رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت Endway

Semtex

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: S3mtex.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EnDWaY.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با سلام خدمت پاسخو شکایت من اول کار 1 نکته رو بگم من با اقای @EnDWaY مشکلی ندارم و اگر شکایت قبول شد مجازات نشن.!

خب انگاری قانونی وارد سرور شده که قانون هارو رو پوشی میکنن که من و تمام پلیر های دیگ از حتمی بودن این قانون مطمین نیستیم چرا : چون داخل قوانین هیچ ذکر نشده دربارش و چیزی که داخل قوانین نیس من قانع نیستم که وجود داشته باشه.

نقل قول

یک عضو نمی تواند دو بار یک بانک مشخص را پشت سر هم BankPatrol/ بزند. (مجازات: Faction Warn)

خب این قانون رو دیدیم که داخل قوانین هستش اما من قانونی برای تایم Bankpatrol/] ندیدم راستش بخواین و اینکه تا یه نفر که کار اشتباه میکنه بشدت کار اشتباه زیادی و فقط یکی از اشتباهاتش چون پارتیش کلفت بوده اون بانک پاترولی که میکنن بجای Sv بهش Av میدن ماجرا خنده دار میشه اینجا که تا این کارو انجام میدن دوستان نصبتا محترمشون زود میرن به گفته خودشون با @ArSaCiA صحبت میکنن این قانون استثنا میزارن 

و اینکه بر فرض بنده به دلیل سوال برای میتینگ Fw میگیرم درسته و این قانون استثنا نیست و حتما باید چند روز قبل میتینگ اون هفته میتینگ هفته بعد بزاریم دقت کنید leader های عزیز قبل میتینگ  motto/ رو عوض کنید شکایت هم که میزارم رد میشه

ردمیشه چون قانونی برای این مورد نیستش که چرا این استثا نمیشه ؟  و اینکه مثلا نمیشه اخرین Bankpatrol/ از UCP  دید ؟ میشه 

در مواردی مثل تایم میتینگ هیچکس نمیره تو اطلاعیه رو ببینه حتی منی که تو فکشن بودم هم اطلاعیه رو نمیبینم 99 درصد سرور هم همینن 

اما مثلا برای Bankpatrol نمیتونن برم UCP ببینن میتونن اما چون میدونن کسی هست اگر اشتباهی کنن جمعش کنه براشون مهم نیس 

do.php?imgf=org-798e208858701.jpg

do.php?imgf=org-7fe152393b2a2.jpg

حرف اخرم

با فکر شکایت پیگری کن نه از رو حس 

• مدارک (فیلم یا عکس):  

Kazem.png

S3mtex.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام

وقتی شما قادر شدی با مدیریت به صورت مستقیم صحبت کنی و بعضی از قانون ها سر در بیاری مجددا شکایت کن و بسلامت

لازم به توضیح نیست مدارکت مشخص هست.

خداحافظ.

• هاها 8

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت شما شاکی عزیز @Semtex

علاوه بر صحبت هایی که داخل بازی به شما داده شده...

تا زمانی که این سیستم و همچنین قوانین آن وجود دارد طبق صحبت با مدیریت اینگونه بررسی میشود:

نقل قول

یک عضو نمی تواند دو بار یک بانک مشخص را پشت سر هم BankPatrol/ بزند. (مجازات: Faction Warn)

توضیحاتِ کامل جهت رفع ابهاماتِ شما:

عارضم خدمتِ شما که برای این موضوع اگر یک مامورِ National Guard در بازه زمانیِ کوتاهی Bankpatrol/ بزند (بازه زمانی کمتر از 2/3 بار Bankpatrol/ زدنِ پشت سر هم) در صورتی که بانکِ Bankpatrol/ قبلیِ آن با بعدی یکی باشد، مجازات روی آن اعمال میشود.

اما در صورتی که بازه زمانی Bankpatrol/ یک مامور طولانی باشد (برای مثال: بیشتر از 2/3 بار Bankpatrol/ پشت سر هم) مجازاتی اعمال نمیشود و موردی ندارد.

- به دلیلِ پیچیده بودنِ این قانون، صحبت های کامل تر جهت رفع ابهاماتِ شما از قبل داخل بازی داده شده و امیدوارم به صورت کامل این موضوع برای شما حل شده باشد.

درکُل اگر سوال یا مشکلی دارید با مسئولین لیدر درمیان بگذارید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

- شکایت شما رد شد.

موفق باشید، بسته شد.

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...