رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قانونی جدید برای راب فکشن

Chanoda

ارسال‌های توصیه شده

این یه پیشنهاده اما قبلش بزارین ماجرایی که باعث شد اضافه شدن این قانون به ذهنم برسه رو بگم:

پلیری با این مشخصات: JanG..png زمان راب  وارد crew شدن و از سرور خارج شدن و بنده کس دیگه رو جایگزین ایشون واسه راب کردم (کاری ندارم که راب فکشن در هر صورت Fail بود) اما ایشون وقتی وارد سرور شد بهش گفتم شرمنده cr پر شده و ایشون با زدن /call 110 راب فکشن رو لو دادن {تا حدی که زمانی که ما به بانک رسیدیم پلیس زود تر از ما اونجا بود} و چون مدرکی نبود که اینو ثابت کنه ایشون با درخواست استعفا از فکشن بیرون رفتن  همون شب یکی از دوستام که در FBI فعالیت میکنه اومد پیشم و ماجرا رو تعریف کرد من وقتی به این پلیر {فشار خورده} زنگ زدم که ازش بپرسم چرا اینکارو کرده دیدم منو /Block کرده ?

قانونی نیست که ایجاد مزاحمت هنگام راب مجازاتی داشته باشه یا اینکه اگر ایجاد مزاحمت برای همکاران محسوب میشد باید FW میدادم اما ایشون استعفا داده بود و FW تاثیر نداشت

حالا به نظرم وقتی یک بار یه مسئله پیش اومده بازم پیش میاد و نظرم بر اینه که در صورت اینکه کسی از Cop شاهد این قضیه شد بیاد مدرک رو بده به لیدر و با این بازیکن به خاطر پول Bail و مقدار پولی که هنگام کیل شدن ازشون کم شده رو  رو دست همکارای سابقش گزاشته باید مجازاتی مثل Rank Down یا FP80 داشته باشه

@Markeloff

@OmidGH  @Jangggg

ویرایش شده توسط Yoda

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، Yoda گفته است:

این یه پیشنهاده اما قبلش بزارین ماجرایی که باعث شد اضافه شدن این قانون به ذهنم برسه رو بگم:

پلیری با این مشخصات: JanG..png زمان راب  وارد crew شدن و از سرور خارج شدن و بنده کس دیگه رو جایگزین ایشون واسه راب کردم (کاری ندارم که راب فکشن در هر صورت Fail بود) اما ایشون وقتی وارد سرور شد بهش گفتم شرمنده cr پر شده و ایشون با زدن /call 110 راب فکشن رو لو دادن {تا حدی که زمانی که ما به بانک رسیدیم پلیس زود تر از ما اونجا بود} و چون مدرکی نبود که اینو ثابت کنه ایشون با درخواست استعفا از فکشن بیرون رفتن  همون شب یکی از دوستام که در FBI فعالیت میکنه اومد پیشم و ماجرا رو تعریف کرد من وقتی به این پلیر {فشار خورده} زنگ زدم که ازش بپرسم چرا اینکارو کرده دیدم منو /Block کرده ?

قانونی نیست که ایجاد مزاحمت هنگام راب مجازاتی داشته باشه یا اینکه اگر ایجاد مزاحمت برای همکاران محسوب میشد باید FW میدادم اما ایشون استعفا داده بود و FW تاثیر نداشت

حالا به نظرم وقتی یک بار یه مسئله پیش اومده بازم پیش میاد و نظرم بر اینه که در صورت اینکه کسی از Cop شاهد این قضیه شد بیاد مدرک رو بده به لیدر و با این بازیکن به خاطر پول Bail و مقدار پولی که هنگام کیل شدن ازشون کم شده رو  رو دست همکارای سابقش گزاشته باید مجازاتی مثل Rank Down یا FP80 داشته باشه

@Markeloff

@OmidGH  @Jangggg

پیشنهاد عالی ایه و باید بگم تو این 3 هفته ای که  FBI بودم این بار اول نیست که اعضای فکشن راب رو لو می دن.

