رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد آیدی ماشین

DeaTShoT

ارسال‌های توصیه شده

سلام 
ی پیشنهاد کوچیک و بدرد بخور دارم
پیشنهاد اینه که یک دستور اضافه کنید که خودمون بتونیم ماشین 1 و 2 انتخاب کنیم.

به عنوان مثال: بنده یک "InferNus" دارم که وسیله نقلیه اول من هست و یک "NRG-500" دارم که وسیله دومم هست
حالا شما یک دستور اضافه کنید که بشه تغیر داد به  "NRG-500" وسیله اول و "Infernus" وسیله دوم 

خیلی از مشکلات بازیکنان در  خرید و فروش وسیله نقلیه حل میشه.

👑

💎[ArAsh.png]💎      

سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فا**....×                                                      
                                                                                                                                                                                               👑                      

Pishro                      ↻  ㅤㅤ   ❚❚ㅤ                   

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از این روش میشه سو استفاده کرد

شما پرمیومت تموم میشه و به عنوان مثال با این روش NRG-500 میاد دستتون و اینفرنوس میره و هروقت با اینفرنوس کار داشتید NRG-500 رو میدید میره و اینفرنوس میاد دستتون

اینطوری دیگه فرقی نداره که پرمیوم باشی یا نباشی

ویرایش شده توسط Farab

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Farab گفته است:

شما پرمیومت تموم میشه و به عنوان مثال با این روش NRG-500 میاد دستتون و اینفرنوس میره و هروقت با اینفرنوس کار داشتید NRG-500 رو میدید میره و اینفرنوس میاد دستتون

باز هم میشه یه کاری کرد که سوء استفاده نشه مثلا این ویژگی فقط واسه اکانت های پرپیوم بشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Farab گفته است:

همین پیشنهادی که @erfan110 دادن میشه کار بورد

👑

💎[ArAsh.png]💎      

سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فا**....×                                                      
                                                                                                                                                                                               👑                      

Pishro                      ↻  ㅤㅤ   ❚❚ㅤ                   

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، erfan110 گفته است:

باز هم میشه یه کاری کرد که سوء استفاده نشه مثلا این ویژگی فقط واسه اکانت های پرپیوم بشه

اینم میشه

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

نظرم + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

درود @DeaTShoT عزیز:

پیشنهاد شما تا حدودی خوب هست ولی طبق گفته های دوست عزیزمون: @Farab سو استفاده هایی صورت میگیره که اگر در اون صورت هم پیشنهاد بهتری دارید بگید (دیدگاه عوض میشه)

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما در حال حاضر (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهاد شما!

ویرایش شده توسط MaSiH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۲۴ در 12:00، DeaTShoT گفته است:

سلام 
ی پیشنهاد کوچیک و بدرد بخور دارم
پیشنهاد اینه که یک دستور اضافه کنید که خودمون بتونیم ماشین 1 و 2 انتخاب کنیم.

به عنوان مثال: بنده یک "InferNus" دارم که وسیله نقلیه اول من هست و یک "NRG-500" دارم که وسیله دومم هست
حالا شما یک دستور اضافه کنید که بشه تغیر داد به  "NRG-500" وسیله اول و "Infernus" وسیله دوم 

خیلی از مشکلات بازیکنان در  خرید و فروش وسیله نقلیه حل میشه.

Nice 

@ArSaCiA

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

پیشنهاد شما رد شد.

* اگر لازم باشد این مورد فقط برای پرمیوم باشد، بنیاد این ایده جالب دگرگون خواهد شد.

در صورتی که پیشنهاد بهتری دارید در این مورد، آن را در پیشنهاد جدیدی به ما ارائه دهید.

مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما در آینده نیز، هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...