رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

هاستر

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستانی که این پست رو میخونند 

در تایپیکی که قبلا خودمون زدیم از هاستر ها بابت سواستفاده زیاد شاکی شده بودیم که در نهایت موسس سرور قیمت هاستر هارو بشدت بالا برد

من به شخصه هدفم  گرون شدن قیمت هاستر نبود ولی این اتفاق افتاد

الان چندین ماه از این ماجرا میگذره و واقعا شاهد سواستفاده نبودیم ولی با افزایش قیمت هم درامد سرور و شرایط ما برای خرید هاستری نابود شده

پیشنهاد من اینه که قیمت هارو برگردونید و یجور دیگه جلو سواستفاده رو بگیرید

من چنتا پیشنهاد دارم که شاید بدرد بخوره

1: مجازات هارو افزایش بدید

2: به افرادی که قبلا سابقه خوبی در استف داشتند تخفیف ویژه بدید

3: تعداد روز های هاستری رو کمتر کنید (مثلا یک هفته هاستری لول 1 25کا گلد)

امیدوارم مطالب مفید بوده باشه❤️

@Ali @Meli @SFC @xHosein @iRichard @EBi @Alireza @SaLiOne @Sweet @Owner و باقی دوستان...

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1
  • هاها 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 50 دقیقه قبل، Farab گفته است:

فقط با 1 موافقم به باقیه به شدت مخالف :|

دلیل مخالفت؟ با دلیل صحبت کنید

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

در تایپیکی که قبلا خودمون زدیم از هاستر ها بابت سواستفاده زیاد شاکی شده بودیم که در نهایت موسس سرور قیمت هاستر هارو بشدت بالا برد

الان چندین ماه از این ماجرا میگذره و واقعا شاهد سواستفاده نبودیم ولی با افزایش قیمت هم درامد سرور و شرایط ما برای خرید هاستری نابود شده

@Ali @Meli @SFC @xHosein @iRichard @EBi @Alireza @SaLiOne @Sweet @Owner و باقی دوستان...

25k گلد که نه اما فکر جالبیه و میتونه مشتری های زیادی رو جذب خودش بکنه.

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

با اولی موافقم با بقیه مخالفم !

به دلیل اینکه یه زمانی هم Danial یکی از ادمین های رده بالا بود که بعد از مدتی به دلایلی بن شد :
DAnial.png
یا Magnito که خرید و فروش کرد و بن شد !
Magnito.png
همه این ها جزی از ادمین های رده بالای سرور بودند ! حتی بعضیاشون زیر گوش موسس سرور داشتن فعالیت های غیر قانونی میکردند !
و مورد بعد اینکه شاید کسی توانایی حظور در تیم استف رو نداشته باشه به هر دلیلی ولی بازم بهتر از ده تا استف بوده باشه ! و خب این یه نا برابری ایجاد میکنه !
این هم ناگفته نماند که توقع ایجاد میکنه یکی میگه من ادمین لول سه بودم خیلی کارم خوب بود تخفیفم اندازه ادمین لول دو شده یا مثل این موضوع ها !

مورد بعد اینه که اگه تعداد روز کم باشه طرف اخر کار یهو قید همه چیو میزنه میزنه نظم سرورو بهم میریزه چرا ؟ چون فقط 25ک گلد بوده و شاید طرف بخاد بای بده و اینجوری نظمو بهم بزنه !

ویرایش شده توسط OverGrown
اضافه کردن متن

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، OverGrown گفته است:

با اولی موافقم با بقیه مخالفم !

به دلیل اینکه یه زمانی هم Danial یکی از ادمین های رده بالا بود که بعد از مدتی به دلایلی بن شد :
DAnial.png
یا Magnito که خرید و فروش کرد و بن شد !
Magnito.png
همه این ها جزی از ادمین های رده بالای سرور بودند ! حتی بعضیاشون زیر گوش موسس سرور داشتن فعالیت های غیر قانونی میکردند !
و مورد بعد اینکه شاید کسی توانایی حظور در تیم استف رو نداشته باشه به هر دلیلی ولی بازم بهتر از ده تا استف بوده باشه ! و خب این یه نا برابری ایجاد میکنه !
این هم ناگفته نماند که توقع ایجاد میکنه یکی میگه من ادمین لول سه بودم خیلی کارم خوب بود تخفیفم اندازه ادمین لول دو شده یا مثل این موضوع ها !

