رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی کفایتی - Mighty

Mary

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mighty.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

توضیحات: با عرض سلام خدمت مسئول رسیدگی به شکایات؛

لیدر ذکر شده مثل اینکه تاریخچه ی UCP من رو با دفتر نقاشیشون اشتباه گرفتن و فکر میکنن اجازه دارن هر کاری دوست دارن بکنن.

در جلسه ی هفتگی 2020-10-15 من یک FW دریافت کردم که وقتی دلیل اون رو جویا شدم متوجه شدم بخاطر داشتن امتیاز منفی در وار بوده اون هم در واری که قبل از اومدن این لیدر محترم بوده و همانطور که میدونید بنده برای اولین بار هست که وارد اقلیت دسته متوسط شدم و لیدر قبلی Parham وضعیت من رو در وار قبلی میدونستن و چون ما Turf رو گرفتیم من رو بخشیدن.  در واری که ایشون حضور داشتند من هیچ امتیاز منفی در وار نگرفتم ولی با این حال Turf که روز قبل با 100 امتیاز مثبت نگه داشته بودیم رو با لیدری بسیار عالی ایشون از دست دادیم و ایشون به من FW دادن بدون توجه کردن به وضعیت موجود.

رعایت کردن قوانین کاملاً متین میباشد در صورتی که این قوانین برای همه اعمال شود. روز بعد من متوجه شدم FW من پاک شده برای همین اقدام به شکایت نکردم و مجدداً امروز مشاهده کردم که FW گرفتم.

در مدرک ارسالی لیدر خواهشمندم به امتیاز بقیه افراد حاضر در اقلیت توجه کنید از جمله (2pac) و اینکه آیا به دلیل داشتن 17 امتیاز منفی FW گرفتن یا خیر.

لیدر مربوطه همچنین به بقیه کسانی که کمتر از 72 ساعت در اقلیت حضور داشتن به دلیل امتیاز منفی FW داده و پاک کردن. با توجه به اینکه دوست عزیزم @ARTEMIA در زمان لیدریشون بخاطر رنک اپ کردن فردی که FW داشت و سریعاً متوجه شدن به اشتباه خود و اصلاح آن SV دریافت کردن آیا برای ایشون هم مجازاتی تعیین میشود یا مثل بقیه بایستی شاهد بی تفاوتی به اعمال لیدر ها باشیم که UCP مارو با دفتر نقاشیشون اشتباه میگیرن؟

مدارک (فیلم یا عکس): 

vmzq_1234.png

jd8j_12345.png

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Mary

امروز صبح به موضوع شما و بازیکن Rimomaster که FW دریافت کرده بودید، رسیدگی شد.

طیِ این رسیدگی، لیدر نباید FW شما رو پاک میکرده، Score منفی دادن طبقِ قوانین مجازات به همراه دارد.

نقل قول

بنا به تصمیم لیدر، جرایم زیر بر روی تمامی اعضای اقلیت و یا هیچکدام از آنها در صورت باخت یک منطقه تحمیل خواهد شد:

امتیاز -5: اخطار لفظی.
امتیاز -10: Faction Warn.

لذا لیدرِ خاطی مجازات شد.

از مشکل پیش آمده عذرخواهیم.

+بسته شد.

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...