رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن Sample به Business Robbery

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود

اپدیت خوبی رو شاهد بودیم فقط مشکلش اینه که همینجوری Sample برای FBI به زور گیر میومد که الان Robbery Business اومده دیگه اصلا نمیشه Sample گرفت

پیشنهاد من اضافه شدن Sample برای افرادی است که Business RObbery انجام میدهند.

لطفا زودتر نظرات رو بیان کنید

@Toofan @ArSaCiA

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، Nicolay گفته است:

فکر نکنم دزدی از تجارت اینقدر مهم باشه که  به سمپل برسه 

همون سمپل برای بانک بهتره

مشکل اینجاست که خیلی ها الان دارن سیستم جدید رو تست میکنن و اصلا بانک ها رو راب نمیزنن و تا چند روز سمپل گیر نمیاد و همچنین قبلا کاپ میتونست با مولتی راب بزنه ولی الان فکر نکنم بشه به خاطر آپدیت جدید و همچنین از وقتی که من پلی میدم وانتد 3 و 4 مال FBI بوده الان واقعا جالب نیست وانتد 3 برای NG تنها باشه 

اگر قرار نیست که سمپل اضافه بشه حداقل وانتدش اشتراکی برای NG و FBI باشه 

@Olden

• دوست دارم که 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

مشکل اینجاست که خیلی ها الان دارن سیستم جدید رو تست میکنن و اصلا بانک ها رو راب نمیزنن و تا چند روز سمپل گیر نمیاد و همچنین قبلا کاپ میتونست با مولتی راب بزنه ولی الان فکر نکنم بشه به خاطر آپدیت جدید و همچنین از وقتی که من پلی میدم وانتد 3 و 4 مال FBI بوده الان واقعا جالب نیست وانتد 3 برای NG تنها باشه 

@Olden

دقیقا، با این وضعیت هیچ کس راب بانک نمیزنه که سمپل هم گیر FBI بیاد! چون به دردسرش نمیارزه برن بانک بزنن، سمپل FBI هم هنوز 2 هست، الان چیکار کنیم دقیقا؟!

@ArSaCiA

ویرایش شده توسط Supervisor

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

GS  تون که 1 نشد 

سمپلم که واسه  این راب تجارت نیامد 

یا باید GS 1 بشه

یا باید GS واسه راب تجارت بیاد 

البته خوب اکتیوتی FBI اینطوری خیلی بهتر میشه ولی خوب در اخر نظر علی مهمه و اینکه سیستم جدید هست و شاید یک مقدار طول بکشه تا اضافه اش کنن

در 19 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

@Olden

خودت داری میگی عباس 

کارتون در اومد

ویرایش شده توسط Nicolay
لینک به دیدگاه

همین که ما گان میگیریم اکتیویتی FBI جور میشه

در 17 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

دقیقا، با این وضعیت هیچ کس راب بانک نمیزنه که سمپل هم گیر FBI بیاد! چون به دردسرش نمیارزه برن بانک بزنن، سمپل FBI هم هنوز 2 هست، الان چیکار کنیم دقیقا؟!

@ArSaCiA

بزار یخورده لذت ببریم نیومده میگی جمع کنن؟?

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

بزار یخورده لذت ببریم نیومده میگی جمع کنن؟?

اون زمونی که NG بودم، هیچکس اندازه من سر این موضوع Biz Rob اصرار نکرد که اضافه بشه! بعد شما که نه منظور من رو فهمیدی نه از چیزی خبر داری میای نطر میدی؟!

الان با این وضعیت شما میری بیر بانکی بزنی که ۱۶ تا ممبر FBI نفر دو تا سمپل بگیرن؟!

صحبتی که شده بود این بود که سمپل FBI تو این اپدیت قرار بود یک بشه ولی همچین چیزی اتفاق نیوفتاد! 

درمورد اینکه شما Gun میخرید، FBI هیچ مشکلی توی Arrest و وانتد کیل نداره، البته قبول دارم تا خودتون وارد کاپ و FBI نشید درک نمیکنین صحبتم رو!

• ناراحت 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

اون زمونی که NG بودم، هیچکس اندازه من سر این موضوع Biz Rob اصرار نکرد که اضافه بشه! بعد شما که نه منظور من رو فهمیدی نه از چیزی خبر داری میای نطر میدی؟!

الان با این وضعیت شما میری بیر بانکی بزنی که ۱۶ تا ممبر FBI نفر دو تا سمپل بگیرن؟!

صحبتی که شده بود این بود که سمپل FBI تو این اپدیت قرار بود یک بشه ولی همچین چیزی اتفاق نیوفتاد! 

درمورد اینکه شما Gun میخرید، FBI هیچ مشکلی توی Arrest و وانتد کیل نداره، البته قبول دارم تا خودتون وارد کاپ و FBI نشید درک نمیکنین صحبتم رو!

الام منظور شما رو گرفتم ولی به حرفتون هم دقت کردید؟

گفتید تا وقتی راب بیز هست کسب سمته راب بانک نمیره و سمپل نمیاد 

بعدش میان راب بیز رو خراب میکنن(مگر اینکه بخوان سیستم وانتدشو مثل راب از بانک کنن و یا قیمت پاداش راب از بانک رو افزایش بدن)

ویرایش شده توسط Fayez
فوش دادم پاکش کردم
لینک به دیدگاه

نظر بنده اینه که با این وجود باید جای سمپل یک چیز دیگه جایگزین بشه حالا چی نمیدونم باید راجبش فکر کرد 

در اینباره سمپل که سخت گیر میاد توش شکی نیست 

دلیل ! 

متاسفانه بعضی ها ML سو استفاده میکنن که حالا رفیقی هر چیزی تو فکشنی دارن لو نره اگرم لو رفت سریع خبر دار کنن و راب کنسل شه ! 

دسته متوسطه که اصن راب نمیزنه اینطور بگم . 

و فقط میمونه رابه دسته ملایم که باز بر میگرده به همون گزینه اولی که خدمت شما گفتم 

پلیر های تازه وارد هم که هنوز با راب اشناییتی ندارن خب حق هم دارن یسری چیز های اموزشی توسط استریمر یا فیلم هایی ساخته بشه در رابطه با اموزش هایی که لازمه + تایپک اموزش سرور زده بشه و درش لینک های اموزش قرار داده بشه و با کمی توضیحات و کمی زحمت توسط کارکنان

• دوست دارم که 1

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

واقعا دله منم واسه FBI میسوزه 

ما NG ها هم کم مشغله نداریم این اضافه شد : |  الان هم باید jb بگیریم هم بانک پاترول بگیریم هم راب بیز

واسه رسیدگی به همه اینا یه لشکر لازمه تازه بین اینا FTP هم ممکنه بشه 

• دوست دارم که 1

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Scorpro گفته است:

واقعا دله منم واسه FBI میسوزه 

ما NG ها هم کم مشغله نداریم این اضافه شد : |  الان هم باید jb بگیریم هم بانک پاترول بگیریم هم راب بیز

واسه رسیدگی به همه اینا یه لشکر لازمه تازه بین اینا FTP هم ممکنه بشه 

عزیز خوبه که NG فعالیت داشته باشه

از حالت خستگی خودش در میادش و سرش شلوغ میشه و بیکار نمیمونه و همینطور میتونه با وانتد کیل زیادی  روبرو بشه و اکتیویتی رو سریع تر پر بکنه

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

عزیزم سمپل رو اگر آشنایی داری باهاش یه راه بده جور کنیم 

الان پولی که راب از بیز میده تقریبا نزدیک به راب از بانک هست، در کنار این هم تایم کمتری میخواد هم وانتدش کمتره و جیل کمتری دلره هم راحت تره در کل 

یا سمپل برای بیز بیاد با یه شرایط خاص که فقط در یه شرایطی بشه سمپلش رو بریزی یا پول راب بیز کمتر / پول راب بانک بیشتر، بشه در غیر این صورت باید فکشن رو تعطیل کنیم بریم 

اینا در صورتی هست که قبلا قول 1 شدن سمپل و افزایش PayCheck سمپل رو بهمون داده بودن و گفته بودن در اولین آپدیت اینا انجام میشه ولی متاسفانه عمل نکردند به قولشون @ArSaCiA

• دوست دارم که 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

اپدیتی که میدید حداقل ببینید کجا ضربه می بینه الان دقیقا FBI چجوری Activity عه GetSample جمع کنه؟

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود.

