رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وام گرفتن از بانک

Jalinous

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت موسس @ArSaCiA 

بنظز من اگر بتونیم  از بانک وام بگیریم مثل زندگی واقعی مثلا زامنم داشته باشه و هر فرد هر ماه قسط وامشه را پرداخت کند و اگر پرداخت نکند ۱ جریمه شود ۲ مجازات شود و به سقف وام های سنگین و کم باشد و خودتون سقف وام ها را مشخص کنید

و اگر اینطور سیستمی به بازی اضافه شه عالیه و قسط بندی کنه خود وام و مثلا داخل سال بتونیم ۲ وام سنگین بگیریم ۲ سبک

Jalinous.png

Untitled-3.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه توسط @ArSaCiA  تایید بشه عالیه. 

@Mohammad6040  @JaDuGaR   @Misaghiiiiiiii @Alireza

• دوست دارم که 1

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

iMammad.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

صحیح..

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

داداش بیا من خودم دارم وام میدم تو سرور 

• هاها 1

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

میتونه کاری کنه که با پول وام فقط بشه خونه و ماشین خرید و قابل /Pay یا Transfer نباشه و طرف مجبور بشه که تو اک خودش بخره و نتونه تا وقتی وام رو ندادن بفروشتش

ویرایش شده توسط iAdwin
  • ناراحت 1

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، iAdwin گفته است:

میتونه کاری کنه که با پول وام فقط بشه خونه و ماشین خرید و قابل /Pay یا Transfer نباشه و طرف مجبور بشه که تو اک خودش بخره و نتونه تا وقتی وام رو ندادن بفروشتش

یا برای وام باید سند هوس مثلا گرو بزاریم اگرم سر وقتش ندیم هوس تیک میشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۷/۲۱ در 17:58، JaDuGaR گفته است:

با سلام خدمت موسس @ArSaCiA 

بنظز من اگر بتونیم  از بانک وام بگیریم مثل زندگی واقعی مثلا زامنم داشته باشه و هر فرد هر ماه قسط وامشه را پرداخت کند و اگر پرداخت نکند ۱ جریمه شود ۲ مجازات شود و به سقف وام های سنگین و کم باشد و خودتون سقف وام ها را مشخص کنید

و اگر اینطور سیستمی به بازی اضافه شه عالیه و قسط بندی کنه خود وام و مثلا داخل سال بتونیم ۲ وام سنگین بگیریم ۲ سبک

داش مگه سرور ارپیه ما هر چی پیشنهادی بدیم که تو واقعیت زیاد ازش استفاده بشه جز ارپیه 

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

درود Jadugar عزیز:

نظر خوبی هست، باید جوری ست بشه  که از هرگونه کلاهبرداری جلوگیری و اینکه در صورت پرداخت نکردن بشه پیگیری کرد.

ولی فکر نکنم توسط Arsacia تأیید شه.

ویرایش شده توسط MaSiH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

پیشنهاد تکراری نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...