رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Lawyers

EnDWaY

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، 404 گفته است:

من اونقد بیکار نیستم صد ساعت تایم بزنم بیام کاپ

نگفتم بیا گفتم به خاطر انجام وظیفه یک کاپ رو حق نداره کسی تنبیه کنه

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

نگفتم بیا گفتم به خاطر انجام وظیفه یک کاپ رو حق نداره کسی تنبیه کنه

حالا ما تنبیهی هم نکردیم. ۸۰ ساعت اف پی پاک کردن کاری نداره ک?

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

زیاد موافق نیستم چون ایراد زیاد داره سیستم ولی میشه بهترش کرد

Number One Family                                                                                                                                                                        

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 404 گفته است:

حالا ما تنبیهی هم نکردیم. ۸۰ ساعت اف پی پاک کردن کاری نداره ک?

اون نه رفتن دوباره سخته ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 23 ساعت قبل، Aone گفته است:

بیاین با هم صادق باشیم

من خودم NG بودم، میدونم چه کار هایی که برای وانتد زدن و زهر ریختن به پلیر ها بوده و چه چیز هایی که اسم NG داخل سرور بد در رفته.

از حرس خوردن های وکیل ها برای اینکه ی عضو NG نیست در رو باز کنه که قانون اضافه شده هر عضو باید ۳۰ دقیقه زندان بانی کنه.

از چه حرس خوردن هایی که طرف از حیاط زندان میاد بیرون و تک نفری با فقط یک بیل میره تو دهن شیر که NG تا دندون مسلح Jail Break رو Fail میکنه که سیستم اضافه شده باید شخص وانتد بگیره Exit فعال شه.

از چه Rob هایی که Runner هارو مورد عنایت قرار میدادیم، Rustler تو CP گذاشتیم تا این قانونا اضافه شد.

اگه الان وضعیت اینکه که وکیل ها به خودشون وانتد میدن برن Bail بفروشن از روی خود خواهیه NG هستش که یا در رو باز نمیکنن یا اگر هم بکنن برای رفیقشونه

اگه ی درصد علی @EnDWaY خودت رو جای وکیلی بذاری که بعد از سالی یک بار یدونه Approval میگیره که اونم بعد از کلی چونه زدن با زندانی به یه عدد توافق میکنه که شایدمم ضرر کنه، همون ضررشم NG با باز نکردن در بیشتر میکنه که رو به وانتد گرفتن میکنه بره توی Jail

خلاصه که وضعیتی که الان NG داره، از ماست که بر ماست.

عزت زیاد

درسته علیرضا جان ولی باید تایم ملاقات رو بردارن یا این کارو انجام بدن راهی نیس عزیزم

در 19 ساعت قبل، Omid گفته است:

پس وقتی در جیل باز میشه تا ساعت 23:30 باید قاعدتا تایم ملاقات هم 23:30 باشه که با عقل جور در بیاد 

موافقم

در 8 ساعت قبل، Owner گفته است:

پست واقعا خنده دار و طنزی بود، من فکر میکنم داری شوخی میکنی، چون نمیفهمم اینکه یک زندانی ازاد بشه چرا باید برای تو دردآور باشه 
شاید فکر میکنی دنیای واقعیه و قراره بیاد سراغت :|

پست ظنزی بود؟ اگه طنز بود ک الان همه میزدن زیر خنده و اگه میبینی طنزه لازم ب نظر دادن نیس و خودتو هم اذیت نکن عزیزم
بازم ممنون نظرتو دادی

در 21 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

شه شه شه شه شه شه شه شه شه تو نوشته هات نگاه کردی؟

:| یا خدا تو کی اومدی

در 5 ساعت قبل، Captain گفته است:

زیاد موافق نیستم چون ایراد زیاد داره سیستم ولی میشه بهترش کرد

آره میشه بهترش کرد ولی متاسفانه اقلیت گارد ملی داره بدتر میشه بجا بهتر شدن

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۹ در 19:43، 404 گفته است:

من اونقد بیکار نیستم صد ساعت تایم بزنم بیام کاپ

حق پرومکس?

