رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Car ID 1- Car ID 2

Omid

ارسال‌های توصیه شده

UTM_pm.png

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم بنده 7 تا ماشین دارم ( Infernus-Bullet-Turismo-Sultan-Sandking-Phoneix-Buccanner ) خب ممکنه یکی از ماشینام Bime 0 باشه و منم پول نداشته باشم و نمیتونم از اون ماشین استفاده کنم در  و ممکنه به ATM یا /Bank دسترسی نداشته باشم و /Service Taxi هم که بزنم /Duty نباشند پس مجبورم از ماشین دومم استفاده کنم که این هم غیر ممکنه شده در آپدیت جدید به دلیل ایتنکه باید حتما Permuim باشی تا بتونی از ماشین دوم استفاد کنی من از شما خواستار برگردادن ماشین های دوم را دارم تشکر

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Ali با عرض سلام خدمت موسس محترم لطفا سیستم رو دوباره به قبل برگردانید سپاس

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سیستم قبلی بهتره 

موافقم .

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ در 10:04، djamer گفته است:

UTM_pm.png

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم بنده 7 تا ماشین دارم ( Infernus-Bullet-Turismo-Sultan-Sandking-Phoneix-Buccanner ) خب ممکنه یکی از ماشینام Bime 0 باشه و منم پول نداشته باشم و نمیتونم از اون ماشین استفاده کنم در  و ممکنه به ATM یا /Bank دسترسی نداشته باشم و /Service Taxi هم که بزنم /Duty نباشند پس مجبورم از ماشین دومم استفاده کنم که این هم غیر ممکنه شده در آپدیت جدید به دلیل ایتنکه باید حتما Permuim باشی تا بتونی از ماشین دوم استفاد کنی من از شما خواستار برگردادن ماشین های دوم را دارم تشکر

کاملا موافقم همینجوری هم برای خیلی مزیت ها پریمیوم لازمه دیگه این خیلی محدودیت ایجاد کرده برای ما از موسس تقاضا داریم به سیستم قبلی برگرده

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت موسس محترم از شما خواستار برگرداندن به سیستم قبلی را دارا هستیم .

@Ali

سپاس

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ در 23:39، djamer گفته است:

با عرض سلام خدمت موسس محترم از شما خواستار برگرداندن به سیستم قبلی را دارا هستیم .

@Ali

سپاس

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ در 23:39، djamer گفته است:

@Ali

سپاس

اره منم موافقم 

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...