رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهادی درباره Time Bail برای /og کردن درِ Jail

ارسال‌های توصیه شده

طی این مدت ها پیشنهادات زیادی برای Bail دادن و حضور Lawyer و غیره داده شده.

یه پیشنهاد نسبتا کاربردی دارم، 

وقتی میریم Bail بدیم برای /og به مشکل برمیخوریم وقتی به NG زنگ میزنیم میگه "میام" قطع میکنه بعد میبینیم بعد گذشت نیم ساعت تازه میان

یا داخل /D میگیم بیشتر اوقات جواب نمیدن یا وقتیم جواب میدن تا کارت ملی فرد Lawyer رو تو /D نپرسن نمیان برای /og ، وقتیم میان فقط در رو میزنن میرن بعد Lawyer بدبخت میمونه داخل Jail، برا من زیاد پیش اومده در رو میزنن میرن حتی تایم JB هم منتظر میمونم بیان JB بگیرن وقتی در رو زدن بریم ولی متاسفانه زحمت JB گرفتنم خیلیاشون نمیدن بیان مجبور میشیم relog بدیم.

2 تا پیشنهاد دارم در این مورد بخصوص که Lawyer و فرد زندانی علاف نشن و در سریع ترین زمان هر دو طرف کاراشونو انجام بدن

1. قانون /og تغییر کنه (فقط زمانی که تایم JB که xx:00 - xx:10 و xx:30 - xx:40 هستش اگه Collab NG بسته باشه کسی غیر از NG بیاد /og کنه مجازات داشته باشه و سایر تایم ها هر‌ Copای بتونه /og کنه برا Bail و حتما منتظر NG)

2. یه Bot اضافه کنن که طوری طراحی بشه وقتی Lawyer میاد با زدن CMD خاصی بطور مثال پیامی تو /R برای NG یا تو /D فرستاده بشه که مثلا فلان Lawyer به ID فلان داخل Jail منتظر که NG بیاد Bail بده و یکی از NG ها بیاد برای /og یا اگه Collab باز بود یکی از اعضای PD یا FBI بیاد

2تا پیشنهاد ساده برای بهبودی شغل Lawyer و گرفته نشدن وقت فرد زندانی و Lawyer 

@ArSaCiA

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود، نظر بنده ″ - ″ می‌باشد.

اعضای دپارتمنت و علی‌الخصوص اقلیت NG باید نظارت در روند زندان داشته باشند.

در خصوص شغل Lawyer پیشنهاد بنده جهت سهولت کار، اضافه کردن Lawyer App جهت نمایش زندانیان و زمان زندانی بودن در این اپلیکیشن است.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...