رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برگزاری میتینگ ماشین

ارسال‌های توصیه شده

سلام. یه پیشنهاد دارم مطمعنم خیلیا دنبالش بودن یا تو فکرش بودن / اگه بشه یه یه میتینگ ماشین برگزار کرد مثلا هر هفته جمعه ها یا یه روز مشخص و پلیرارو جمع کرد اونجا با ماشیناشون حالا اسپورت یا کلاسیک فرقی نمیکنه . بعد مثلا بومباکس گذاشت و ازین داستانا . چیز جالبی میشه مطمعننا. از طرفی نمیدونم چطوری میشه برگزارش کرد . در قالب ایونت یا همنجوری . ولی به نظرم ایونت باشه جذاب تر میشه . مکانش هم میتونه هرجایی باشه . میدونم اطلاعاتی که دادم کمه . کمک کنید شماهم پیشنهاد بدید که این حرکتو در قالب یه جور ایونت یا یه گردهمایی به صورت هفتگی یا یه تایم مشخص اجراش کنیم ?

• دوست دارم که 1

Oxygen

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چیزه جالبی میشه

یطور مثلا همایش ماشین بازیه دیگه..

فقط یه مشکلی که هست اینه که ممکنه FPS خیلی پایین بیاد و مشکل لگ داشته باشیم که اگه حل شه بنظرم اوکیه..

و چون همهمه هست و احتمال تصادف زیاده و با توجه به منطق Gta San Andreas که اگه تصادف کنی اکثر نواحی ماشین به صورت ضرب دیدگی نمایان میشن، به نظرم تو اون مپ اگه یه Spray هم باشه دیگه تمومه

ولی همه ی اینا فعلا فقط حرفه..

کی میشنوه، کی انجام میده ..

• دوست دارم که 1

6d0d18_241718743750287.png

c3d115_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

2e7515_241721059672551.png

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AMir11 گفته است:

چیزه جالبی میشه

یطور مثلا همایش ماشین بازیه دیگه..

فقط یه مشکلی که هست اینه که ممکنه FPS خیلی پایین بیاد و مشکل لگ داشته باشیم که اگه حل شه بنظرم اوکیه..

و چون همهمه هست و احتمال تصادف زیاده و با توجه به منطق Gta San Andreas که اگه تصادف کنی اکثر نواحی ماشین به صورت ضرب دیدگی نمایان میشن، به نظرم تو اون مپ اگه یه Spray هم باشه دیگه تمومه

ولی همه ی اینا فعلا فقط حرفه..

کی میشنوه، کی انجام میده ..

در حد موزیک و شو آف کافیه بنظرم یا مثلا یه مسیر مشخضی رو طی کنن ماشینا پشت سر هم . یه ایده ی خوبی هم میشه برای عکاسای خیابونی :) 

Oxygen

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

نظرم + هست اما نیاز به ایده های جدید تر داره 

• دوست دارم که 1
  • دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۳/۲ در 14:57، CAILO7 گفته است:

در حد موزیک و شو آف کافیه بنظرم یا مثلا یه مسیر مشخضی رو طی کنن ماشینا پشت سر هم . یه ایده ی خوبی هم میشه برای عکاسای خیابونی :) 

با این راضیم که پشت سر هم راه برن

فقط یه چیز دیگه ای هم هست

ما همه ماشین هارا چیندیم و یکی از ستاد کرم ریزی میاد کرم می ریزه و ماشین هارا خراب و میپوکونه?

ولی نظر من مثبته

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۳۱ در 13:10، CAILO7 گفته است:

سلام. یه پیشنهاد دارم مطمعنم خیلیا دنبالش بودن یا تو فکرش بودن / اگه بشه یه یه میتینگ ماشین برگزار کرد مثلا هر هفته جمعه ها یا یه روز مشخص و پلیرارو جمع کرد اونجا با ماشیناشون حالا اسپورت یا کلاسیک فرقی نمیکنه . بعد مثلا بومباکس گذاشت و ازین داستانا . چیز جالبی میشه مطمعننا. از طرفی نمیدونم چطوری میشه برگزارش کرد . در قالب ایونت یا همنجوری . ولی به نظرم ایونت باشه جذاب تر میشه . مکانش هم میتونه هرجایی باشه . میدونم اطلاعاتی که دادم کمه . کمک کنید شماهم پیشنهاد بدید که این حرکتو در قالب یه جور ایونت یا یه گردهمایی به صورت هفتگی یا یه تایم مشخص اجراش کنیم ?

بتا اجرا کردم ، بزودی مثل شهر پدرخوانده براش یه گروه میزنم و امیدوارم مدیریت هم حمایت کنه

• دوست دارم که 1

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۳ در 21:56، G0DFATHER گفته است:

بتا اجرا کردم ، بزودی مثل شهر پدرخوانده براش یه گروه میزنم و امیدوارم مدیریت هم حمایت کنه

خیلیم عالی مرسی ازت ?

ویرایش شده توسط CAILO7

Oxygen

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۳ در 15:34، hamidreza1234 گفته است:

با این راضیم که پشت سر هم راه برن

فقط یه چیز دیگه ای هم هست

ما همه ماشین هارا چیندیم و یکی از ستاد کرم ریزی میاد کرم می ریزه و ماشین هارا خراب و میپوکونه?

ولی نظر من مثبته

میشه قانون گذاشت براش و یه ادمین هم لطف کنه حضور داشته باشه که اتفاقی نیوفته

Oxygen

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۴/۱۸ در 00:40، Eren گفته است:

سرگرمیه به شدت جالبیه، مانندش تو GTA V Online هست (نظرم مثبته)

اره ولی موندم چطوری برگزارش کنم یه اکیپ پایه میخواد که هم ایده های بهتری بدن براش هم اینکه باهم برگزارش کنیم

Oxygen

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان
در ۱۴۰۲/۲/۳۱ در 13:10، CAILO7 گفته است:

نیاز داره به کمی تغییرات ولی ایونت باشع بهتره ولی باز هم مشکلاتی پیش میاد که ادمین ها قبول کنند ایونتو یا نه

بنظرم باید یه مپ براش درست کرد یا یک لوکیشن Interior رو براش اختصاص داد که بشه این کارو راحت تر انجام داد

نظرم (+) هست

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

نظرت عالیه، اما من یادمه سال ۲۰۲۱ از این مورد استفاده شد و ادمین اجازه تاد اد بزارن سی ان ان و محل برگزاریش متریال دلیور بود.

نظر بنده + هست، اگر اجازه رو بدن اصلا کار سختی نداره 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ArmouR گفته است:

نظرت عالیه، اما من یادمه سال ۲۰۲۱ از این مورد استفاده شد و ادمین اجازه تاد اد بزارن سی ان ان و محل برگزاریش متریال دلیور بود.

نظر بنده + هست، اگر اجازه رو بدن اصلا کار سختی نداره 

آره قبلا بود اما همیشگی نبوده، نظر بنده هم مثبت هست

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد هم اکنون به صورت دلخواه قابل انجام است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...