رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Helper Veh

ارسال‌های توصیه شده

با سلام. 

بنظرم یه وسیله ای ساخته بشه که برای Helper ها باشه که فقط برای Helpme در صورت نیاز استفاده کنه از نظر من هلپر بیشتر نیاز به وسیله داره تا ادمین و پشت ماشینم با رنگ قرمز نوشته باشه Helper Veh اگر کسی خواست سوارش شه بجز هلپر Command: 

You're Not Helper بیاد و با Cmd

Chv/ مخفف Create Helper Veh ساخته شه و از نظر من NRG-500  وسیله ای باشه که با زدن این Cmd  ساخته شه و قوانینی برای استفاده از ان گذاشته بشه. 

@Feu @Alireza @RoseRain @SnoopDogg @DeadGamer @GodWorld @Dnis @Elone @SinaHarD @Soldier @iArash @Ellery @Apolon @404 @OmidGH @Aone @Holyevil

• دوست دارم که 3

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، Saiorn گفته است:

با سلام. 

بنظرم یه وسیله ای ساخته بشه که برای Helper ها باشه که فقط برای Helpme در صورت نیاز استفاده کنه از نظر من هلپر بیشتر نیاز به وسیله داره تا ادمین و پشت ماشینم با رنگ قرمز نوشته باشه Helper Veh اگر کسی خواست سوارش شه بجز هلپر Command: 

Chv/ مخفف Create Helper Veh ساخته شه و از نظر من NRG-500  وسیله ای باشه که با زدن این Cmd  ساخته شه و قوانینی برای استفاده از ان گذاشته بشه. 

@Feu @Alireza @RoseRain @SnoopDogg @DeadGamer @GodWorld @Dnis @Elone @SinaHarD @Soldier @iArash @Ellery @Apolon @404 @OmidGH @Aone @Holyevil

ایده شما قبلا داده شما اما امکان همچین چیزی وجود نداره.

NIGHT

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Feu.png 

لینک به دیدگاه

منبع Abuse

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Saiorn گفته است:

با سلام. 

ایده جالبی هست 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Saiorn گفته است:

با سلام. 

نظر خوبی هست 

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

نظره خوبیه 

امیدوارم اجرا شه

لینک به دیدگاه

نظر خوبیه 

ولی حیف که اجرا نمیشه. ?

ᴏɴᴇ ᴅᴀʏ ᴛʜᴇ ꜱᴏɪʟ ᴋɴᴏᴡꜱ ᴛʜᴇ ᴠᴀʟᴜᴇ ᴏꜰ ʀᴀɪɴ  ʙᴜᴛ ɪᴛ ᴡɪʟʟ ɴᴏᴛ ʀᴀɪɴ ᴛʜᴀᴛ ᴅᴀʏ               

Dnis.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Aone گفته است:

منبع Abuse

در 7 ساعت قبل، Feu گفته است:

ایده شما قبلا داده شما اما امکان همچین چیزی وجود نداره.

شرمنده نمیدونستم کسی این ایده رو داده ولی عملی شه خوب میشه @ArSaCiA

در 8 ساعت قبل، Tiory گفته است:

این ایده ۱۵۳۲ بار گفته شده ولی کی گوش میده؟ :|

چرا اتفاقا به هلپر ها کمک میکنه و از نظر من ساخت Admin Veh برای ادمین یه سرگرمی هست و خیلی کم پیش میاد ازش استفاده شه و هلپر باید Helper Veh داشته باشه

در 19 دقیقه قبل، Dnis گفته است:

نظر خوبیه 

ولی حیف که اجرا نمیشه. ?

در 42 دقیقه قبل، Soldier گفته است:

نظره خوبیه 

امیدوارم اجرا شه

در 3 ساعت قبل، AlenLion گفته است:

نظر خوبی هست 

در 3 ساعت قبل، Virgil گفته است:

ایده جالبی هست 

در 8 ساعت قبل، Holyevil گفته است:

باحاله ?

ممنون بابت کامنت هاتون 

@ArSaCiA این ایده هم به هلپر ها کمک میکنه هم همه مشتاق برای رفتن به هلپری میشن

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، SinaHarD گفته است:

خوبه ولی شایدم خیلیا با این کارشون استفاده بدی کنن 

ولی ادمین ۴ این cmd رو نداره که بیاد هلپر ۱ یا ۲ یا ۳ داشته باشه؟

چون ادمین نیاز نداره خیلی کم پیش میاد یا فقط هلپر 3 داشته باشه این Cmd رو و اینکه قانون برای استفاده گذاشته بشه که بی دلیل استفاده نشه

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

سلام این ایده به صورت ها و مدل های مختلف داده شده ولی هیچکدوم قبول نشده (چک شده)
یک ادمین برای لول 5 شدن اگر خیلی زیاد تلاش کنه و هفته ای 70 ساعت تا 80 ساعت تایم بزنه شاید توی یک هفته 30 یا 40 تا دیز بگیره حالا خودت حساب کن طرف بعد یه CMD هلپر 1 میشه و ماشین رایگان داره :| 

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Tiory گفته است:

این ایده ۱۵۳۲ بار گفته شده

??

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farab گفته است:

سلام این ایده به صورت ها و مدل های مختلف داده شده ولی هیچکدوم قبول نشده (چک شده)
یک ادمین برای لول 5 شدن اگر خیلی زیاد تلاش کنه و هفته ای 70 ساعت تا 80 ساعت تایم بزنه شاید توی یک هفته 30 یا 40 تا دیز بگیره حالا خودت حساب کن طرف بعد یه CMD هلپر 1 میشه و ماشین رایگان داره :| 

منم با وسیله مخالفم خیلی دیگه غیر طبیعی هست ????

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام؛

دیدگاه بنده نسبت به پیشنهاد شما برای اسپاون کردن موتور فقط در زمانی که هلپر Brief داشته باشه (+) است

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

درود، پیشنهاد مشابهی بود و در زمان Brief نظر اینجانب ″ + ″ می‌باشد.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

برای Brief ماشین اضافه شده است.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
در حال حاضر نیاز شما توسط سیستم های مشابه برطرف شده است

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...