رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Sajjad

Ador

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Abol4azl.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

damon.png

Massimo.png

Meli.png

Matrix.png

Omid.png

RealSina.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: بازیکن ها 

• توضیحات: 

با سلام بنده چند مورد شکایت داشتم و چند مورد توصیه و اینکه هیچ توهینی هم صورت نمیگیره چرا چون بهونست برا هاید کردن پست!

1- سرور درحال حاضر با مشکل بد مدریتی روبه رو شده که حتی به قوانین خودش هم عمل نمیکنه میشه در واقع همون پارتی بازی!

2- افرادی که مسئولیت خاصی دارند متاسفانه از مسئولیت خودشون سوء استفاده میکنند به هر دلیلی!

3- بقدری آزار و اذیت بازیکنان وجود داره که از طرف بعضی افراد که مسئولان سرور هم ترس دارن برا مجازات کردن!

4- هیچ یک از بازیکنان از طرز و سیاست مدریت کردن راضی نیستند!

5- حتی موارد بالا در چند مورد پست گزارش شده که متاسفانه مسئولا اومدن پایینش یک پاسخی که به هیچ عنوان قانع کننده نبوده گذاشتند و رفتن!

download.jpg

6- و اینکه برای خودم بار چندم هست که این مشکل ها پیش اومده و به همین دلیل شکایت ارئه دادم که پیگیری انجام بگیره توسط @ArSaCiA موسس عزیز!

جدا از این بحث چند مورد شکایت داشتم که خدمتتون با مدارک ارائه میدم:

1- بنده به دلیله سوء استفاده از دستورات هلپری متاسفانه دموت شدم و اینکه این اولین شکایتی بود که ارائه میدم و توضیحات رو به صورت مختصر در ادامه توصیف میکنم:

بنده دفعه قبلی به دلیل بخورد بد با هلپر دموت شدم که حالا به دلایلی باز برگشتم به تیم استف و خانوم @Meli که خوده ایشون بده رو میک هلپر کردن 2 تا اخطار استف با دلیل های

برخورد بد با هلپر توسط @Markeloff

و دیر پاسخ دادن به بازیکن توسط @QUiP که از طریق شکایت صورت گرفته بود دریافت کردم!

تا اینجا شکایتی نیست!

و اینکه تا دیروز بنده بنده به دلیل سوء استفاده از دستورات هلپری دموت شدم توسط @Capsule که بنده پیگیری کردم و ایشون گفتند دستور از @Damon هست که به گفته سجاد شما از مسئولان ماتریکس و دیمون اخطار دریافت کردید کخ کذب است و این قضیه رو میتونید در صفحه استف بنده مشاهده کنید و ایشون گفتند بدلیل تکرار شما دموت شدید!

و اینکه طبق حرفای خودشون @Meli گفته شمارو دموت کنیم آخر من نفهمیدم که دستور کدوم یکی بودو و هیچی دیگه تا ایشون شب پاسخ پست شکایت بنده رو دادند و رد کردن!

و اینکه از تیم استف اخراج شدم!

sbBackground.png

در ضمن این پست رو کاملا محترمانه سعی کردم ارائه بدم که به مشکلی بر نخوریم!

دیشب بنده 2 تا ریپورت دادم که ارتباط برقرار کنم با مسئول محترم که با برخورد بسیار بد ادمین ها برخورد کردیم دیگه نزدیک بود که فوش بشنویم!

https://s29.picofile.com/file/8464459384/bandicam_2023_06_11_23_09_35_474.mp4.html

باره اول با لحن بد باره دوم با کیک کردن بیجا و نادرست ادمین امید و باره سوم با وارن پاسخ بنده رو دادن و هر بار دلیلی نا بجا می آوردن که سره شون شلوغ بوده در حال پیگیری مشکلات سرور هستن که کاملا کذب بوده و ایشون نه تنها به وظایف مدریتی اشون عمل میکرد ادمین سجاد حتی مشغول دورزدن بودن و به همین دلیل بنده قصد شکایت داشتم!

