رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقادات اعضای گارد ملی

ORTEGA

ارسال‌های توصیه شده

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

تمامی انتقادات و پیشنهادات رو خوندم.

با یکسری از پشنهادات موافق و با یکسری مخالف بودم.

بنده تا جایی که تونستم مشکلات مجموعه و اقلیت رو به پشتیبان سرور و موسس انتقال دادم ولی به دلیل کار های زیاد بروزرسانی و یا کامل نبودن پیشنهادات که نیاز به تغیر دارند فعلا در انجمن گذاشته نشده اند.

در ماه های گذشته با تغییر نحوه ی ورود به اقلیت و وار های دسته متوسط گامی بزرک به سوی جلو برداشتیم که به زودی بروزرسانی ها و قوانین جدید به اقلیت ها و قوانین عمومی اضافه خواهد شد.

به زودی خبر های خوبی در راه است.....

• دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی و کامل بود نظراتت @ORTEGA من NG نیستم الان اما به عنوان کسی که حدودا 3 ماه بازیشو تو این فکشن بوده نظر میدم، زمانی که راب نسخه قدیمی بود که 4 نفر تو یه ماشین راب میزدن و بلافاصله 6 وانتد میگرفتن هم گارد راضی بود و هم خود پلیر ها و هر دو سر سود بود اما از وقتی که اون نسخه پاک شد از سرور تمام این مشکلات پیش اومد. با این که بسیاری بسیارییی از بازیکنان گفتن که نسخه قدیمی رو بیشتر دوست داشتیم اما کسی توجهی نکرد، بنده پیشنهادم اینه که در کنار راب اسمارت و بیگ بنگ نسخه راب قدیمی رو هم اضافه کنید که بشه مثل قدیم راب زد هم پلیر راضی میشه باز و هم اعضای گارد. تغییر دیگه ای هم نمیخواد بدید و شاهد نتیجش باشید

ویرایش شده توسط Reject
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Umbrella234 گفته است:

دو هفته با یه اکانت عادی برید کاپ ببینید چقد non rp میکنن یا سر یه باگ کل وقت یه دپارتمان رو میگیرن.

https://uupload.ir/view/record_2021_09_18_20_47_21_916_0001~1_rgpq.mp4/

• هاها 3

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، SFC گفته است:

به زودی خبر های خوبی در راه است...

خبر آمد خبری در راه است

سرخوش آن دل که از آن آگاه است

شاید این جمعه بیاید … شاید

پرده از چهره گشاید … شاید

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۷ در 04:21، ORTEGA گفته است:

ما باید با Hp 15 وارد بانک بشیم تا بتونیم حداقل سمپل یکی از رابر ها رو بریزیم. خب این کاملا غیر منطقی هست که ما با این hp وارد بانک بشیم و 4 تا گانر با m4 و Combat Shotgun منتظرن اسپاون شیم. این یه نمونه از برتری رابر نسبت به NG.

با این یکم مخالفم

در کل خوبه ها

ولی ببین NG اگر بخواد با جون کامل بره که اینجوری win شدن میره توی کتابای تاریخ

همین میزان جون بنظر من منطقیه

Mahdi13851.png

انسان سه راه دارد:

راه اول از اندیشه می‌گذرد، این والاترین راه اسـت

راه دوم از تقلید می‌گذرد، این آسان‌ترین راه اسـت

و راه سوم از تجربه می‌گذرد، این تلخ‌ترین راه اسـت

..Mahdi13851...png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

حلالت

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

عرفان جان حلال اولسون ??

من خودم تجربه اینکارو دارم خیلی لذت داشت ?

حتی ارزش Rankdown رو هم دااااااااااااشت ?

• هاها 1

?????? ??? ??????

MwM.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MwM گفته است:

حتی ارزش Rankdown رو هم دااااااااااااشت ?

حیفه ولی آرههههههههههههه???

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

@ORTEGA

سلام خدمت دوست عزیز 

ممنون بابت توضیحات کامل شما 

کاملا درست  و صحیح بود.

وقتی میرسی به قدرت و اون بالا ها میشینی

مراقب رفتارت با ادما باش

یه روزی برمیگردی پایین همون ادم هارو  میبینی

?  National Guard For Ever ?

Shah.png

Zakhar_Asli.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

Lol ???
این واقعا حقشه با هانتر بری، خیلی رو اعصابه

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

مشکل بعدی CP (Check Point) که قبلا توی هر شهر 4تا CP بود و بعد از آپدیت شد 9تا CP توی هر شهر. همونطور که در قوانین گارد ملی ذکر شده وظیفه اصلی ما جلوگیری با دزدی از بانکه یا به زبان ساده تر راب فیل کردنه. ما وظیفمون اینه به هر نحوی که شده راب رو فیل کنیم چه با داشتن آیدی رانر چه از طرق فهمیدن CPها.  شاید نزدیک به یک ماه که راب میزدن ما محل Exit و CP رو یادداشت میکردیم و در آخر هم روی مپ پیاده کردیم ولی باز هم این 27 نقطه برای اعضای گارد سنگینه و همه کامل این CP ها رو یاد ندارن و این یکم بی انصافیه که دوباره بخواین CP رو اضافه کنین یا متغیر بشه. این موضوع یکم ناعدالتی در برابر این فکشن با این همه محدودیته.

والا من ندیدم هیچ وقت شما بیاین تو بانک فقط میرید تو cp کمپ میکنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، seprooz123 گفته است:

والا من ندیدم هیچ وقت شما بیاین تو بانک فقط میرید تو cp کمپ میکنید

1: یا اینکه رانر بودی

2: اینکه اصن راب نمیزنی که بخای ببینی کاپ Ram/ میده یا نه!

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، LearninG گفته است:

1: یا اینکه رانر بودی

2: اینکه اصن راب نمیزنی که بخای ببینی کاپ Ram/ میده یا نه!

منظورم به ng ها هست.

لینک به دیدگاه

?

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

@ORTEGA من الان دارم پستت رو میبینم چون فرومم باگ بود،شرمنده.

مشکلی که هست اینه که توی دنیای واقعی هم از پلیس های کشور ما حمایت نمیشه و سرور ما هم بر اساس واقعیت ساخته شده.

اون از اینکه با HP 15 میریم تو بانک اون از کمبود وسیله (گرچه NG نبودم ولی به حدی باهاشون تعامل داشتم که از مشکلات کارشون خبردار باشم) اون از فاصله زیاد با بانک اون از محدود بودن  توی راب بخاطر نقص سیستم اونم حقوق کمتر نسبت به دیگر دسته ها (حقوق رنک 6 Cop از یک ممبر رنک 1 در هیتمن کمتره) در حالی که الان دسته متوسط حالت Fun داره و خدمتی به بازیکنان ارائه نمیده ولی نیروی انتظامی خدمات زیادی ارائه میده و حقوقش از یک خلافکار کمتره (البته منطقی هم هستش زندگی یک دان Mafia رو با زندگی یک افسر رده بالای پلیس مقایسه کنین)

مورد دیگه هم اینه نقش FBI تو فیل شدن راب کمه چون راب یا خیلی زود وین میشه که سمپل فقط 1 اکتیویتی به NG میده یا زود فیل میشه که بازهم FBI به اکتیویتی نمیرسه

از نظر من اینکه NG بیاد جلوی چشم سارقین وایسه و منتظر رسیدن Runner باشه و با چنتا تیر راب راحت فیل شه یا اینکه قبل راب ID پیدا کنه اصلا منطقی نیست سیستم فعلی راب از ریشه مشکل داره @Ali

اینکه کار FBI فقط بردن یه قطره خون باشه اصلا منطقی نیست باید کارهای جدیدی به FBI اضافه بشه مثل مذاکرات در حین راب

درسته یکم از بحث تاپیک دور شدم ولی FBI هم مثل NG یک فکشن دسته ویژه به حساب میاد و باید به همون اندازه مورد توجه باشه

شرمنده اکه سرتون به درد اومد

@SFC @MiladME 

• دوست دارم که 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

پس باید یه سیستم هم بیاد که نشه افرادی که دارن راب میزنن رو find کنی. 

اینجوری محل cp رو هم نمیفهمن و فقط ram میدن

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

@ORTEGA من الان دارم پستت رو میبینم چون فرومم باگ بود،شرمنده.

مشکلی که هست اینه که توی دنیای واقعی هم از پلیس های کشور ما حمایت نمیشه و سرور ما هم بر اساس واقعیت ساخته شده.

