رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محدودیت برای پارک ماشین در اطراف خانه

ارسال‌های توصیه شده

آقا دوباره سلام

دیوونه شدم دیگه اومدم این پیشنهادم بدم برم

آقایان سامان گُل و آقای Pineer گل و جناب GoD به طور فاحشی نظم سرورو دچار مشکل کردن

از گروو استریت رد میشی

FPS 3

از جای خونه Pioneer رد میشی

FPS 7

درکل هرکس که باشه هم FPSش افت میکنه با هر سیستمی وقتی از این مناطق رد میشه

این پیشنهاد من نه نیاز به برنامه نویسی داره نه تغییر گنده ای تو سرور نه خیلی کار میخواد

فقط

یه قانونی تصویب شه که توی هر منطقه و اطراخ خونه فقط یه مقدار ماشین پارک باشه و اگر از این مقدار بیشتر شد صاحب ماشینا مجازات شه

واقعا خیلی خسته کنندس که اکثر تصادفا و کسر بیمه ها توی همین مناطق به خاطر تیک زدن بازی و افت FPS هست

و واقعا هم پلیر رو خسته میکنه که هی مجبوره یا از یه راه دیگه بره یا اگه از این مسیر میره کلی FPS دچار افت شه

چون همه سیستم قوی ندارن خیلیا سیستشون واقعا ضعیفه و وقتی از این مناطق رد میشن به صورت دیوانه کننده ای مسخرست

خیلی ممنون میشم درست و منطقی بیاین نظر مثبتتون رو اعلام کنید که بتونیم راحت پلی بدیم

@Original @Americanmamali @HolyKniGhT @DoNaLd @83mehrdad83 @iErfaN @Kerazom @Fuck @Mohana @RoLLinG

و بقیه مخلفات....

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • چی چی 1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ممنون سینا جون، مشکل عمده ای از سوی خود LSPD نیز دیده میشه، یا پارکینگ پره ماشین باگ دار هست یا در حدود به خاطر FPS Drop لحظه ای، بازی احتمال کرش داره. یا به عبارتی بودن در LSPD با این حجم لگ خیلی آزار دهندست که کلیه موارد به Pioneer و ماشیناش و مولتیاش ختم میشه

@Ali! لطفا کمک 

با وجود این همه مشکل این مشکل بزرگ هم اضافه شده،نه چت درست حسابی میشه داد یا از Cmd درست استفاده کرد یا در بعضی مواقع به اشتباه دستوری از سوی افراد استف که FPS نرمالی ندارند به خاطر این Sv دریافت کنن @Professional

یا برای فکشن های دپارتمنت برای وانتدگیری یا وانتد کیل در نزدیکی Ganton مشکل ایجاد کرده(خودم با اون لگم هنوز از وسیله پیاده نشدم ReSpawn شدم

ویرایش شده توسط iErfaN
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

پیشنهاد جالبیه

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Homayun گفته است:

شده مرغداری ??

????

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

احسنت والا تا اونجایی که من میدونم گرو استریت بن بسته و همه خونه هاشم دست خودمون هستش واقعا من که دلیلی نمیبینم کسی رو بخوام با ماشینا اذیت کنم چون نه همسایه ای داریم نه کسیو داریم به اون صورت بخواد رد بشه از داخل گروو ولی در مورد پیشنهادتون باید بگم که مجازات برای پارک کردن ماشین جلوی خونه های خودم؟؟؟؟ اگه گاراج برای خونه طراحی بشه هم جذابیت بازی بیشتر میشه هم که به صورت آپشن میشه با گلد به فروش رسوندش.

