رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات PD

Roozbeh1

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تیم ارساکیا گیم
جدیدا چند بار برای منو رفیقام اتفاق افتاده که وانتد لول 1 میشیم یکسری از پلیس ها نمیدونم به چه دلیلی دوبار اخطار میدن میری سوار ماشینشون بشی سریع دور میشن اخطار  سه رو میدن وانتد رو بیشتر  میکنن  بعد بعضیاشون دوباره اجکت میکنن بازم وانتند میدن :|
بخاطر همین حرکت یکی از پی دی ها 40 دقیقه زندانی شدم 
و کلا هم نمیشه ریکوردش کرد چون سیستمم لگ میشه هیچ  کاری  نمیتونم بکنم  که جلوشونو بگیرم :|
اگه راهی هست پیشنهاد بدید :|

%5BRoozbeh%5D.pngAnanasRashti.png
%5BA%5Dnanas%5B2%5D.png
aglogo.1fc5f9b01a1f59dd1d43343d55c8b760_

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، Roozbeh1331 گفته است:

سلام به تیم ارساکیا گیم
جدیدا چند بار برای منو رفیقام اتفاق افتاده که وانتد لول 1 میشیم یکسری از پلیس ها نمیدونم به چه دلیلی دوبار اخطار میدن میری سوار ماشینشون بشی سریع دور میشن اخطار  سه رو میدن وانتد رو بیشتر  میکنن  بعد بعضیاشون دوباره اجکت میکنن بازم وانتند میدن :|
و کلا هم نمیشه ریکوردش کرد چون سیستمم لگ میشه هیچ  کاری  نمیتونم بکنم  که جلوشونو بگیرم :|

????????????????????????????????????????

تموم شد؟ خیلی تاثیر گذار بود ??????????????????????????

شما فقط میگید PD

شاید Collab باز بوده NG یا FBI اومده شما سعی کن با اخطار اول و دوم سوار بشی که نخواهد اخطار سوم رو بدیم و برید جیل

ضمنا در اپدیت بعدی طبق ضحبت های انجام شده هر فرد باید 3 تا وارن به شما بدن حتی اگر قبلش شخص دیگری به شما وارن داده باشه 2تا دیگه شخص بعدی با 1 وارن نمیتونه شما رو Wanted Running کنه

در مورد Eject

بعضی موارد شما روی وسیله NG/FBI میاید G میکنید در صورتی که وانتد PD هستید بخاطر همین /Eject میشید!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Roozbeh1331 گفته است:

سلام به تیم ارساکیا گیم

عزیزم یه راه فقط واست مونده

برو سیستمت رو ارتقا بده و بعدش بیا Bandicam رو دانلود کن که کسانی که میخوان سوء استفاده کنن نتونن.

اوکیههههههههههههههههه؟

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

به نام خدا
با سلام

در 17 ساعت قبل، Roozbeh1331 گفته است:

سلام به تیم ارساکیا گیم

سلام بر شما

اکتیویتی(زمانی که پلیره وانتد لول به پلیس های محترم گوش نمیدند و باید کیل بشن)

یعنی چی؟ 40 دقیقه؟ اشتباه میکنی!

نمیشه جلوشونو گرفت دوست عزیز البته با ریکورد!

بله.
خب دوسته عزیز شما میتوانید از چت خود اسکرین شات F8 بگیرید
چون زمانی که از ماشین /EJECT میشود پیغامش برای شما ارسال میشه
این از این مدرکتون که حل شد.
بعدش اینکه میگید پلیس ها دوبار اخطار میدن سریع!
اینه که وانتد لول باید همون اخطار اول سوار ماشین یا handsup به گفته ی COPS بزنه نه اینکه دو تا اخظار خهم داد شما نرفته باشید
یک پلیس موظف هستش که اخطار بده به شما و حتی زمانی که وانتد آخر را به شما بده همون لحظه وانتد مربوطه را به شما بده اما صبر میکنن تایم آخر به شما درصورتی که توجهی نداشتید وانتد بدهند.
باتشکر.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من زیاد وانتد نمیشم ولی معمولا کارکنان پلیس صبر میکنند تا شما بیاید مگر اینکه شما بدونه اهمیت گازشو بگیری بری یا گان بکشی
من زیاد اطلاعی ندارم شاید ماموران جدید برای اکتیویتی این کار رو میکنند.
کاری که شما میتونی بکنی اینه موقعی که این مامور رو دیدی به یکی از دوستاتون بگید فیلم برداری کنن و این مدرک رو هم خودتون با استفاده اسکرین شات تکمیل کنید و دوستتون رو به عنوان شاهد در شکایت تایید کنید، اینطوری شما میتونید مامور نامرد رو مجازات کنید تا پلیر هایی که می بخشند ولی همچنان اذیت میشند رو نجات بدید.
(من خودم شخصی هستم که حوصله شکایت کردن ندارم و ترجیح میدم ببخشم).
اینطوری نسل اینگونه پلیس منقرض میشه.

