رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر AsleKaar

Useless

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:SajAli.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AsleKaar.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ucp و forum چک شود

• توضیحات: با سلام. شکایت بنده مبنی بر این است که لیدر اقلیت هیتمن بدون رعایت نوبت از موارد دلخواه خود تست گرفته یا نگرفته آنها را وارد اقلیت میکند در عکس های ارسالی مشاهده میکنید که خوده ایشون به صراحت میگن که ظرفیت اقلیت تکمیل است  و باید صبر داشته باشید تا سر نوبت از شما تست گرفته شود ولی حق کسانی که در حدود یک ماه در صف عضویت  این اقلیت هستند رو ضایع میکنند. این اقلیت یک هفته است که 15/15 و تکمیله چطور یه هوو برای دو نفر جا باز میشه؟؟؟؟؟ من تاریخچه پست گذاشتن این دو نفر رو هم چک کردم و هیچ پستی مبنی بر اینکه قبلا در خواست داده باشند و الآن نوبت آنها شده باشد وجود ندارد .بنده هیچ قصد توهین به ایشون ندارم ایشون از با سابقه ترین های این سرور هستد ولی این دلیل نمیشه که حق خوده بنده و افراد دیگری که این بازی را برای رفتن به اقلیت هیتمن شروع کرده اند،ضایع شود.شاید ایشون بگن که یکی از این افراد رو ساب لیدر ایشون وارد اقلیت کرده ، ولی لیدر باید نظارت کامل روی کار ساب لیدر خودش داشته باشه یا بگن که تجربه اون افراد زیاد بوده و ایشون صلاح دیدن که وارد فکشن بشن والا منم تجربم زیاده رنک 5 FBI رو دارم و این دلیل بر بی عدالتی نمیشه. و در آخر من نه مشکل شخصی با ایشون دارم نه قصدم خدایی نکرده تخریب یا  نون بری کسیه قصدم فقط گرفتن حقمه.

با تشکر از مسئولین رسیدگی به شکایات @Ali @Meli @Markeloff @Refigh

• مدارک (فیلم یا عکس): 

پست دو نفر که در روز جمعه گذاشته شده:

shekaiat_3.PNG

shekaiat_1.PNG

ودر اینجا درخواستشون قبول شده. ولی دقت کنید خود ایشون گفتن که اقلیت تکمیل است و باید صبر کنند سر نوبت تست گرفته بشه. چطور این دو نفر وارد شدن خدا میدونه .

shekaiat_4.PNG

این هم تاریخ عضویت آنها که در کمتر از یک روز وارد فکشن شدند

shekaiat_2.PNG

shekaiat.PNG

• دوست دارم که 1
  • مرسی 4

C25D14F7_2D66_4690_B44E_4594040D9D33.jpe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

چون اسمم در این شکایت آمده لازم دونستم که از خودم دفاعیه لازم رو ارائه کنم.

جالبه که شما فقط از من اسم بردید در صورتی که به قول خودتون 1 ماهه که در صف هستید.

اگر به صف بودن باشه من 2 ماهه که در صف هستم و چون پست بعد از 1 هفته منقضی میشه هر بار از لیدر درخواست کردم چنانچه نوبت من شد و امیدی به اومدن من تو فکشن بود به من اطلاع بدن که من مجدداً پست بذارم.

jav_98.jpg

در 10 ساعت قبل، sajjaddastjerdi گفته است:

منم تجربم زیاده رنک 5 FBI رو دارم

شما چون رنک 5 دسته متوسط دارید باعث برتریتون نسبت به من میشه؟ تجربه هیتمن رو در تاریخچه دو صفحه ایتون نمیبینم.

آیا من با تجربه چند ماه سابلیدری اقلیت Hitman با سطح + 80، 8.547 ساعت بازی کرده در سرور، فعالیت بالا، تایم پلی بالا نسبت به رنک 5 FBI شما ارجعیت ندارم؟!

با اسپم کردن درخواست عضویت کسی نوبتش نمیشه و اگر من با ممبر های هیتمن دونه دونه صحبت نمیکردم و خواهش نمیکردم که چون مدت زیادی هست که تو فکشن هستن استعفاء بدن که جاشون رو با منی که دو ماهه تو صف هستم و تایم پلیم داره حیف میشه عوض کنن هیچوقت این اقلیت برای من جایی نداشت.

لازم به ذکره از مسئول مربوطه میخوام به فعالیت من در این اقلیت یک نگاهی بکنن که در طی 2 روز عضویت در این فکشن، بنده چقدر فعالیت داشتم:

kie4_ag-sa-0021.jpg

من وقتی برای ورود به یه اقلیت تلاش میکنم بیشترین سعیمو میکنم که به نوبه ی خودم بهترین باشم. وگرنه اسلات سوزوندن رو همه بلدن.

وقتی خودتون رو با کسی مقایسه میکنید لطفاً به این هم فکر کنید که فقط شما نیستید. هر کسی به نوبه ی خودش برای چیزی که میخواد تلاش میکنه.

در 3 ساعت قبل، Mary گفته است:

دسته متوسط

FBI*

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Mary گفته است:

با سلام

چون اسمم در این شکایت آمده لازم دونستم که از خودم دفاعیه لازم رو ارائه کنم.

جالبه که شما فقط از من اسم بردید در صورتی که به قول خودتون 1 ماهه که در صف هستید.

