رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اقلیت Tow Truck Companyاز دید یک پلیر

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران گل

گلایه :

آقا کار ما پلیر ها همیشه غر زدن هست دو پیشنهاد دیگه دادم نمیدونم رد بشه یا قبول بشه خوب میتونم بگم اقلیت TTC کم مشکلات نداره !

آقــــــــــــــــااااااااااااااا میخوام اعتراض کنم فکر نمیکنم هیچ کدومتون از شما ادمین ها اومده باشید تست کرده باشید فعالیت بالا زده باشید توی TTC و با سری مشکلات این اقلیت آشنایی داشته باشید که خیلی هم خنده دار و مضحک به نظر میرسه ! به نظر من شما که وقت نذاشتید تست کنید حداقل بخونید شاید حرف های خنده دار و مسخرم یه مقدار جالب باشه که دونستنش واسه شما ادمین ها بد نباشه !

مشکلات : 

من به عنوان یک عضو جدید TTC به مشکلات زیادی برخورد کردم که میخوام با شما به اشتراک بذارم

1. خوب بعضی وقتا پیش میاد نتونی تحویل بدی ماشینی که یدکش کردی رو چون یه زمانی نیاز هست که دوباره بتونی از دستور TOWLS/ استفاده کنی در همین حین درخواست سرویس میخوره میری سرویس ارائه بدی به عنوان مثال بازیکن تازه واردی با اتوبوس درخواست سرویس تعمیر کرده .... وقتی با اون ماشین میری بعد مسافت طولانی کنارش میرسی که تعمییر کنی ماشینی که یدک کردی رو برمیداره و یهو میره !!! اع اقا تو سرویس تعمیر میخواستی کجا ؟؟؟
  2. یه سری بازیکن هستن یه جا جمع میشن الکی جلوی Paintball میری ماشینشون رو برداری لطف میکنن توی ویس یه چیزایی میگن که جاش نیست بگم اینجا اهم و بعدش میگن اهای فلانی ماشین رو نبر بذار تا میای یدک کنی سریع میپره سوار ماشینش میشه یدک کنسل میشه ... ای آقا داشتم میبردم یعنی چی خوب ؟؟؟ توام که واستادی اونجا ماشین نمیخوای
  3. یه سری بازیکن هم هستن همینطوری تا ماشینشون رو برمیداری میری یهو نمیدونم Quit/ میکنن یا چی میبینی ماشین یدک کردی داری میری یهو ماشینه غیب میشه ای بابا آقا رسیده بودما الان تحویلش میدادم ماشین کو ؟ نیست !
  4. یا شب ها مثلا هیچ ماشینی نیست که یدک کنی باید فقط تو خیابونا کلی دور بزنی تا شاید خدا یه لطفی بهت بکنه یه ماشین شانسی شاید شاید شاید پیدا بشه !!!! آقا این یعنی چی خوب یه کاریش کنید همیشه نیاز به بازیکن نداشته باشه این فکشن تا بتونیم فعالیت داشته باشیم یعنی فردا یهو خدایی نکرده سرور مشکل خورد پلیر نبود ما باید بیکار بشیم قضیه فکشن منتفی میشه ؟ آقا یعنی چی اخه ؟

اقا لطفا خواهشا تورو خدا یکم بازیکن باشید یکم درک کنید یکم منطقی برخورد کنید حداقل ماشینی که یدک میشه قابل Respawn نباشه قفل بشه درش و ...

زنده و سلامت باشید ممنون از سرور خوبتون سوگند هاشمیان

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۱/۹/۱۶ در 16:41، sogandhashemian گفته است:

فکر نمیکنم هیچ کدومتون از شما ادمین ها اومده باشید تست کرده باشید فعالیت بالا زده باشید توی TTC

آره، از اول ادمین زاییده شدن

!Washup/

لینک به دیدگاه

سوگند هاشمیان

۲ ساله از تهران

• هاها 2

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

خب با ش(س)لام.

