رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alireza - درخواست مدرک

Owner

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Father.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:

با سلام، بنده کاملا در جریان کمبود تایم ها و عدم فعالیت کافی در روز خود در سمت شهرداری بودم و منتظر بودم اخطار لفظی یا (SV) دریافت کنم تا یا تایمم رو بیشتر کنم یا از سمت شهرداری استعفاء بدم.

در این 3 هفته ای که گذشت بنده هیچگونه AV و هیچگونه SV ای دریافت نکردم و مستقیما به دلیل عدم فعالیت دیموت شدم و طبق پرسش ها گویا ادمین ها فراموش میکردند در جلسات هفتگی فعالیت بنده را چک کنند و بعد از 3 هفته چک کردند و بدون هیچ اخطار و حرفی مستقیما دیموت کردند به دلیل دستور سوپروایزر عزیز.

• قانون 1:

نقل قول

• شما باید حداقل 1 ساعت و نیم به صورت روزانه فعالیت داشته باشد و در صورت عدم فعالیت به اندازه 1 ساعت و نیم باید مرخصی بگیرید. (با استفاده از MySActivity/ فعالیت خود را می توانید مشاهده نمایید) (برای دریافت Days باید 3 ساعت فعالیت داشته باشید) (مجازات: AV و در صورت تکرار SV)

• قانون 2:

نقل قول

• شما باید در ماه حداقل 15 روز 3 ساعت کامل را دارای فعالیت باشید، وگرنه بدون داشتن دلیل کامل و موجه از تیم استف خارج خواهید شد.

1. طبق قانون 1: به بنده اخطار داده میشد چون بنده بعضی روزها حنی 1 ساعت و نیم هم تایم نزدم و صدرصد باید به بنده (SV) داده میشد طبق قوانین ولی (SV) دریافت نکردم (درخواست مجازات برای فردی که مسئول اخطار دادن و چک کردن بوده).
  2. طبق قانون 2: باید 1 ماه بگذره، اما هنوز یک ماه نشده بود، من فردا میخواستم قبل از اینکه 1 ماه بشه درخواست استعفاء بزارم تا به مرحله دیموت شدن نرسه و خودم شخصا کناره گیری کنم.

مخفی کننده

@ArSaCiA علی جان من تمام تلاشم رو کردم شهری زیبا بسازم به دور از هرگونه حاشیه و در این ایام کمک های فراوانی به خزانه شهرداری شد و قوانین جدیدی را ارائه کردم که شما انشالله در اپدیت‌های بعدی برنامه اجرایی کردن آن را دارید، با توجه به سن و مشغله هایی که دارم عذرخواهم اگر در این ایام نتونستم فعالیت کافی داشته باشم و این گزارش رو جهت بک دادن ندادم فقط به این دلیل دادم که وقتی خودم منتظر بودم اخطار بگیرم تا استعفاء بدم، چرا بجای استعفاء باید منی که واقعا از اول هدفم کمک بود دیموت شم ?
خوشحال شدم از همکاری مجددمون ❤️

• مدارک (فیلم یا عکس): 

capture_21y0.png

• دوست دارم که 1

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام @Owner

ادمین Sina شما رو دیموت کردن و شما اشتباه شکایت اعمال کردید با توجه به توضیحات فراوان و اطلاعات کافی از قوانین این مورد از شما بعید بود که فردی که روی شما CMD زده رو ازش شکایتی نداشتید و اون شخصی که دخیل نبوده در امور سرپرستین لیدر به عنوان مقصر انتخاب کردید نیازی به ارسال مدارک نیست همین کافیست.

بابت شکایت بی مورد و اشتباه طبق قانون مذکور:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، ArSaCiA گفته است:

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

با شما برخورد شد و شما 5 روز محروم شدید، تاپیک تا پاسخ موسس باز خواهد ماند.

موفق و پیروز باشید دوست عزیز.

• مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

شما در واقع 6 روز کمتر از 1:30 فعالیت داشتید و هیچ مرخصی ای قرار ندادید، متأسفانه به دلیل مشکلات مسئول به موقع مرخصی های شما بررسی نشده که با شما برخورد بشه و AV دریافت کنید و پس از اینکه متوجه شده که تقریباً یک هفته بدون مرخصی حضور نداشتید مستقیماً عزل شدید.

در هر صورت این شکایت از آقای @Alireza رد می شود چون در این رابطه دخالتی نداشته است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...