رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

All Cops Meeting

Soli

ارسال‌های توصیه شده

عرض ادب و احترام خدمت اعضای محترم انجمن.

متاسفانه یکی از مشکلاتی که خیلی رو مُخی هست به اصطلاح هست و اینکه هنوز فکری براش نشده جلسه مشترک اقلیتهای دسته ویژه یا همون All Cops Meeting هست.

این میتینگ خیلی خوبه و همفکری و تفکر مشترک بین اعضای Department باعث میشه روز به روز ایده های قوی و سازنده برای مشکلات دسته ویژه و همینطور تک تک اقلیت ها بوجود بیاد.

اما خب این میتینگ متاسفانه دارای یکسری مشکلاتی هست که زمان میتینگ اذیت میشیم.

چند تا سناریو برای بهتر شدن این میتینگ دارم اگر اجازه بدید ارائه کنم.

1. ACM System

اگه این میتینگ یک سیستم کامل برای خودش داشته باشه خیلی خوب میشه و زمان شروع شدنش رو Supervisor سرور با یک CMD کاملا جدا مشخص کنه. مانند FMeetingTime/ که رهبر اقلیت مورد نظر اون رو طبق سال، ماه، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه مشخص میکنه همون Syntaxمنتها Permissionش دست یه ادمین با مقام بالا باشه (هر رنکی از ادمین که مدیریت مد نظر دارند)

وقتی هم اون زمان مشخص میتینگ رسید به اون مکان Teleport بشیم اگه امکان انتخاب کردن مکانش هم باشه (اونم با CMD جدا) خیلی تنوعش بالاتر میره.

وقتی هم میتینگ رو خواستن تموم کنن (چون زمان ثابتی نداره) با یه دستور جدا بتونن Stop بدن و همه اعضا Respawn بشن)

وقتی Teleport میشیم داخل چت نوشته بشه:

You have teleported to All Cops Meeting.

Use [/ChairSit 1] and listen to your highest rank!

Please don't AFK in this time because this is an important time

2. CMD 1

یک کد جدا باشه که یکی از ادمینای مسئول جلسه بتونن یه مکان رو توی یک World دیگه مشخص کنن (مثل Mark مخصوص ادمین) و با یک کد دیگه تمامی اعضای دپارتمنت که Sleep نیستن به اونجا Teleport بشن.

3. CMD 2

یک کد جدا باشه یکی از ادمین های مسئول جلسه بتونن فعال کنن که AdmBot بدلیل 30Minutes AFK اعضا Kick نشن و وقتی جلسه تموم شد دویاره این حالت Kick شدن رو فعال کنن.

(هرچند پای سیستم هستیم و به موارد جلسه می پردازیم ولی خب این AdmBot ولمون نمیکنه?)

از همکاران و همینطور دوستان عزیز خواهشمندم که نظر خودشون رو بیان کنند و اگر در مورد این مطلب پیشنهادی دارند بگن از ایده های این بزرگواران بهره‌مند شیم. 

@KingArshiya @RoseRain @Sba @iLeytoM @MASIH @Mistress @SaLiOne @Toofan @Cake @Olden @HunterBoY @OmidGH @PioNeEr 

@ORTEGA @Wick @AwAkeN @AmirHosseiN @Farab @AliAgent @anita @Tiory 

@

ویرایش شده توسط Soli
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 3

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنین اعضای محترم Police Department:

@KulaK @Ryse @Danir @Forget @TaNaFoR @Aminw @Umbrella234 @Dani @Pluto @TheBig

ویرایش شده توسط Soli
___

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خوبیه و اجرا شدنش ضروریه، اما متاسفانه یا بهتره بگیم خوشبختانه کار های مهم تری در اولویت هستند و موسس محترم مشغول لانچر و آپدیت هایی که مدت هاست در انتظارشیم هستند.