@Homayun تازه داره میشه گروو استریت ۶ سال پیش

شما میتونید برای این که اف پی اس دراپ نشین وقتی از هر منطقه ای از بازی که بار ترافیکی بالایی داره رد میشین در تنظیمات لانچر تیک های زیر رو خاموش کنید تا هم اف پی اس بهتری بگیرین هم مشکل تیک نداشته باشین:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

ویرایش شده توسط Anathema
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 2

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Anathema گفته است:

احسنت والا تا اونجایی که من میدونم گرو استریت بن بسته و همه خونه هاشم دست خودمون هستش واقعا من که دلیلی نمیبینم کسی رو بخوام با ماشینا اذیت کنم چون نه همسایه ای داریم نه کسیو داریم به اون صورت بخواد رد بشه از داخل گروو ولی در مورد پیشنهادتون باید بگم که مجازات برای پارک کردن ماشین جلوی خونه های خودم؟؟؟؟ اگه گاراج برای خونه طراحی بشه هم جذابیت بازی بیشتر میشه هم که به صورت آپشن میشه با گلد به فروش رسوندش.

شما میتونید برای این که اف پی اس دراپ نشین وقتی از هر منطقه ای از بازی که بار ترافیکی بالایی داره رد میشین در تنظیمات لانچر تیک های زیر رو خاموش کنید تا هم اف پی اس بهتری بگیرین هم مشکل تیک نداشته باشین:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

خیلی تاثیر گذار بود

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Anathema گفته است:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

??????

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Anathema گفته است:

بار ترافیکی بالایی داره رد میشین در تنظیمات لانچر تیک های زیر رو خاموش کنید تا هم اف پی اس بهتری بگیرین هم مشکل تیک نداشته باشین:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

هن =| 

داش با اینا تازه FPS 3 میگیریم، اونا فعال باشن همونجا جا میمونیم

اما بسیاااااار متشکرم با راه حل کمیاب و بزرگت دنیا دور سرم چرخید اصن:|

ویرایش شده توسط iErfaN
  • دوست دارم که 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Anathema گفته است:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

باشه 

Salam man Danial am

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

هن =| 

خب کسی نگفته حتما از داخل گروو رد بشی یه خیابون بن بسته از اتوبان برو ۱۶۰ تا هم میتونی بری دا تازه??

در 13 دقیقه قبل، Danir گفته است:

باشه 

درسته جناب؟

ویرایش شده توسط Anathema

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iErfaN گفته است:

هن =| 

پس تو هر وقت خواستی از گرو استریت رد بشی زنگ بزن اکانتارو افلاین کنیم  بعد اینکه رد شدی دوباره بزنگ که انلاین کنیم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Anathema گفته است:

Hear haze effect

Grass effect

Sun and sun flare effect

ببین خب حرفت منطقی نیست

مثلا چون شما به اصطلاح میخوای ماشیناتو به رخ بکشی با مولتیات بذاری دم خونت پلیرای دیگه آف کنن که شما مجازات نشی؟ منطقیه آخه؟

بعدشم اصلا چیزی به اسم همسایه نیست! گروو یک مسیر اصلیه که هرروز خیلیا ازش رد میشن، مثلا همین Prods هم نزدیک همونجاست و من چند بار به خاطر اینکه داشتم از روی پل گروو رد میشدم واسه این ماشینای خوشگل FPSام نابود شده دو سه تا ماشین تو هم گیر کردیم یک اینفرنوس هم ترکید بنده خدا

نمیفهمم چه صیغه ایه که میان 600 تا مولتی آن میکنن که بگن ماشینای مارو ببینین :| فاز؟

کار بچگانه ایه

• دوست دارم که 1

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Anathema گفته است:

خب کسی نگفته حتما از داخل گروو رد بشی یه خیابون بن بسته از اتوبان برو ۱۶۰ تا هم میتونی بری دا تازه??

