luga

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  24
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

3 عادی

درباره luga

 • درجه
  عضو

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  (L(uga

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. luga

  خوب شاید فرد در اون موقع لگ بوده که مجبور به ریلوگ شده و جدا از این ها من خواهشمندم این نوع شکایت هارا بردارند یعنی چی شما ماشین برمیداری می خوای بترکونی صاحب ماشین پول بیمه رو از کجا بیاره؟ @aliakbarhasanzadeh ایا شما به منظور لگ بودن ریلوگ کردید؟
 2. luga

  • عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: لازم نیست. • توضیحات:فحاشی این عمویی • مدارک (فیلم یا عکس):
 3. نه ماشالله اوین اینا همش از دعاهای پدرت مهدیه
 4. luga

  هنوز که نیومده قرار بود اول مهر بیاد و الان 10 اسفنده.
 5. luga

 6. luga

  با سلام خدمت شما شاکی محترم @makhmal همونطوری که می بینید در عکس ها من اشتباه به ایشون زنگ زدم و همونطوری که می بینید می خواستم به دوستم @mahdistr همون اقای بلو ترو زنگ بزنم و این اتفاق به دلیل اشتباه رخ افتاد که به شما زنگ زدم.ولی همچنان از شما عذر می خوام.ونگته دوم اینکه من از واژه های مستقیم استفاده نکردم. عکس ها:http://s6.picofile.com/file/8389599950/sa_mp_174.png http://s7.picofile.com/file/8389600034/sa_mp_169.png http://s7.picofile.com/file/8389600050/sa_mp_171.png http://s7.picofile.com/file/8389600084/sa_mp_165.png http://s7.picofile.com/file/8389600118/sa_mp_170.png http://s6.picofile.com/file/8389600268/sa_mp_172.png اما همچنان من از شاکی محترم تمنا می کنم که شکایت خود را پس بگیرند. همچنین در عکس ها مشخصه که مدت زندان من به اندازه یه وانتد کارجک نبوده است. جدا از تمام این ها حتی اگر بنده میوت هم شدم از شما@makhmal واقعا عذر می خوام.
 7. luga

  این سیستم راه بیوفته خیلی خوب میشه. @Ali
 8. luga

  موافقم
 9. luga

  اینطوری که خوب کسی دیگه اپرووال نمیخره هرکی یه اکانت مولتی داره میره لاویر می کنه راحت هروقت افتاد زندان اونیکی اکانت مولتی رو میاره و ازاد می کنه. پیشنهاد جالبی نیستش.
 10. luga

  با سلام و درود خدمت شما: اگه یه امکانی به دیلر شیپ اضافه بشه که بشه ماشین رو به صورت قسطی تهیه کرد و مثلا سر هفته از حساب بازیکن پول مشخصی برداشت بشه و اگر بازیکن این پول رو نداشت تا زمان تحویل اون پول نتونه ماشینش رو ببینه و یا از اون نتونه استفاده کنه.
 11. luga

  به نظر من اگه این اتفاق بیوفته خیلی عالی میشه. جالب تر این می تونه باشه که بشه به صورت قسطی از DS ماشین خرید.
 12. luga

  خیلی عالی میشه
 13. luga

  نه منظور من اینکه هرکسی نتونه تو یه فکشن جدید که اومده ساب لیدر بشه و ساب لیدر شدن هم مثل همون رنک اپ باشه.
 14. با سلام خدت شما عزیزان اگه بدونید راب بانک کار خیلی سختیه و برای اماده شده باید کلی کار انجام داد. اگه چیزی به نام دزدی از سوپر مارکت باشه که خیلی عالی میشه که با دو نفر هم بشه انجامش داد. یه چیز دیگه هم که می تونه تو راب بانک جالب باشه داشتن گروگان هست و یکی رو به عنوان گروگان افراد راب زن دستگیر کنند و این امکان باشه که از داخل بانک بشه با پلیسا که بیرون بانک هستن چت داشت.که وجود گروگان رو افراد راب زن خبر بدن و اینکه پلیسا در عوض گرفتن گروگان بگزارند افراد راب زن به راحتی کار خود را انجام بدهند.
 15. luga

  این واقعا عالی میشه و یه چیز خوب دیگه می تونه دزدی از سوپر مارکت باشه.