AmirHosseiN

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  177
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

20 عالی

8 دنبال کننده

درباره AmirHosseiN

 • درجه
  ناظم
 • تاریخ تولد 11/30/1999

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1617 بازدید کننده نمایه
 1. AmirHosseiN

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ 2018/09/12 تا 2018/09/14 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ مشکلات شخصی و دانشگاه
 2. AmirHosseiN

  عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 19 • اسم واقعی: پـانـیذ • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مسئولیت پذیر،مهربون،سعی میکنم تو هر کاری موفق باشم • روزانه چقدر بازی می کنید؟ بستگی به شرایط داره اما معمولا 4ساعت • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): متغیره اما اکثرا بین 1 تا 3 و 5 تا پاسی از شب • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نبودم. • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به خاطر علاقه ی فعلی که به این فکشن دارم • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ نمیدونم مناسب هست یا نه بعد از حضورم مشخص میشه • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 الی 5
 3. AmirHosseiN

  King3 WestMF__ Wonderdead KING_SALAR درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency پذیرفته شد, برای تست آماده باشید. 10 سؤال از قوانین عمومی 20 سؤال از قوانین داخلی اقلیت آژانس هیتمن 10 سؤال از دستور زبان FEnglish 3 تست Duel با تفنگ های Deagle, SDPistol و MP5 _______________________________________________________________________________________ amirt Despyt درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, شما در اقلیت دیگری هستید. __________________________________________________________________________________________________________________________ تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 2 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط بنده با آن ها تماس گرفته خواهد شد. تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید. تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.
 4. AmirHosseiN

  Amir.. درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/08/06) پذیرفته شد. 50CENT درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/9/6 تا 2018/9/9) پذیرفته شد.
 5. AmirHosseiN

  KING]EziO] درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/08/03 تا 2018/08/07) پذیرفته شد.
 6. AmirHosseiN

  _LuX_ درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/08/30) پذیرفته شد.
 7. AmirHosseiN

  Amir.. Captainsergio THC]estshooter] درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency پذیرفته شد, برای تست آماده باشید. 10 سؤال از قوانین عمومی 20 سؤال از قوانین داخلی اقلیت آژانس هیتمن 10 سؤال از دستور زبان FEnglish 3 تست Duel با تفنگ های Deagle, SDPistol و MP5 _______________________________________________________________________________________ [MEHDI] NorthBuffer درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, شما Faction Punish دارید. __________________________________________________________________________________________________________________________ تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 1 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط Sub-Leader با آن ها تماس گرفته خواهد شد. تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید. تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.
 8. AmirHosseiN

  _AnGel AliReZaDeaTH mamad006 $.HAKAN.$ درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency پذیرفته شد, برای تست آماده باشید. 10 سؤال از قوانین عمومی 20 سؤال از قوانین داخلی اقلیت آژانس هیتمن 10 سؤال از دستور زبان FEnglish 3 تست Duel با تفنگ های Deagle, SDPistol و MP5 _______________________________________________________________________________________ Despyt _Jarvan_ درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, شما در اقلیت دیگری هستید. __________________________________________________________________________________________________________________________ matin_noob_ درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, شما از سرور محروم شده اید. ___________________________________________________________________________________________________________________________________ تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 1 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط Sub-Leader با آن ها تماس گرفته خواهد شد. تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید. تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.
 9. AmirHosseiN

  و اخرین موضوع هم اینکه از بین افرادی که با شما درخواست گذاشتن, افرادی هستند که خیلی سابقه بهتر و بیشتری نسبت به شما دارند پس در نتیجه جزو اولین اولویت ها هستند: 1- KING]EziO] 2- NasTaraN 3- Reject
 10. AmirHosseiN

  با سلام خدمت شما شاکی محترم! اول از همه یه نصیحت بهتون میکنم, سعی کنید چه تو زندگی واقعی خودتون و چه تو زندگی مجازی بدون هیچ اطلاعی اظهار نظر نکنید. من کلا 7 تا ممبر دارم چطوری حساب کردین 7 تا دختر تو فکشن من هستند؟! ( کلیک) اما برسیم به موضوع شکایت! بنده بیش از 4 ساله که تو این سرور بازی میکنم و بیش از 10 بار بنده سابقه ی لیدری دارم که 6 بار فقط لیدر Hitman بودم و اونقدر تجربه کسر کردم که اشتباهی نکنم! ظرفیت Hitman Agency کلا 10 نفره و درخواست هایی که در هفته میاد بیش 10 نفره! بنده باید از بین اون همه درخواست تعداد محدودی رو انتخاب کنم پس بر اساس سابقه تصمیم میگیرم و با توجه به اولویت تست میگیرم. این موضوع هم موضوع جدیدی نیست از قدیم بوده و هست و خواهد بود. برای نمونه:
 11. AmirHosseiN

  elan_007 [Whit[E]_BLoO[D .MeySaMVeLGaRd. zeusss [KING[EziO _ARIYA_ MR_void Reject TheGunneR Despyt NasTaraN درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency پذیرفته شد, برای تست آماده باشید. 10 سؤال از قوانین عمومی 20 سؤال از قوانین داخلی اقلیت آژانس هیتمن 10 سؤال از دستور زبان FEnglish 3 تست Duel با تفنگ های Deagle, SDPistol و MP5 _______________________________________________________________________________________ .MeysamVeLGaRd. درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, مهارت کاراگاهی شما کافی نیست. __________________________________________________________________________________________________________________________ تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 1 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط Sub-Leader با آن ها تماس گرفته خواهد شد. تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید. تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.
 12. AmirHosseiN

  MaMaZH درخواست مرخصی شما رد شد, شما میتوانید تا حداکثر 14 روز مرخصی بگیرید.
 13. AmirHosseiN

  _LuX_ درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/08/22 تا 2018/08/25) پذیرفته شد.
 14. AmirHosseiN

  .Devil HOMER GoldNoVa Sweet. [Sarina[gh _AnGel yaghi023 yousef_wow درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency پذیرفته شد, برای تست آماده باشید. 10 سؤال از قوانین عمومی 20 سؤال از قوانین داخلی اقلیت آژانس هیتمن 10 سؤال از دستور زبان FEnglish 3 تست Duel با تفنگ های Deagle, SDPistol و MP5 _______________________________________________________________________________________ amirt Desypt mamad006 iSina .MehrshaD eRr[O]r ..BigDaddy درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, شما در اقلیت دیگری حضور دارید. ________________________________________________________________________________________________ MR.M031N درخواست شما برای عضویت در Hitman Agency رد شد, مهارت کاراگاهی شما کافی نیست. __________________________________________________________________________________________________________________________ تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 1 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط Sub-Leader با آن ها تماس گرفته خواهد شد. تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید. تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.
 15. AmirHosseiN

  DaTsA درخواست مرخصی شما برای تاریخ (2018/08/13 تا 2018/08/23) پذیرفته شد.