رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اتفاق وحشتناک برای سجعلی

MiladME

ارسال‌های توصیه شده

من همون اول حدود 5میل ازم پیچوندن دگ دور پیل جم کردنو خط کشیدم

@SajAli بدون پیل بیشتر حال مده الان یه Bobcat دارم اندازه 10ta اینفرنوس صفا داره بح بح

Avalanche.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 156
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

بابت این اتفاق واقعاً ناراحت هستیم و امیدواریم هرچه سریع تر این مشکل حل شود. ما بار ها و بار ها نکات مهم امنیتی را به بازیکنان اعلام می کنیم اما باز هم متأسفانه برخی از بازیکنان گریبانگیر مشکلات امنیت اکانتشان می شوند و ما در اکثر مواقع نیروی کمکی کافی نداریم و طبق چیزی که در شرایط استفاده و قوانین عمومی آمده نمی توانیم در این زمینه به همه بازیکنان کمک کنیم بنابراین حتماً و حتماً تاپیک زیر را کلمه به کلمه مطالعه کنید تا به این مشکلات برنخورید:

برای آقای SajAli هم ما حتماً پیگیری خواهیم کرد و تمام تلاش خود را در بررسی جهت بازگردانی اکانت به همراه تمامی دارایی های از دست رفته خواهیم کرد.

میدونی که چقدر طرفدار داره پس به نفع همه هست این کار انجام بدید

دستتون درد نکنه 

در 26 دقیقه قبل، RiPMoHammaD گفته است:

من همون اول حدود 5میل ازم پیچوندن دگ دور پیل جم کردنو خط کشیدم

@SajAli بدون پیل بیشتر حال مده الان یه Bobcat دارم اندازه 10ta اینفرنوس صفا داره بح بح

34198420-3365_9904_1cs.jpg

عازیزم پولی که با money گیرت میاد با پولی که از تایم زدن 2018 تا الان بدست میاد فرق داره

در 1 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

85 سالگیتو ببینیم

دا چرا 85 

95 بهتر نبود؟ اها این سن داره میگه ببخشید

لینک به دیدگاه

:|

Christhand.png

.ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ. نـہ مثل خدا یـکتا نـہ مثل شیـطان مغرور .ҳ̸Ҳ̸Ҳ̸ҳ.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Christhand گفته است:

:|

یکی از سوالاتی که ذهن بنده در گیر کرده چرا میای اینجا پوکر میدی میری

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

بهبود بخشیدن به این اوضاع تنها یک راه داره، ایجاد سیاست های قوی تر و مبارزه با فساد که بتونهداین چنین افرادی که سو استفاده، چاپلوسی و کلاه برداری میکنن رو شناسایی (Unmask) کرد. ما شاهد یک پدیده فیشینگ بودیم که اطلاعات کاربران رو با استفاده از UCP جعلی بدست آوردن. هدف یکیه، ولی روش های رسیدن به اون هدف همیشه در حال فرق کردنه! اگر یک عملیات ترور رو در نظر بگیریم همیشه هدف کشتن یک نفر یا چند نفر هست حالا به هزار روش قابل انجامه.

امیدواریم در این زمینه تصمیم گیری درستی اعمال بشه. @MiladME ممنون

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

عازیزم پولی که با money گیرت میاد با پولی که از تایم زدن 2018 تا الان بدست میاد فرق داره

داش گلم همش با فیش بدست اومده بود من 200تا گلد هم buy نکردم تا حالا

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Atomix گفته است:

@Ali @Meli @SFC @Alireza @ORTEGA @EBi

لطف کنید به سرور سراسامون بدین اوضا خیل خیلی داره خیط میشه?

@SajAli ستون انشاالله  کارا سری اوکی بشه برگردی به دوران اوجت

لبخند میزنم و میگذرم☺️

این چیزا اتفاق میوفته مگه تقصیر یا کم کاریه ماست داش؟

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

@SajAli

داداش سجاد غمت نباشه سلطان درسته میشه ستون ?❤️

بازیه یه روزی هم تموم میشه سلطان??❤️

سلطان اگه محتاج پول بودی شماره کارت  بده حلش میکنم ستون?

