رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلی ایده

MoonD

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما بازیکنان عزیز

من یک سری ایده داشتم برای بهبود سرور.

1. اتوبوس ها که جابش فقط رفتن به ایستگاه های مختلفه. وقتی شما Fare/ می زنید برای آدم های خیالی نیست! برای بازیکنانه واقعی هست که میخوان از یه ایستگاهی به یه ایستگاه دیگه برن. اما تا حالا کسی که تو جابش بوده کسی رو سوار کرده؟ نه. من دو تا پیشنهاد برای این موضوع داشتم. ایستگاه ها رو بیشتر کنید و اوتوبوس رو هم جزو تاکسی بشه. 
  2. تاکسی ها وقتی سوار ماشینه تاکسی میشن یه چک پوینتی روی یه  جای مپ مشخص شه که همه ی تاکسیران ها یه جا جم نشن و وقتی یه نفر مثلان فرستاده شده توی شهر SF سه نفر هم همونجا درخواست میده اون نزدیک ترین تاکسی Acc . 
  3. جاب ها و اقلیت هایی مثل تاکسی و مدیک و مکانیک و .... که باید یه کاری رو Acc کنه به نظرم ستاره دهی اضافه شه. یعنی مثلا اگه ازش راضی نبود کم ستاره بهش بده و بهترین بازیکن اقلیت هم بجای بیشترین اکتیویتی با این روش که کی بیشترین ریت رو داره انتخاب شه.
  4. من یک سری باجه های تلفن میبینم که از نظرم اون ها رو بیشتر کنید و قابل استفاده. مثلا زمانی که میخوایم به صورته ناشناس به کسی زنگ بزنیم یا گوشیمون  خاموش شده باشه میتونیم از اون استفاده کنیم.
  5. حقوق ها و پی چک ها اگر امکانش هست بیشتر شه یا مثلا اتوبوس که 300 تا هست هر ایستگاه بیشتر شه مثلا 500 اما رند باشه چون وقتی میری او ایستگاه مثلا 345 تا میده اما رند بشه و زیاد مثله 500. پی چک ها هم همینطور مثلا 500 پی چک بگیریم بجای 345. من خودم یه جا دیده بودم که علی نوشته بود قیمتا پایین نمیاد خب حقوقا که بالا میاد :)
  6. پارکینگ های عمومی درست شه برای ماسین ها بجای اینکه هر جایی که میخوان Park/ کنن. بعد مثلا ساعتی فلان قدر بگیرن و تبدیل به یه بیز بشه.
  7. وقتی dl/ رو میزنیم علاوه بر اطلاعاتی که نشون میده اسم اون ماشین رو هم نشئن بده اگر هم امکانش هست مشخصاته بیشتری نشون بده که دیگه به Showcarinfo/ نیازی نباشه.
  8. یک قابلیت اضافه بشه به نام هدف. مثلا هدف من اینه که یک اینفرنوس بخرم که مثلا 10 میلیونه. من 1 میلیون جم کردم توی اون هدف بنویسه که شما 10 درصد هدفتون پر شد که آدم تو بازی یکم هدف مند بشه. حالا جاش مهم نیست کجا باشه بالا پایین راست چپ و ...
  9. وقتی ما به 118 زنگ میزنیم حتما باید اسمه طرف رو بدونیم البته وقتی اسم رو بدونیم آی دی رو هم میدونیم که به نظره من توی 118 با آی دی هم بشه شماره هارو پیدا کنیم.

تشکر از توجه شما

امیدوارم از این مطلب راضی بوده باشید ❤️

@ArSaCiA

• دوست دارم که 2

fffffffffffffffffffff_p1nl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۲/۲ در 20:31، mahdisalar13 گفته است:

