رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در ایونت

HamedBhn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaMeD..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _AriyanIX_.png

___HoSeEyIn___.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: تنها کسی که توی ایونت باقی مونده بود من بودم که طبق معمول من وینر بودم!!!اورگانیزر گفت که باید یکبار هم با من ریس بدی :| با اون هم ریس دادم و باخت :D دوباره میگه باید با هلپر ایونت هم ریس بدی :| با اون هم ریس دادم هلپر اونت هم باخت....بعد از شکست خوردن دندان شکن هردوتاشون پیاده که شدم از ماشین میبینم هلپر ایونت  با مینی گان منو کیل میکنه..

یعنی ایشون سه بار منو پَس زده........ در اخر هم یکی دیگه رو وینر زده که اصلا توی ایونت نیست!!! از جایزه هم که فعلا خبری نیست. توی فیلم هم همه چیز مشخصه.

•مدارک (فیلم یا عکس): 

https://uupload.ir/view/dr1d_event.mp4/

emx_screenshot_(32).png

من ایدی 36 هستم وینر رو ایدی 6 اعلام کرده در صورتی که اون طرف اسلیپ هست و اصلا توی ایونت نبوده.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 دقیقه قبل، Farab گفته است:

با سلام خدمت شاکی @iHaMeD فرد مربوطه 24 ساعت وقت دادن مدارک و دفاعیه را دارند.

خوبه بابا رفیق به رفیق رحم نمیکنه به خودتم گفتم بیا پولتو بگیر نیومدی

نیاز نیست اطرافمون پر از آدم باشه همون چند نفری که هستند آدم باشن کافیه!
51zd63aq4jvhzy4zu1qo_hlz5.gif

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iAriyan گفته است:

خوبه بابا رفیق به رفیق رحم نمیکنه به خودتم گفتم بیا پولتو بگیر نیومدی

@Farab فاراب جون پیگیر شکایت نشو

ولی ارین حان دفعه ای دیگه از این هلپر های lvl 10 نزار که بلد نیست یه ایونت راه بندازه!!!!

من که وینر شدم چرا دیکه کیلم میکنه که بخوام بعدش این همه راه بیام تا پیش تو!!؟ 

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، iHaMeD گفته است:

@Farab فاراب جون پیگیر شکایت نشو

ولی ارین حان دفعه ای دیگه از این هلپر های lvl 10 نزار که بلد نیست یه ایونت راه بندازه!!!!

من که وینر شدم چرا دیکه کیلم میکنه که بخوام بعدش این همه راه بیام تا پیش تو!!؟ 

پس گرفته شد✌️

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...