لینک به دیدگاه

نظرش که نظر خوبیه ولی از اونجایی که میتینگ AllCops خیلی کم پیش میاد نمیصرفه که توی Script بازی دست برد. من توی این 5-6 ماهی که FBI ام فقط 3 تا میتینگ AllCops داشتیم ولی همینکه ADMBot کیک نده توی حفظ نظم کمک میکنه چون نیازی به پا شدن نیست که نظم جلسه از بین بره

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

پیشنهاد خوبیه و اجرا شدنش ضروریه، اما متاسفانه یا بهتره بگیم خوشبختانه کار های مهم تری در اولویت هستند و موسس محترم مشغول لانچر و آپدیت هایی که مدت هاست در انتظارشیم هستند.

کاملا درست و صحیح ولی خب باید یه فکری کرد نمیشه سر میتینگ هی بلند شی بچرخی Kick نشی یه فکری برا این Kick نشدن هم بکنن خوبه وگرنه چیز بیشتری نمیخوایم که بار اضافی روی دوش مدیریت بزاریم.

بازم از نظر شما متشکرم

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Soli گفته است:

متاسفانه یکی از مشکلاتی که خیلی رو مُخی هست به اصطلاح هست و اینکه هنوز فکری براش نشده جلسه مشترک اقلیتهای دسته ویژه یا همون All Cops Meeting هست.

این میتینگ خیلی خوبه و همفکری و تفکر مشترک بین اعضای Department باعث میشه روز به روز ایده های قوی و سازنده برای مشکلات دسته ویژه و همینطور تک تک اقلیت ها بوجود بیاد.

1. ACM System

اگه این میتینگ یک سیستم کامل برای خودش داشته باشه خیلی خوب میشه و زمان شروع شدنش رو Supervisor سرور با یک CMD کاملا جدا مشخص کنه. مانند FMeetingTime/ که رهبر اقلیت مورد نظر اون رو طبق سال، ماه، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه مشخص میکنه همون Syntaxمنتها Permissionش دست یه ادمین با مقام بالا باشه (هر رنکی از ادمین که مدیریت مد نظر دارند)

وقتی هم اون زمان مشخص میتینگ رسید به اون مکان Teleport بشیم اگه امکان انتخاب کردن مکانش هم باشه (اونم با CMD جدا) خیلی تنوعش بالاتر میره.

وقتی هم میتینگ رو خواستن تموم کنن (چون زمان ثابتی نداره) با یه دستور جدا بتونن Stop بدن و همه اعضا Respawn بشن)

2. CMD 1

یک کد جدا باشه که یکی از ادمینای مسئول جلسه بتونن یه مکان رو توی یک World دیگه مشخص کنن (مثل Mark مخصوص ادمین) و با یک کد دیگه تمامی اعضای دپارتمنت که Sleep نیستن به اونجا Teleport بشن.

3. CMD 2

یک کد جدا باشه یکی از ادمین های مسئول جلسه بتونن فعال کنن که AdmBot بدلیل 30Minutes AFK اعضا Kick نشن و وقتی جلسه تموم شد دویاره این حالت Kick شدن رو فعال کنن.

(هرچند پای سیستم هستیم و به موارد جلسه می پردازیم ولی خب این AdmBot ولمون نمیکنه?)

از همکاران و همینطور دوستان عزیز خواهشمندم که نظر خودشون رو بیان کنند و اگر در مورد این مطلب پیشنهادی دارند بگن از ایده های این بزرگواران بهره‌مند شیم. 

@KingArshiya @RoseRain @Sba @iLeytoM @MASIH @Mistress @SaLiOne @Toofan @Cake @Olden @HunterBoY @OmidGH @PioNeEr 

@

چه بگم نمیشه جلو نظرات رو گرفت \:

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

نظر خوبیه

بهتره یه cmd برای اعضای دپارتمان بزارن مثل meetingjoin

تا کسایی هم که کرش میخورن دوباره بتونن برگردن

اگر ورود به میتینگ مثل اونت باشه "یعنی خود اعضا از یک دستور برای وارد شدن به جلسه استفاده کنن خیلی بهتر میشه چون زمان میتینگ معمولا طولانی هستش و احتمال کرش خوردن یا تایم آوت زیاده. 