اگر به صف بودن باشه من 2 ماهه که در صف هستم و چون پست بعد از 1 هفته منقضی میشه هر بار از لیدر درخواست کردم چنانچه نوبت من شد و امیدی به اومدن من تو فکشن بود به من اطلاع بدن که من مجدداً پست بذارم.

مطالب پنهان

jav_98.jpg

شما چون رنک 5 دسته متوسط دارید باعث برتریتون نسبت به من میشه؟ تجربه هیتمن رو در تاریخچه دو صفحه ایتون نمیبینم.

آیا من با تجربه چند ماه سابلیدری اقلیت Hitman با سطح + 80، 8.547 ساعت بازی کرده در سرور، فعالیت بالا، تایم پلی بالا نسبت به رنک 5 FBI شما ارجعیت ندارم؟!

با اسپم کردن درخواست عضویت کسی نوبتش نمیشه و اگر من با ممبر های هیتمن دونه دونه صحبت نمیکردم و خواهش نمیکردم که چون مدت زیادی هست که تو فکشن هستن استعفاء بدن که جاشون رو با منی که دو ماهه تو صف هستم و تایم پلیم داره حیف میشه عوض کنن هیچوقت این اقلیت برای من جایی نداشت.

لازم به ذکره از مسئول مربوطه میخوام به فعالیت من در این اقلیت یک نگاهی بکنن که در طی 2 روز عضویت در این فکشن، بنده چقدر فعالیت داشتم:

نمایش محتوا مخفی

kie4_ag-sa-0021.jpg

من وقتی برای ورود به یه اقلیت تلاش میکنم بیشترین سعیمو میکنم که به نوبه ی خودم بهترین باشم. وگرنه اسلات سوزوندن رو همه بلدن.

وقتی خودتون رو با کسی مقایسه میکنید لطفاً به این هم فکر کنید که فقط شما نیستید. هر کسی به نوبه ی خودش برای چیزی که میخواد تلاش میکنه.

FBI*

با سلام خدمت شما دوست عزیز.

این متن دفاعیه شما به من این حسو میده که شما به سطح بالا و ساعت های بازی تون غَرّه شدین مِن باب تذکر  خدمتتون عرض کنم من از سال 2018 تا سال 2020 به خاطر یک سری مسائل  شخصی موفق به بازی کردن نشدم که اگر این دوسال مقدار کمی هم بازی میکردم سطح شما که هیچ یکی از 3تای برتر سرور بودم این بحث رو فقط به خاطر صحبت های خودتون مطرح کردم (شماهم توی دلتون میگید میخواستی بازی کنی). 

در مورد پاسخگویی لیدر در مورد خالی شدن فکشن بگم که هر بار با ایشون تماس گرفتم شرح مکالمه اینجوری بوده:

+ سلام،فکشن جا نداره؟؟

- ن.  

+ خالی هم نمیشه؟؟

- ن.

بعد شما به ایشون گفتید فکشن خالی شد بهتون بگن؟؟؟ چیزی جز تبعیض نمیبینم توی این قضیه.

نکته بعد اینکه شما خودتون میگید که من ساب لیدر هیتمن بودم .آیا وقت اون نرسیده سطح های بالا جا رو برای تازه نفس ها و کسانی که تمام تایم بازی شون برای رسیدن به این فکشن بوده خالی کنن؟؟؟؟؟

در مورد اسپم کردن درخواست عضویت بگم که قانون اینو میگه به کسی که یک هفته از پستش بگذره و باهاش تماسی گرفته نشه به درخواست عضویتش ترتیب اثر داده نمیشه. حالا میخواد یه سال پیش باشه یا یه هفته پیش. و نکته جالب اینجاس که شما وارد فکشن دیگه هم شدید ولی باز هم ادعای در صف بودن اقلیت هیتمن رو دارید. واقعا از شما با این تجربه بعید بود همچین حرفی بزنید!!!!!!

در مورد فعالیت بگم که یه چیز طبیعیه که هرکسی روزای اول تمام تلاششو میکنه  اونم در اقلیت به این مهمی که باید هفته ها در صف باشی برای ورود. و حال اینکه شمارو بین نوبتا جا بزنند طبیعتا کم تر از این ازتون توقع نمیره.

من توی متن شکایتم هیچ مقایسه ای بین خودم و شما نمیبینم و فقط اعتراض به بی عدالتیه 

و باز هم شما بدون دیدن فعالیت بنده یا کسانی که داخل صف ورود به این فکشن هستند در مورد فعالیت ما قضاوت میکنید و عملا دارید میگید شما اینجوری نمیتونستید فعالیت کنید!!!!

و درآخر بگم شما هم از نظر سنی از بنده بزرگ ترید هم از نظر تجربه و نگهداشتن احترامتون برای من واجبه .

ولی خدمتتون عرض کنم این کار مصداق بارز حق الناسه . چون شما و کسانی که باعث این موضوع شدن حق من و کسانی که توی صف بودن رو تضییع کردین.

والسلام.

• دوست دارم که 8
  • مرسی 2

C25D14F7_2D66_4690_B44E_4594040D9D33.jpe

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

در حال برسی...

لطفا از دادن پست بی دلیل در این قسمت خودداری کیند.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

با توجه به بررسی های انجام شده شکایت شما رد می شود.

• مبنای انتخاب و امتحان گرفتن ما در اقلیت Hitman Agency سابقه و داشتن حداکثر سطح برای بازیکنان هست. بازیکنانی که درخواست عضویت خود را بعد از درخواست شما مطرح کردند به دلیل سابقه و سطح حساب کابریشان در الویت قرار گرقتند.  

+بسته شد.

• مرسی 2

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...