AG_SA_1071.jpg

این شکایت رو فقط جهت اصلاح شدن تیم مدریت ارائه دادم و درخواست دارم که کاملا عادلانه پیگیری شود!

@ArSaCiA @Meli

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

?? ?? ?? ???? ?????? ???????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

مدارک کیک شدن شما از سوی بنده ارسال شد!

در در ۱۴۰۲/۳/۲۲ در 14:04، Abol4azl گفته است:

با سلام بنده چند مورد شکایت داشتم و چند مورد توصیه و اینکه هیچ توهینی هم صورت نمیگیره چرا چون بهونست برا هاید کردن پست!

باید اضافه کنم شما طرز نوشتنتون برای شکایت مشکل داشته و همونطور که توی چت هاتون دیده میشه طرز نوشتن مدیریت رو اشتباه نوشتید ما بی دلیل پستی رو هاید نمیکنیم اول نوشتارتون رو چک  کنید سپس ایراد از ادمین ها بگیرید!

در در ۱۴۰۲/۳/۲۲ در 14:04، Abol4azl گفته است:

مدریتی

Staff Note: Link

+موفق باشید!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت شاکی محترم @Abol4azl

شما در تاریخ 11-06-2023 در ساعت 14:00 الی 23:00 پشت سر هم درحال گزارش دادن بودید!

به شما هم گفتم که اگر با کسی کار دارید در انجمن با فرد مربوطه در ارتباط باشید ولی متاسفانه شما یک ذره هم به حرف های بنده اهمیت ندادید و کار خودتون رو ادامه دادید.

مجازاتی هم که بنده بر روی شما اعمال کردم با هماهنگی سرپرست بوده و به نظر من کمترین مجازاتی بود که بر روی شما اعمال شد.

نقل قول
  • دستور report/:

استفاده از این دستور برای کارهای شخصی (مانند Respawn، تائید کردن مسابقه و یا موارد اینچنینی) ممنوع است (مجازات: Kick)

در پارامتر این دستور (نوشته جلوی Report/) موضوع مشکلاتتان را به صورت خلاصه بنویسید و از دادن Report به صورت: salam - baz kon - . - Ali خودداری کنید.

در صورت تکرار مجازات فرد اخطار خواهد بود.

لحن بنده هم محترمانست و مشکل خاصی ندارد.

تمامی مدارک ارسال شد.

Staff Note

باشد تا رستگار شوید!

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Abol4azl

تمامی شکایات شما رد شد.

- در ابتدا باید خدمت شما عارض شوم که تیم مدیریتی آرساکیاگیم همیشه در تلاش هست که محیطی مناسب و آرام دور از آزار و اذیت برای سایر بازیکنان فراهم آورد، موضوعی که شما مطرح کردید در رابطه با بازیکنی بود که شکایاتش توسط تیم مدیریتی مورد بررسی قرار گرفت علاوه بر اینکه چند شکایت جزئی و نامربوط داشتند شکایاتی صحیح و مورد تایید نیز از طرف ایشان وجود داشت به همین دلیل با توجه به سیاست های مدیریتی مجازاتی اعمال نشد.
- بازگشت شما به تیم هلپر با توجه به جوانب و شرایط پذیرفته شده از جانب خودتان بوده است و منجر به تکرار آن شدید که باعث خروج شما از تیم شد.
- در صورتی که با شخص خاصی کار دارید بهترین راه ارتباطی فروم می باشد، استفاده از ریپورت های مداوم و بی جا در صورتی که پاسخ دریافت کردید مجاز نمی باشد.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:
  • دستور /report:

در پارامتر این دستور (نوشته جلوی Report/) موضوع مشکلاتتان را به صورت خلاصه بنویسید و از دادن Report به صورت: salam - baz kon - . - Ali خودداری کنید.

در صورت تکرار مجازات فرد اخطار خواهد بود.

• بسته شد •

ویرایش شده توسط Meli
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...