• دوست دارم که 1

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم با پیشنهادت ولی فک نکنم حالا حالا ها بخوان عملیش کنن. 6-7 ماهه داریم خودمونو به آبو آتیش میزنیم توی Area69 حداقل 2 تا اینفرنوس یا بولت بزارن و تنها جوابی که توی این مدت شنیدیم: بزودی اضافه میشه.

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم?

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

@Soli عزیز نظرتون بسیار عالی و مفید هست و میتونه کمک بسیاری کنه در میتینگ All cop?

در 3 ساعت قبل، Umbrella234 گفته است:

نظر خوبیه

اگر ورود به میتینگ مثل اونت باشه "یعنی خود اعضا از یک دستور برای وارد شدن به جلسه استفاده کنن خیلی بهتر میشه چون زمان میتینگ معمولا طولانی هستش و احتمال کرش خوردن یا تایم آوت زیاده. 

با نظر شما هم موافقم، ایده ی جالبیه?

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

?

در 4 ساعت قبل، Tiory گفته است:

Nice?

در 4 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

نظرش که نظر خوبیه ولی از اونجایی که میتینگ AllCops خیلی کم پیش میاد نمیصرفه که توی Script بازی دست برد. من توی این 5-6 ماهی که FBI ام فقط 3 تا میتینگ AllCops داشتیم ولی همینکه ADMBot کیک نده توی حفظ نظم کمک میکنه چون نیازی به پا شدن نیست که نظم جلسه از بین بره

در 4 ساعت قبل، KulaK گفته است:

بسیار نظریه خوبیست.

در 3 ساعت قبل، Umbrella234 گفته است:

نظر خوبیه

در 2 ساعت قبل، Danir گفته است:

سلام من نفهمیدم ولی باشه

در 2 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

کاملا موافقم با پیشنهادت ولی فک نکنم حالا حالا ها بخوان عملیش کنن. 6-7 ماهه داریم خودمونو به آبو آتیش میزنیم توی Area69 حداقل 2 تا اینفرنوس یا بولت بزارن و تنها جوابی که توی این مدت شنیدیم: بزودی اضافه میشه.

در 2 ساعت قبل، Forget گفته است:

کاملا موافقم?

در 4 دقیقه قبل، Olden گفته است:

@Soli عزیز نظرتون بسیار عالی و مفید هست و میتونه کمک بسیاری کنه در میتینگ All cop?

با نظر شما هم موافقم، ایده ی جالبیه?

از اینکه شرکت کردید سپاس گزارم!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Soli گفته است:

1. ACM System

2. CMD 1

3. CMD 2

@

با سلام و عرض ادب!

نظرات رو بنده موافقم و امیدوارم نه هر چه سریع تر بررسی و اجرا بشند...!

نظر من: 

خب همه ی ما میدونیم که برای meeting all cops در اطلاعیه هایه هر فکشن(دسته ویژه)  تاریخ جلسه رو ست میکنند و زمانی که ما در جلسه هستیم شاهد Rob های زیادی در اون زمان هستم.

راه های پیشگیری: بنده نظرم اینه که برای  جلوگیری از زدن rob در تاریخ meeting all cops و یا meeting faction یا یک سمت در forum به ممبر های cop بدند که جز ممبر کسی نتونه اطلاعیه رو چک کنه یا در اطلاعیه ها نزارند /motto کافیه در  که اینگونه...!پیش نیاد 

@Ali @Meli @SFC 

لطفا بررسی کنید...

ویرایش شده توسط MASIH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

جالب بود, با کیک نشدن سر میتینگ موافقم.

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خیلی خوبیه 30 دقیقه از میتینگ که میگذره 50 نفر باید وسط میتینگ بلند شن راه برن که کیک نشن نظم میتینگ بهم میخوره

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MASIH گفته است:

با سلام و عرض ادب!

نظرات رو بنده موافقم و امیدوارم نه هر چه سریع تر بررسی و اجرا بشند...!