ویرایش شده توسط Xline
لینک به دیدگاه

از پاسخ علی یکم امیدوارتر شدم

من خودم که خذافذی کردم ار سرور

ولی حاضرم تنها داراییم رو که ماشینمه بزنم به نامت 

هرچند اصلا نیازی ب من و ماشینم نداری

وقتی کل سرور پشتت واستاذه(بقیر از کسایی که بدون شناخت الکی کشکی رو هوا نظز میذن) 

@SajAli

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

@SajAli امیدوارم دوباره اکانتت اوکی شه بک بدی داداش 

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

@SajAli

داش الکی خودتو ناراحت نکن واسه منم همچین چیزی اتفاق افتاده قبلا کاملا هم درکت میکنم 

ولی دوباره از 0 شروع کردم وقتی یه اکانت لول 113 داشته باشی با کلی داریی  صبح بیای ببینی از کل داریت فقط یه اکانت لول 3 داشته باشی 

که معلوم هم نشه کار کی بوده و کجا رفته کل داریت به باد رفته 

الکی خودتو هم ناراحت نکن واسه همه ما پیش میاد همچین چیزی ?

ویرایش شده توسط depman

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MiladME گفته است:

متاسفانه باخبر شدیم سجعلی یکی از رفقای با معرفت و اعضای گل سرور اکانتشون به تسلط یک شخصی دراومده که ایشون کل زندگیشون رو به باد داده. 

سجعلی پلیر قدیمی که عمرشو پای سرور گذاشته کلی خرج vps کرده و گلد خریده و کلی رفته باس و کار کرده که اخریا میخواست هایدرا بخره... 

متاسفانه صاحب cnn اس اف بود و هوس 987 هوس گیت دار معروف سرور به ارزش 80 میل. 

فکرشو بکن از 2018 بازی کنی یهو بیان تو اکانتت جلوی چشت هوست و بیزت رو سل بک بدن پولاتم آتیش بزنن و تو فقط تا تعجب نگاه کنی و اون چهار پنج سالی که جون کندی از جلو چشات رد شه... 

برای درک این موضوع زندگی خودمو میگم که داداشم چند شبه تصادف کرده و ضربه مغزی شده و افتاده کف خیابون (بیهوش) شاید باورتون نشه اما مردم به جای زنگ زدن به آورژانس و پلیس داشتن موتور داداشم و کفش داداشم و حتی قفل موتورش رو میدزدیدن و شخصی که ازش خون میرفته رو لخت میکردن...

مثل امام حسی لحظه ای که افتاده توی گودال ملت میومدن انگشت حضرت رو میبریدن تا انگشتر رو دربیارن... 

اینم وضعیت مشابه سجعلی

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۱۰_bwrh.jpg

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۰۰_ynyj.jpg

چقد این لحظه دردناکه?

تا الان این خبرها یه دستم رسیده... 

ملی هم چندین مدته توی تلگرام جواب هیچکسو نمیده الان وقتش نیست درمورد این مسئله حرف بزنم. 

سعی کنیم با زبان تلخ توی کامنت ها دل کسیو نشکنیم... 

@Ali @Meli @SFC @Alireza @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPower28 @BiG @AmBerat @Nikootine @sadman @TheHeRo @OverGrown @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @depman @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @DareDare @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Rezaaa @RoseRain @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Mohana @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @EBi @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Aarsalan @Gameric @Hazzard @MrRaBiN @Fadaei @Palycity @AminsVn @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MaSiH @AmeriKKKasMostWanted @ArshiXo @Meliva @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid 

خلاصه دل نبند که تهش تلخیه . با بچه مچه هم رفیق نشو . هردستی بدی همون دس پس میگیری 

حالا یه تست کاپ داده دیگه برات چرا انقدر میچسبونی؟  

در 13 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

دوستان نفری ۱ میلیون به اکانت MasTeR واریز کنید من به عنوان واسطه پول SajAli رو میدم اصلا هم نمیخوام پولتونو بخورم

به اکانت داداشت واریز کردم 

+بسته شد.

در 13 ساعت قبل، Meliva گفته است:

بخدا برا من یکی اهمیتی نداره منو تگ نکن توروقرآن:/

نخوندم

Sometimes, the strongest people in the morning, are those who cried all night

666.png

?⚰️

Bnjamin.png

✝️?

ZakhareAsli.png

??

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، West گفته است:

حالا یه تست کاپ داده دیگه برات چرا انقدر میچسبونی؟  

به اکانت داداشت واریز کردم 

+بسته شد.

نخوندم

میشه تو نظر ندی؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

@OstadFaraz @Palycity @MiladME @Gameric @Mohammadhasan @SFC @ArshiXo @Rasputin @Shxyan @HurtHeart @SinAHarD @DareDare @BaSiLY @Atomix @StoneHeart @MILADemon @Pokers @Mahi @Lazyboy @OmidGH @RoseRain @seyDiliY @AbbasMZ @Christhand

دوستان دیدیم که همگی ما ابراز نگرانی کردیم از اینکه احتمالش هست دیگه SajAli رو نبینیم.