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، EnDWaY گفته است:

آره میشه بهترش کرد ولی متاسفانه اقلیت گارد ملی داره بدتر میشه بجا بهتر شدن

من خودم ۲روزه اومدم NG تو همین مدت کم همه چیه این اقلیت رو تجربه کردم سیستم راب یکم بهتر شده ولی بازم میتونه بهتر بشه با پیشنهاد هایی که @ZombieRanger تو یه تاپیک کامل توضیح داده در مورد JB خیلی قانون های سختگیرانه ای هست و از اونطرف سیستمش خیلی مشکل داره و بنظرم برای /Bail هم یه Cmd باشه که حالا مثل معلمای انلاین یا وکیل های انلاین ممبر های انلاین گارد رو نشون بده و بغیر این با قانون های جدیدی که اضاف شده حداقل هر عضو باید 30 دقیقه رو زندان بان وایسته این هم به کنار خود ممبرا اگر کاری نداشته باشن که با این اکتیویتی که +50% میشه یکمی سخت میشه بیکار باشن میان و همکاری میکنن ولی خب میشه با یکم فکر یه سیستم خوب واسه Lawyers ها ساخت که فکر نکنم فعلا لازم باشه وقتی خود اقلیت مشکلاتی داره

زیاد حرف زدم شب خوش

• دوست دارم که 1

Number One Family                                                                                                                                                                        

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 4 ساعت قبل، Captain گفته است:

من خودم ۲روزه اومدم NG تو همین مدت کم همه چیه این اقلیت رو تجربه کردم سیستم راب یکم بهتر شده ولی بازم میتونه بهتر بشه با پیشنهاد هایی که @ZombieRanger تو یه تاپیک کامل توضیح داده در مورد JB خیلی قانون های سختگیرانه ای هست و از اونطرف سیستمش خیلی مشکل داره و بنظرم برای /Bail هم یه Cmd باشه که حالا مثل معلمای انلاین یا وکیل های انلاین ممبر های انلاین گارد رو نشون بده و بغیر این با قانون های جدیدی که اضاف شده حداقل هر عضو باید 30 دقیقه رو زندان بان وایسته این هم به کنار خود ممبرا اگر کاری نداشته باشن که با این اکتیویتی که +50% میشه یکمی سخت میشه بیکار باشن میان و همکاری میکنن ولی خب میشه با یکم فکر یه سیستم خوب واسه Lawyers ها ساخت که فکر نکنم فعلا لازم باشه وقتی خود اقلیت مشکلاتی داره

زیاد حرف زدم شب خوش

درسته میشه کاریش کرد امیدوارم سینا جان هرچه زودتر از سربازی برگرده

در 6 ساعت قبل، Asli گفته است:

حق پرومکس?

آها

• دوست دارم که 1

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ن ننننننننننننننننننننننننننننننننننننن دوستان عزیز هم اکنون Lawyers

شکر خدای را که بر ما منت نهاد و رژیم جنایت کار شاهنشاهی را در هم فرو ریخت 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷      

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در ۱۴۰۱/۱/۸ در 15:42، Omid گفته است:

بنده مخالفم 

هیچ فرقی به حال ما نداره

اول اینکه

تایم ملاقات مشکل داره

12 تا 22 توی فروم هست ولی از ساعت 12 هست تا 23:30 

دوم

رفیقش COP هست باز میکنه تاثیری نداره

حالا شما راب رو فیل کردی مشکلت  اینه میان بیرون؟

شما سود خودتو کردی 

اون ضرر کرده

یا حق

با اینکه این اپدیت اومده نظر بنده همین میباشد

_

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد بروزرسانی شده است، همچنین این پیشنهاد متاسفانه تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...