نظر من: 

خب همه ی ما میدونیم که برای meeting all cops در اطلاعیه هایه هر فکشن(دسته ویژه)  تاریخ جلسه رو ست میکنند و زمانی که ما در جلسه هستیم شاهد Rob های زیادی در اون زمان هستم.

راه های پیشگیری: بنده نظرم اینه که برای  جلوگیری از زدن rob در تاریخ meeting all cops و یا meeting faction یا یک سمت در forum به ممبر های cop بدند که جز ممبر کسی نتونه اطلاعیه رو چک کنه یا در اطلاعیه ها نزارند /motto کافیه در  که اینگونه...!پیش نیاد 

@Ali @Meli @SFC 

لطفا بررسی کنید...

از اینکه ایده‌تون رو با ما درمیان گذاشتید سپاس گزارم.

در 5 ساعت قبل، RoseRain گفته است:

جالب بود, با کیک نشدن سر میتینگ موافقم.

درسته.

در 5 ساعت قبل، AwAkeN گفته است:

پیشنهاد خیلی خوبیه 30 دقیقه از میتینگ که میگذره 50 نفر باید وسط میتینگ بلند شن راه برن که کیک نشن نظم میتینگ بهم میخوره

از اینکه نظر دادید ممنونم.

بله باید یه فکری کنن بلاخره نظم جلسه باید رعایت بشه.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Soli گفته است:

1. ACM System

2. CMD 1

3. CMD 2

@

?????????????????????

داش چیز دیگه ای نمیخوای؟ اگه میخوای تعارف نکنا اونقدی که من meeting all cop بودم تو نبودی تازه اینایی که برگزار میکنن تازه خیلی خوب شده برای شما هایی که تازه اومدین Cop ضمنا وقتی میگی Fmeetingtime ست شه پس یعنی باید Meetingallcop برای Rank Up هم حساب شه که این حساب نمیشه و درستشم همینه که حساب نشه 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، djamer گفته است:

?????????????????????

داش چیز دیگه ای نمیخوای؟ اگه میخوای تعارف نکنا اونقدی که من meeting all cop بودم تو نبودی تازه اینایی که برگزار میکنن تازه خیلی خوب شده برای شما هایی که تازه اومدین Cop ضمنا وقتی میگی Fmeetingtime ست شه پس یعنی باید Meetingallcop برای Rank Up هم حساب شه که این حساب نمیشه و درستشم همینه که حساب نشه 

کجای این موضوع طنز بود؟؟؟

در ۱ ساعت قبل، djamer گفته است:

چیز دیگه ای نمیخوای؟

همین که بی خودی نقل قول نکنید و چرت و پرت سر هم نکنید.

اونی هم که میگین Fmeetintime من منظورم Syntax اش بود نه اینکه رنک آپ حساب شه.

یکم فکر کنید بعد حرف بزنید.

ویرایش شده توسط Soli

لینک به دیدگاه

جای طنز داره این حرف!

Meetingallcop زمان ما +3 ساعت بوده الان سر جمع 1 ساعته جمع میشه

کسی که کل UCP کاپ بوده بهتر میدونه تا کسی که 1 صفحه کاپ بوده

تا درودی دیگر بدرود!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، djamer گفته است:

کسی که کل UCP کاپ بوده بهتر میدونه تا کسی که 1 صفحه کاپ بوده

بحث تجربه نیست ولی از شما هم بالاتر کسایی بودن اینقدر ادعا نداشتن اگه بحث ادعا هست میتونید کنترل پنل چک کنید.

در 10 دقیقه قبل، djamer گفته است:

تا درودی دیگر بدرود!

خیر پیش

ویرایش شده توسط Soli

لینک به دیدگاه

نظر هاتون جالب بود اما مشکلاتی هست که دوستان چند تایی رو اشاره کردن

‌1)AFK نشدن باعث برقراری نظم میشه موافقم

‌2)Teleport که میشیم این نیازی نیست وظیفه رسیدگی لیدره

3)شاید خیلی بوده باشم تو میتینگ ها چون لیدر ها ثابت نیستن کافیه یک لیدر عوض بشه دیگه قواعد فایده ای نداره! 