واقعا 70 میلیون money خودش چیز کمی نیست که از دست بره 

ایا از این رفقایی که الان برای SajAli این حرفا رو نوشتن در عمل هم همونطورن؟

کدوم یکی از شما هایی که الان اه ناله نوشتین و هی @SFC @Ali رو تگ کردین بیا درستش کن حاضرید هزینه ای متحمل بشید تا sajali برگرده؟ 

صادقانه بگم یکی از شما حاضر هست بره الان بخشی از پولشو transfer کنه بانک Sajali تا برگرده؟؟؟؟ 

همدردی شما به دردش نمیخوره دوستان کاش ما که ایشون رو رفیق  خودمون میدونیم الان همگی بخشی از اموال از دست رفته رو با دست خودمون نه Staff تامین کنیم (اگر رگ غیرت داشته باشید!) 

حاضرم!

.?? ??? è ????, è ??? ???????.??

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، OverGrown گفته است:

@SajAliمتاسفم واقعا امیدوارم هرچه زودتر اوکی بشه اکانتت

بله امین یاربل المین ??

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 12 ساعت قبل، Pokers گفته است:

واقعا حیف!

فقط در تعجبم ک چرا نزاشتین یه مدت بگذره شاید فرجی شد همه چی برگشت به خودش

مثل این هو لا رفتین خونه رو گرفتین ک چی بشه؟ الان گرفتی فک کردی زرنگی؟

فک کن این بلا سره خودت بیاد این کارو روت انجام بدن دوس داری؟(درک داشته باشید، بزرگ شید یکم این بچه بازیا چیه)

فردا بخوان همه چیو بهش برگدونن تو ضایع میشی این وسط !

زود شخصیت خودتونو نشون ندین حداقل!

به جا این کارا برید پیگیری کنید کی بوده طرف، چرا اینکارو کرده،اگه مشکل داره مجازات شه!

وقتی ادمین سرور این کارو میکنه دیگه چه توقعی از بازیکن عادی سرور داریم!

باتوجه به اینکه خانه موجود در سرور به فروش رفته بود تمامی بازیکنان می توانستند خانه را بخرند و شکی در این نیست!!!!

همچنین ما در حال پیگیری هستیم و در صورت کافی بودن مدارک و شواهد اموال به حساب کاربری بازخواهد گشت.

در 6 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

چهارم بحث اینه که در حال حاضر سرور کسی رو نداره که بالاسرش باشه که به مشکل کمبود نیروی انسانی و اجباری نبودن SAR/ برای سوپروایزر و منیجر بر میگرده،توی یک سرور که هم اسم نمیبرم تبلیغ نشه و الان هم بگم که سرور SA-MP نیست که بگین نه اینجور سروری توی سمپ نیست و خودمم اونجا پلی ندادم و دارم توضیحات دوستانم رو میگم:

اونجا مثل اینجا نیست که یک منیجر یا سوپروایزر داشته باشه حدود 4-5 منیجر داره که در طول روز هستن و شما سرور رو بدون منیجر نمیبینی و اگه کسی بخاطر امتحانات و دلایل دیگه نشه بیاد جایگزین موقت خواهد داشت (البته RP بودن اونجا این قضیه رو اجبار میکنه ولی چون اینجا RPG هستش دلیل نیست نظم هم نباشه)،اما اینجا بخاطر اینکه افراد کمی صلاحیت منیجری و یا سوپروایزری رو دارن @Ali نمیتونه SAR/ رو برای این افراد اجبار کنه که اگه تایم نزنن مجازات بشن و این نبود صاحب سرور و منیجر خودش زمینه فساد رو در پشت پرده تیم ادمینی ایجاد کرده (از فروش Days In Staff با پول واقعی بگیر تا سوءاستفاده از رفرال) مگه فرق من لیدر/هلپر/ادمین 1 تا 5 با اون سوپروایزر یا منیجر چیه که اونا چون امتحان دارن کلا آنلاین نشن یا خیلی کم آنلاین شن ولی من باید 1:30 تایم بزنم که عزیزان استف میدونن تایم SAR/ به راحتی افزایش پیدا نمیکنه.

همچنین باید بگم تمامی کار های شما تیم کارکنان عزیز در حوضه ی مدیریت اقلیت می باشد و با 33 بازیکن یا ممبر در ارتباط هستید.

سوپروایزر و پشتیبان مجموعه علاوه بر تمامی اقلیت ها و بازیکنان یکسری وظایف و کار های مربوط به سرور را دارا می باشد که هرکدام در بازه های زمانی زیادی مورد بررسی قرار میگیرند

همچنین باید در نظر داشته باشید که تیم مدیریتی حداکثر تلاش خود را برای بهبودی سرور انجام می دهد.

باید در نظر داشته باشید که با وجود کار های زیاد سوپروایزر و پشتیبان مجموعع حداقل روزانه 1 الی 2 ساعت به کار های غیر از مدیریت تیم کارکنان اختصاص می دهند.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EBi گفته است:

لبخند میزنم و میگذرم☺️

این چیزا اتفاق میوفته مگه تقصیر یا کم کاریه ماست داش؟

اگر لبخند میزنی و میگذری دیگه چرا جوابشو میدی 

وسط راه رفتن صدات نرسه یهو??

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم 

واکنش من به عزیزانی که با بزرگ کردن و تیره و خط گذاشتن کلمات برای نظر نوشته خواستار مهم بودن و فایده داره بودنشان هستن  https://uupload.ir/view/سال_میلادس_jqir.mp4/

@OmidGH @Alireza 

پ.ن:شوخی دارم باهاتون جدی نگیرید یه وقت 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SFC گفته است:

همچنین باید بگم تمامی کار های شما تیم کارکنان عزیز در حوضه ی مدیریت اقلیت می باشد و با 33 بازیکن یا ممبر در ارتباط هستید.

سوپروایزر و پشتیبان مجموعه علاوه بر تمامی اقلیت ها و بازیکنان یکسری وظایف و کار های مربوط به سرور را دارا می باشد که هرکدام در بازه های زمانی زیادی مورد بررسی قرار میگیرند

همچنین باید در نظر داشته باشید که تیم مدیریتی حداکثر تلاش خود را برای بهبودی سرور انجام می دهد.

باید در نظر داشته باشید که با وجود کار های زیاد سوپروایزر و پشتیبان مجموعع حداقل روزانه 1 الی 2 ساعت به کار های غیر از مدیریت تیم کارکنان اختصاص می دهند.

امیر جان من مدت زیادی همراه خودت در تیم ادمینی حضور داشتم چه به عنوان سوپروایزر چه به عنوان ادمین 4و5 پس از وضعیت ادمین ها و کارای سوپروایزر و منیجر خبردارم و بار اولمم نیست که وارد استف شدم. بحث ما اینه که افراد کمی میتونن منیجر و سوپروایزر شن و حالا یا بحث صلاحیته یا بحث سیاست صاحب سرور که معتقده از جفتشون یدونه کافیه وگرنه الان مثلا 2-3 منیجر یا سوپروایزر داشته باشیم و هرکدوم 1-2 ساعت در روز وقت بزارن شدیدا کار رسیدگی رو تسریع میبخشه خودت هم چندین بار گفتی منیجر نیست کل کارا رو سر منه خب اگه بشین 2 تا SPV یا منیجر چی میشه به نظرت؟ قطعا کارا راحت تر میشه،چرا اون ادمینی که صلاحیت سوپروایزری رو داره باید صبر کنه تا سوپروایزر فعلی بره؟چرا نشه بشن چند نفر که کل فشار کار رو یکی نباشه؟

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

امیر جان من مدت زیادی همراه خودت در تیم ادمینی حضور داشتم چه به عنوان سوپروایزر چه به عنوان ادمین 4و5 پس از وضعیت ادمین ها و کارای سوپروایزر و منیجر خبردارم و بار اولمم نیست که وارد استف شدم. بحث ما اینه که افراد کمی میتونن منیجر و سوپروایزر شن و حالا یا بحث صلاحیته یا بحث سیاست صاحب سرور که معتقده از جفتشون یدونه کافیه وگرنه الان مثلا 2-3 منیجر یا سوپروایزر داشته باشیم و هرکدوم 1-2 ساعت در روز وقت بزارن شدیدا کار رسیدگی رو تسریع میبخشه خودت هم چندین بار گفتی منیجر نیست کل کارا رو سر منه خب اگه بشین 2 تا SPV یا منیجر چی میشه به نظرت؟ قطعا کارا راحت تر میشه،چرا اون ادمینی که صلاحیت سوپروایزری رو داره باید صبر کنه تا سوپروایزر فعلی بره؟چرا نشه بشن چند نفر که کل فشار کار رو یکی نباشه؟

میترسن کودتا بشه? از 1 منیجر بشه چنتا بعد به سرور حمله کنن? فک کنم خود اس اف سی یه بار رمزش در رفت تمام اعضای ویژه FP80شدن حالا فک کن 3 تا منیجر رمزشون در بره ?