شما ادمین ها اومده باشید تست کرده باشید فعالیت بالا زده باشید توی TTC و با سری مشکلات این اقلیت آشنایی داشته باشید

من خودم ادمین بودم تقریبا ۷ ماه اینا و ۴ بار رفتم TTC و بارها بالاترین اکتیویتی رو داشتم قضاوت نکنید :)

خوب بعضی وقتا پیش میاد نتونی تحویل بدی ماشینی که یدکش کردی رو چون یه زمانی نیاز هست که دوباره بتونی از دستور TOWLS/ استفاده کنی در همین حین درخواست سرویس میخوره میری سرویس ارائه بدی به عنوان مثال بازیکن تازه واردی با اتوبوس درخواست سرویس تعمیر کرده .... وقتی با اون ماشین میری بعد مسافت طولانی کنارش میرسی که تعمییر کنی ماشینی که یدک کردی رو برمیداره و یهو میره !!! اع اقا تو سرویس تعمیر میخواستی کجا ؟؟؟

در این مورد باید ماشینتون رو بزارید پایین و جایی قایم کنید و بعد از انجام کارتون برید و سریع ماشین رو بردارید

من این کار رو میکردم

یه سری بازیکن هستن یه جا جمع میشن الکی جلوی Paintball میری ماشینشون رو برداری لطف میکنن توی ویس یه چیزایی میگن که جاش نیست بگم اینجا اهم و بعدش میگن اهای فلانی ماشین رو نبر بذار تا میای یدک کنی سریع میپره سوار ماشینش میشه یدک کنسل میشه ... ای آقا داشتم میبردم یعنی چی خوب ؟؟؟ توام که واستادی اونجا ماشین نمیخوای

خودم وقتی میخواستم از پینتبال ماشین بردارم وایمیسادم تا Enter بدن بعد میبردم ماشین رو و اگر Enter نمیدادن با سرعت زیاد کنترل رو به رگبار میبستم و یا برداشته میشد یا خیر

یه سری بازیکن هم هستن همینطوری تا ماشینشون رو برمیداری میری یهو نمیدونم Quit/ میکنن یا چی میبینی ماشین یدک کردی داری میری یهو ماشینه غیب میشه ای بابا آقا رسیده بودما الان تحویلش میدادم ماشین کو ؟ نیست !

این مورد واقعیتش ۲ بار برام پیش اومده ۲ بارشم طرف نتش خراب بوده کرش شده

فکر نکنم کسی واسه این که شما به اکتیویتی نرسی /q کنه! خودم وقتی جایی میمونم ماشین ندارم حال ندارم /Q کنم ?

یا شب ها مثلا هیچ ماشینی نیست که یدک کنی باید فقط تو خیابونا کلی دور بزنی تا شاید خدا یه لطفی بهت بکنه یه ماشین شانسی شاید شاید شاید پیدا بشه !!!! آقا این یعنی چی خوب یه کاریش کنید همیشه نیاز به بازیکن نداشته باشه این فکشن تا بتونیم فعالیت داشته باشیم یعنی فردا یهو خدایی نکرده سرور مشکل خورد پلیر نبود ما باید بیکار بشیم قضیه فکشن منتفی میشه ؟ آقا یعنی چی اخه ؟

اینو موافقم بنظرم فکشن TTC باید کاری جز تعمیر وسایل نقلیه و جمع کردنشون از وسط خیابون رو داشته باشه

ما در این مورد Abuse میکردیم ?

حداقل ماشینی که یدک میشه قابل Respawn نباشه قفل بشه درش و ...

این هم شدیدا موافقم

در صورتی که ماشینی توسط یدککش برداشته میشه نشه توش سوار شد و وقتی که شخصی از بازی خارج میشه ماشینش در بازی بمونه و یدککش ماشین اون شخص رو با خودش داشته باشه و تا ۳ دقیقه زمان داشته باشه تا ماشین رو ببره و Tow کنه

این بود نظر ما

@ArSaCiA نیازمند تغییری مهم برای TTC هستیم ?

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، West گفته است:

۲ ساله از تهران

?

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۹/۲۴ در 11:49، Farab گفته است:

من خودم ادمین بودم تقریبا ۷ ماه اینا و ۴ بار رفتم TTC و بارها بالاترین اکتیویتی رو داشتم قضاوت نکنید :)

آره این راست میگه نمونش

TIGER

FARAB 

??

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

ماشینی که یدک میشه قابل Respawn نباشه قفل بشه درش و ...

سلام 

نظرم در این مورد + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

سوگند جان متوجه وضعیت شما هستم و متاسفم بابت تجربه‌ی ناخوشایندی که داشتید.

پیشنهادات و انتقادات پی در پی شما در تاریخ مذکور در رابطه TTC رو مطالعه کردم، و همانطور که گفتم،

این سیستم به همراه چندین سیستم دیگر به صورت کلی اخیرا بروزرسانی شده است، لطفا دوباره بررسی کنید.

در صورتی که همچنان پیشنهادات یا انتقادات بهتری برای ارائه داشتید، یا مشکلات گذشته شما پا بر جا بود،

از شما دعوت میشود در پیشنهاد جدیدی (با توجه به اخرین بروزرسانی)، به ما ارائه دهید.

مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما در آینده نیز، هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...