رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند نکته در مورد wanted و...

ارسال‌های توصیه شده

با سلام میخواستم ی چند تا پیشنهاد بدم

1_ کم شدن تایم وانتد:واقعا 15 مین برای وانتد خیلی زیاده یعنی شما اگه w6هم باشی و بخوای نیوفتی jail باید به اندازه همون تایم یعنی 1ساعت و 30دقیقه از دست PD ng و ... فرار کنید.

یا مثلا برای هر درجه تایم خاصی رو قرار بدید مثلا w1که 5دقیقه jail داره رو همون 5 دقیقه یا کمتر قرار بدید(البته احتمال اینم هست که اکتیویتی pdبا مشکل رو به رو بشه چون تا برسن تایم وانتد تموم میشه)

2_بعضی وقتا که من داشتم با استفاده از هلیکوپتر  از دست ng فرار میکردم اونا دو نفری یعنی یکی خلبان و دیگری با surf روی dodo ایستاده بود و منو با m4میزد!!!

ریپورت که دادم گفتن این مورد توی non rp نیست و من تعجب کردم چون برای هر موردی non rp قرار داده شده به جز این!

شما توی زندگی واقعی دیدین پلیس روی هواپیما بایسته و مجرم هارو مورد هدف قرار بده؟

3_اضافه شدن چند وسیله نقلیه دیگر به فکشن TTC:داخل هر فکشنی بیش از 1مدل وسیله نقلیه هست 

حتی SI که کارش نه چندان به وسیله نقلیهخاصی نیازی نداره 3یا 4 نوع وسیله نقلیه داره

ای کاش چند تا هلیکوپتر که زیرشون آهن ربا قرار داره به این فکشن اضافه بشه(البته برای رنک+3)

4_ای کاش میشد فرار از زندان رو به صورت چند نفری انجام داد

مثلا مثل rob crewمیزدیم و دو یا سه نفر دیگه (یکی راننده و دونفرم با گان کاور بدن) اضافه میکردیم و با ماسک میومدن و شخص رو از jailفراری بدن

چون با این اوضاع واقعا jbسخته چون اکثر مواقع یه ng داخل محیط گشت میزنه و اگر کسی رو هنگام jb ببینه میزنه

حتی اگر از این قسمتم بگزریم بیرون jail نزدیک 7 8 تا ng ایستادن و تا درجه w بگیرین میفتن دنبالتون و درجا کیلتون میکنن

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد نکته اولت بگم :اگه تایم w1 ها به ۵ دقیقه کاهش پیدا کنه اکتیویتی pd کم میشه و احتمال اینکه اکثر اونا fw بگیرن هست خودتم به این موضوع اشاره کردی پس این رد هست

در مورد نکته دومت:فکشن TTC همین تاو ترک کافیش هست و هلیکوپتر با اهن ربا نمیخواد با اینکه در افلاین این مورد دیده شده ولی به نظر بعضی ها TTC ماشین دیگه نمیخواد این یه دلیل و دلیل دومش تو دسته ملایم 

در مورد نکته سومت بگم همین که طرف میاد با ۶ تا وانتد میوفته زندان و رفیقش میاد دم زندان و با وجود ۵ تا ng که دارن گشت میزنن فراریش میده کافیه 

ویرایش شده توسط Mohammaddt1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mohammaddt1 گفته است:

اگه تایم w1 ها به ۵ دقیقه کاهش پیدا کنه اکتیویتی pd کم میشه و احتمال اینکه اکثر اونا fw بگیرن هست

خوب الانم کاره PD خیلی اسونه یکم باید تایم کمتر شه که سخت شه وانتد گرفتن

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Many گفته است:

خوب الانم کاره PD خیلی اسونه یکم باید تایم کمتر شه که سخت شه وانتد گرفتن

خوب دیگه اولش که علی و ملی داشتن این کار هارو اوکی میکردن یه فکر و پیشنهادی  و دلیلی برای پیشنهاد بوده که w1 شده ۱۵ min

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۳ در 17:01، EarlAmin گفته است:

1_ کم شدن تایم وانتد:واقعا 15 مین برای وانتد خیلی زیاده یعنی شما اگه w6هم باشی و بخوای نیوفتی jail باید به اندازه همون تایم یعنی 1ساعت و 30دقیقه از دست PD ng و ... فرار کنید.