اون از اینکه با HP 15 میریم تو بانک اون از کمبود وسیله (گرچه NG نبودم ولی به حدی باهاشون تعامل داشتم که از مشکلات کارشون خبردار باشم) اون از فاصله زیاد با بانک اون از محدود بودن  توی راب بخاطر نقص سیستم اونم حقوق کمتر نسبت به دیگر دسته ها (حقوق رنک 6 Cop از یک ممبر رنک 1 در هیتمن کمتره) در حالی که الان دسته متوسط حالت Fun داره و خدمتی به بازیکنان ارائه نمیده ولی نیروی انتظامی خدمات زیادی ارائه میده و حقوقش از یک خلافکار کمتره (البته منطقی هم هستش زندگی یک دان Mafia رو با زندگی یک افسر رده بالای پلیس مقایسه کنین)

مورد دیگه هم اینه نقش FBI تو فیل شدن راب کمه چون راب یا خیلی زود وین میشه که سمپل فقط 1 اکتیویتی به NG میده یا زود فیل میشه که بازهم FBI به اکتیویتی نمیرسه

از نظر من اینکه NG بیاد جلوی چشم سارقین وایسه و منتظر رسیدن Runner باشه و با چنتا تیر راب راحت فیل شه یا اینکه قبل راب ID پیدا کنه اصلا منطقی نیست سیستم فعلی راب از ریشه مشکل داره @Ali

اینکه کار FBI فقط بردن یه قطره خون باشه اصلا منطقی نیست باید کارهای جدیدی به FBI اضافه بشه مثل مذاکرات در حین راب

درسته یکم از بحث تاپیک دور شدم ولی FBI هم مثل NG یک فکشن دسته ویژه به حساب میاد و باید به همون اندازه مورد توجه باشه

شرمنده اکه سرتون به درد اومد

@SFC @MiladME 

طراحی سیستم راب مشکله ما خیلی فکر کردیم تقریبا به هیچ و پوچ رسیدیم ولی جناب زامبی رنجر توی یکی از تاپیک هاش درمورد یک سیسنم جدید راب توضیح کامل داده که هیچ وقت عملی نشد. 

به جای دستکاری کردن این راب باید راب های کوچولوهم قرار بدن تا هم تعداد راب ها بره بالا هم ng بیکار نمونه مثل دزدی سوپرمارکت یا ... 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MiladME گفته است:

طراحی سیستم راب مشکله ما خیلی فکر کردیم تقریبا به هیچ و پوچ رسیدیم ولی جناب زامبی رنجر توی یکی از تاپیک هاش درمورد یک سیسنم جدید راب توضیح کامل داده که هیچ وقت عملی نشد. 

به جای دستکاری کردن این راب باید راب های کوچولوهم قرار بدن تا هم تعداد راب ها بره بالا هم ng بیکار نمونه مثل دزدی سوپرمارکت یا ...  

نطر من اینه که راب های کوچیک مثل مغازه توسط PD مدیریت شه که کمی هم تنوع ایجاد شه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

واقعا یه خطم جا ننداختی رضا

با همش موافقم

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

?

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۷ در 11:01، MiladME گفته است:

ممنون که تا اینجا با من همراه بودین

نبودم?

مشکل بعدی CP (Check Point) که قبلا توی هر شهر 4تا CP بود و بعد از آپدیت شد 9تا CP توی هر شهر. همونطور که در قوانین گارد ملی ذکر شده وظیفه اصلی ما جلوگیری با دزدی از بانکه یا به زبان ساده تر راب فیل کردنه. ما وظیفمون اینه به هر نحوی که شده راب رو فیل کنیم چه با داشتن آیدی رانر چه از طرق فهمیدن CPها.  شاید نزدیک به یک ماه که راب میزدن ما محل Exit و CP رو یادداشت میکردیم و در آخر هم روی مپ پیاده کردیم ولی باز هم این 27 نقطه برای اعضای گارد سنگینه و همه کامل این CP ها رو یاد ندارن و این یکم بی انصافیه که دوباره بخواین CP رو اضافه کنین یا متغیر بشه. این موضوع یکم ناعدالتی در برابر این فکشن با این همه محدودیته.

همینجوری هم داره راب ها فیل میشه دیگه CP هم بره NG توش وایسه سالی ۱راب وین میشه بالاخره جذابیتش به همین 50 50 بودنه

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RiPMoHammaD گفته است:

همینجوری هم داره راب ها فیل میشه دیگه CP هم بره NG توش وایسه سالی ۱راب وین میشه بالاخره جذابیتش به همین 50 50 بودنه

اتفاقا

من اکثرا ml فکشن NGام، اکثر راب ها و جیل برک ها داره وین میشه 

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...