پ.ن: وقت الکی 

4)بار ها گفتن برای NG وسیله اضافه بشه حتی خودم تاپیک زدم!

پ.ن: 2تا ‌NRG-500 هدیه کردن دلخوش باشیم!

5)به جز بازگو کردن قوانین چیزه جدیدی اضافه نمیشه!

پ.ن: تمامیه میتینگ های AllCOP تکراریه و واسه تازه واردا یا لیدر هایی که دسته ویژه نبودن مفیده!

6)درخواست مرخصی اکسپت نمیشه! چرا؟ 

چون فلان لیدر اومده میخواییم بهره مند بشیم

پ.ن: با رنک 5 و 1 سال سابقه تو دسته ویژه فک کنم نیازی به حضور و دریافت حرف های تکراری نداشته باشم که بخوام بهره مند بشم

قانون اضافه کنید رنک +4 بتونه نیاد یا مرخصی بذاره 

7) هر چی ام که به نفع دپارتمانت بود گفتیم همیشه اما عملی نشد حتی در بهترین تصمیم و زمان طبق تجربه عمل کردیم و FW گرفتیم 

پ.ن: نیازی به ما نیست به رخ کشیدن لیدر ها و رفیق هاشون (سابلیدر) هستش بذارید 6 نفر برن کلا مشکل هاشون رو حل کنن چرا من باید بیام !؟

آرزوی موفقیت دارم براتون یکم تند بود اما حق بود.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alireza گفته است:

نظر هاتون جالب بود اما مشکلاتی هست که دوستان چند تایی رو اشاره کردن

‌1)AFK نشدن باعث برقراری نظم میشه موافقم

‌2)Teleport که میشیم این نیازی نیست وظیفه رسیدگی لیدره

3)شاید خیلی بوده باشم تو میتینگ ها چون لیدر ها ثابت نیستن کافیه یک لیدر عوض بشه دیگه قواعد فایده ای نداره! 

پ.ن: وقت الکی 

4)بار ها گفتن برای NG وسیله اضافه بشه حتی خودم تاپیک زدم!

پ.ن: 2تا ‌NRG-500 هدیه کردن دلخوش باشیم!

5)به جز بازگو کردن قوانین چیزه جدیدی اضافه نمیشه!

پ.ن: تمامیه میتینگ های AllCOP تکراریه و واسه تازه واردا یا لیدر هایی که دسته ویژه نبودن مفیده!

6)درخواست مرخصی اکسپت نمیشه! چرا؟ 

چون فلان لیدر اومده میخواییم بهره مند بشیم

پ.ن: با رنک 5 و 1 سال سابقه تو دسته ویژه فک کنم نیازی به حضور و دریافت حرف های تکراری نداشته باشم که بخوام بهره مند بشم

قانون اضافه کنید رنک +4 بتونه نیاد یا مرخصی بذاره 

7) هر چی ام که به نفع دپارتمانت بود گفتیم همیشه اما عملی نشد حتی در بهترین تصمیم و زمان طبق تجربه عمل کردیم و FW گرفتیم 

پ.ن: نیازی به ما نیست به رخ کشیدن لیدر ها و رفیق هاشون (سابلیدر) هستش بذارید 6 نفر برن کلا مشکل هاشون رو حل کنن چرا من باید بیام !؟

____آرزوی موفقیت دارم براتون یکم تند بود اما حق بود.____

واقعا با این مواردی که طبق تعاریف شما دستگیرمون میشه باید هم توپتون پر باشه امیدوارم تمامی این پیشنهاداتی که داده شده چه در زمینه All Cops Meeting و چه در زمینه های دیگر درمورد مشکلات Department قبول بشه و صدای این انتقادات به مسئولین برسه.

و از شما بابت شرکت داخل تاپیک و بیان نظرتون نهایت سپاس گزاری رو دارم.

ویرایش شده توسط Soli
___

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...