مورد بعد اینه که اگه تعداد روز کم باشه طرف اخر کار یهو قید همه چیو میزنه میزنه نظم سرورو بهم میریزه چرا ؟ چون فقط 25ک گلد بوده و شاید طرف بخاد بای بده و اینجوری نظمو بهم بزنه !

نظرت مفید بود

شاید موسس سرور بتونه با پایین اوردن قیمت و چند راهکار دیگه این موضوع رو درست کنه

در 10 ساعت قبل، hossein175 گفته است:

25k گلد که نه اما فکر جالبیه و میتونه مشتری های زیادی رو جذب خودش بکنه.

دقیقا

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

اگه مثل سابق بشه خیلی خوبه?ولی اگه یه هفته هاستری 25k گلد باشه همه پلیرا میرن هاستری میخرن?

لینک به دیدگاه

من هم با مورد اول موافقم، چونکه از بین افرادی که هاستری میخرن تعدادی محدود بی جنبه و عقده ای هستند و همه شبیه هم نیستن از نظر من هم فکر خوبی نبود بخاطر ی عده کم سن قیمت هاستری اینقدر افزایش پیدا کنه،

- مجازات اون افرادی که سو استفاده میکنن باید به شدت افزایش پیدا میکرد به حدی که کسی جرأت نکنه سو استفاده کنه.....

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sweet گفته است:

من هم با مورد اول موافقم، چونکه از بین افرادی که هاستری میخرن تعدادی محدود بی جنبه و عقده ای هستند و همه شبیه هم نیستن از نظر من هم فکر خوبی نبود بخاطر ی عده کم سن قیمت هاستری اینقدر افزایش پیدا کنه،

- مجازات اون افرادی که سو استفاده میکنن باید به شدت افزایش پیدا میکرد به حدی که کسی جرأت نکنه سو استفاده کنه.....

دقیقا?

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

@Ali

می تونه نظره خوبی باشه

وجود هاستر ها یکی از ویزگی های خوب مجموعه هست

• دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

@Ali قیمت هاستری رو به روال قبل برگردونین و فقط مجازات هارو چند برابر کنین مثلا به جای AV 1 دیز کم کنین و به جای اینکه بخاطر تخلف 3 دیز کم کنین 6 دیز کم کنین

اینجوری هاستر به خاطره جیبه خودش یا باباش هم که شده مجبوره درست و سالم پلی بده 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

هاستر ها سرور رو نابود میکنن ، اخیرا هیچ گونه قانون شکنی و کار خلافی توسط هاستر ها انجام نشده. 

اگه هاستری الکی بدید تند تند پلیرها تعدادشون کم میشه ، این موضوع به شدت حساسه خیلی دقت کنید و قوانین سفت و سختی بزارید. 

برخی ها میخوان بای بدن و یا جاسوس بدخواه های سرور هستن این افراد میزنن به سیم آخر و اذیت همه میکنن مخصوصا نیوپلیرهایی که چیزی از قانون نمیدونن ، یه هاستر میتونه زحمت شیش سال رو به باد بده و حس تنفر ایجاد کنه خیلی مراقب باشید این هشداری بود که دادم و امیدوارم بیشتر دقت کنید و فکر کنید درموردش. 

بعد بالارفتن قیمت ها ما هیچ مشکلی نداشتیم خداروشکر 

ویرایش شده توسط MiladME
لینک به دیدگاه

هاستر خوبه زیرش میکشی دیز میده

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

❤️Nicolay.png☠️

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، SFC گفته است:

@Ali

می تونه نظره خوبی باشه

وجود هاستر ها یکی از ویزگی های خوب مجموعه هست

مرسی

در 13 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

@Ali قیمت هاستری رو به روال قبل برگردونین و فقط مجازات هارو چند برابر کنین مثلا به جای AV 1 دیز کم کنین و به جای اینکه بخاطر تخلف 3 دیز کم کنین 6 دیز کم کنین

دقیقا

در 13 ساعت قبل، MiladME گفته است:

هاستر ها سرور رو نابود میکنن ، اخیرا هیچ گونه قانون شکنی و کار خلافی توسط هاستر ها انجام نشده. 

اگه هاستری الکی بدید تند تند پلیرها تعدادشون کم میشه ، این موضوع به شدت حساسه خیلی دقت کنید و قوانین سفت و سختی بزارید. 

برخی ها میخوان بای بدن و یا جاسوس بدخواه های سرور هستن این افراد میزنن به سیم آخر و اذیت همه میکنن مخصوصا نیوپلیرهایی که چیزی از قانون نمیدونن ، یه هاستر میتونه زحمت شیش سال رو به باد بده و حس تنفر ایجاد کنه خیلی مراقب باشید این هشداری بود که دادم و امیدوارم بیشتر دقت کنید و فکر کنید درموردش. 

بعد بالارفتن قیمت ها ما هیچ مشکلی نداشتیم خداروشکر 

هاستر ها هنوز اونقدر بزرگ نشدند که بتونن تعداد پلیر هارو کاهش بدن و اتفاقا برعکس, وقتی یه هاستر اذیتت میکنه تو هم سعی میکنی زیرکشی کنی که این باعث میشه بیشتر انلاین باشی

در 4 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

?

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

از  طرز فکرت خوشم اومد?

در 13 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

?

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

بازم قراره سرور پره هاستر بشه 

همه هم خودشونو جا کنن هیتمن یا pd

بازم قراره یکی از دور ماشینمونو با مینیگان بزنه

باز قراره همه پارتی داشته باشن

matu_xe0z.png

سلامتی خودم که چه باشم چه نباشم واسه کسی مهم نیست!!!

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، MATU گفته است:

بازم قراره سرور پره هاستر بشه 

همه هم خودشونو جا کنن هیتمن یا pd

بازم قراره یکی از دور ماشینمونو با مینیگان بزنه

باز قراره همه پارتی داشته باشن

خب بنظرت تنها راهش بالابردن قیمتاس؟

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، xSepehr گفته است:

خب بنظرت تنها راهش بالابردن قیمتاس؟

نه خب قیمتارو بالاببرن فرقی نمیکنه فوقش 2 نفر کم تر میشن

باید قوانین سخت روش بزارن

matu_xe0z.png

سلامتی خودم که چه باشم چه نباشم واسه کسی مهم نیست!!!

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، MATU گفته است:

نه خب قیمتارو بالاببرن فرقی نمیکنه فوقش 2 نفر کم تر میشن

باید قوانین سخت روش بزارن

همینه

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

نام بازی: Heat 

Heat.png

شاید خیلیاتون منو نشناسین چون واقعا هاستر بی سر و صدایی بودم 

این متنی که میخوام بنویسم در مورد بهتر کردن وضعیت هاستر ها و مدیریت درست اونها هست که نه مردم از هاستر ها ناراضی باشن و نه ما هاسترا آسیب روحی و جیبی ببینیم  

من 6 بار هاستر شدم تو سرور از تاریخ 2020/10 تا 2021/06 اگه اشتباه نکنم (بین اینها کمی وقفه بود)

تمامی رنک های هاستری از 1 گرفته تا 6 رو گذروندم و خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مثل من زیاد هاستر میشدن 

من کلا در طول حدودا 6 ماه هاستریم حتی 1 عدد شکایت درمورد abuse command قبول شده نداشتم  و در طول هاستریم شاید بیشتر از 30 تا 40 هاستر دیدم و با رفتار هرکدوم از هاسترا آشنا هستم 

@Ali میدونم شما قیمت هاستری رو بالا بردید تا مشکلات  abuse command پیش نیاد و در روز 10 تا شکایت از هاستر تو فوروم نبینید ولی مشکل واقعا از رنک هاستری نیست 

اولین مشکلی که سیستم هاستری داره قوانین مربوط به اونه

در طول این 6 ماه هاستریم اینقدر قوانین هاستری آسون بود که برای هاسترا اصلا مهم نبود که abuse کنن یا نکنن 

بعضی از دوستان به دلیل مشکلات شخصی میزدن بقیه رو بن میکردن با ریزن های ناجور   

اما اولین کاری که باید کرد تنظیم یک قانون محکم و قوی برای هاستر هاست 

دومین چیزی که تو هاستری خیلی برای ما مشکلات ایجاد میکنه سن هاستر هاست 

آقای علی نمیدونم شما وضعیت سرور رو تو ماه های اوایل 2021 پیگیری میکردید یا نه ولی یک آدم 9 ساله هاستر شده بود ?

خب این طبیعیه که ی کودک 9 ساله درکی از فهم و شعور و رعایت قوانین نداره 

لطفا و لطفا به جای زیاد کردن قیمت هاستری یک سن معقول برای هاستری تعیین کنید چون هاستر ها اندازه ادمین دسترسی دارن  

همچنین لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونید مثلا من و بعضی از دوستان دیگه ای که هاستر بودن و هیچ اختلالی تو روند سرور ایجاد نکردن تخفیفی در نظر بگیرید. 

لپ کلام من این هست که قوانین سخت تر برای هاستر ها در نظر بگیرید مانند بن اشتباه براشون 20 روز هاستری کم کنه تا یک ترسی برای هاستر ها پیش بیاد نه 2 روز که 2 روز اصلا ارزشی نداره برای ی هاستر  و همچنین به کسایی که در روند عادی سرور اختلال ایجاد میکنند قیمت های بالاتر و امکانات محدود تر در نظر بگیرید.

از نظر من سرور به هاستر ها نیاز داره چون هم ادمین و هم هلپر و هم لیدر به هاستر ها نیاز پیدا میکنند  و همچنین اگه میخواین کل مشکلات هاستر ها با PD , NG , FBI  تموم بشه لطفا سیستم رو طوری تغییر بدید که هنگام راب هاستر نتونه از کامند های خودش استفاده بکنه و همچنین پیشنهاد میکنم کامند SETWORLD  رو از هاستر ها بگیرید چون خودش مشکل بزرگیه  و خواهش میکنم که قیمت هاستری رو متعادل تر و قوانین رو سختگیرانه تر کنید ❤️  

نظرات شمارو پذیرا هستیم :) :

@SFC @SajAli @Farab @FcPoker @OmidGH @Alireza @SaLiOne @ORTEGA@Sweet @Mahi و بقیه دوستان.....

ویرایش شده توسط vortex123
  • دوست دارم که 4
  • مرسی 4

?Heat?

لینک به دیدگاه

موافقم

ما که الکی به هاسترا PM میدیم میگم فلان  Veh یا Gun رو بده

هاستر گاهی نیاز میشه مخصوصا وقتی ادمینی نیست

به عنوان مثال: ساعت 8 صبح ادمین نداشتیم بهمون Arg بده 

شاید یه هاستری اون موقع آنلاین بود به مشکلات Bad /Helpme یا Arg/ بر نمیخوردیم

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Mahi گفته است:

موافقم

ما که الکی به هاسترا PM میدیم میگم فلان  Veh یا Gun رو بده

هاستر گاهی نیاز میشه مخصوصا وقتی ادمینی نیست

به عنوان مثال: ساعت 8 صبح ادمین نداشتیم بهمون Arg بده 

شاید یه هاستری اون موقع آنلاین بود به مشکلات Bad /Helpme یا Arg/ بر نمیخوردیم

کلا اگه دقت کنید تو تاپیک شکایات تمام شکایت ها بخاطر هاسترایی بوده که رنج سنیشون از ۱۰ تا ۱۴ سال بوده بقیه هاسترا خیلی تکو توک پیش میومد که نظم سرورو بهم بریزن اگه مثل ادمین از هاسترا مدارک شناسایی بگیرن تا سن واقعیشون مشخص بشه نصف مشکلات حل میشه?

ویرایش شده توسط vortex123

?Heat?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vortex123 گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده ممد هیت هستم  

نام بازی: Heat 

Heat.png

شاید خیلیاتون منو نشناسین چون واقعا هاستر بی سر و صدایی بودم 

این متنی که میخوام بنویسم در مورد بهتر کردن وضعیت هاستر ها و مدیریت درست اونها هست که نه مردم از هاستر ها ناراضی باشن و نه ما هاسترا آسیب روحی و جیبی ببینیم  

من 6 بار هاستر شدم تو سرور از تاریخ 2020/10 تا 2021/06 اگه اشتباه نکنم (بین اینها کمی وقفه بود)

تمامی رنک های هاستری از 1 گرفته تا 6 رو گذروندم و خیلی از دوستان دیگه هم هستن که مثل من زیاد هاستر میشدن 

من کلا در طول حدودا 6 ماه هاستریم حتی 1 عدد شکایت درمورد abuse command قبول شده نداشتم  و در طول هاستریم شاید بیشتر از 30 تا 40 هاستر دیدم و با رفتار هرکدوم از هاسترا آشنا هستم 

@Ali میدونم شما قیمت هاستری رو بالا بردید تا مشکلات  abuse command پیش نیاد و در روز 10 تا شکایت از هاستر تو فوروم نبینید ولی مشکل واقعا از رنک هاستری نیست 

اولین مشکلی که سیستم هاستری داره قوانین مربوط به اونه

در طول این 6 ماه هاستریم اینقدر قوانین هاستری آسون بود که برای هاسترا اصلا مهم نبود که abuse کنن یا نکنن 

بعضی از دوستان به دلیل مشکلات شخصی میزدن بقیه رو بن میکردن با ریزن های ناجور   

اما اولین کاری که باید کرد تنظیم یک قانون محکم و قوی برای هاستر هاست 

دومین چیزی که تو هاستری خیلی برای ما مشکلات ایجاد میکنه سن هاستر هاست 

آقای علی نمیدونم شما وضعیت سرور رو تو ماه های اوایل 2021 پیگیری میکردید یا نه ولی یک آدم 9 ساله هاستر شده بود ?

خب این طبیعیه که ی کودک 9 ساله درکی از فهم و شعور و رعایت قوانین نداره 

لطفا و لطفا به جای زیاد کردن قیمت هاستری یک سن معقول برای هاستری تعیین کنید چون هاستر ها اندازه ادمین دسترسی دارن  

همچنین لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونید مثلا من و بعضی از دوستان دیگه ای که هاستر بودن و هیچ اختلالی تو روند سرور ایجاد نکردن تخفیفی در نظر بگیرید. 

لپ کلام من این هست که قوانین سخت تر برای هاستر ها در نظر بگیرید مانند بن اشتباه براشون 20 روز هاستری کم کنه تا یک ترسی برای هاستر ها پیش بیاد نه 2 روز که 2 روز اصلا ارزشی نداره برای ی هاستر  و همچنین به کسایی که در روند عادی سرور اختلال ایجاد میکنند قیمت های بالاتر و امکانات محدود تر در نظر بگیرید.

از نظر من سرور به هاستر ها نیاز داره چون هم ادمین و هم هلپر و هم لیدر به هاستر ها نیاز پیدا میکنند  و همچنین اگه میخواین کل مشکلات هاستر ها با PD , NG , FBI  تموم بشه لطفا سیستم رو طوری تغییر بدید که هنگام راب هاستر نتونه از کامند های خودش استفاده بکنه و همچنین پیشنهاد میکنم کامند SETWORLD  رو از هاستر ها بگیرید چون خودش مشکل بزرگیه  و خواهش میکنم که قیمت هاستری رو متعادل تر و قوانین رو سختگیرانه تر کنید ❤️  

نظرات شمارو پذیرا هستیم :) :

@SFC @SajAli @Farab @FcPoker @OmidGH @Alireza @SaLiOne @ORTEGA@Sweet @Mahi و بقیه دوستان.....

کاملا موافقم

یه سری دستور ها باید حذف بشه برای هاستر ها 

و یه سری قوانین جدید و سختگیرانه تری هم باید اضافه بشه

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...