رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گواهینامه رانندگی

Mary

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب

در این پست میخوام هم انتقاد و هم پیشنهاد راجب گواهینامه رانندگی مطرح کنم. چنانچه قبلاً این موضوع رو فردی گزارش داده پیشاپیش پوزش میطلبم.

همانطور که مستحضر هستید Checkpoint های گواهینامه رانندگی 45 عدد و خیلی زیاد و خسته کننده است. اما این همه ی این موضوع نیست. متاسفانه بار ها شاهد این بودم که فردی صرفاً جهت آزار و اذیت در آخرین Checkpoint اقدام به کوبیدن به ماشین ما به شدید ترین صورت ممکن میکند و متاسفانه مجبور میشیم مجدداً روند 45 تایی Checkpoint رو تکرار کنیم.

شاید بگید که کوبیدن به ماشین دیگران مجازات داره ولی خب زمانی که این اتفاق میوفته خیلی از پلیرهای تازه وارد که آشنایی با سیستم فیلمبرداری از صفحه ندارن از گرفتن گواهینامه دلسرد میشن و همینطور اگر 1 در 1000 کسی بتونه مدرک کافی از این اتفاق رو به ادمین بده و پیگیری کنه وقتی این اتفاق افتاده دیگه  Suspend شدن گواهینامه ماشین فرد مقابل دردی از درد ما دوا نمیکنه و تنها چیزی که هدر رفته وقت ماست.

فرد مقابل خیلی راحت میتونه با یک حساب دیگه بیاد و مجدداً اقدام به آزار و اذیت کنه.

همچنین طبق شکایتی که من از یکی از مأمورین فدرال کردم که هنگام Exam/ بارها اقدام به MFrisk/ صرفاً جهت آزار و اذیت کردن و با پیاده شدن من، روند گرفتن مجوز با شکست مواجه شد، شکایت یک هفته بدون جواب موند و بعد یک هفته فرد با همچین روحِ مریضی شد لیدر و کلاً شکایت منم به تاریخ پیوست.

درخواستی که از شما دارم اینه مثل سیستم War زمانی که فردی از دستور Exam/ استفاده میکنه وارد یک World دیگه شده و دیگر کسی توانایی آزار و اذیت وی رو نداشته باشه.

این امر همچنین از سوء استفاده ی چیتر ها و بقیه پلیرهایی که با ماشین Exam اقدام به آزار و اذیت پلیر ها میکنند و بجای طی کردن روند گرفتن مجوز، میرن دور دور  جلوگیری خواهد کرد.

باتشکر.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 10
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، Mary گفته است:

درخواستی که از شما دارم اینه مثل سیستم War زمانی که فردی از دستور Exam/ استفاده میکنه وارد یک World دیگه شده و دیگر کسی توانایی آزار و اذیت وی رو نداشته باشه.

من که میگم بهتره جای اینکار برای تازه واردان اگر HP مشین کم شد ردش نکنه... چون پلیر فکر میکنه سرور واقعا پوچه حتی با اینکه پیامی ییاد که ما شما رو به یک World دیگر میبریم.... که باعث میشه فکر کنن کلا پلیرها وحشی ان?

مثلا لول 5 به بعد به World دیگه وارد بشه.

• هاها 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Erfandf گفته است:

که باعث میشه فکر کنن کلا پلیرها وحشی ان

مگه نیستن؟ من در روز ماشین نیست از بغلم رد بشه و از قصد راهشو کج نکنه بهم بکوبه.

مخصوصاً وقتی ببینن که دود سیاه از ماشینت بلند میشه یعنی حکم اون دستمال قرمزی رو داری که گاومیش میخواد بهش حمله کنه.

• هاها 3
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام و عرض ادب

در این پست میخوام هم انتقاد و هم پیشنهاد راجب گواهینامه رانندگی مطرح کنم. چنانچه قبلاً این موضوع رو فردی گزارش داده پیشاپیش پوزش میطلبم.

همانطور که مستحضر هستید Checkpoint های گواهینامه رانندگی 45 عدد و خیلی زیاد و خسته کننده است. اما این همه ی این موضوع نیست. متاسفانه بار ها شاهد این بودم که فردی صرفاً جهت آزار و اذیت در آخرین Checkpoint اقدام به کوبیدن به ماشین ما به شدید ترین صورت ممکن میکند و متاسفانه مجبور میشیم مجدداً روند 45 تایی Checkpoint رو تکرار کنیم.