1. اتوبوس ها که جابش فقط رفتن به ایستگاه های مختلفه. وقتی شما Fare/ می زنید برای آدم های خیالی نیست! برای بازیکنانه واقعی هست که میخوان از یه ایستگاهی به یه ایستگاه دیگه برن. اما تا حالا کسی که تو جابش بوده کسی رو سوار کرده؟ نه. من دو تا پیشنهاد برای این موضوع داشتم. ایستگاه ها رو بیشتر کنید و اوتوبوس رو هم جزو تاکسی بشه. 
  2. تاکسی ها وقتی سوار ماشینه تاکسی میشن یه چک پوینتی روی یه  جای مپ مشخص شه که همه ی تاکسیران ها یه جا جم نشن و وقتی یه نفر مثلان فرستاده شده توی شهر SF سه نفر هم همونجا درخواست میده اون نزدیک ترین تاکسی Acc . 
  3. جاب ها و اقلیت هایی مثل تاکسی و مدیک و مکانیک و .... که باید یه کاری رو Acc کنه به نظرم ستاره دهی اضافه شه. یعنی مثلا اگه ازش راضی نبود کم ستاره بهش بده و بهترین بازیکن اقلیت هم بجای بیشترین اکتیویتی با این روش که کی بیشترین ریت رو داره انتخاب شه.
  4. من یک سری باجه های تلفن میبینم که از نظرم اون ها رو بیشتر کنید و قابل استفاده. مثلا زمانی که میخوایم به صورته ناشناس به کسی زنگ بزنیم یا گوشیمون  خاموش شده باشه میتونیم از اون استفاده کنیم.
  5. حقوق ها و پی چک ها اگر امکانش هست بیشتر شه یا مثلا اتوبوس که 300 تا هست هر ایستگاه بیشتر شه مثلا 500 اما رند باشه چون وقتی میری او ایستگاه مثلا 345 تا میده اما رند بشه و زیاد مثله 500. پی چک ها هم همینطور مثلا 500 پی چک بگیریم بجای 345. من خودم یه جا دیده بودم که علی نوشته بود قیمتا پایین نمیاد خب حقوقا که بالا میاد :)
  6. پارکینگ های عمومی درست شه برای ماسین ها بجای اینکه هر جایی که میخوان Park/ کنن. بعد مثلا ساعتی فلان قدر بگیرن و تبدیل به یه بیز بشه.
  7. وقتی dl/ رو میزنیم علاوه بر اطلاعاتی که نشون میده اسم اون ماشین رو هم نشئن بده اگر هم امکانش هست مشخصاته بیشتری نشون بده که دیگه به Showcarinfo/ نیازی نباشه.
  8. یک قابلیت اضافه بشه به نام هدف. مثلا هدف من اینه که یک اینفرنوس بخرم که مثلا 10 میلیونه. من 1 میلیون جم کردم توی اون هدف بنویسه که شما 10 درصد هدفتون پر شد که آدم تو بازی یکم هدف مند بشه. حالا جاش مهم نیست کجا باشه بالا پایین راست چپ و ...
  9. وقتی ما به 118 زنگ میزنیم حتما باید اسمه طرف رو بدونیم البته وقتی اسم رو بدونیم آی دی رو هم میدونیم که به نظره من توی 118 با آی دی هم بشه شماره هارو پیدا کنیم.

تشکر از توجه شما

@ArSaCiA

بعضی از نظر هات واقعا خوب بودن انشالله ارجاع شه 

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۲/۲ در 20:31، mahdisalar13 گفته است:

تشکر از توجه شما

@ArSaCiA

با ۷ و ۹ موافقم

ولی ۶ اگه کسی تو فرودگاه باشه و اونجا رسپان شه و پارکینگ عمومی ها خیلی دور باشه چی؟

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در ۱۴۰۱/۲/۲ در 20:31، MoonD گفته است:
  • وقتی dl/ رو میزنیم علاوه بر اطلاعاتی که نشون میده اسم اون ماشین رو هم نشئن بده اگر هم امکانش هست مشخصاته بیشتری نشون بده که دیگه به Showcarinfo/ نیازی نباشه.
  • یک قابلیت اضافه بشه به نام هدف. مثلا هدف من اینه که یک اینفرنوس بخرم که مثلا 10 میلیونه. من 1 میلیون جم کردم توی اون هدف بنویسه که شما 10 درصد هدفتون پر شد که آدم تو بازی یکم هدف مند بشه. حالا جاش مهم نیست کجا باشه بالا پایین راست چپ و ...
  • وقتی ما به 118 زنگ میزنیم حتما باید اسمه طرف رو بدونیم البته وقتی اسم رو بدونیم آی دی رو هم میدونیم که به نظره من توی 118 با آی دی هم بشه شماره هارو پیدا کنیم.

نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

مورد 1: تکراری است.

مورد 2: بروزرسانی شده.

مورد 3: تکراری است.

مورد 4: رد شد.

مورد 5: بروزرسانی شده.

مورد 6: تکراری است.

مورد 7: این مورد ممکن است در آینده انجام شود، اما موقتا امکان آن وجود ندارد.

مورد 8 و 9: رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...