در 12 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

ولی متاسفانه عمل نکردند به قولشون @ArSaCiA

متأسفانه به دلیل باگی در این ریستارت قرار نگرفت، ریستارت بعدی یا امشب یا فردا صبح هست که در آن Sample همیشه 1 عدد خواهد بود.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Vince گفته است:

عزیز خوبه که NG فعالیت داشته باشه

از حالت خستگی خودش در میادش و سرش شلوغ میشه و بیکار نمیمونه و همینطور میتونه با وانتد کیل زیادی  روبرو بشه و اکتیویتی رو سریع تر پر بکنه

درست میفرمایید 

ما همین جوری با JBها و بانک ها سرمون شلوغ بود الان با وجود آپدیت بیز باید حداقل 8 9 تا ممبر ‌ng آن باشه که به همه ی اینا برسه (که خیلی اوقات نیس) وگرنه از یه جا وانتدا میپرن میرن باید collab بازشه ?

حالا علی آقا یکاریش خواهد کرد انشالله

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Scorpro گفته است:

درست میفرمایید 

ما همین جوری با JBها و بانک ها سرمون شلوغ بود الان با وجود آپدیت بیز باید حداقل 8 9 تا ممبر ‌ng آن باشه که به همه ی اینا برسه (که خیلی اوقات نیس) وگرنه از یه جا وانتدا میپرن میرن باید collab بازشه ?

حالا علی آقا یکاریش خواهد کرد انشالله

ما اینقدر دلسوز بودیم شما اکتیویتی ندارید?

حالا میگید حوصله نداریم؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

ما اینقدر دلسوز بودیم شما اکتیویتی ندارید?

حالا میگید حوصله نداریم؟

کی از حوصله حرف زد :|

من چی میگم تو چی میگی 

بقول ممد تا توی جو نباشی درک نمیکنی جناپ

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Scorpro گفته است:

کی از حوصله حرف زد :|

من چی میگم تو چی میگی 

بقول ممد تا توی جو نباشی درک نمیکنی جناپ

عجب?

مزاحم حالم شدید ولش?

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

@Olden

با وانتد اشتراکی موافقم.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

باید بیز راب هم مثل راب ۲ قسمتی شه Smart و BigBang چون الان تا F میکنی تو صندوق ۳ ثانیه انیم میزنه و هعی F میزنی تا ببینی که داره میره آژیر رو بزنه یا نه که گیر میکنه و وانتد و آخرش ۱۰ ثانیه بعد کاپ با لامبور بالا سرته اگه قراره هک کنیم خوب یارو هم با یک چیزی خفه کنیم اگه نه یک c4 بندازیم صندوق باز شه \:

@ArSaCiA

لینک به دیدگاه

اقا اگه/GetSample اضافه باید 2نفر زد الان برای مثل شما داری هک میکنی بعد FBI میاد به شما تیر میزنه Sample شما برمیداره میره بعد وانتد 6 میشی اون جوری اصلا لذت نداره

I tased alcohol in my youth, i was drunk,I didn't understand what i did

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

درود.

متأسفانه به دلیل باگی در این ریستارت قرار نگرفت، ریستارت بعدی یا امشب یا فردا صبح هست که در آن Sample همیشه 1 عدد خواهد بود.

خوبه ولی پلیرا تصمیم بگیرند دیگه راب بانک نزنند برای 16+1 پیلر های FBI نمیتونند هیچ سمپلی گیر بیاد 

نظر بنده اینه 3 وانتد رو خوش به خوش نگیره بعد از اینکه از بیز میره بیرون یه دونه سمپش برای همیشه بیوفته که بعد از این FBI /Getsamp کرد وانتد بگیره

ویرایش شده توسط WaR

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...