شاید بگید که کوبیدن به ماشین دیگران مجازات داره ولی خب زمانی که این اتفاق میوفته خیلی از پلیرهای تازه وارد که آشنایی با سیستم فیلمبرداری از صفحه ندارن از گرفتن گواهینامه دلسرد میشن و همینطور اگر 1 در 1000 کسی بتونه مدرک کافی از این اتفاق رو به ادمین بده و پیگیری کنه وقتی این اتفاق افتاده دیگه  Suspend شدن گواهینامه ماشین فرد مقابل دردی از درد ما دوا نمیکنه و تنها چیزی که هدر رفته وقت ماست.

فرد مقابل خیلی راحت میتونه با یک حساب دیگه بیاد و مجدداً اقدام به آزار و اذیت کنه.

همچنین طبق شکایتی که من از یکی از مأمورین فدرال کردم که هنگام Exam/ بارها اقدام به MFrisk/ صرفاً جهت آزار و اذیت کردن و با پیاده شدن من، روند گرفتن مجوز با شکست مواجه شد، شکایت یک هفته بدون جواب موند و بعد یک هفته فرد با همچین روحِ مریضی شد لیدر و کلاً شکایت منم به تاریخ پیوست.

این امر همچنین از سوء استفاده ی چیتر ها و بقیه پلیرهایی که با ماشین Exam اقدام به آزار و اذیت پلیر ها میکنند و بجای طی کردن روند گرفتن مجوز، میرن دور دور  جلوگیری خواهد کرد.

باتشکر.

نظر جالبی هست، امیدوارم قبول بشه

• هاها 1

2123759063015419050121.gif

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Mary گفته است:

مگه نیستن؟ من در روز ماشین نیست از بغلم رد بشه و از قصد راهشو کج نکنه بهم بکوبه.

مخصوصاً وقتی ببینن که دود سیاه از ماشینت بلند میشه یعنی حکم اون دستمال قرمزی رو داری که گاومیش میخواد بهش حمله کنه.

ایکاش فقط اینا بود طرف مانستر سوار میشه میاد ماشینارو چپ میکنه میشوره میبره هیچکسم به هیچ جاش نیست خیلی بخوان بهش مجازات بدن 3 ساعت گواهینامه رانندگی ازش میگیرن همین من ماشینم دود سیاه بلند میشه دیگه اصلا سوارش نمیشم?? سرویس مکانیک میدم بهتر اینکه بیمه بدی حالا یا میرسی به اسپری یا نمیرسی

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mary گفته است:

مگه نیستن؟

نه همشون ! مثل خودتون و @Liberty 

من که تا از اسپری در اومدم کمی جلوتر 3نفر با Weapon ......

• هاها 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ در 19:14، Mary گفته است:

وارد یک World دیگه شده و دیگر کسی توانایی آزار و اذیت وی رو نداشته باشه.

سلام پیشنهادت خیلی خوبه ولی به نظر من وارد یه World دیگه شدن چیز خوبی نیست. 

اون پلیر جدیدی که میاد توی سرور انتظار داره توی روند گواهینامه و توی مسیر یه چیزایی رو ببینه که نظر‌شو جلب کنه. 

مثلا الان که کریسمس هست پلیر وقتی میاد اون آیتم های قشنگ کریسمس رو میبینه میاد بیشتر بازی میکنه و بیشتر با سرور آشنایی پیدا میکنه.

تعداد پلیر های انلاین رو توی خیابون میبینه.... 

ماشین هایی که پارک شده رو میبینه... 

و... 

این چیزا توی World های دیگه نیست و فقط توی World 0 که همون دنیای اصلیه بازی هست دیده میشه. 

بنظر من باید اینجور باشه که در برابر آسیب هایی که دیگر ماشین ها یا پلیر ها میزنن God mode باشه ولی اگر خودش به دیوار بکوبه از HP ماشین کم شه یا اینکه مثله جلوی اسپری وقتی بقیه میخوان بزنن به ماشین Exam مثل حالت نامرئی از توش رد شن

ویرایش شده توسط Shxyan

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Shxyan گفته است:

سلام پیشنهادت خیلی خوبه ولی به نظر من وارد یه World دیگه شدن چیز خوبی نیست. 

اون پلیر جدیدی که میاد توی سرور انتظار داره توی روند گواهینامه و توی مسیر یه چیزایی رو ببینه که نظر‌شو جلب کنه. 