یا مثلا برای هر درجه تایم خاصی رو قرار بدید مثلا w1که 5دقیقه jail داره رو همون 5 دقیقه یا کمتر قرار بدید(البته احتمال اینم هست که اکتیویتی pdبا مشکل رو به رو بشه چون تا برسن تایم وانتد تموم میشه)

2_بعضی وقتا که من داشتم با استفاده از هلیکوپتر  از دست ng فرار میکردم اونا دو نفری یعنی یکی خلبان و دیگری با surf روی dodo ایستاده بود و منو با m4میزد!!!

ریپورت که دادم گفتن این مورد توی non rp نیست و من تعجب کردم چون برای هر موردی non rp قرار داده شده به جز این!

شما توی زندگی واقعی دیدین پلیس روی هواپیما بایسته و مجرم هارو مورد هدف قرار بده؟

3_اضافه شدن چند وسیله نقلیه دیگر به فکشن TTC:داخل هر فکشنی بیش از 1مدل وسیله نقلیه هست 

حتی SI که کارش نه چندان به وسیله نقلیهخاصی نیازی نداره 3یا 4 نوع وسیله نقلیه داره

ای کاش چند تا هلیکوپتر که زیرشون آهن ربا قرار داره به این فکشن اضافه بشه(البته برای رنک+3)

مثلا مثل rob crewمیزدیم و دو یا سه نفر دیگه (یکی راننده و دونفرم با گان کاور بدن) اضافه میکردیم و با ماسک میومدن و شخص رو از jailفراری بدن

چون با این اوضاع واقعا jbسخته چون اکثر مواقع یه ng داخل محیط گشت میزنه و اگر کسی رو هنگام jb ببینه میزنه

حتی اگر از این قسمتم بگزریم بیرون jail نزدیک 7 8 تا ng ایستادن و تا درجه w بگیرین میفتن دنبالتون و درجا کیلتون میکنن

پیشنهاد اول: کاملا موافقم

واقعا تایم وانتد خیلی مدتش زیاده و این مدت زیاد عملا باعث بدرد نخوردن این سیستم شده

طرف وانتد میگیره سریع میره جلوی PD تا دستگیرش کنن بره زندان چون حوصلش نمیکشه به اندازه ی تایم وانتدش ، در حال فرار باشه

پیشنهاد دوم: کاملا موافقم

امکاناتی که ادمین ها در اختیار دارند نباید باعث خراب شدنه گیم مود بازی بشه ، در این مورد باید به ادمین ها آموزش داده بشه

پیشنهاد سوم: کاملا مخالفم

هلی کوپتری که شما میگین اندازه ی خیلی بزرگی داره و کنترلش هم برای اکثر بازیکنا سخته و نمیشه ازش برای برداشتن ماشین ها استفاده کرد همچنین تو کجای دنیای واقعی وسط خیابون ، با هلیکوپتر مایشن رو ور میدارن میبرن؟

پیشنهاد چهارم: کاملا مخالفم

بنده معتقدم همین سیستم rob هم مشکلش همینه که نیاز به ادمای زیادی داره

سرور باید امکاناتش به گونه ای باشه که یه نفر به تنهایی بتونه از اکثر امکانات سرور استفاده کنه

خیلی ها میان تو سرور چون میخوان اوقات فراغتشون رو تو تنهایی پر کنن و امکانات سرور از جمله سیستم rob باعث میشه طرف نتونه به صورت انفرادی این کار رو انجام بده

در در ۱۳۹۹/۶/۳ در 18:04، Mohammaddt1 گفته است:

اگه تایم w1 ها به ۵ دقیقه کاهش پیدا کنه اکتیویتی pd کم میشه

قابل توجه دوستانی که میگن ظرفیت اقلیت پلیس افزایش پیدا کنه!!!!!