=|

نصف وانتدا اونجان من چیکاره اتوبان دارم :| 

• دوست دارم که 2

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

و اینکه الان کسایی مثل آقا سعید و GoD و سامان اومدن دارن روش میدن که رد نشین یا فلان کارو بکنین

ضرب المثل میزنم (به کسی توهین نشه) میگه به خاطر 2-3 تا بی نماز در مسجدو نمیبندن و قطعا حق اکثریت به اقلیت ترجیح داده میشه

شمام نمیخواد راهکار بدین

به جای این کارای کودکانه و پارک کردن 60-70 تا ماشین جلوی خونه و اذیت کردن پلیرا یکم انسانی فکر کنین که پلیرا هم اذیت نشن ممنون

@SaeedAlpha @Anathema @Wanderer من به عنوان یه داداش کوچیکتر و یه عضو ریز از آرساکیا و پلیرا ازتون میخوام واقعا توی این حرکتتون تجدید نظر کنید دوستان ❤️?

ویرایش شده توسط Chandler
  • دوست دارم که 1

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Chandler گفته است:

ببین خب حرفت منطقی نیست

مثلا چون شما به اصطلاح میخوای ماشیناتو به رخ بکشی با مولتیات بذاری دم خونت پلیرای دیگه آف کنن که شما مجازات نشی؟ منطقیه آخه؟

بعدشم اصلا چیزی به اسم همسایه نیست! گروو یک مسیر اصلیه که هرروز خیلیا ازش رد میشن، مثلا همین Prods هم نزدیک همونجاست و من چند بار به خاطر اینکه داشتم از روی پل گروو رد میشدم واسه این ماشینای خوشگل FPSام نابود شده دو سه تا ماشین تو هم گیر کردیم یک اینفرنوس هم ترکید بنده خدا

نمیفهمم چه صیغه ایه که میان 600 تا مولتی آن میکنن که بگن ماشینای مارو ببینین :| فاز؟

کار بچگانه ایه

حرفت صحیح بحث کشیدن به رخ نیست من اگه میخواستم به رخ بکشم با ۱۵ تا ماشین همچین کاری نمیکردم ۷ ساله بازی میکنم همه میشناسن اصلا همچین ادمی نیستم بعدشم گروو مسیر اصلی نیست جایی نیست که کسی بیاد مثلا بره تو یکی از خونه هاش یا بخواد از وسطش رد بشه از کنارش شاید بخواد رد بشه ولی مستقیم از داخلش نه 

بعد این که میگین از کنارش رد بشین لگ میشین این برای خود مپ میتونه باشه من دو روز آزمایشی اکانت هارو آف کنم هم شما بازم احتمال لگ تو اون منطقه رو دارین  

در 1 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

=|

اذیتم نکن دا

در 1 ساعت قبل، Chandler گفته است:

و اینکه الان کسایی مثل آقا سعید و GoD و سامان اومدن دارن روش میدن که رد نشین یا فلان کارو بکنین

ضرب المثل میزنم (به کسی توهین نشه) میگه به خاطر 2-3 تا بی نماز در مسجدو نمیبندن و قطعا حق اکثریت به اقلیت ترجیح داده میشه

شمام نمیخواد راهکار بدین

به جای این کارای کودکانه و پارک کردن 60-70 تا ماشین جلوی خونه و اذیت کردن پلیرا یکم انسانی فکر کنین که پلیرا هم اذیت نشن ممنون

@SaeedAlpha @Anathema @Wanderer من به عنوان یه داداش کوچیکتر و یه عضو ریز از آرساکیا و پلیرا ازتون میخوام واقعا توی این حرکتتون تجدید نظر کنید دوستان ❤️?

داش کار کودکانه چیه فک کردی همینطوری ریختیم اونجا که شما اذیت بشین؟ ما چون الان کل خونه های گروو دستمون هست میتونیم بریم فنس بکشیم که دیگه واقعا کسی هم اذیت نشه و حتی از نزدیکش هم رد نشه باید واقعا همچین کاری کنیم که اخلاقی نیست؟

اگه این کار کودکانست به نظرتون من نظرتون رو محترم میشمارم ولی این که بیاین بگین شما فقط به قصد اذیت کردن اینجا پارک میکنید واقعا نمیدونم چی بگم تعداد ماشینا حتی از تعداد خونه های گروو کمتره اگه بنده ۷۰ تا ماشین میریختم شاید میشد رو حرفتون استناد کرد ولی الان هر خونه حق داره ماشینای خودش و اجاره نشیناش جلوی خودش پارک باشه از این زاویه هم نگاه کنید دوست عزیز بحث اذیت و این داستانا نیست اصلا من اگه بخوام همچین کاری کنم نمیرم جلو خونه ی خودم انجام بدم که دودش تو چشمه خودمم بره!

ولی چشم اگه despawn شدن اتوماتیک یا دستی عملی بشه برای من واقعا فرقی نداره ماشینم جلوی خونم باشه یا نه به شخصه اگه عملی بشه خوشحالم میشم هم سرور روان تر میشه هم خودم میتونم اتفاقا ماشین های بیشتری پارک کنم دم خونه‌م شما هم مشکل اف پی اس برخورد نمیکنید. لطفا پس با پیشنهاد برای مجازات شدن توهین نکنید میتونید وقتی پیشنهاد راهبردی تری بدین و دنبال حل مشکلی باشیم که برای همه هست نه فقط ما.

متشکرم از همه دوستانی که در این پست مشارکت کردن❤️❤️

ویرایش شده توسط Anathema
  • دوست دارم که 1

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

منم موافقم واقعا چه دلیلی داره یک شخص این همه ماشین رو بذاره در یک نقطه مثلا چیو میخواد ثابت کنه زیبایی هر چیزی به کم بودنشه این آقایان بیش از حد دیگه ماشین گذاشتن واقعا سخته مخصوصا برای مایی که سیستم خوبی نداریم که یک بازی گرافیک پایین رو به سختی بازی میکنیم لطفا رسیدگی بشه تا ما هم بتونیم به بازی قبلا خودمون برگردیم باتشکر از پیشنهاد جالب شما

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Anathema گفته است:

سامان دا

نوگوفتم میخوای مارو اذیت کنی

گفتم خود به خود وقتی از کنارر گروو رد میشیم اذیت میشیم

و اتفاقا خیلی از ماهیگیرها از همین جزیره ها که ماهی میگیرن واسه سِل میرن رستوران رضا ( ORTEGA ) و دقیقا باید از همین کنار گروو رد شن که پاره میشن دا

اذیتمون نکن دا

دا

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۱۱ در 22:57، Chandler گفته است:

Pineer

=|

در 8 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

=|

DADA RANK 3 HASTE BAYAD HARJA BERE =|

ماشین های Pioneer خیلی هستن به سامان نمیرسن :| دا یه hyrdra

shamal یک عدد

کشتی بزرگ یه عدد

14 عدد نرج 500

هزاران عدد هاترینگ

هزاران عدد Sultan

• هاها 1

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

0bcb04_24InShot-20240405-013411587.gif

لینک به دیدگاه

یک مشکل دیگه هم وجود داره و اون اینه که ماشین ها بعضی مواقع بیشتر از حد در سرور میشن که باعث باگ شدن ماشین ها در جاهای مختلف شهر میشن که یهویی پدید میشن و یهویی که ناپدید و یا در بعضی مواقع داریم رد میشم ماشین ها روی هم قفل شدن و در لحظه میترکن که باعث از دست دادن بیمه میشه (البته من وودو سوارم مهم نی بیمه برام) اما باعث ایجاد ترافیک و رانندگی بد که خیلی ازش تنفر دارم و حاضرم هردفعه Take/Suspend کنم شده چون جاده ها در اثر این مشکل بسته میشن یا حتی در پینتبال افرادی گزارش کرده بودن این مواردو که حتی توی پینتبال هم رسیده!

شاید دلیل این ها چیت باشه، اما نه! وقتی چند دفعه در هفته این اتفاق میوفته بعیده از چیت باشه

امیدوارمِ  DeSpawnای که سینا جان دیروز زدن مورد قبول و در همین هفته عملیش کنن:

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...