مثلا الان که کریسمس هست پلیر وقتی میاد اون آیتم های قشنگ کریسمس رو میبینه میاد بیشتر بازی میکنه و بیشتر با سرور آشنایی پیدا میکنه.

تعداد پلیر های انلاین رو توی خیابون میبینه.... 

ماشین هایی که پارک شده رو میبینه... 

و... 

این چیزا توی World های دیگه نیست و فقط توی World 0 که همون دنیای اصلیه بازی هست دیده میشه. 

بنظر من باید اینجور باشه که در برابر آسیب هایی که دیگر ماشین ها یا پلیر ها میزنن God mode باشه ولی اگر خودش به دیوار بکوبه از HP ماشین کم شه یا اینکه مثله جلوی اسپری وقتی بقیه میخوان بزنن به ماشین Exam مثل حالت نامرئی از توش رد شن

بنظرم  این بهتره از یه نظر  که وقتی به ماشینن می‌کوبن God mod باشه خوبه 

یه بار اکانت دومم رو ساخته بودم تو exam یارو همش میاد میزد رفتم اصلیه رو آوردم  یارو ترسید در رفت

ویرایش شده توسط Rubix

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

@Shxyan به نظر من پلیری که میاد بازی پلی بده حالا 5 دقیقه چیزی نبینه چیزی عوض نمیشه، باز بهتر از اینه که رانندگی افرادی رو ببینه که کلاً از پلی دادن منصرف بشه. میتونه این جهان دیگه ای که میره یه اینتریور برای مسابقات Last Car Standing باشه. جذاب تر هم هست.

در رابطه با Godmod باید بگم، زمانی که تازه این سیستم برای Spray ها اومده بود نصف سرور فکر میکردن باگ سروره، به نظرتون این سرور رو بدتر جلوی یک پلیر جدید جلوه نمیده؟

نظری که من دادم تقریباً بسیاری از مشکلات از جمله چیتر بودن فرد رو کاور میده. بقیه ش میمونه اینکه چقدر دست و بال اسکریپتر سرور باز باشه.

• مرسی 2
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

باتشکر.

منم موافقم، ایده خیلی خوبیه بارها یک عده مزاحم سره چک پوینت هایه اخری خراب شد کل روند گواهینامه من??

??? ???? ?? ???

Kyarash.png

?

Maryam.png

هَرچی بیشتَر از آدمها میفـَهمم،بیشتَر از سَگ ها خوشَم میاد️

لینک به دیدگاه

سلام نظر من این هستش که اگر خود فرد ماشین خراب کرد بره تز توی exam دوباره بیاد و اگر کسی دیگه خراب کرد دوباره با ماشین نو و جدید از همون جا که ماشین خراب شده بیاد و ادامه راه رو بره

56724209_parsnaz_com.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

حرف من هم همین بود...

به نظر من پلیری که میاد بازی پلی بده حالا 5 دقیقه چیزی نبینه چیزی عوض نمیشه، باز بهتر از اینه که رانندگی افرادی رو ببینه که کلاً از پلی دادن منصرف بشه.

اینم حرفیه! 

اما بهتره که ترجمش کنن ی جوری ....

بعضیاشون واقعا نمیدونن که اصلا World چیه!??

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 02:14، Mary گفته است:

واقعا? Nice

Number One Family                                                                                                                                                                        

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

سلام و عرض ادب

باتشکر.

بسیار عالی

اگر هم یه فرهنگ سازی بشه خوب میشه.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 02:14، Mary گفته است:

من وقتی هلپر بودم پلیر عادی که هیچ،یه بار یه هلپر دیگه اومد و با کوبیدن به ماشین زد کار مارو خراب کرد.?

فکری که من دارم اینه که بازیکن بره یه World دیگه و توی اون World المان ها و آیتم هایی اضافه شه که پلیر رو جذب سرور کنه و یا حتی تابلو هایی سر راه اضافه شه که نکات اولیه بازی رو گفته باشه که هلپری که میاد Brief زمان کمتری رو صرف کنه.

و حتی به گونه ای شه که دیگه به Brief نیازی نباشه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

ایده تکراری هست 

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

نظرم + هست

در تاپیک دیگر توضیح داده شد

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

به نظر من کل این سیستم باید تغییر بکنه

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
برخی از پیشنهادات شما در آپدیت 3.5.0 برطرف شده است

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...