رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ramtin

Owner

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   JaNSoN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  ramtin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با سلام یکی از اعضا در هیتمن در گزارش کار اش سوتی داد و در یکی از اسکرین ها سوتی داد و چیت اش معلوم بود. هتگامی که من به ایشون گفتم که ساب لیدر فکشن بودند ایشون با تندی با من برخورد کردند و با هیچکی این موضوع را مطرح نکردند در حالی که مسول بررسی گزارش کار ایشون بودند در نتیجه اگر این را دیدند باید به ادمین میگفتند که این کار را نکردند و رفتند فقط به شخص چیتر اشتباهش را گفتند که حواسش را جمع کند. ایشون هلپر هستند و جایه اینکه اعضای چیتر را گزارش دهند به انها کمک هم میکنند که دیگر از این مشکلات به وجود نیاورد. و من به ایشون گفتم این موضوع رو بعد میگن تو کاره من دخالت نکن !!!

ببخشید من نمیدونستم این پست رو کجا بزارم چون اگر در بخش شکایت از اعضای هیتمن میذاشتم لیدر که نمیتونه ایشون رو مجازات کنه در امر چیت. در ضمن این هم اسکرین شخص چیتر : اسکرین چیت

• مدارک (فیلم یا عکس): 

hiw5_sa-mp-763.png

48v8_sa-mp-765.png

dzck_sa-mp-767.png

ویرایش شده توسط JanSoN

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود فراوان,

الان من باید از خودم دفاع کنم؟ دقیقن اشتباهه من کجاس یا چه کار اشتباهی‌ انجام دادم؟

۱- هیچ جای Forum/ نوشته نشده که من باید ۱۰۰% از یکی شکایت کنم که چیت زده آقا چیت زده به من چه؟ اگر ادمین بودم درجا بنش میدادم ولی‌ به من مربوط نیست. چیزی که به من مربوطه گزارش کار غلطیه که ایشون گذشته و باهاش صحبت کردم و شما و آقای @AlBeRT این بچه‌ های کوچیک اومدید در من می‌چرخید می‌گید موضوع رو من میدونم "تو این جم بگو". من سرپرست یا همان سابلیدر هیتمن هستم و من کسی‌ هستم که به این موضوع‌ ها رسیدگی می‌کنم نه تویی که میای میگی‌ "تو این جم بگو" اونم بیاد بگه "منم میدونم".

۲- شما از کجا مطمئن هستی‌ که من کاری نخواستم بکنم؟ (به ادمین گزارش بدم) شما وقتی‌ که Uninvite 80/ شدی درجا رفتی شکایت کردی پس حتا خود شما به من فرصت ندادید کاری بکنم پس نگید که کاری نکرد.

۳- اینو برای خودت میگم که شاید بتونم بهت یه درسی‌ بدم فکر نکن که همه از تو متنفرن من کارمو انجام دادم ایشون حرف خشن زد بهش گفتم به شیوهٔ درست صحبت کن و توجیهش کن ولی‌ در واقع گفته ایشون هم درست بود آقا اشتباهه ایشون به تو چه، تو کی‌ هستی‌ که مشکلونو بخوای حل کنی‌ من باید رسیدگی کنم نه تو.

حالا شما این یه بچه نی‌نی چی‌ کار میکنی‌ میپری تو این F/ چرتو پرت میگی‌ یه چی‌ میگی‌ که خودت حالیت نمی‌شه منم میگم بس کن گوش نمیدی FW میدم بازم کار خودتو انجام میدی عزیز من بعد بر می‌گردی میگی‌ آره تو "از من بدت" میاد "فلانی رفیقته" یکم خجالت بکش از خودت.

۴- این شکایتی که کردی به اقلیت هیتمن مربوط هست که به گفته تو من دارم به صورت اشتباه دارم اقلیتو رهبری می‌کنم پس جایی‌ که شکایت کردی اشتباهه گلم.

۵- شما گفتی‌ که من گفتم "حواسشو جم کنه" میخی‌ دقیقن بگم چی‌ بهش گفتم؟ "این چه افتضاحیه به بار آوردی این همه هیتمن بودی این از تو درومد؟" بنده با تندی تمام با ایشون برخورد کردم بهشم گفتم این گندو خودت جم میکنی‌ به منم مربوط نیست دفعهٔ بعدیم چنین اشتباهی‌ بکنی‌ خودم Uninvite 80/ می‌کنم. پس لطفا قضاوت، حرف الکی‌ یا حرف بی‌ مورد نزن @JanSoN.

ببخشید کمی‌ خواهش بود حرفم البته درست و بجا، ولی‌ درکل کار شما بشدت غلط و بسیار زشت هست که میخی‌ الکی‌ شکایت کنی‌ که من Av بگیرم سر اشتباهی‌ که نکردم (لبته شما از همه شکایت میکنی‌ولی‌ باز بله راه خودتو پیش برو ببینیم به کجا میرسی‌.

آرزوی موفقیت برای شما.

به قول Manager عزیز، باشد که عاقل و رستگار شویم، آمین.

• دوست دارم که 9

Germany

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

اولا از ادمینی که پست ایشون رو تایید کرده یک سوالی داشتم

حرف زدن به اینگونه در فوروم مجاز است ؟

بچه‌ های کوچیک -  بچه نی‌نی - چرتو پرت میگی‌

شما من رو از نزدیک دیدی عزیزه دلم ؟ خیلی دوست داشتم ببینمت چون واقعا برام سوال شده ببینم که ( بچه نی نی ) من هستم یا شما.

و شکایت من دلیلش این هست که به نظر من شما وقتی گزارش کار ایشون رو بررسی کردی دیدی چیت دارن باید به ادمین میگفتین و این کارو نکردین. همون لحظه هم ادمین انلاین زیاد بود یا حتی می توانستین در متینگ استف ها بگین. اما نگفتین و به خودشون تذکر دادید. و این برای یک هلپر که الگویه پلیر هاست به نظرم کار درستی نبود.

در ضمن احساس می کنم بچه شما هستین که جایه جواب دادن با 2 یا 3 رنگ اومدین رنگین کمان در جوابتان درست کردین.

موفق باشید

ویرایش شده توسط JanSoN

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

شکایت پذیرفته شد.

• هلپر رامتین تذکر نهایی خود را دریافت کرده و ساب لیدر رامتین از ساب لیدری برکنار میشوند.
  • هنگامی که Cheat یک فرد را در گزارش کار مشاهده میکنید فرد را Fp 80 کرده سپس به ما گزارش میدهد.
  • سعی کنیم از کل کل های بی مورد پرهیز کنیم، ممکن است این کل کل ها باعث مجازات شدن ما شود.

باشد که عاقل و رستگار شویم، آمین.

بسته شد.

ویرایش شده توسط Adrenaline
  • دوست دارم که 6

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...