و باید بگم تو این همه مدت این اولین بار بود که دیدم یه راب انقد سریع جمع می شه که به بیرون بانک نمی رسه و داخل خود بانک Fail می شه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Yoda گفته است:

@Markeloff

@OmidGH  @Jangggg

سلام بر تو
الهی من فدای اون فشار خوردنت بشم. ایکاش زمانی که میخوای راب بزنی توی /F بگی ممبر ها بیاید HeadQuarter میخوایم از بانک دزدی کنیم. حالا اصلا من با این کاری ندارم که شما نگفتی. من با دوستم توی یک Crew بودیم و اصلا هیچ پیشنهاد و درخواستی برای حضور در Crew برای راب تاکسی به ما داده نشد. این هم به کنار. توی میتینگ 75 درصد حرفات رو درمورد بی خانواده بودن کسی گفتی که توی FactionChat داره حرف های خنده دار میزنه. اصلا من به ادب شما کاری ندارم شما بیا به کل اینترنت و هرکسی که توش هست فحش بده نه چیزی از من کم میشه نه زیاد میشه چون همش پشت کیبوردت زاییده میشه و هیچ زمانی نمیتونی اینارو رو در رو بگی. اصلا هم برام مهم نیستی که بخوام واست دلیل و مدرک بیارم که آیا من لو دادم یا ندادم چون اصلا در سن و سال من نیستی. فکر نکن اومدی دوتا رنک هلپری و لیدری گرفتی الان کل صاحب سرور های سمپ دنبالت هستن که بری واسشون حمالی کنی. آرزو های تو خاطرات منه اسممو هرکچا بگی میشناسن 6 سال سمپ پلی میدم از تو بزرگ تر هاش نتونستن روی حرفم حرف بزنن تو که بماند.
حالا هم فکر نکن با دوتا تگ و اوردن لینک اکانت من همه فکر میکنن من چه آدمی هستم. من به اندازه کافی توی بازی دوست و آشنا دارم که بخاطر این جنگولک بازیا نمیان بگن بالای چشمت ابرو ه.
کار خودتو بکن سرتم توی کار خودت باشه. اینو من نمیگم تجربه ثابت کرده هرکی سرش توی کار خودش بود همیشه به یک جایی رسیده...

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۱۰ در 11:37، jang گفته است:

حالا هم فکر نکن با دوتا تگ و اوردن لینک اکانت من همه فکر میکنن من چه آدمی هستم.

از پروفایلت معلومه چه ادمی هستی?

--روزای بدیه ولی امیدم به روزای بعدیه--

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، capitanamir گفته است:

از پروفایلت معلومه چه ادمی هستی?

حرفتو کامل بگو
چرا میترسی؟

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

دعوای ممبر با لیدر تاحالا ندیده بودم :|

این که چیزی نیست @Yoda 

لیدر NR که بودم ۵ تا NG داشتیم تو فکشن  که مولتیشونو آورده بودن

بهم خبر رسید که زمان راب و حتی جا و مکانش رو لو میدن البته همشون لو نمیدادن ولی خب نمیخوام اسم ببرم کی بوده xD

آخر سر مجبور شدم به ۸ نفر تو پی ام فروم اطلاع بدم :|

زمان راب هم به شکل واضحی میگفتم داریم میریم فوتبال :/

ولی یکی از مشکلات بد هستش اینم 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، jang گفته است:

حرفتو کامل بگو
چرا میترسی؟

شهروز تو به بزرگیت اینارو ببخش دعوا زیاد داریم تو سرور :/ 

Oi son, we're goin' russia

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما مخالف ام  , ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
متاسفانه پیشنهاد شما رای کافی از طرف افراد تیم مدیریت پیشنهادات را دریافت نکرد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...