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۳ در 05:31، EarlAmin گفته است:

چرا غیمه هارو میریزی تو ماستا اگه قرار بود هر JB وین شه که دیگه بهش نمیگفتن فرار از حمام چیز زندان  بالاخره NG باید بیرون وایسه که نزاره فرار کنیم خلاصه شما جرمی انجام دادی و باید حبس بکشی اگه تونستی در بری که زرنگی کردی وگرنه اون تایم زندان حقمونه :|

ویرایش شده توسط Epsilon

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Epsilon گفته است:

چرا غیمه هارو میریزی تو ماستا اگه قرار بود هر JB وین شه که دیگه بهش نمیگفتن فرار از حمام چیز زندان  بالاخره NG باید بیرون وایسه که نزاره فرار کنیم خلاصه شما جرمی انجام دادی و باید حبس بکشی اگه تونستی در بری که زرنگی کردی وگرنه اون تایم زندان حقمونه :|

نظرت راجبه بقیش چیه خب:/

مثلا surf رو هواپیما:/

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

نظرت راجبه بقیش چیه خب:/

مثلا surf رو هواپیما:/

Surf رو هوایپیما که الکیه باید مجازات بزارن Non-RP 

ولی اضافه شدن هلیکوپتر به فکشن TTC دیگه خوب نیست با یدک کش که ماشینامونو میدزدن کم مونده با ماوریک بیان بالا PB ماشینارو ببرن?

ویرایش شده توسط Epsilon

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Epsilon گفته است:

Surf رو هوایپیما که الکیه باید مجازات بزارن Non-RP 

ولی اضافه شدن هلیکوپتر به فکشن TTC دیگه خوب نیست با یدک کش که ماشینامونو میدزدن کم مونده با ماوریک بیان بالا PB ماشینارو ببرن?

نگو که دلم خونه 

طرف امد تو بیابان ماشین منو تاو زد برد 

پشت سرش دارم میدوم میگم نبر بیا ۱۰k میدمت تو این بیابان ماشین نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammaddt1 گفته است:

نگو که دلم خونه 

طرف امد تو بیابان ماشین منو تاو زد برد 

پشت سرش دارم میدوم میگم نبر بیا ۱۰k میدمت تو این بیابان ماشین نیست

??

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

کم شدن تایم وانتد:واقعا 15 مین برای وانتد خیلی زیاده یعنی شما اگه w6هم باشی و بخوای نیوفتی jail باید به اندازه همون تایم یعنی 1ساعت و 30دقیقه از دست PD ng و ... فرار کنید.

نظرم - هست

_بعضی وقتا که من داشتم با استفاده از هلیکوپتر  از دست ng فرار میکردم اونا دو نفری یعنی یکی خلبان و دیگری با surf روی dodo ایستاده بود و منو با m4میزد!!!

وسیله نقلیه Dodo قابلیت G کردن داره و میشه تیر زد نیاز به Surf نیست.

_اضافه شدن چند وسیله نقلیه دیگر به فکشن TTC:داخل هر فکشنی بیش از 1مدل وسیله نقلیه هست 

نظرم + هست

_ای کاش میشد فرار از زندان رو به صورت چند نفری انجام داد

اضافه شده.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

3_اضافه شدن چند وسیله نقلیه دیگر به فکشن TTC

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۳/۱۰ در 12:11، SFC گفته است:

3_اضافه شدن چند وسیله نقلیه دیگر به فکشن TTC

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهادتون.

دوستان عزیز چه پیشنهاد بهتری راجع به موارد 1 و 3 دارند؟

مشتاق پیشنهادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما به دلیل عدم فعالیت، رد شد.

* در صورت پا بر جا بودن پیشنهاد/انتقاد شما آن را دوباره واضح تر ارائه بدید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...