رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شرط ورود به دسته ی ویژه

Hard

ارسال‌های توصیه شده

شدید موافقم...

بهتر بود مثلا اونی تو اولویت قرار میگرفت که لول بالاتری نسبت به بقیه داشته باشه و رنک ویژه نگرفته باشه

هرقانونی که بزارن هزارپله بهتر از اینی که الان هست.

..Dᴏɴ’ᴛ ʟᴇᴛ ᴀɴʏᴏɴᴇ sᴛᴇᴘ ᴏɴ Yᴏᴜʀ Dʀᴇᴀᴍs  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، CyborG گفته است:

با سلام. همونطور که میدونید شرط اصلی ورود به کاپ لول بالاتر شده،

به نظرم این اولویت خیلی ایراد داره

دیگه یک نفر با لول زیر 40 تقریبا غیر ممکنه بتونه بره کاپ، هر چقدر هم سطح بالایی داشته باشه یا تایم بذاره و اکتیویتی بگیره!

و اینکه اکثر پلیر ها انگیزشون از حضور در فکشن های ملایم و دسته متوسط رسیدن به دسته ویژه هست، الته نه اینکه همه باید برن دسته ی ویژه، ولی خیلی ها هستن که میتونن بسیار خوب از عهده ی وظایف اقلیت ویژه بر بیان.

و این اولویت انگیزه ی پلی دادن رو برای بعضی از پلیر ها به طور چشم گیری کاهش میده.

شاید بگید که این کار برای جلو گیری از پارتی بازی هست ولی بنظرم از اون موقع هم بدتر شده، چون بعضی ها که از پارتی بازی شکایت داشتن که رفتن به دسته ی ویژه برای اونها دیر تر اتفاق میفتاده، شاید دیگه رنگ کاپ هم نبینن !

برای مثال ممکنه یک لول 60 بره دسته ی ویژه که فقط کارش این باشه که ماشین کاپ رو ببره Tuning رنگشو صورتی کنه، در حالی که یک نفر در لول 40 از توانایی بالایی در گانری برخوردار باشه (این مثال در واقعیت وجود داره)؛ یعنی اینکه به مهارت ها هم کمتر بها داده میشه!

مثلاً در دسته ی NG برای وانتد کیل، گانری کاربرد داره یا لول؟ و در PD یک نفر که تایم خوبی برای کنترل سرعت در جاده ها  و جریمه ی خلاف های راهنمایی رانندگی بذاره بهتره یا کسی که صرفاً لول بالاتری داشته باشه؟ یا مثلاً در Get Sample سرعت عمل اهمیت داره یا لول؟

و اینکه قبلاً پلیر ها بعد مدتی مثل 1 ماه میتونستن وارد کاپ بشن، ولی الان دیگه انتظار زیاد هم فایده نداره.

خلاصه که اصلی بودن اولویت بالا تر بودن لول برای ورود به کاپ کمی دور از عدالت هست و امیدوارم یه تجدید نظری داشته باشید... @Meli @Ali

• دوستان ممنون میشم نظراتتونو بگید و این تاپیک رو از جنبه های مختلف کامل کنید.

(البته اگه دقت کنید سعی کردم از جنبه های مختلف موضوع رو بررسی کنم)

Yeah

خوب بود.

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

چه فایده بازم هر چی قانون عوض کنن پارتی بازی هیچ وقت تمومی نداره الکی اینجا داریم وقت خودمونو میگیریم 

• دوست دارم که 1
  • مرسی 4

????? ??????S 

EsalaT.png

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، iKinG گفته است:

چه فایده بازم هر چی قانون عوض کنن پارتی بازی هیچ وقت تمومی نداره الکی اینجا داریم وقت خودمونو میگیریم 

البته الان تمرکز روی موضوع دیگه ای هست

ویرایش شده توسط CyborG

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Aralya گفته است:

میدونید برای شما شاید جالب نباشه اما برای من که تجربه کاپ رو ندارم به نظرم ارزش امتحان کردنو داره اما تنها کاپ نیست بعد از کاپ هیتمن هم خیلی دوست دارم امتحان کنم ولی وقتی کاپ رام نمیدن چطوری میتوانم به برم توی فکشن هیتمن بعد صحبت من برای کاپ یا چیز های دیگه نیست بیشتر میگم قانون درست بشه اصلا قانونو جوری درست کنن که تا 3 ماه دیگه هم نتونم برم اما خیالم راحت باشه که 3 ماه دیگه هتما میتونم وارد کاپ بشم

دیگه قانونی که زدن ?

در 11 ساعت قبل، CyborG گفته است:

جدا از سلیقه؛ میخوایم که روش درست اجرا بشه...

به نظرم لول مهمه

ولی اگه تایم ها رو هم در نظر بگیرن مشکل حل میشه

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام ممنون که منو تگ کردین

ملاک فقط لول برای جلوگیری از پارتی بازی هستش ولی باعث شده پلیر های جدید که تجربه دسته ویژه ندارن از بازی زده شن یا تمام مدت علاف باشن یا برن فکشن های ملایم یا متوسط همونطوری که میدونین هدف نیروی انتظامی از استخدام نیروی جدید جایگزین کردنشون با نیروهای قدیمی هستش که بازدهی کمتری دارن.اینجام دقیقا اونجوره اولویت باید با پلیر های جدید که تجربه ندارن باشه، من خودم وقتی تازه اومدم FBI حداقل 90 تا اکتیویتی رو میزدم ولی الان که نزدیک به 7 ماه گذشته بزور به 30 میرسه خودتون قضاوت کنین.

از فکشن هیتمنم که نگم براتون همه پلیرهایی که Bye دادن میرن اونجا (اگرچه تازگی تعدادشون کم شده) و فقط 20 ساعت تایم میزنن که Rank Down یا FP30 نشن و اگه خونه یا تجارتی دارن ازشون گرفته نشه.

نظر من برای اینکه هم حق پلیر های جدید ضایع نشه هم پارتی بازی نشه اینه:

همونطوری که میدونین توی دسته ویژه جا خیلی دیر و خیلی کم خالی میشه در حد 1 یا 2 نفر نظر من اینه لیدر یک سری افراد رو گلچین کنه و به ادمین لیدر ها معرفی کنه و ادمین لیدرها اینکه شخص صلاحیت داره رو تائید کنه نه خود لیدر چون خود لیدر طبق ضرب المثل (کلاغ از بچه خودش زیبا تر نمیبینه) آشناهای خودشو بهترین میدونه ولی ادمین لیدرها از همه جوانب بررسی میکنه.

@PabloEscobar @Kiyarash @SFC

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

سلام ممنون که منو تگ کردین

ملاک فقط لول برای جلوگیری از پارتی بازی هستش ولی باعث شده پلیر های جدید که تجربه دسته ویژه ندارن از بازی زده شن یا تمام مدت علاف باشن یا برن فکشن های ملایم یا متوسط همونطوری که میدونین هدف نیروی انتظامی از استخدام نیروی جدید جایگزین کردنشون با نیروهای قدیمی هستش که بازدهی کمتری دارن.اینجام دقیقا اونجوره اولویت باید با پلیر های جدید که تجربه ندارن باشه، من خودم وقتی تازه اومدم FBI حداقل 90 تا اکتیویتی رو میزدم ولی الان که نزدیک به 7 ماه گذشته بزور به 30 میرسه خودتون قضاوت کنین.

از فکشن هیتمنم که نگم براتون همه پلیرهایی که Bye دادن میرن اونجا (اگرچه تازگی تعدادشون کم شده) و فقط 20 ساعت تایم میزنن که Rank Down یا FP30 نشن و اگه خونه یا تجارتی دارن ازشون گرفته نشه.

نظر من برای اینکه هم حق پلیر های جدید ضایع نشه هم پارتی بازی نشه اینه:

همونطوری که میدونین توی دسته ویژه جا خیلی دیر و خیلی کم خالی میشه در حد 1 یا 2 نفر نظر من اینه لیدر یک سری افراد رو گلچین کنه و به ادمین لیدر ها معرفی کنه و ادمین لیدرها اینکه شخص صلاحیت داره رو تائید کنه نه خود لیدر چون خود لیدر طبق ضرب المثل (کلاغ از بچه خودش زیبا تر نمیبینه) آشناهای خودشو بهترین میدونه ولی ادمین لیدرها از همه جوانب بررسی میکنه.

@PabloEscobar @Kiyarash @SFC

HM درست کنن بقیش حله

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، CyborG گفته است:

با سلام. همونطور که میدونید شرط اصلی ورود به کاپ لول بالاتر شده،

به نظرم این اولویت خیلی ایراد داره

دیگه یک نفر با لول زیر 40 تقریبا غیر ممکنه بتونه بره کاپ، هر چقدر هم سطح بالایی داشته باشه یا تایم بذاره و اکتیویتی بگیره!

و اینکه اکثر پلیر ها انگیزشون از حضور در فکشن های ملایم و دسته متوسط رسیدن به دسته ویژه هست، الته نه اینکه همه باید برن دسته ی ویژه، ولی خیلی ها هستن که میتونن بسیار خوب از عهده ی وظایف اقلیت ویژه بر بیان.

و این اولویت انگیزه ی پلی دادن رو برای بعضی از پلیر ها به طور چشم گیری کاهش میده.

شاید بگید که این کار برای جلو گیری از پارتی بازی هست ولی بنظرم از اون موقع هم بدتر شده، چون بعضی ها که از پارتی بازی شکایت داشتن که رفتن به دسته ی ویژه برای اونها دیر تر اتفاق میفتاده، شاید دیگه رنگ کاپ هم نبینن !

برای مثال ممکنه یک لول 60 بره دسته ی ویژه که فقط کارش این باشه که ماشین کاپ رو ببره Tuning رنگشو صورتی کنه، در حالی که یک نفر در لول 40 از توانایی بالایی در گانری برخوردار باشه (این مثال در واقعیت وجود داره)؛ یعنی اینکه به مهارت ها هم کمتر بها داده میشه!

مثلاً در دسته ی NG برای وانتد کیل، گانری کاربرد داره یا لول؟ و در PD یک نفر که تایم خوبی برای کنترل سرعت در جاده ها  و جریمه ی خلاف های راهنمایی رانندگی بذاره بهتره یا کسی که صرفاً لول بالاتری داشته باشه؟ یا مثلاً در Get Sample سرعت عمل اهمیت داره یا لول؟

و اینکه قبلاً پلیر ها بعد مدتی مثل 1 ماه میتونستن وارد کاپ بشن، ولی الان دیگه انتظار زیاد هم فایده نداره.

خلاصه که اصلی بودن اولویت بالا تر بودن لول برای ورود به کاپ کمی دور از عدالت هست و امیدوارم یه تجدید نظری داشته باشید... @Meli @Ali

• دوستان ممنون میشم نظراتتونو بگید و این تاپیک رو از جنبه های مختلف کامل کنید.

(البته اگه دقت کنید سعی کردم از جنبه های مختلف موضوع رو بررسی کنم)

منم موافقم که درباره این قانون اولویت Level یک تجدید نظری بشه ??

قانون ها کلاٌ بدون رای گیری و مشارکت بازیکنان به تصویب میرسه و فکر عاقبت این قانون ها در آینده رو نمی کنن ( یعنی 100 رحمت به این مجلس خبرگان Arsacia با این وضع قوانینش ?‍♂️) , بازیکنای این سرور نیاز به تجربه دارند , عضو اقلیت های مختلف بشن و بتونن از طریق کار در اقلیت هم تجربه کسب کنن و حقوق معیشت شونو دریافت کنن , من خودم تو سرور های دیگه میرفتم اقلیت Medic همیشه اولویت اول برای رفتن به دسته ملایم بوده , انقد ازش تجربه کسب کردم که وقتی بعد چند ماه به یاد قدیم دوباره رفتم Medic , بعد عضویتم 1 روزه Activity رو پر کردم , دقیقا Cop باید بازیکنا توش بتونن عضو بشن و کار کنن تا تجربه کسب کنن , اینطوری دیگه اگه در چند ماه آینده باز هم خواستن برن Cop , میتونن به راحتی عضو بشن چون تجربش رو داشتن و احتمال خطا در کار کمتره , شاید دیدیم که کسایی که تجربه داشتن و احساس مسئولیت میکنن , میتونن Leader بشن و اقلیت رو بدون Party راه بندازن و بهش رونق بدن ( البته درباره Party یه فکری به حالش بشه ) , ولی یک چیزی سر راهشونه که اونم اولویت Level , همین قانون که کم کم داره در حق بازیکنا ظلم و ستم میکنه , باعث شده شور و اشتیاق بازیکنا برای Play دادن تو  سرور کم بشه و Bye بدن و دیگه نتونن تجربیاتی از این اقلیت ها بدست بیارن , پس نتیجه میگیریم این دیوار بزرگ که شده عین دیوار بین آلمان شرقی و غربی , باید برداشته بشه و با شرایطی عادلانه بازیکنا بتونن عضو دسته اقلیت ویژه بشن و هم تجربه کسب کنن و حقوقشونو بگیرن , این به نفع سروره که باعث رونق بخشیدن به سرور میشه و شاید بازیکنای بیشتری بیان اینجا Play بدن.?‍♂️ 

نویسنده : مازیار (Partizan) ✍️

حرفی , سخنی ؟؟ @Meli @Ali

لینک به دیدگاه

بد نیست نظرت ولی لول اولیت داره چون تجربه ی یک فرد رو تو بازی نشون میده 

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Deadly گفته است:

متن رو خوندی عزیز؟

• هاها 1

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

ملاک برای عضویت در دسته ی ویژه لول شده؟ ? من در جریان نیستم اگر امکانش هست یکی توضیح بده |:

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Original گفته است:

ملاک برای عضویت در دسته ی ویژه لول شده؟ ? من در جریان نیستم اگر امکانش هست یکی توضیح بده |:

در صف دسته ی ویژه هر کس لول بالاتر باشه وارد فکشن میشه

در 5 ساعت قبل، Deadly گفته است:

در ضمن حتماً تجربه مهم نیست مثالش خود شما که هلپر 3 بودی ولی در 2 روز وار اجباری، 0 کیل گرفتید

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

منم قبول دارم واقعا برام سخته که باید 4ماه دیگه بازی کنم تا بتونم تازه برای تست pd آماده شم و خیلی برم مشکل میبینم با لول 60رفته تو PD بعد نمیتونی یک نفره که لولش 3 بگیره خیلی برام سخته ولی الان یکی هست با لول 33 میتونه 4نفرو با هم بگیره و این خیلی رو مخمه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Deadly گفته است:

تجربه رو نشون نمیده میزان Sleep بودن و VPS داشتن رو نشون میده (همه ن،اکثرا)

در ۱ ساعت قبل، Original گفته است:

اره دیگه اگه طرف مثلا 5 روز توی صفه یکی بیاد لولش یدونه ازش بالاتر باشه همین الان پست بذاره اولویت داره

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

تجربه رو نشون نمیده میزان Sleep بودن و VPS داشتن رو نشون میده (همه ن،اکثرا)

?

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، CyborG گفته است:

در ضمن حتماً تجربه مهم نیست مثالش خود شما که هلپر 3 بودی ولی در 2 روز وار اجباری، 0 کیل گرفتید

ربطش تو چی بود ?؟ شما اگه شرایطی که من توش بازی میکردم رو داشتی الان دسته ملایمم رات نمیدادن ?

"اینا زمان شروع ما کجا بودن حالا تیکه میندازن واسه ما ناقلا شدن!"

در در ۱۴۰۰/۲/۸ در 14:20، CyborG گفته است:

دیگه یک نفر با لول زیر 40 تقریبا غیر ممکنه بتونه بره کاپ

میدونی که رات نمیدن ??

اینم از رو فشاریه که حسرت به دل دسته ویژه موندی?

یادمه پست عضویتتم که بخواطر جعلی بودن رنک ۲ دسته متوسطط رد شد ? 

بالاخره باید یسری افراد بیان که ۴تا چیز بارشوت باشه کاپ جایه بچه بازی نیس هرکی از راه برسه بره PD یا حالا هرچی ?

ویرایش شده توسط Deadly

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه

ربطش تو چی بود ?؟

تاثیر گذاری عوامل مختلف

اینم از رو فشاریه که حسرت به دل دسته ویژه موندی

در ضمن من سعی کردم جوری بنویسم که بقیه مثل شما نگن از روی فشار بوده چون اگه اونجوری میبود ارزشی نداشت عزیزم

(تاپیکی که بخاطر فشار خوردن باشه فاقد ارزشه اما این تاپیت برای اصلاح یک قانون نوشته شده دوستان)

تاپیک*

و به طور خلاصه بگم شاید حضور یک فرد  برای سرورمفید باشه ولی برای فکشن نقش خوبی رو ایفا نکنه!

lcj_shot_0237.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، CyborG گفته است:

در صف دسته ی ویژه هر کس لول بالاتر باشه وارد فکشن میشه

الان این چه ربطی داره؟

خودت جای پویا بودی با اون Fps

میفهمی.

در 3 ساعت قبل، CyborG گفته است:

و به طور خلاصه بگم شاید حضور یک فرد  برای سرورمفید باشه ولی برای فکشن نقش خوبی رو ایفا نکنه!

بازم میگم

این چه ربطی به عنوان تاپیک داشت

فرد داریم تا فرد که مثل شما برای سرور مضر نیستن.

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CyborG گفته است:

اولویت ورود به کاپ عوض شد، با تشکر از دوستان 

اره 2 بار

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۹ در 22:04، N0B0DY گفته است:

ره دیگه اگه طرف مثلا 5 روز توی صفه یکی بیاد لولش یدونه ازش بالاتر باشه همین الان پست بذاره اولویت داره

:|

اینجوری که خیلی ناعادلانه است?

طرف کلی با شوق و اشتیاق صبر میکنه 6 روز بعد فرض کن روز تستش یهو یکی پست بزاره درجا قبل از خودش اینوایت بشه چه ضدحال ی بخوره ?

تازه زمینه برای سو استفاده از این قانون هم فراهم شده. طرف میتونه بره بگرده ببینه کی چند تا لول پایین باهم درخواست میدن  تا خود کسی که لول بالا داره درخواست بده و سریع ازش تست گرفته بشه.

از نظر من قانون فقط و فقط باید به ترتیب صف باشه و تجربه و لول تاثیری نداشته باشه وگرنه اینطوری ناعادلانه میشه.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، CyborG گفته است:

اولویت ورود به کاپ عوض شد، با تشکر از دوستان 

چجوری شد؟

پارتی و دختر بودن ک قبلا هم بود

در 32 دقیقه قبل، Original گفته است:

از نظر من قانون فقط و فقط باید به ترتیب صف باشه و تجربه و لول تاثیری نداشته باشه وگرنه اینطوری ناعادلانه میشه. 

بله این نظر همست بجز مدیریت و لول های بالا

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...