رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی ادمین

MeLiW

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

melisaa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

EazyE.png

توضیحات: این دو نفر اول 200k از من گرفتند ک ادمین اریا در جریانه و گفته بود برگردونه من چند بار بهش گفتم بده میگف نمیدم بعد دو نفری منو بستند به فوش ادمین EazyE میاد هیچی نمیگه تا طرف بم میگه جرعت داری بیا تلگرام منم نمیخاستم تو سرور فوش بدم ایدی دادم ک بیاد اونجا! ولی ادمین با این ک ب فوش ها توجه نکرد سریع منو بن کرد ب جرم تبلیغات !!!!!! 

ایا من ایدی تلگراممو دادم بش داریم همو فوش میدیم برم به سرور یا گیم دیگ دعوتش کنم؟ ایا ایشون اینو نفهمیدند؟ هرور دارن همه 20 بار ایدی تلگرامشون میدن فقظ من باید بن شم؟ اگ این ادمین از عمد بن نکرده چیه خود طرف ک اومده تلگرام تعجب کرده 

خلاصه واقعا واس سرورتون زشته ایجور بازیکن هایی ادمین باشن! برای خودتون زشته لطفا دقت کنید تو ادمین کردن افراد! لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

f77047368.png

f407714183.png

ویرایش شده توسط MeLiW

قسم به مرگی که آن را زنده ایم!

⚡Q.BerT.png⚡

⚡sabber.png⚡

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت عزیزانی که از تاپیک بازدید میکنند!

اگر بازیکنی به شما توهین کرد راهش اینه که مدرک جمع کنید و در قسمت شکایت اعضا گزارش دهید! تا با بازیکن موردنظر بخورد شه!
بنده طبق قانون عمل کردم 

نقل قول

شما مجاز به به اشتراک گذاشتن آیدی خود در صفحه های مجازی میان 2 الی 3 نفر در بازی هستید و مجاز نیستید آیدی خود را در صفحه های شبکه اجتماعی میان تعداد زیادی از بازیکنان به اشتراک قرار دهید. (مجازات: 14 روز محرومیت)

در مدارک خود شما مشخصه که آیدی خودتونو بین 6 7 نفر از پلیرا در 4 راه گذاشتین!
و اگر هم مدارکی دارین که افراد دیگه ای در هرجایی از سرور دارند تبلیغ میکنن و با آنها برخورد نمیشه بذارین!

بدرود.

ویرایش شده توسط Khalse

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد.

در 7 دقیقه قبل، Khalse گفته است:
نقل قول

شما مجاز به به اشتراک گذاشتن آیدی خود در صفحه های مجازی میان 2 الی 3 نفر در بازی هستید و مجاز نیستید آیدی خود را در صفحه های شبکه اجتماعی میان تعداد زیادی از بازیکنان به اشتراک قرار دهید. (مجازات: 14 روز محرومیت)

در مدارک خود شما مشخصه که آیدی خودتونو بین 6 7 نفر از پلیرا در 4 راه گذاشتین!

دفاعیه ادمین مربوطه مورد تایید میباشد.

شما میتونستین از دستورِ "W/" استفاده کنید.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...