7 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام بنده پیشنهاد دارم که امکان داشتن بیش از دو وسیله نقلیه بدون اکانت طلایی امکان پذیر بشه و اگر اکانت طلایی نباشه بشه از رادیو استفاده کرد در ماشین 

بعد اینکه این واقعا برای ما پلیس ها تقریبا سخته که قایق پلیس نداریم تو GTA SA افلاین که بود الان هم باید باشه چون خلافکار  های بازی بعضی هاشون میرم وسط اب 

البته به پیشنهاد دومم فکر نکنم کسی رائ بده شاید هم بدن ولی ما پلیس ها به قایق نیاز داریم 

از رائ شما سپاسگزارم 

بالاخره اگه پیشنهاد اول من قبول نشه میتونین تماشا کنین که چند تا ادم به خاطر نیاز به تعداد زیاد چند تا اکانت مولتی دارن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با داشتن قایق برای پلیس موافقم 

ولی دوست عزیز قبلا این پیشنهاد داده شده و گفتن که اگر مجرمی داخل اب بود شما میبایست برید یک قایق رنت کنید و برید پیش مجرم 

بعد در مورد پیشنهاد اول قبلا بدون اک پرمویم هم میشد ۲ تا ماشین داشته باشی ولی طی اپدیتی که امد این قابلیت وارد پرمیوم شد 

خوب این یک سیاست برای اک پرمیوم بالاخره باید اک پرمیوم جذابیت داشته باشه تا پلیر ها ۳۰ روز ۳۰ روز اکانتشون پرمیوم کنن

لینک به ارسال

در 1 ساعت قبل، tigermaster گفته است:

با سلام بنده پیشنهاد دارم که امکان داشتن بیش از دو وسیله نقلیه بدون اکانت طلایی امکان پذیر بشه و اگر اکانت طلایی نباشه بشه از رادیو استفاده کرد در ماشین 

بعد اینکه این واقعا برای ما پلیس ها تقریبا سخته که قایق پلیس نداریم تو GTA SA افلاین که بود الان هم باید باشه چون خلافکار  های بازی بعضی هاشون میرم وسط اب 

البته به پیشنهاد دومم فکر نکنم کسی رائ بده شاید هم بدن ولی ما پلیس ها به قایق نیاز داریم 

از رائ شما سپاسگزارم 

بالاخره اگه پیشنهاد اول من قبول نشه میتونین تماشا کنین که چند تا ادم به خاطر نیاز به تعداد زیاد چند تا اکانت مولتی دارن

اگه اینارو وردارن پرمیوم دیگه به درد نمیخوره که!

بعدشم اگه طرف زیاد دور شد ریپورت بده ajail میدن

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

اگه اینارو وردارن پرمیوم دیگه به درد نمیخوره که!

بعدشم اگه طرف زیاد دور شد ریپورت بده ajail میدن

پرمیوم از کار نمیفته مثلا برای ساخت کلن هست از بین بردن FP و...

بعد اینکه اگه طرف زیادی بره اونور اب Ajail داشته باشه اشتباه هست باید پلیس قایق داشته باشه تا بره kill با /arrest بده

ویرایش شده در توسط tigermaster
متن

لینک به ارسال

آره خیلی بده ۲ تا ماشین بیشتر نمیشه داشته باشیم مشکلات اکانت مولتی که یکی دو تا نیست ولی با رادیو مخالفم اگه تو اکانت معمولی هم رادیو فعال باشه خز میشه و جذابیت بازی هم از بین میره. 

• دوست دارم که 3

لینک به ارسال

هر دو پیشنهاد تکراری هستند

پیشنهاد اول به دلیل محدودیت های سمپ امکان پذیر نیست

پیشنهاد دوم هم @Ali  پاسخ ندادند

لینک به ارسال

به نظر من برای بالا رفتن ممبر ها فک نکنم کاری کنن مولتی نخواد :| چون هر نفر حداقل 1مولتی داره یعنی 1ممبر میشه 2ممبر :| 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری