Mohammad @Forrest @Alireza @Meli @DrEaMeR @SFCو...... 

ویرایش شده توسط Omid
  • دوست دارم که 4

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینطوری که خیلی بد شد، با نظرت موافقم این مورد باید به حالت سابق برگرده. (+)

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

حس میکنم خود فوندر همچین چیزی رو نمیخواسته و هدف این بوده که پلیر با دو اکانت نتونه راب بزنه.
اکثر NG ها واقعا بعضی مواقع نیاز به راب زدن دارن و بعضی مواقع با اکانت مولتی راب هم میزنن تا خودشون رو به چالش بکشن.
به این صورت شخصی که دلش راب بخواد و در دسته ی ویژه باشه واقعا زده میشه و از فکشن میاد بیرون. (کمتر شدن رنک +2 در دسته ی ویژه)
بنابراین باید فکری دراینباره کرد تا دسته ی ویژه حق راب زدن رو داشته باشه.
بعضی ها حتی 2 نفر در یک سیستم هستند و به این صورت حق راب از یک شخص گرفته میشه و واقعا بده.

• دوست دارم که 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

آره واقعا من دیشب حتی با اندروید هم هر بیزی رفتم نتونستم راب بزنم 

مثلا من الان آدمیم که تو فکشن موندگار میمونم یعنی قراره تا چندماهه دیگه نتونم سیستم راب بیزنس رو امتحان کنم ببینم چیه؟!!!! :/ :|

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم، اینجوری وضعیت راب بانکی کمی بهتر میشه حداقل و بخصوص FBI تو سمپل کم نمیاره ?

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

اینجوری که شده دیگه کسایی که اکانت دسته ویژه دارند نمیتوند با اکانت های دیگشو راب فکشن که اجباریه بزنند.

موافقم(+).

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

به نظر من وجود چند اکانت مولتی اشتباه هست

چرا؟ بازیکن داریم تو حسرت اومدن به اقلیت ویژه یکی هم تو هر اقلیت ویژه یه اکانت داره. از طرفی باریکن داریم تو هر دسته متوسط 3 تا اکانت داره هر موقع دوست داره میره وار میده این باعث به هم خوردن بالانس اقلیت ها میشه

پس امید جان من مخالف نظر شما هستم

• دوست دارم که 2
  • چی چی 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SFC گفته است:

به نظر من وجود چند اکانت مولتی اشتباه هست

چرا؟ بازیکن داریم تو حسرت اومدن به اقلیت ویژه یکی هم تو هر اقلیت ویژه یه اکانت داره. از طرفی باریکن داریم تو هر دسته متوسط 3 تا اکانت داره هر موقع دوست داره میره وار میده این باعث به هم خوردن بالانس اقلیت ها میشه

پس امید جان من مخالف نظر شما هستم

اینکه اگه قانونی باشه که هرکس فقط یک اکانت توی دسته ویژه داشته باشه، خوبه. ولی فکر نکنم محدودیت اسلاتی توی دسته های دیگه باشه که کسی بخاطر ظرفیت نتونه وارد اقلیتی بشه.

جدای از اون، خب مثلا من خودم FBI ام، و هم دوست دارم برای چالش و کسب تجربه‌ بیشتر با اکانت دیگه راب بزنم یا هر دلیل دیگه.

نمیشه که کلا چون کاپم نباید دیگه راب بزنم.

الان فردا مثلا یه اپدیتی بیاد برای راب بانک، تا من خودم اون راب رو تجربه نکنم چجوری میتونم توی کاپ جلوی اون رو بگیرم؟

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

انقدر از رابا انتقاد شد  متاسفانه به ما خوبی نیومده هعی میایم ایراد میگیریم و بد تر میشه 

راب بیزی که 70 کا در میاوردیم ازش شده 53 کا اونم با وانتد و کمتر کردن زمان که سریع برات نوتیف exit میاد که سریع تر از زمان ممکن باید بری یا باید صبر کنی 53 کا جمع کنی ولی 3 وانتده میشی 

امید وارم برای راب بانک همچین اتفاقی نیوفته

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود، همین الان هم شما می‌توانید با اکانت متفرقه خود Rob بزنید اما اگر خودتان را با اکانت مولتی پلیس خودتان دستگیر کنید یا بکشید یا بدون مقاومت سعی کنید که به دوستتان "Activity" بدهید فعالیتتان تقلبی خواهد بود و طبق قوانین با 80FP از اقلیت اخراج می‌شوید.

در صورتی که نمی‌توانید لطفاً در قسمت گزارش باگ خطایی که دریافت می‌کنید را ارسال نمایید. بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...