رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر دکمه های Agsamp موبایل

Syd

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید... بنظرم بهتره که دکمه های صندوق عقب و کاپوت به سمت راست صفحه منتقل شود چون خیلی نزدیک به جهت های کنترل فرمان ماشین هست و بعضی وقت ها نا خودآگاه دستت میخوره به این دکمه ها و به جای اینکه سمت راست یا چپ بپیچی کاپوت باز میشه و تصادف و میکنی و حتی ماشین منفجر میشه..... جای دکمه های دیفالت بازی رو هم نمیشه عوض کرد چه برسه به اینا!!

لطفا رسیدگی کنید خیلی متشکر!? 

@ArSaCiA

محل انتقال پیشنهادی دکمه ها

screenshot_۲۰۲۳۰۴۰۶-۱۶۲۵۲۰_m0ns.jpg

• دوست دارم که 1

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه من از وقتی AG SAMP منتشر شده هر روز تقربیا با گوشی هم میرم و ساعت ها رانندگی کردم 

ولی تا حالا این اتفاق برام پیش نیومده

savaki.png

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود بر شما، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما رد شد.

* در مکان های مشخص شده دکمه های دیگری وجود دارد (که در تصویر نمایان نشده).

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...