رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ندونستن قوانین - Aria

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Syntx.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با عرض سلام، بنده امروز دیدم دو نفر بخاطر ایجاد مزاحمت Ajail شدن، خب من نمیدونستم و ریپورت دادم و گفتم قوانین عوض شده؟ حالا طرز برخورد اول رو بررسی میکنیم
1 ایشون بدون دلیل Goto کردن، مگه نمیتونستن داخل ریپورت جواب بدن؟ میخواستن سوال منو با زبان اشاره توضیح بدن؟ 
2 ایشون گفت چنین قانونی اصلا نداریم و هرکسی ایجاد مزاحمت کنه طرف باید Call 110 بده، دیگه کسی بخاطرش مجازات نمیشه
3 بعد ایشون برمیگردن و داخل ریپورت میگن نه اشتباه کردن، کسی که ایجاد مزاحمت کنه وارن میگیره

4 ایشون دوباره گفتن دفعه اول اخطار دفعه دوم کیک، یعنی چی؟ منظورشون از اخطار همون وارن هست؟ به پلیر اول وارن میدین بعد درصورت تکرار کیک میکنین؟
حالا من دوباره ریپورت دادم که سوال رو دوباره بپرسم و ادمین [Dr][Killer] میگن قوانین عوض شده و بازیکن Ajail میشه و اون ادمین اشتباه گفته، الان دقیقا چی شد؟ کی درست گفت؟
تا جایی که فهمیدم یکی از این دو ادمین جواب اشتباه دادن و تقاضای رسیدگی دارم، ادمین نباید قوانین و مجازات هارو بدونه؟ لازم به ذکر هست که اکانت اصلی بنده برای چیت بن شده و دارم با اکانت جدید بازی میکنم این ریپورت برای اذیت تیم کارکنان نبود و فقط میخواستم بدونم قوانین عوض شده یا خیر که متوجه شدم ادمینا دقیقا به قوانین مسلط نیستن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/5i8_aria.rar/

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و  درود 

اولا که به شما گفتم که قوانین ایجاده مزاحمت برداشته شده وcall 110  هست که بنده به لول شما نگاه کردم و گفتم بیام به شما بگم که با مشت به بنده بزنید که وارن call  110 بیاد تا بهتر بفهمید

در رابطه با اینکه من گفتم قانون ایجاده مزاحمت برداشته شده این حرف   ادمین Mehdi بود که به بنده گفتند و در حین سوال شما من به پیش Alireza رفتم و پرسیدم ایشون گفتن اول اخطار و سپس کیک انجام میشه و عزیزم من وقتی گفتم اخطار یعنی اخطار لفظی و سپس کیک میشه

**تمامی مدارک هم موجود است**

دوست عزیز با توجه به وضع جامعه و بیماری کرونا حداقل آخرت خودمون رو با این دروغ ها و این رفتار خراب نکنیم شاید نفر بعدی که در اثر کرونا جانش رو از دست بده ما باشیم

308.png

Aria.png

ویرایش شده توسط AriaGh
  • مرسی 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AriaGh گفته است:

زیز با توجه به وضع جامعه و بیماری کرونا حداقل آخرت خودمون رو با این دروغ ها و این رفتار خراب نکنیم شاید نفر بعدی که در اثر کرونا جانش رو از دست بده ما باشیم

دروغ؟ عزیزم برای تمام حرف هام عکس هست، حالا یا شما اشتباه کردی یا ادمین دیگه برای من مهم نیست از کی پرسیدین شما میتونستین فروم رو چک کنین و مطمئن بشین، شما ادمین هستی و قوانین رو نمیدونی؟ یه ادمین میگه عوض شده یه ادمین میگه نشده عجیبه، اگه هم عوض نشده باشه پس اون ادمین اشتباه کرده و بقیه رو Ajail کرده، اگه عوض هم شده باشه پس شما اشتباه کردی
الان دقیقا مشکل من اینجاست، کدومتون اشتباه کرده؟ قوانین عوض شده یا نه؟ مجازات ایجاد مزاحمت الان چی هست؟

Snow.png

لینک به دیدگاه

سلام خوشگله، اون ادمین ajail درست کرده چون پلیر بامشت به ماشین یکی دیگه زده و باید ajail بشه جناب اقای Amir NoLaN ما اشنایی با شما داریم نمیخواد بیشتر خودتو به ما بشناسونید

@Spartan مگه شما به بنده نگفتید قوانین ایجاد مزاحمت رو برداشتین ؟

ویرایش شده توسط AriaGh
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AriaGh گفته است:

@Spartan مگه شما به بنده نگفتید قوانین ایجاد مزاحمت رو برداشتین ؟

سلام.

بازیکن که به هم دیگه مشت میزنن و ریپورت میدن شما باید بگین میتونین ازCall 110 استفاده کنین.

مجازات برای کسانی که با مشت به ماشین میزنن یا با ماشین به ماشین کسی میکوبه فرق داره.

کیک برای ایجاد مزاحمت در برابر بازینکنان نداریم.

در رابطه با شکایتی که از شما شده، همه شناخت داریم نسبت اخلاق و رفتار ایشون جای حرفی نیست.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Spartan گفته است:

کیک برای ایجاد مزاحمت در برابر بازینکنان نداریم.

@AriaGh داخل عکس هاتون دیدم شما گفتین پلیر کیک هم میشه، @Markeloff لطفا بعد از رسیدگی به شکایت مجازات ایجاد مزاحمت رو کامل توضیح بدید تا علاوه بر بنده ادمینا هم یاد بگیرن

Snow.png

لینک به دیدگاه

با سلام

بارها پیش اومده در موردِ قانونِ "ایجاد مزاحمت"، متاسفانه ابهامی در قوانین وجود دارد که سعی میکنیم این موضوع را شفاف سازی کنیم.

در قوانین قبلی، مجازات ایجاد مزاحمت، در بار اول کیک  و در صورت تکرار، Warn (وارن) به همراه داشت.

اما با آمدن سیستم Call 110/، این قانون حذف شد و گفته شد هرکسی هر کاری (اعمم از مشت زدن، و ...) انجام داد، در وهله اول اگر تونست از Call 110

استفاده نماید.

در این باره قانونی اضافه شد تحت عنوانِ:

نقل قول

شما مجاز به کوبیدن به ماشین دیگران نیستید. (مجازات: Suspend Driver License برای 5 ساعت

شما مجاز به مُشت کوبیدن به وسایل نقلیه بازیکنان نیستید. (مجازات: 60 دقیقه Ajail)

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تائید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick و در صورت تکرار Warn)

به طور مثال، اگر در رابی ایجاد مزاحمتی شود، فقط خود شخص میتواند از خود دفاع کند و از Call 110/ استفاده نماید.

منظورِ ادمین علیرضا این بود که مجازات ایجاد مزاحمت کیک و در صورت تکرار وارن میباشد که مربوط به تمام قوانین ایجاد مزاحمت نیست.

ادمین آریا فقط از ایشون پرسیده مجازات ایجاد مزاحمت، خب چه مزاحمتی؟

شاید منظور ایشون این بوده:

نقل قول

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تائید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick و در صورت تکرار Warn)

به هر حال، شفاف سازی های لازم و جدی به تمامی ادمین ها داده میشه تا در صورت بروز اینگونه ابهام، به راحتی پاسخگوی افراد باشند.

با تشکر از گزارش شما.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...