ویرایش شده توسط DarkHell

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

از حق نگذریم راست میگه

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sepehr گفته است:

از حق نگذریم راست میگه

از باطل گویی بگذریم چی 

در واقع ما الان حساب کنیم @Alireza نفوذی که داره با @SFC تفاوتی نداره، فقط اسم اون ادمین هست اسم اون supervisor همین. حالا اساسین اومده اینطوری کرده. دیگه نمیخواد بیایم 2 تا کادر باز کنیم 2 نفر بزاریم توش به عنوان supervisor 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MiladME گفته است:

متاسفانه باخبر شدیم سجعلی یکی از رفقای با معرفت و اعضای گل سرور اکانتشون به تسلط یک شخصی دراومده که ایشون کل زندگیشون رو به باد داده. 

سجعلی پلیر قدیمی که عمرشو پای سرور گذاشته کلی خرج vps کرده و گلد خریده و کلی رفته باس و کار کرده که اخریا میخواست هایدرا بخره... 

متاسفانه صاحب cnn اس اف بود و هوس 987 هوس گیت دار معروف سرور به ارزش 80 میل. 

فکرشو بکن از 2018 بازی کنی یهو بیان تو اکانتت جلوی چشت هوست و بیزت رو سل بک بدن پولاتم آتیش بزنن و تو فقط تا تعجب نگاه کنی و اون چهار پنج سالی که جون کندی از جلو چشات رد شه... 

برای درک این موضوع زندگی خودمو میگم که داداشم چند شبه تصادف کرده و ضربه مغزی شده و افتاده کف خیابون (بیهوش) شاید باورتون نشه اما مردم به جای زنگ زدن به آورژانس و پلیس داشتن موتور داداشم و کفش داداشم و حتی قفل موتورش رو میدزدیدن و شخصی که ازش خون میرفته رو لخت میکردن...

مثل امام حسی لحظه ای که افتاده توی گودال ملت میومدن انگشت حضرت رو میبریدن تا انگشتر رو دربیارن... 

اینم وضعیت مشابه سجعلی

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۱۰_bwrh.jpg

save_۲۰۲۲۰۱۰۸_۲۳۱۲۰۰_ynyj.jpg

چقد این لحظه دردناکه?

تا الان این خبرها یه دستم رسیده... 

ملی هم چندین مدته توی تلگرام جواب هیچکسو نمیده الان وقتش نیست درمورد این مسئله حرف بزنم. 

سعی کنیم با زبان تلخ توی کامنت ها دل کسیو نشکنیم... 

@Ali @Meli @SFC @Alireza @Omid @OmidGH @Reyhane @WarCry @Mahi @Xline @HurtHeart @SentPower28 @BiG @AmBerat @Nikootine @sadman @TheHeRo @OverGrown @Sobi @SinAHarD @KianRy @MwM @depman @Olden @ORTEGA @WoW @Aone @Sami @Erfan @Owner @SaLiOne @DareDare @Amino @AlmaS @Panda @AmiN @SWAT @Rezaaa @RoseRain @CaKe @Harir @iErfaN @DarkHell @Sweet @iMatin @iSenatoR @Mohana @Lazyboy @iDark @RiPMoHammaD @Forget @Forrest @LastSurvivor @Mohana @Zack @JallaD @iSenatoR @Olden @Aliherfei @TigerMasteR @EBi @OstadFaraz @AbbasMZ @arshiya @Aarsalan @Gameric @Hazzard @MrRaBiN @Fadaei @Palycity @AminsVn @HosiDark @Shxyan @MILADemon @MaSiH @AmeriKKKasMostWanted @ArshiXo @Meliva @Amiiir @Payo @Pokers @FcPoker @Peep @OddiN @Guardian @Race @KimBerLy @Astroid 

خلاصه دل نبند که تهش تلخیه . با بچه مچه هم رفیق نشو . هردستی بدی همون دس پس میگیری 

این پیام جهت حمایت از دوست عزیزمون آقا سجاد عزیز و خواهشمندم افراد بی جنبه و بی مزه نخوننش. 

خداییش این حق سجاد نیست سجاد با اینکه سنش از زیاد بچه ها حتا خوده من زیاد بود خودش رو با همه یکی میکرد و اگه تو این سرور حق سجاد رو بخورن من از همه درخواست دارم به عشق سجاد لفت بدن تا علی اسسین بدونه چه شخصی تو سرورش بوده. 

ویرایش شده توسط Aarsalan

✝️ 𝙄 𝙥𝙧𝙤𝙢𝙞𝙨𝙚𝙙 𝙩𝙤 𝙖𝙘𝙝𝙞𝙚𝙫𝙚 𝙢𝙮 𝙜𝙤𝙖𝙡𝙨 ✝️ 

👑                                                              👑

Arsalawn.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...