• دوست دارم که 1

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

سلام

نخوندم

خدافظ

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

حالا باز این خوبه من لولم اونموقعه هنوز دو نشده بود و کلا برا بار اول وارد سرور شدم یک پلیسی رو دیدم از اونجایی که تازه کار بودم بخاطر اسمه رنگی حدس زدم پلیسه رفتم بهش گفتم. پلیسی؟ هیچی نگفت منم یک دو تا مشت زدم بهش یارو بهم یک وانتد داد دلیلشو یادم رفته بعد پیاده بود و اول باید اخطار میداد اگه گوش نکردم کیل میکرد و اگه گوش میکردم دستبند میزد اما ایشان مستقیم کیل کردن و یک وانتدی که باید پنج دقیقه جیل میشدم یک ربع جیل شدم

ویرایش شده توسط Amirseyrdi
اشتباه در گفتن لول و سطح
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Amirseyrdi گفته است:

حالا باز این خوبه من لولم اونموقعه هنوز دو نشده بود و کلا برا بار اول وارد سرور شدم یک پلیسی رو دیدم از اونجایی که تازه کار بودم بخاطر اسمه رنگی حدس زدم پلیسه رفتم بهش گفتم. پلیسی؟ هیچی نگفت منم یک دو تا مشت زدم بهش یارو بهم یک وانتد داد دلیلشو یادم رفته بعد پیاده بود و اول باید اخطار میداد اگه گوش نکردم کیل میکرد و اگه گوش میکردم دستبند میزد اما ایشان مستقیم کیل کردن و یک وانتدی که باید پنج دقیقه جیل میشدم یک ربع جیل شدم

://

وانتد کاپ اتک Arrest نیس دا :/

لینک به دیدگاه

با سلام و درود Roozbeh عزيز:

دوست عزيز شما به هر دلیلی که وانتد بگیرید عضو های فکشن PD باید به وانتد شما رسیدگی کنند، در صورتی که فکشن مربوطه نیاز به کمک داشته باشند در صورتی که TogCollab/ کنند دیگر اعضای Cop میتونند به وانتد شما رسیدگی کنند.

در رابطه با اینکه گفتید به چه دلیل اخطار میدند باید بگم که در مواقع ای که شما وانتد دارید و یا (تحت تعقیب) هستید اعضای پلیس باید به شما ۳ اخطار بدند که تسلیم شوید و همراه ان ها بروید در صورتی که رعایت نکردید اجازه دادن وانتد رو به شما دارند.

در صورتی که شما دیدید بدون دریافت ۳ اخطار و یا بی دلیل وانتد گرفتید میتونید گذارش اعضا با دادن تنها مدرک F8 از فرد خاطی درخواست مدرک کنید و لیدر مربوطه رسیدگی کند.

در رابطه به Eject/ در صورتی که وانتد فکشن مامور که سوار وسیله نقلیه هست نباشد میتوننند شما رو Eject/ کنند.

#قوانین_دسته_ویژه

ویرایش شده توسط MaSiH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

عزیزم سلام متاسفانه ایشان وانتد داده و بعد مستقیم بدون حق تسلیم کیل کرده باید رسیدگی شود ایشان پیاده بودند و طبق قوانین فروم باید دستبند میزدن ولی بدون اخطار کیل کردن 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ در 18:12، Amirseyrdi گفته است:

عزیزم سلام متاسفانه ایشان وانتد داده و بعد مستقیم بدون حق تسلیم کیل کرده باید رسیدگی شود ایشان پیاده بودند و طبق قوانین فروم باید دستبند میزدن ولی بدون اخطار کیل کردن 

ببین داش اگه وانتد Arrest باشی و پلیس تورو بکشه نمیری زندان اسپاون میشی خونت و خودت هم گفتی بهش مشت زدی یعنی حمله به پلیس که تو فروم زده حمله به پلیس مجازات وانتد کیل هست

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد شما رد شد.

* مورد گزارش شده به نظر Abuse می‌آید، میتوانید آن را با مدرک به مسئولین مربوطه منتقل کنید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...